Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih SULTAN Tekke’den çagri!..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Fatih?ten tarihi çagri
    Fatih Tekke, bu takimi yikmak isteyenlere izin vermeyelim. Su anda birbirimize en ihtiyaç duydugumuz dönem. Sampiyonluk imkansiz degil dedi

09.01.2005

?Çok iyi anlasiyoruz?
    Fatih sadece Trabzonspor?un degil, ligin ilk yarisinda Süper Lig?in en formda futbolculari arasinda. Attigi kritik gollerle takimina büyük katki saglayan tecrübeli oyuncunun büyük bir derdi var. Fatih bu sikintisini dile getirirken, Antalya?dan da tüm camiaya seslendi: ?Üç yildir biraradayiz ve çok iyi anlasiyoruz. En ufak bir tartisma bile yasamadik. Taraftarimiz bu takimi çok seviyor. Ama bunu bozmak isteyenler var. Iste buna izin vermemeliyiz.?

?Futbol kalitesi düstü?
    ?Lütfen biraz daha dikkatli olalim. Bir Trabzonsporlu olarak ben çok iyi biliyorum ki, Trabzonspor?un dostu sadece Trabzonsporlular?dir. O yüzden birbirimize çok ihtiyacimiz var.? Fatih sözlerini sürdürken, futbol kalitesinin gittikçe düstügüne dikkat çekti ve ?Büyük takimlar çok kolay maçlar oynadi. Umarim ikinci devre kalite artar. Herkesin gücü ortaya çikmali ki, rekabet üst seviyeye ulassin? diye konustu.

?Derbiler kilidi çözer?
    Ilk yarida iki büyük olayi kolay atlattiklarini ifade eden Fatih son olarak sunlari söyledi: ?D. Kiev maglubiyeti ve hoca degisikligi gibi iki sikintiyi rahat atlattik. Bu sezon sampiyonlugun zor olacagi kesin. Bizim takimimizin oyun olarak deplasmana daha yatkin bir oyun stili var. O yüzden çekindigimiz bir nokta yok. Özellikle ikinci yarida disarida oynayacagimiz derbilerin ilk yarida içeride oynadiklarimizdan daha zorlu olmayacagini düsünüyorum?

Herseyden önce FatihSULTAN Tekkeçok çok iibir Trabzonspor' lu [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Farkindaysaniz son haftalarda kaptanin sürekli birlik beraberlik çagrilari var. Bu sese kulak tikamamaliyiz. Özellikle Istanbul medyasinin kiskirtmalarina gelmemeliyiz.Kendi aramizdaki sorunlari gündeme tasimak yerine sürekli takima sahip çikmaliyiz. Yok o bunu yapti yok bu sunu yaptidan ziyade takimimizi desteklemeliyiz. Ben üç dört tane yönetime, teknik heyete ve futbolcularimiza destek içerikli mail attim bile resmi sitemizden. Sizlerinde en azindan bi kaç dakikanizi ayirip kulübe resmi sitemiz araciliiyla destek mesaji atmanizi rica ediyorum. Öyle uzun uzadiya olmasina gerek yok. Bir ki kelime bile olsa destek mesajlarimizi gönderelim arkadaslar.!!!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru söze ne hacer[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar bu basindan alinan haberleri medya bölümünde topic yapsak daha güzel olmaz mi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Kaptan bize destek olun, bizim bizden baska dostumuz yoktur diyor. Bütün taraftarlara çagrida bulunuyor. Sadece medyatik bir haberden ziyade hepimizi ilgilendirdiini düsündüüm için genel kismina açtim. O kadar çok konu varki medya kismina açilabilecek sanirim kaptanin birlik beraberlik çaarisi genel kismini çoktan hak ediyor. Ama yinede yönetici arkadaslarda bu konuda kuzey_lee gibi düsünüyorsa gereini yaparlar bende bu konuyu buraya gereksiz yere açtiim için hepinizden özürdilerim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Kaptan bize destek olun, bizim bizden baska dostumuz yoktur diyor. Bütün taraftarlara çagrida bulunuyor. Sadece medyatik bir haberden ziyade hepimizi ilgilendirdiini düsündüüm için genel kismina açtim. O kadar çok konu varki medya kismina açilabilecek sanirim kaptanin birlik beraberlik çaarisi genel kismini çoktan hak ediyor. Ama yinede yönetici arkadaslarda bu konuda kuzey_lee gibi düsünüyorsa gereini yaparlar bende bu konuyu buraya gereksiz yere açtiim için hepinizden özürdilerim...

abi yanlis anladin..gereksiz felan demedim..oraya açilsa daha güzel olmazmi dedim..

