Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10
Toplam 250 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TÜRKIYE 2-2 Malta l 08.09.07

Nissan
    Ziyaretçi

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani birisinin sakatlanmasına sevinilmez ama Hakan Şükür sakatlanırsa milli takımın selameti açısından sevineceğim....

yoksa adam 50 yaşındada oynayacak
    Aramizda da benim gibi dusunenler vardir, ben 2002'de S Gunes'e kiziyordum Sukur'u neden oynatiyor diye. Aradan 5 yil gecti adam hala oynuyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne yalan söyleyeyim şenol güneş ve ersun yanal'a yapılanlardan sonra milli takım pardon istanbul karması beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

çok merak ediyorum. bu gökhan ünal milli takımda oynayabilmesi için daha ne yapması lazım. keza mehmet topuz. ne kadar da bilgisizim hemen unutmuşum. tabi ki istanbul takımlarına transfer olması lazım.

euro 2008'e katılamaz bu istanbul karması.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

kivancpehlivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

tam bir fiyasko.

defans oyuncuları kendini forvet sanıp korner pozisyonu uzadı diye beklerlerse orda golü görürsün kalende.2-2den sonraki kornerde de aynı hata oldu adam içeri açsa gol ama allahtan şut çekti.

bizde sahanın en iyisi ibrahim üzülmezdi.

artık fatih terim şu GS sempatisini bıraksın. 1.dk.dan beri top oynayamayan arda,sabri ve hakan şükürü izlemeye devam etti. sakatlanmasalar (ne olmuşsa artık, kılları döndü herhalde!) çıkaracakta değildi.

bu takım süt kupasına bile gi-de-mez...

Nissan
    Ziyaretçi

Ziya Dogan gecsin Milli Takim'in basina

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Nissan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şu anda bir değişik sürümü var zaten takımın başında.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Nissan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya Hoca en güzel Yunanistan Mİlii takımını yönetir...... Defasnif mentalitesine uygundur çünkü....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı nesta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umit Ozat Nerede Adam Sag Ayakda Olsa Uzulmez Den Bin Kat Daha Iyi Oynardi Yazik Yazikk. Hakkini Verin O Formanin ...................
    Kesinlikle İbrahim 10 senedir solda oynuyor 1 tane adam gibi ortası yok, Ümit Özat' sağ ayaklı olmasına rağmen bir sürü ortası var ordan, hatta 1-1'lik Danimarka maçında Nihat'ın kafa golünde ortayı o kesmişti. Fatih Terim nedense Ümit Özat'ı çağırmıyor 2 senedir..
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

abi terim onu sakat sakat bile oynatır.. o derece yani.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı vectra29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yalan söyleyeyim şenol güneş ve ersun yanal'a yapılanlardan sonra milli takım pardon istanbul karması beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

çok merak ediyorum. bu gökhan ünal milli takımda oynayabilmesi için daha ne yapması lazım. keza mehmet topuz. ne kadar da bilgisizim hemen unutmuşum. tabi ki istanbul takımlarına transfer olması lazım.

euro 2008'e katılamaz bu istanbul karması.
    Aynen katılıyorum...

Hakan Ünsal ve Okan Buruk'ta Hakan Şükür'le beraber oynamalı bence...

cuneytr
    Ziyaretçi

iş yapmayanların omuzlara alındıgı ülke burası degilmidir?....fatih hoca o ünlü karizmasıyla iş yapmaktan cok laf ürettiginde ona kim laf söyleyebildi ki...bir yenilgi mi fatih hocayı yıkacak?...fatih hoca kendi yardımcısını dünya kupası elemelrinde medyaya yem ederken aklımız zihnimiz bu tür olaylara calısmıyor muydu?...basarılı olmak için her yol mübah mıdır?...fatih hoca dan bundan sonrası için beklentim takımın kendinden önce geldigini anlamsı ve o görevi almak için yaptıgı hakan sükür kulisiniin bedelini ödemekten vazgecip takımın yararına oyuncu secimleri yapmasıdır...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar bu medya varken fatih terime hiçbirşey olmaz....Allah aşkına söyleyin fatih terim uefa kupasını aldıktan sonra ne yapmıştır....bence hiçbirşey yapmamıştır...görürsünüz çarşamba günü macaristanada yenileceğiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Fatih Treimin acil olarak Antrenörlüğü bırakıp iyi bir psikoloğa gitmesini talep ediyorum.

