Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 288 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zorlu Grubu'nun Ayýbýna Karþý Sessiz Kalmayalým!

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

maç hükmen TS lehine 3-0 tescil edilmeliydi,çünkü Sivassporlu 6 oyuncu kýrmýzý kart görmeliydi olaylara karýþtýðý için.TS aleyhine ise 4-veya -5 maç saha kapatma cezasý verilmeliydi.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ahmet nazýf zorlu ýflas edýp geldýgý trabzonda kurdugu ve suan dunyada kalýtesýný ýspatlamýs vestel fýrmasýný kullanarak kendýsýnýnýn kalkýnmasýnda kendý agzýyla "trabzonun buyuk payý var" dedýgi trabzona nankorluk yapmasýn !!
    Murdar bir halden muhteþem bir maziye kanatlanmak gericilikse, her namuslu insan gericidir...
    Trabzon icin olmeli, Trabzonspor icin harp etmeli...
    Mustafa Korkmaz

Ahmet Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý tsakrep61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ahmet nazýf zorlu ýflas edýp geldýgý trabzonda kurdugu ve suan dunyada kalýtesýný ýspatlamýs vestel fýrmasýný kullanarak kendýsýnýnýn kalkýnmasýnda kendý agzýyla "trabzonun buyuk payý var" dedýgi trabzona nankorluk yapmasýn !!
    hakýlýsýnn

Sinan Akyýldýz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Zorlu gurubu geçen sezon Yanal ayrýldýðýndan beri bi bahaneyle sponsorluktan çekilmeyi kafasýna koymuþtu , önce kalecileri Bülent'in hakemle girdiði olaydan sonra böyle bi karar aldýklarýný söylediler . Þimdide bizi hedef gösteriyolar .

Uzun lafýn kýsasý zaten sebep arýyodular buda sebep oldu .
    " Biz dalkavuk bir aydýnlýðýn yerine onurlu bir karanlýðý seçtik "

Haa unutmadan V.Manisa yönetimine ve küçük,zavallý,aciz Kayseri taraftarýna söyleyecek bir kaç sözüm var.Vestel in Manisa spor u býrakmaya çooookk önceden beri niyeti olduðunu cümle alem biliyordu.Bunu TS-Sivas maçýna baðlayýp kaçýp gitmekle,futbolun karanlýk patronlarýna ve onlarýn ligdeki yansýmalarý olan ÝSt taraftarýna ve genelde futboldan hiiçç anlamadýklarý halde heeeppp futboldan konuþan karanlýk takýmlarýn ve yöneticilerinin yalamalarýna(ki kamuoyunun çoðu bunlardan oluþuyor) yarandýklarý için teþkr edrim.Çünü böyle yapmakla kiþiliklerini,karakterlerini ve bu tip Anadolu takýmlarýnýn niye "BÝZÝM GÝBÝ BÜYÜK TAKIM OLAMADIKLARINI" ve "OLAMIYACAKLARINI" gösterdiler.Kayseri taraftarý için söyleyeceklerim ise yukarý satýrlarda saklý.Büyük TS nin akýllý,þuurlu ve kültürlü taraftarý kayseri için neler söyleeyebileceðimi anlayabilecek kapasiteye sahip olduðuna inandýðým için tekrar yazma gereði duymuyorum.Ama Vestel yönetiminin ve Kayseri taraftarýnýn o küçücük zihin ve zihniyetleriyle demek istediklerimi anlayabileceklerini sanmýyorum.Onlarý anlayacaðý dilden konuþmama ise TS lillik kültürümle bu forumun kurallarý izin vermiyor;kusura bakmasýnlar....
    YCL

Arkadaþlar yukarýdaki yorumu yanlýþlýkla haber forumuna yazmýþtým.Orada sadece haberlerin yerinin olduðunun yorumlara yer olmadýðýný unutmuþum.V.Manisa yönetimin ve verdiði kararýn hakkýnda düþündüklerimi daha önce baþka bir forumda,aynen yukarýdaki gibi,yazdýðým için tekrarlamak istemedim oradaki yorumu alýp aynen yukarý koydum.Alýntý yapmayý beceremediði içinde kes kopyala taktiðiyle yapabildim o yüzden alýntý olduðunu bu yazýmý okumadan anlamzsýnýz;anlamzsanýz yazdýklarým size forumdan kopuk ve saçma gelebilir.BÝr uyayarayým dedim....
    YCL

Kadir Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yaaa yemesinler bizi þimdi, ne zamandan beri masraflý oluyordu bunlara, bahane arýyorlardý ama fabrikalarý manisa da diye çekiniyorlardý. Bi kulp lazýmdý, onu da buldular. Yok temizlik miþ yok þeffaflýýk mýþþ burakýn bunlarý, ordan kar elde etseniz býrakýr mýydýnýz sanki... pehhh