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ofLu Lütfen HosgörüLü oLaLIm Heyecana Tepkiye gerek yok bIrak eLestiriLerin içinde hapisolsun.

Nereden
    Avrupa Diğer

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Fatih SULTAN Tekke [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünkü Zaman'dan...

Senol hoca büyük avantaj

Türk futbol tarihinde Fatih Tekke baska türlü bir sinavdan geçti. Emeklilik yasina koca bir ömür kala sürgünlerde geçen yillarin ardindan geri döndü ana yurduna. Dönemin Trabzonspor teknik direktörleri Giray Bulak tarafindan G.Antep?e, Yilmaz Vural tarafindan da Altay?a yollanan yildiz oyuncu, hiçbir zaman ?beni harcadilar? hincinin kiskacinda kendini harcatmadi. Bünyesi ve stili tembellesmeye müsait degildi.

Yasadigi sakatliklarsa futbolla dramatik kapismalariydi onun. Gönderildigi her sürgünde kendisine, ?Ben takas edilecek, harcanacak futbolcu degilim. Bunu herkes görecek. Bir gün Avrupa?da top kosturacagim.? hedefi koyan tecrübeli oyuncu küçük islerle ugrasmadigini da ispatlamis gibi görünüyor. Teknik Direktör Senol Günes?le büyük isler yapacaklarini ifade eden Fatih Tekke, transferiyle ilgili konusmaktan kaçindi.

Sezon öncesi ve devre arasi kamplarinin bir futbolcu için enerji depolama zamanlari oldugunu belirten Fatih, ?Bu zamanlarda günde çift idman yapip, bol bol kondisyon depoluyoruz. Ciddi manada yoruluyoruz; ama bunun faydasini maçlar basladiginda fazlasiyla görecegiz. Insallah sakatlik olmadan ikinci yariya iyi bir sekilde baslariz.? dedi.

Senol Günes?in Trabzonspor için büyük bir sans oldugunu belirten yildiz oyuncu, ?Her oyuncu gibi ben de profesyonellik hayatimda birçok teknik adamla çalistim. Senol hocamiz da bunlardan biri. Camiayi tanimasi kendisi ve bizim için avantaj. Uzun vadede takima çok seyler katacagini düsünüyorum. Hocamin benim bugünlere gelmemde etkisi çok büyüktür.? açiklamasinda bulundu.

Takimda kimsenin ayricalikli olmadigini ifade eden Fatih Tekke, ?Maçlarda sahaya çikan bir ilk 11 var. Bazen Fatih, bazen Gökdeniz bazen de baska bir oyuncu ön plana çikar. Herkes elinden gelenin en iyisini yapiyor. Alkisi sadece ben ve bir baskasi degil ilk 11?de oynayan hatta 18 kisilik kadroda bulunan herkes hak ediyor.? diye konustu.

Ilk yari için Trabzon?u basarisiz görmedigini söyleyen kaptan, ?Bence biz sezonun ilk yarisinda iyi puanlar topladik. Kendi evimizde oynadigimiz G.Saray ve F.Bahçe maçlarinda sanssiz bir sekilde kaybettik. O maçlari kazansaydik bugün biz puan farkiyla önde olacaktik. Topladigimiz 37 puan Trabzonspor tarihindeki en iyi ilk yarilardan biriydi. Özellikle deplasman maçlarinda çok büyük bir basari yakaladik. Hiç maglup olmadik G.Saray ve F.Bahçe?nin ilk yarida çok az puan kaybetmesi sanki bizi basarisiz gibi gösterdi. Öncelikle kupada Malatyaspor?la karsilasacagiz. Bu maçi kazanip, lig öncesi moral kazanmak istiyoruz. Benim tek korkum sakatlik olmasi. Sakatlik olmazsa hedeflerimize daha yakin oluruz.? dedi.