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

arkadaşlar Fatih terim artist, popüler olma sevdalısı, kaşı gözü oynayan etrafında kamera arayıp iyi poz veren, taktiksel anlam da ise çözüm üretmede yetersiz kalan, formda oyuncular yerine kendi gibi popüler ismi olan oyunculara yönelen (daha çok 3 küçüklerden), oynatmak istediği taktikle çelişen oyuncu düzeni kuran, bazı arkadaşların dediği gibi laf ebeliğini iyi yapan üç kağıtçı bir adamdır. Tam bir gaz adamıdır ama milli takıma çağırdığı oyuncular gazla sağa sola basacak kabaca ölümüne oynayacak adamlar değildir bu da terimi yine başarısızlığa itmektedir. Şenol hocayı aldığı üçüncülük te bile eleştiren istanbul basını hala terime tek laf etmemektedir sebebi medya ile olan sağlam ilişkileri (ayrıca m.ağar mafya dostlukları vs.) dir. insan milli maç oynanırken ya işte milli takımımız diyerek göğsü kabarmıyor, içimize sindiremiyoruz bu takımı. embesil hakandan medet uman bir hocadan daha ne beklenebilir, bu ülkede forvet mi yok?!
    Trabzonsporlu olmak gurur veriyor

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

abi dediğin gibi tam bir artist .. hareketler falan..!

uefa kupasından sonra yıllardır ne başarısı var bu adamın ?

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

MALTA ERiGi . . .

ADAMIN FUTBOLCUSU ASCI, FIRINCI, MUSLUKCU... bizimkinin birak aldigi parayi, futbolcusunun ismi bile ''servet!''

koskoca ALEX FERGUSON . . . 9 defa ingiltere sampiyonu oldu , iskocya sampiyonu oldu , 2 defa kupa galipleri kupasini aldi,

sampiyonlar ligi sampiyonu oldu, 2defa super kupa aldi, kitalararasi kupa'yi aldi, anca ''sir'' olabildi. . .

BiZiMKi ''iMPARATOR!''

bol keseden asalet . . .

KACINILMAZ REZALET . . .
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Süküre bir top gelmiyor ve Hakan Sükür yinede yerin dibine sokuluyor.

E Hakan daha ne yapsin?
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizde onu diyoruz zaten! bişey yapmasın mümkünse uzak dursun milli takımdan..
    Kendi menfaatlerini milli takımın üzerinde gören bi isimden ve ondan kahraman yaratmaya çalışan bi hocadan başarı beklemek çok fazla iyimserlik olur.

Burda esas mesele $u:
    Maltaya puan kaybedilirmi?? Elbette kaybedilir, Futbolda olan seyler.
    6S trömsöye elenmis, FB Pendike yenilmis, Trabzonspor kibris rum kesimi takimina elenmis....Zamaninda Bayren Münih Almanya kupasinda 4.Lig takimanada maglup olup elenmis....
    Burya kadar asilinda her sey normal (yani is kazalari), ama su bir gercek,
    FT artik eski motive ve hirsli FT degil 96 yilinda FT degil.

3M = 9 Puan gibi entel bir aciklama yapmisti. Malta, Moldova, Macaristan.
    Burda 9 Puan alindigi halde bezi sIkIntIlar vardi takimda.
    H.Sükür Moldova ya 4 gol attigi icin kredisi cogalmisti.
    Golleri tekrar izlersek, o kadar sahaser gollerde degildi, ama 4 gol atti herkes sustu..

Yunanistan maci ile tüm Türkiye zafer sarhoslugu yasadi, tabiki sevindirici idi , ama Yunanistan , daha dogrusu onlarin kalecileri bize baya yardimci oldu...

Norvec macinda yine rakip kalecinin bize sempatisi ile veya salakligi ile bize beraberligi getirdi....
    Yunanistani daha önce yendigimiz , icin Kredi vardi..
    Yani bu 2 macta 4 puan isteniyordu ve alindi

Aslinda tehlike canlari her zaman caliyordu ama, FT bunu analiz edecegine , kenar Mahalle kabadayisi uslübü ile her basin mensubuna tehdit ederek olayi örtbas etti..
    Kimsede bir sey diyemedi...