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý radomx Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaaa yemesinler bizi þimdi, ne zamandan beri masraflý oluyordu bunlara, bahane arýyorlardý ama fabrikalarý manisa da diye çekiniyorlardý. Bi kulp lazýmdý, onu da buldular. Yok temizlik miþ yok þeffaflýýk mýþþ burakýn bunlarý, ordan kar elde etseniz býrakýr mýydýnýz sanki... pehhh
    Katiliyorum baktilar bu is zor is parayla olmuyor cekildiler o kadar temiz lig istiyolardida neden gs-fb macindan sonra cekilmediler hikaye anlatmasinlar kendi kalecileri hakem dovdu ne yaptilar kalecileri hakkinda

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu olaylar silsilesi içinde hak verdiðim tek kurum Vestel ve dolayýsýyla Manisaspor.

Sivasspor ve Kayserispor bu olaylardan nemalanma çabasý içindeler. O nedenle onlarýn söylediklerini ve yaptýklarýný dikkate almýyorum, zira zavallýlýklarýný her fýrsatta dile kendileri getiriyor zaten.

Ama Vestel Manisa bunlarla bir deðil. Evet bu gece baþkanlarý biraz þovla karýþýk istifa etti. Burasý yadýrganabilir. Ancak geçen sene onlarýn yaþadýklarýný ve son maç ile birlikte ligde kaldýklarýný hatýrlayacak olursak, futbolun futbol olmaktan çýktýðýný da gözlemleyebiliyoruz.

Vestel'i yerden göðe kadar haklý buluyorum. Bu federasyon adam olsaydý, bizim maçýmýz belki de yarým kalmayacak, tamamlanabilecekti ve bu kadar tantana da kopmayacaktý.

Manisa'yý 3. ligden alýp süper lige taþýyýp sýfýr borçla devredecekler. Olaylara hep Trabzonspor açýsýndan bakýyoruz elbette. Öyle bile baksak Vestel'e haksýz diyemiyorum; çünkü haksýz deðiller.

Geçen sene çok büyük bir haksýzlýk yaþadýlar ve bu neredeyse onlara çok pahalýya maloluyordu.

Zorlu'nun Trabzon'dan ekmek yediði doðrudur. Ama karþýlýðýný verdiði de doðrudur.

Bunun olmasýna dolaylý da olsa, sahaya dalan birkaç gerizekalýnýn sebep olduðunu bilmek daha da zoruma gidiyor.

Onlarý eleþtirebileceðim yönler de var. Ancak þurasý kesin ki; Trabzonspor da artýk bu sistemin mümtaz bir takýmý.

Bence konuþulacak asýl konu bu...

Haluk Ulusoy o gün Olimpiyat Stadyumu'nda cinconun maçýnda deðil de, Avni Aker'de olsaydý, bunlar olur muydu, bu sorgulanmalý. Bir de neden cincon maçýnda olup, Trabzon maçýnda olmadýðý...
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zorlu'nun Trabzon'dan ekmek yediði doðrudur. Ama karþýlýðýný verdiði de doðrudur.
    Tunga abi emin ol -kastettiðin otel ise- Zorlu Trabzon'dan ancak ekmek yiyordur. Daha fazlasý deðil. Zaten iþletmesiyle de Zorlu deðil Terzi'ler ilgileniyor bildiðim kadarýyla. Diðer yatýrýmlarý göz önüne getirildiðinde Trabzon'daki otel gerçekten sadece prestij. Zorlu grubu bu ülkede sayýlarýnýn daha çok olmasý gerektiðini düþündüðüm "düzgün" bir grup.

ibzolist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen sezon zorlu grubu maddi imkansýzlýklardan dolayý desteðini açýklamýþtý zaten buþekilde lanse edilmesi gerçekten çok ayip ,,, neden anadolu takýmlarý kendilerine istanbul takýmlarýný örnek alýr anlamam
    þampiyonluk gerçekti hayal oldu...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

o zaman vestel alma aldýrtma mý diyoruz
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý #10 Fietra Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þahsen Zorlu'nun bu kararýný hiç üstüme alýnmadým.Verilen tepki Trabzonspor'a deðil TFF'ye gibi geldi bana.Ondan komplekse girmeye gerek yok.Futbolu kirleten Trabzonspor deðil;TFF'dir.
    Ayný Fikirdeyim. Bence Verilen Tepki Tff ye idi. maçýn çoðunu izledim. kayseride bursada duyduðumuz Trabzonspor-Trabzon kümeye vs tezahüratlarý duymadým Manisada. yönetimi ve sponsoru Trabzona tepki koyan bir takýmýn taraftarý o takýma hiç mi laf etmez.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar vestel grubu manisa spordan sporsorluðunu çekmek istiyordu ama bunun için uygun zamaný arýyordu fýrsat bu fýrsat dercesine sponsorluðunu çekti. Trabzonspor yine zorlunun imdadýna yetiþti desenize.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Zorlu Grubu sezon baþýnda futbola olan desteðini çekebileceðini zaten beyan etmiþti.Çünkü Manisaspor o kadar desteðe raðmen bir türlü onlarýn istediði seviyeye gelememiþti.Bu olayýnda onlar için bir bahane olduðunu düþünüyorum.Bazý arkadaþlarýnda dediði gibi burda tepki Trabzonspor'a deðil futbol fedarasyonunadýr.Trabzonsporu Manisa'dan kurtulmak için kullanýyorlar ama tabiki yanlýþ tercih
    Konu LazanisT tarafýndan (03.09.2007 Saat 09:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Nafiz Zorlunun bu ilgisini manisadan çekilmiþken göðüs reklamý vs.gibi þeylerle biz neden kullanmýyoruz.

