Sayfa 48 Toplam 48 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 46 47 48
Toplam 1187 adet sonuctan sayfa basi 1,176 ile 1,187 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 5. Hafta | Trabzonspor 0-0 Ankaragücü

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına şu adamın cep telefonu numarasını bilen yok mu koca Trabzonda ? şuna bi şekilde ulaşalım yoksa yönetimin göndereceği yok bu saatten sonra seyircide stadta tepki veremeyecek .Başka alternatifler bulmamız lazım tepkiyi dile getirmek için
    Geçen sene mi ne telefonla çok konuştu die kızmıştı f.akyele ziya doğan için çok teknolojik bir alet telefon onun sistemine ters kullanmaz heralde rezil herif zaten boyna numara değiştirmek zorunda kalıyodur o kadar hakaret yedikten sonra aynı telefonu kullanamaz

Nereden
    Trabzon

"Futbolcularıma M.Keçeli'yi örnek gösteriyorum" diyen bir hocadan ne bekliyorsunuz.Maçın 90 dklık süresinin neden 90 yıl gibi geldiğinin cevabı bu.
    Koş Koş!rakibe pres yap topu kap,ne yaparsan yap,arapası yasak,adam eksiltmek yasak,klas hareket yasak,çalım yasak,yapanı gönderirim(szymkowiak,marcelinho,musampa...)
    trabzonspor farklidir

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ya bu adam kabahati yattra bulmusya
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor'un düştüğü hallere bak yaa..çok yazık

Kazanmak için elinden geleni yapmayan,kazanmak zorunda olduğu halde sahadaki en iyi adamlardan birini çıkarıp,ne yapmaya çalıştığı belli olmayan bir adamın elinde felakete doğru sürükleniyoruz.

''maçın hakkı beraberliktir''diyen bir adam Trabzonspor'a ne kazandırır ki..Bunu nasıl söyleyebiliyor anlamıyorum.bu kadar mı aciz olur bi insan.rakibin durumu seni alakadar etmiyor ki sen kendi işine bakacaksın,rakip iyi defans yapıyormuş sanane ulannn koskoca takımın kaleye çektiği şut maç boyu 2,3 geçmiyor

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan "Oldum" diyorsa o insan bitmiş demektir. Çünkü kendini fikirlere kapatır, bildiğini okur. Fatih Terim'in Milan'dan kovuluşunun ardından İtalyan televizyonundaki Fatih Terim skecini hatırlıyorum da... İtalyan komedyen "Beni kovamazsınız diyordu, ben imparatorum, imparatorum!" Böyle diye diye uzaklaştı ses.

"Adam gibi adam" diye 3 afiş açıldı tribünlerde. Adamlığına lafımız yok. Ama ne alaka futbolla? Neden bu bir kompleks oluşturuyor? Bjk'ye o dönem gitmedi diye bu afişler açıldı, ya da davet eden olmadı? Peki ya sonra ne oldu?

Herneyse, takıma ne idmanı yaptırıyor bilmiyorum, ama tahminim pres, savunma ve kondüsyon idmanından başka birşey yapmadığı. Futbolcularına futbol zekalarını kullanma ve geliştirme imkanı tanımıyor. Bu açıkça görülüyor. Takıma futbol oynattıramıyor, var mı ötesi ya??? Var mı ötesi???
    Konu Travelair tarafından (17.09.2007 Saat 13:44 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İzmir İl Temsilcisi vuralkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

rakip ankaragücü ve adamlar deplasmanda trabzona karşı oynuyorlar çift forvet sahaya çıkıyorlar (ahmet dursun, bebbe) biz ise koskoca anlı şanlı trabzonspor kendi sahasında oynuyor ve tek forvet umut... ikinci forvet olarak ergin sahaya sürülüyor ama çıkan kim? öbür forvet umut... bu mantaliteyle sen başarıyı unut... daha da bişey demeye lüzüm yok.

darkredistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

celalettin kac senedir biz de hiç bi orta saha bazen defans oynayan biri ileri oynamazmı hep geri yaa neden oynuyo bu takımda ziya getirdi onu onu ondan lazorini zamanında oynamadı bole takıntılı biri olabilirmi ben aldım oynayacak mustafa keceli bu kadar oturdu sahada adam kalmayanca oynatmak zorunda kaldı tum trabzonspporluların dediği gibi ziya dogan istifa
    MEMLEKETSİZ KÖPEKLER İSTANBULU DESTEKLER

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu rezilliğin kılıfı yok
    trabzonda seyirci yok
    olsa idi seyirci çoktan indirmiştik bu adamı
    dalga geçilir hale geldik
    takımımızı izlerken sıkılır olduk
    özetleri takip etmez olduk
    tepkisiz kaldık tepkisiz ziya doğan trabzonda sokağa çıkmıyor mu çıkın toplanın sokaklarda afişler asın posterler asın her tarafa yazılar yazın biz seni istemiyoruz diye adam gibi adam demesini bilenler seni istemiyoruz demesini de bilirler bu adam bu takımı hazırlayamıyor oynatamıyor yeter artık bıktım TRABZONSPORU İZLEMEK İSTEMİYORUM ARTIK DEFOL GİT........
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ahmet60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

ben önce maçı alarız 2-1 diye tahmin etmiştim ve gözlem yapmıştım ancak bu hocayla ve bu kafayla hiç birşey olmaz, çünkü bence sıradan geçen sene düşmemeye oynayan ve bu sene birigel hocayı getirerek adamlar yine bizim sahadan puanla dönüyorlar birde bizimkiler utanmadan biz büyük takımız şampiyonluğa adayız diyorsunuz sondan birinci şampiyon oluruz bu senede yine ömrümüz tükenir.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına şu adamın cep telefonu numarasını bilen yok mu koca Trabzonda ? şuna bi şekilde ulaşalım yoksa yönetimin göndereceği yok bu saatten sonra seyircide stadta tepki veremeyecek .Başka alternatifler bulmamız lazım tepkiyi dile getirmek için
    Benim bi berber abi vardı.Sana Ziya Doğan'ın telefonunu veriyim mi diye soruyodu.Daha Ziya Malatyasporda ilk dönemini yaşıyoken telefonunu rehberinden göstermişti.Ama istememiştim.Abimizi de maalesef kaybettik.
    Konu Emre B. tarafından (17.09.2007 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı littlebighorn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Trabzonspor şampiyon olur ya da kim olursa olsun bizi ilgilendirmez...
    Büyük takım taraftarına böyle düşünmek yaraşır....
    fener olmasında kim olursa olsun.. onu demek istedim fener karşısındaki en güçlü takımı desteklerim... Trabzonspor dan sonra...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şimdi ziya hoca derki ligin mağlubiyet almamış 3-4 takımından biriyiz yani başarılıyız......

ya da son 15 dakiklarda gol yemeyen takımız ilk 3 haftada şampiyonluğa oynadık filan.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)