Bosna maci, ardindan Romanya ile özel mac tuzu biberiydi...
    Adam resmen dalga geciyordu...

Bilgin Gökberk söyle bir sey demisti zamaninda FT üzerine: "Fatih Terim o kadar karizma yapmiski, 8 kisi ile takimi sahaya cikarsa (taktik böyledir gibi), kimse bir sey diyemez," cünkü o her zaman hakliydi....

Gelmisti Malta maci......
    Almanya bile burda berabere kalmisti, yani Maltaya puan verebilirsin(kücük bir is kazasi ile) , ama FT kendi hesabini yapiyor ve hep tutar diye düsünüyor.
    Yani , Türkiyede Futbolu tek kesfeten FT dir ...

Evet görünen Köy klavuz istemez, isin en komik yönü ise , Kadroya Emre Asik gibi bir sahisi eklemesidir....
    Ama adam kendi yönü ile haklidir, ego icindedir ve yerine geldigi zaman 8 kisi ile maca ciksa bile hic bir delikanli Basin mensubu ona soru sorma yüreginde olmadigi müddetce , Rüstüyü taktik olarak sol acik oynatir, Tümeri sagbeke koyar, belkide bir macta tutar ve herkes Padisahim cok yasa deyip FT yine hakli cikar....

Konu Malta maci degil , o sadece bir birikim, konu FT nin artik Türk Milleti ile dalga gecmesidir.....
    Bu yüzden Milli maclari artik bir Milli mesele olarak görmüyorum..

2004 turnuvasina katilamadik, 2006 ya katiladik, 2008 e katilmasak ne olur???
    Katilirsak belkide onlar güclenecek....

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Hattrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda esas mesele $u:
    Maltaya puan kaybedilirmi?? Elbette kaybedilir, Futbolda olan seyler.
    6S trömsöye elenmis, FB Pendike yenilmis, Trabzonspor kibris rum kesimi takimina elenmis....Zamaninda Bayren Münih Almanya kupasinda 4.Lig takimanada maglup olup elenmis....
    Burya kadar asilinda her sey normal (yani is kazalari), ama su bir gercek,
    FT artik eski motive ve hirsli FT degil 96 yilinda FT degil.

3M = 9 Puan gibi entel bir aciklama yapmisti. Malta, Moldova, Macaristan.
    Burda 9 Puan alindigi halde bezi sIkIntIlar vardi takimda.
    H.Sükür Moldova ya 4 gol attigi icin kredisi cogalmisti.
    Golleri tekrar izlersek, o kadar sahaser gollerde degildi, ama 4 gol atti herkes sustu..

Yunanistan maci ile tüm Türkiye zafer sarhoslugu yasadi, tabiki sevindirici idi , ama Yunanistan , daha dogrusu onlarin kalecileri bize baya yardimci oldu...

Norvec macinda yine rakip kalecinin bize sempatisi ile veya salakligi ile bize beraberligi getirdi....
    Yunanistani daha önce yendigimiz , icin Kredi vardi..
    Yani bu 2 macta 4 puan isteniyordu ve alindi

Aslinda tehlike canlari her zaman caliyordu ama, FT bunu analiz edecegine , kenar Mahalle kabadayisi uslübü ile her basin mensubuna tehdit ederek olayi örtbas etti..
    Kimsede bir sey diyemedi...

Bosna maci, ardindan Romanya ile özel mac tuzu biberiydi...
    Adam resmen dalga geciyordu...

Bilgin Gökberk söyle bir sey demisti zamaninda FT üzerine: "Fatih Terim o kadar karizma yapmiski, 8 kisi ile takimi sahaya cikarsa (taktik böyledir gibi), kimse bir sey diyemez," cünkü o her zaman hakliydi....

Gelmisti Malta maci......
    Almanya bile burda berabere kalmisti, yani Maltaya puan verebilirsin(kücük bir is kazasi ile) , ama FT kendi hesabini yapiyor ve hep tutar diye düsünüyor.
    Yani , Türkiyede Futbolu tek kesfeten FT dir ...

