Sayfa 15 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15
Toplam 372 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 372 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EUROBASKET 2007 / Şampiyon RUSYA

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ruslar harika oynadı yarınki maç yine oertada litvanyada favoriydi ve yenilmemişti bu turnavada krelenko süper oynadı finalde böyle güzellikte olur bence

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

AK47 Müthişti maçta bide bu isabet yüzdesini Utah maçlarında yapsa.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün İspanyada gasol müthiş oynadı.... Navarroda kritik anlarda yunanlıları yıkan isim oldu....

Normal şartlar altında rusya-ispanya maçı rusya lehine biter ama deplasman faktörünüde unutmamk lsazım
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pardon yanlis mesaj
    There are 10 kinds of people
    Those who understand binary and
    Those who don’t

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

litvanya:78
    yunanistan:69

litvanya avrupa 3.sü oldu ve olimpiyatlara direk gitme hakkını kazandı.

almanya 5.
    hırvatistan 6.
    slovenya 7.
    fransa 8.

artık finale yarım saat kaldı.bekliyoruz
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Ankara

ispanyanın ilk çeyrekte bir kaç defa farkı 12ye çıkarmasına rağmen direnen rusya,devreye 34-31le 3 sayı geride giriyor.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Nereden
    Ankara

rusya inanılmaz mücadele etti maç boyunca.
    savunmada harikalardı.bu da skoru kısır tuttu.blatt takımı harika yönetti.
    khryapa çok süper oynadı.krilenko faulle uzun süre kenarda oturdu.
    gerçekten inanılmaz maç oldu.holdenın 2 saniye kala atışında ben zıpladım havaya.
    gasolun son saniye atışında ödüm koptu.inanılmaz bir maçtı.
    holden topu gasoldan son 27 saniyede top çalıp son hücumun sonunda inanılmaz bir basketle maçı kazandırdır.

60-59

Nereden
    İstanbul

muthis bir mac oldu ve rusya avrupa sampiyonu oldu cok da iyi oldu.basketbolun nasıl oynanması gerektigini tekrardan hatırladık, muthis savunma, yardımlasma..
    bu arada efesde gercekten kaliteli bir koca kavustu galiba yıllar sonra. rusya bundan once hayalkırıklıgından baska birsey degilde turnuvalarda,sonunda kadrolarının hakkını verdiler ve sanırım burda da kocun hakkını vermek lazım.

Nereden
    İstanbul

süper bir final oldu rusya yine harika oynadı helal olsun başka diyecek söz yok

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Finale yakışır bir maç oldu.Güzel olucağını tahmin etmiştim zaten.Holden bugün pek etkili değildi ama yıldızlığını gösterdi ve maçı son şutuyla aldırdı.Blatt'i tebrik etmek lazım.Her maçta takımı çok iyi yönetti ve bunun sonucunu aldı.İspanya'ya gelince P.Gasol çok faul kaçırdı.Dünkü gibi atsaydı bu maç böyle bitmezdi.Navarro'da pek etkili değildi.Tebrikler Rusya.Tebrikler Blatt.
    -1461 TRABZON-

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla İspanya'nın çok rahat kazanacağını tahmin etmiştim dün.Ruslar herkesi şaşırttı.Son periyotta inanılmaz savunma yaptılar.Bu takım ancak ayakta alkışlanır.

Kendinden kısa oyuncularla daha önceki maçlarda dalga geçen Gasol'u Holden bitirdi resmen.Yanlış görmediysem son 3 top kaybını Gasol yaptı.Son şut girmeyecek diye acayip korktum.Holden'ı alkışamal gerek, büyük bir sorumluluk aldı.

6. final 6. gümüş madalya.Üzülmedim.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

TV'yi actim, son 2,5 dakka...Gasol serbes ati$i kaciriyor...Ispanya 5 puan ile önde...

ve son saniyeler...Murat Kosovanin anlatimi ile muazzam bir son, süper heyecan...

Helal olsun Ruslara...
    tebrikler...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrikler Rusya özellikle Holdena tebriklerimi sunmak istiyorum süpersin Rusya.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten final destanımsı bir şekilde rusların oldu...ayrıca davit blatt çok karizma birine benziyor, bu sene efes zevk verecek ..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Rusyanın kazanmasına çok sevindim diğer çeyrek final ve yarı final maçları gibi buda nefes kesti gerçektende ayakta alkışlamak lazım Rus takımı.
    ben İspanya-Litvanya final oynar Litvanya şampiyon olur diye içimden geçiyordu ama ilk baştan beri hem Rus oyuncularına hem hocaları blaat a sempatim vardı yani harika oldu dün çok mutlu oldum.bidahaki sefere bizim dev görünümlü milli takımla mutlu oluruz inşallah.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

rusya hepimizi yanılttı...

Yalnız rusya ile takımımızı karşılaştırdığımızda onlardan hiçte geri olmadığımızı görüyorum. Ancak onlar 1. oldu biz ilk ona bile giremedik...

bu jenerasyonla başarılı olamadıysak bir çok yerde yanlışımız var demektir
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

cuneytr
    Ziyaretçi

yenilenen rusya...bir ülke kendini bu kadar yeniler geliştirir...her alanda kendi bagımsızlıgı ile giderek gelişen rusya basketbolumn 2007 kralı oldu...demek hersey bir alnla sınırlı olmuyormus demek topyekün mücadele gerekiyormus basarı için her alanda ve her yerde...darısı milli takımımızın basına ve ulusumuzun...yeterki iş yapmayı bilen insanlar ve ulusunu gercekten seven insanlar yönetimi eline alsın gerisi kendiliginden gelecektir zaten...