Not: Ýsim(vestel Trabzonspor) deðiþikliðinden bahsetmiyorum.

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

bencede adamlar kendilerince haklý, burda Trabzonu cephe aldýklarýný sanmýyorum tamamiyle bu yaptýklarý federasyona yönelik, olayýn bir baþka boyutunuda þu kabulenilmiþ sözle temas etmek istiyorum:
    REKLAMIN iyisi kötüsü olmaz... sanýrým gayet açýk bir taþl aiki kuþ, adamlarad bunu kullandý...
    TrabZonguldaklý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýyide bizim sivas maçý ile manisanýn ne sýkýntsý var anlamadým....

ama illa sporsorluðu býrakacaksa geçen yýl stadyumda öldürülen taraftardan yada gs-fener maçýndan sonra yaralanan 4 ü polis olmak üzere 9 kiþiden sonra verilmeyen cezalar sonucunda býrakmalýydý...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

trapesus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ya þimdi bunlar hükümetten ihale alýyorlar ya. Hükümetin arasý da Ulusoy'la bozuk. Onlar da iþte üç kuruþluk akýllarýnca Ulusoy'a cephe alýp þirinlik yapmaya çalýþýyorlar. Bunun için de bu olayý kullanýyorlar. Zaten býrakacaklardý sponsorluðu hýyarlar, þimdi böyle yapýp adalet havarisi de oluyorlar. Anlayacaðýnýz bir taþla üç kuþ vuruyorlar arkadaþlar, bu kadar basit.
    Ýnsan sevdiðini býrakmaz... FATÝH AKIN

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fanatik gazetesinde çýkan haberden bizi ilgilendiren 2 kýsým:

"2000’den beri Siyah-Beyazlý ekibin sponsorluðunu üstlenen Vestel Yönetimi, dünkü maçtan önce yayýnladýklarý bildiride, 'Federasyon inanýlmaz bir çifte standart uyguluyor. Bu karar, Fair-Play’i cezalandýrýp, kavgacýlarý ödüllendirmekten baþka bir anlam taþýmýyor' denildi"

"Kavga ve kirlilik içinde olmayýz. Biz tehdit ederek kazanmak istemiyoruz"
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Zorlu'nun kendisi Trabzon'u, Trabzonlularý çok sever. Kemeraltýnda, 50 yýllýk dostlarý var, küçücük bir toptancý iken iþ yaptýðý Trabzon'a olan özel sevgisi nedeniyle oteli aldý, yoksa ne iþi var Manisa'dan, Denizli'den Trabzon'a..Kendisi bize karþý bir saygýsýzlýk yapmaz.

Zaten geçen yýldan beri çekilmeyi kafalarýna koymuþlardý. Millete anlatmanýn derdindeydiler. Bu onlar için fýrsat oldu.

Ama Zorlu'nun adamý Çubukçu haddini aþtý. Terbiyesizlik yapýyor. Oturup insan gibi raporlarý okusa böyle konuþmaz. kendilerine bir haksýzlýk yapýlmýþ olabilir. Yapýldý diye bize de mi yapýlsaydý?
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

nafiz zorlu (2.bir adý vardý)

kongrede oy kullanacaklar listesinde adýný görmüþtüm.

tabi Trabzonspor üyesi Baþka Nafiz Zorlu yok ise.

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

lazanist yav alttaki yazýyý nerden buldun kalkýp intihar edesim geliyo ,,,,,kaldýr lütfn o yazýyý acaip oluyom valla
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53

vestel'e hakettiði dersi verelim... hemen eylemlere baþlamalýyýz...
    divicam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Gürkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nafiz zorlu (2.bir adý vardý)

kongrede oy kullanacaklar listesinde adýný görmüþtüm.

tabi Trabzonspor üyesi Baþka Nafiz Zorlu yok ise.
    Ahmet Nazif Zorlu...

Ticaret hayatýna Trabzonda baþladýðýndan dolayý bize büyük sempatisi var adamýn. 90 lý yýllarda bir çok kez forma reklamý verip bize destek olan bu dostumuz bu iþi hangi amaçla yapmýþtýr. Tam olarakcneyi kastetmiþtir bilmek lazým.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)