Evet görünen Köy klavuz istemez, isin en komik yönü ise , Kadroya Emre Asik gibi bir sahisi eklemesidir....
    Ama adam kendi yönü ile haklidir, ego icindedir ve yerine geldigi zaman 8 kisi ile maca ciksa bile hic bir delikanli Basin mensubu ona soru sorma yüreginde olmadigi müddetce , Rüstüyü taktik olarak sol acik oynatir, Tümeri sagbeke koyar, belkide bir macta tutar ve herkes Padisahim cok yasa deyip FT yine hakli cikar....

Konu Malta maci degil , o sadece bir birikim, konu FT nin artik Türk Milleti ile dalga gecmesidir.....
    Bu yüzden Milli maclari artik bir Milli mesele olarak görmüyorum..

2004 turnuvasina katilamadik, 2006 ya katiladik, 2008 e katilmasak ne olur???
    Katilirsak belkide onlar güclenecek....
    Yazı gercekten güsel..Seviyeli ve de mantıklı şeyler var..Fakat anlayamadığım bi kaç şey var..Öncelikle Emre Aşık'ın kadroya eklenmesi neden hata..İkincisi Milli maçlarda ki dyguyu neden kaybettiniz biraz daha açarsanız sevinirim.Ve son olarak yazının sonunda 'Onlar' diye bahsettiğiniz kimler...

Alıntı isaret parmagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fakat anlayamadığım bi kaç şey var..Öncelikle Emre Aşık'ın kadroya eklenmesi neden hata.
    Sizce kurtarici bir özelligi varmi bu kisinin?
    Milli Takim bu sahis sayesindemi kurtalicak?
    GS nin istemedigi ve oynatmadigi bir oyuncu..
    FT nin Kadro anlayisi, Formda olan oyuncu degil, o an telefonla , "kocum sana güveniyorum, hazirmisin?" olayi...
    Tarcih meselesi yine ayri konu

.İkincisi Milli maçlarda ki dyguyu neden kaybettiniz biraz daha açarsanız sevinirim.
    Milli duyguyu kaybetmedim, Vatanim , canlarim o ayri konu.....
    Ama Futbol Milli takimi ile Milli duyguyu artik birlestirmiyorum, cünkü onlarin (Futbolculari söylemiyorum) sadece iktidar disinda benim kadar Milli duygusu oldugunu sanmiyorum...Kendi egolarinin pesinde....
    Ve son olarak yazının sonunda 'Onlar' diye bahsettiğiniz kimler...
    Onlar kimmi??
    FT, H.Sükür, Ibrahim Üzülmez,Haluk Ulusoy, Affan Kececi , Emre belezoglu gibi kisiler.......

Siz sordunuz bende cevap verdim....

Ben bu kisilerin benim ülkemi temsil etmesini istemiyorum....

Bu is muhalefet gibi bir seydir, ben yine Ülkem icin herseyi yaparim (kendi imkanlarim ile) ama bunlari istemiyorum....

okeymidir

Sizce kurtarici bir özelligi varmi bu kisinin?
    Milli Takim bu sahis sayesindemi kurtalicak?
    GS nin istemedigi ve oynatmadigi bir oyuncu..
    FT nin Kadro anlayisi, Formda olan oyuncu degil, o an telefonla , "kocum sana güveniyorum, hazirmisin?" olayi...
    Tarcih meselesi yine ayri konu
    Tercih meselesidir..Benim tercihlerim de farklı kişilerden yana o ayrı..Ama sonucta tercihit ve eleştirilecek bi yanı yoktur bence.Ayrıca tecrübesiyle bu defans kıtlığında iyi bi alternatif oluşturabilir takımda..

Diğer konularda ise şu düşüncedeyim.Zamanında Şenol Güneş için yapılanları siz de -belki de farkında olmadan - yapmaktasınız.Sırf bizden değil diye istememek.Bunu başka bi açıklaması yok.Olsaydı sebep sorunca isimlere takılmaz genel yorumlarda bulunurdunuz.Sadece siz değil forumun genelinde hakim olan anlayış ta bu bence.