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İspanya 10 sayı önde iken maçı verdi,inanılır gibi değil ama oldu işte..

bakalım daha neler görecez,ispanya kendi elleriyle maçı verdi resmen..

Nereden
    İstanbul

rusyanın koçu iyi efes için çok iyi bir koç rusya dün muhteşemdi tek kelimeyle

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ispanya 4 cü periyotta hec 3 lük atmadi
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

matadorlar kaybetti.. yazı koldu ya son anda gidermi maç be !! valla efes çok iyi bi hoca ile anlaşmış işi götürürler bu sene.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hido talihsizlikten yakındı
    12 Dev Adam'ın yıldız ismi Hidayet Türkoğlu, talihsiz bir turnuva geçirdiklerini söyledi.

Avrupa Basketbol Şampiyonası hakkında açıklama yapan Hidayet Türkoğlu, talihsiz bir turnuva geçirdiklerini ifade etti. Hakkında çıkan haberler ile ilgili olarak üzüntülü olduğunu belirten milli basketbolcu, haberler ile ilgili olarak "Bize zarar vermeye çalışan insanlar" yorumunu yaptı.

İspanya'daki Avrupa Şampiyonası sırasında çalışmalara takım otobüsüyle değil, özel arabasıyla gittiği şeklinde bazı haberlerin çıktığının hatırlatılması üzerine Hidayet, ''Bize zarar vermeye çalışan bir takım insanlar var diye düşünüyorum.

Çünkü biz kampın başından beri milli takım ile birlik içinde hareket etmiş insanlarız. Hep takım içinde, bir bütün olarak hareket ettik. O tür haberlerin nasıl ve neden çıktığını inanın bilmiyorum ama doğruluk payı olmadığı için kafamıza takmadık ve umursamadık. Herkes bizi görüyordu orada. Bunlar turnuva boyunca yapılan çirkin haberler diye düşünüyorum'' dedi. Kendisini turnuvaya en iyi şekilde hazırladığını anlatan Hidayet, bunu sahada sergilediği performansla herkese gösterdiğine inandığını da belirtti.

''BASINA TAVRIM OLMADI''

Avrupa Şampiyonası'nda basın mensuplarıyla aralarına bir dönem mesafe koydukları şeklinde bir soruya, ''Tavır demeyelim. Haberlerin doğruluk payı olmadığı için cevap verme durumum yoktu. Öyle bir şey yoktu'' diye yanıt veren Hidayet, ''Adı üzerinde yalan haberdi. Basından hiçbir arkadaşıma konuşmamazlık yapmadım.

Birilerini kırdıysam da özür dilerim. Bunun kasti bir amacı yoktu. O anki havadan olsa gerek. Talihsiz bir turnuva geçirdik. Moraller takım olarak iyi değildi. Zaman zaman atladığımız insanlar olmuştur. Bilinsin ki, kasıtlı değildi. O havanın getirdiği moral bozukluğundan olsa gerek'' ifadesini kullandı.

''KENDİ AÇIMDAN MUTLUYUM DİYEMEM''

İspanya'da maç başına en iyi 3. sayı ortalamasına sahip oyuncu olmasıyla ilgili bir soru üzerine milli basketbolcu, ''Kendi açımdan mutluyum diyemem. Sonuçta 50-60 sayı da atsan takım olarak bir yerlere gelemediğin için senin de başarın etkili olmayacak ama ben kendimi kafa olarak, fizik olarak milli takıma hazırlayıp verebileceğim en iyi şekilde verdiğim için mutluyum. Tekrar bu formayı giyip hizmet verdiğim için mutluyum'' diye konuştu.

''TÜM TAKIM ARKADAŞLARIMLA GURUR DUYUYORUM''

Hidayet Türkoğlu, Avrupa Şampiyonası ile ilgili değerlendirmesinde ise şunları söyledi:
    ''Takım olarak belki talihsiz bir turnuva geçirdik. Şanssızlıklar nedeniyle maçlar kaybettiğimiz de oldu. Üzüntülüyüz. Bütün takım arkadaşlarımla sonuna kadar gurur duyuyorum. Onlarla 1 yılın ardından yeniden aynı ortamda bulunup, aynı havayı teneffüs ettiğim için mutluyum. İnanıyorum ki, önümüzdeki yıllarda bunun tedbiri alınacak ve daha hazır, daha iyi bir milli takım görecektir tüm Türk halkı. Herkes bilsin, bütün takım arkadaşlarım maçları kazanmak için sahaya çıktı ve sonuna kadar mücadele etti. Genelinde mücadele olarak iyiydik ama hücum olarak belki talihsiz zamanlarımız oldu. İnanıyorum ki gelecek yıllarda daha değişik bir milli takımı herkes görecektir.''

''KADROYU KURAN BİR İNSAN VAR, ONA SAYGI DUYMALIYDIK''

Avrupa Şampiyonası'nda yaşanan 1 numara sıkıntısı ve Kerem Tunçeri'nin kadroya alınmaması konusunun sorulması üzerine ise Hidayet, ''Kerem benim çok iyi arkadaşım ama bu kadroyu kuran bir insan var ve hepimiz ona saygı duymak zorundaydık. Karar verdi ve bu kadroyla turnuvaya gitmek istedi. Çünkü 2006 Dünya Şampiyonası'nda iyi performans sergileyen gençler vardı, onlarla devam etmek istedi. Şu an bir şeyi tartışamayız. Başarısız olduğumuz için bazı şeyler daha çok ön plana çıkıyor ama başarılı olsaydık daha farklı konuşulacaktı'' demekle yetindi.
    -1461 TRABZON-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)