Avni Aker?de baski altinda olduklarinin altini çizen Trabzonspor?un golcü oyuncusu, ?Bazi maçlarda taraftar baskisini gördügümüz dogrudur. Ancak, asil sorumlu taraftarlar degil, onlari yönlendiren basindir. Taraftarimizi, yazilip ve söylenenler etkiliyor. Taraftarlarimiz tepkiyi bize degil de karisiklik çikarmak isteyenlere göstermeli.? seklinde görüslerini dile getirdi.

F.Bahçe, G.Saray ve Trabzon?un yaninda Besiktas?in da sampiyonluk yarisinda olacagini düsündügünü belirten Fatih, ?Besiktas?in çok iyi bir kadrosu var. Onlar da bu yarista olacak. Liderle arasindaki puan farki kimseyi aldatmasin. Geçen yil da kendisi 11 puan farkla öndeyken, bir anda geriye düstü. Yarisin çok çetin geçecegini düsünüyorum.? diye konustu. Trabzonspor?un kenetlenmesi gerektigini ifade eden Fatih, ?Duamiz ve çalismalarimiz bu yönde. Herkes elini tasin altina koyarsa Trabzonspor camiasinin elinden sampiyonlugu kimse alamaz, yeterki birlik olalim.? diyerek sözlerini noktaladi.

10.01.2005
    RÖPORTAJ - Ibrahim Sahin, Belek

kaptanim benim konussss.....bide transfer konusuna aciklik getirseydi ne guzel olurdu...Tabi Gökdenizden de boyle bir aciklama bekliyoruz...Bu arada Karagunnis geliyormus yunanli dogru mu..biraz yasli ama kaliteli bir solak...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tam adina yakisir bir açiklama yapmis...Fatih Sultan TEKKE...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Saygilarimla...

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaptanin açiklamalari çok yerinde biz taraftarlara çok net mesajlar veriyor bundan sonra taraftar takimina sahip çikmali ve sonuna kadar desteklemeli..

ama taraftarinda Fatih'den ve Fatih'in nezdinde tüm oyunculardan bir beklentisi var o da sahaya çikinca maçi kazanma hirsini tüm ülkeye göstermeleri. inaniyorumki onlarin yüzlerindeki bu ifadeyi gören rakip takim ve ulusal medyanin korkulari bir okadar daha daha artacaktir..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Adina yakisir açiklamalar yapmis. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kaptanim benim, Biricik sevgilim.

Söyle senden baska kimim var benim?

Seninle aglarim, Seninle gülerim

Söyle senden baska kimim var benim

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaptan 2. yarida kralligi kimseye birakmaya niyetli degil anlasilan.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

her zaman diyorum ya hani: kaptanlik ne,sende buldum ben bu sorunun cevabini...seni çooookkkkkkkkkkkk sewiyorummm

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaptan sana da bu yakisir....el ele sampiyonluga....

kutoz
    Ziyaretçi

Fatih'in Trabzonspor'da ilk yillarini hatirliyorum da... Büyük bir gelisim gösterdi. Ve bence son 20 yilin en iyi kaptani. Takimdaki otoritesi, agabeyligi, arkadasligi. Aferim sana Fatih. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

helal sana kaptan..................

senin allahina gideyim bu alemde teksin bu alemin krali FATIH SULTAN TEKKE

EN IYI KAPTAN BIZIM KAPTAN. ONA BU TARAFTARLA BIRLIKTE SAMPIYONLUK YAKISIR.

Nereden
    Avrupa Diğer

kaptanimiz sen bizim her seimizsin

Nereden
    Trabzon

bu kaptanada bu taraftarada kupa yakisir. baska bisey demiyorum...

Kaptan bazi seylerden süphelenmis ve rahatsiz olmus olmaliki böyle bir açiklama yapma geregi duydu. Bence TRABZONSPO taraftarlari olarak dediklerini uygulamak için zaman kaybetmemeliyiz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)