Şu anki durumdan bende memnun değilim en başından beri Fatih Terimi savunan biri olarak yaptığı hataları asla kabul edemem. Şu an gözümde basarısızdır ve Milli takımın oynadığı futboldan kesinlikle memnun olamam. Ama memnun olmamamın sebebi kesinlikle isimler değil.İsterse bütün takımı İstanbul takımlarından oluşturabilir.Sorun bu değil.Önemli olan takımın belli bi uyum içerisinde göze hoş gelen zevk veren bi futbol sergilemesidir.Bunu yapabildiği sürece onaylarım.Ama anladıgım kadarıyla sizin felsefenize göre belli isimlerin defolup (!) gitmesi gerek. Bu sebeple aynı frekansta oldugumuzu düşünmüyorum..

Ama memnun olmamamın sebebi kesinlikle isimler değil.İsterse bütün takımı İstanbul takımlarından oluşturabilir.
    Isimler bencede o kadar önemli degildir,orda hemfikiriz.
    Yanliz hangi profil ile o isimleri cagirdigini söyledimi??
    "Ben size hesap verecek degilim" diyen bir Milli takim Hocasi kime hesap verecek?
    Ben elbette FT in Futbol bilgisine ve karyerine bir sey diyecek sözüm yoktur, ama olay dikkat edilirse hatir gönül meselesi ve deneyim olayi, ya tutarsa...
    Ama her zaman tutmuyor ...

Ama anladıgım kadarıyla sizin felsefenize göre belli isimlerin defolup (!) gitmesi gerek. Bu sebeple aynı frekansta oldugumuzu düşünmüyorum..
    Ben fazla felsefe icinde degilim acikcasi ve benim icin daha baska sorunlarda vardir..
    Cocugumun gelecegi, sihhat durumu gibi seyler biraz daha önemli ...

Ayni frekansta olalim veya olmayalim , o kadar önemlide degildir....
    Ayni frekansda olsak hep birbirimizi alkislariz ve muhabbet dogmaz ...

Önemli olan ayni fikir degildir (buda iyisi), önemli olan fikirlere saygi duymak , hosgörülü olmak, ve tatli sohbet ile kirici olmamak..
    En önemlisi insanlarin birbirine saygisi olmaktir...
    Hayirli geceler....

Isimler bencede o kadar önemli degildir,orda hemfikiriz.
    Yanliz hangi profil ile o isimleri cagirdigini söyledimi??
    "Ben size hesap verecek degilim" diyen bir Milli takim Hocasi kime hesap verecek?
    Ben elbette FT in Futbol bilgisine ve karyerine bir sey diyecek sözüm yoktur, ama olay dikkat edilirse hatir gönül meselesi ve deneyim olayi, ya tutarsa...
    Ama her zaman tutmuyor ...

Ben fazla felsefe icinde degilim acikcasi ve benim icin daha baska sorunlarda vardir..
    Cocugumun gelecegi, sihhat durumu gibi seyler biraz daha önemli ...

Ayni frekansta olalim veya olmayalim , o kadar önemlide degildir....
    Ayni frekansda olsak hep birbirimizi alkislariz ve muhabbet dogmaz ...

Önemli olan ayni fikir degildir (buda iyisi), önemli olan fikirlere saygi duymak , hosgörülü olmak, ve tatli sohbet ile kirici olmamak..
    En önemlisi insanlarin birbirine saygisi olmaktir...
    Hayirli geceler....
    Kesinlikle zıt fikirlerin olması gerek bence de .Saygıyı yitirmemek de cok önemli.Hele bu forumda uzun süredir rastlamayınca iyice ümitsizliğe kapılmıştım..Eğer farkında olmadan bi saygısızlık yaptıysam affola..
    Hayırlı geceler...

Kesinlikle zıt fikirlerin olması gerek bence de .Saygıyı yitirmemek de cok önemli.Hele bu forumda uzun süredir rastlamayınca iyice ümitsizliğe kapılmıştım..Eğer farkında olmadan bi saygısızlık yaptıysam affola..
    Hayırlı geceler...
    Estafurullah, yok öyle sey...

Iyi geceler

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sahada fenerli olmamasını sorun eden bir basından ve onlara göz kırpan bir TD olan Ülkede başarı olurmu?
    Ayrıntı meselenin ta kendisidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)