Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Avrupa'da Baþarýlý Olmasý Ýçin Ne Yapmasý Gerekiyor?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

takýmýzýn avrupada baþarýlý olabilmesi için önce Türkiye de baþarýlý olmasý lazým...daha ligimizdeki geleceðimiz tartýþýlýrken liütfen avrupayý aðzýmýza almayalým...erciyesin
    yerine uefa ya biz katýlmaya çalýþtýk ne oldu..erciyes öyle yada böyle bir tur atladý...biz intertotoda sýradan bir takýma elendik gittik...önce Türkiye liginde istikrarlý bir baþarý...bakýn avrupada bizi rezil eden fenere....

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

basarili olmak icin adam gibi bi baskan adam bibi bi yonetim lazim gerisi kendisi gelr
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Trabsonspor'un ligde ve Avrupa'da baþaralý olmasý için öncelikle kendine bir yapý oluþturmasý gerekir, yola hangi futbolcularla , hangi modelle devam edilecek, bir Atletico Bilbao bir Ajax modeli bana göre tek kurtuluþ yolu
    Fazla deðil kritik mevkilere kaliteli, Karadeniz'in yapýsýna uygun ( Doðu Bloku ülkeler, Gürcistan, Uzak Doðu , Ýran olabilir) yabancý futbolcular takviyeli, Alt yapý yoðunluklu futbola ve þöhrete aç genç yeteneklerden oluþan bir takým kurulmalý,
    Yönetime gelince Trabzon merkezli, paralý bir yönetim
    ( Veya klubü Ýstanbul, Ýzmir ,Ankara ya taþýyacaksýn , belki o zaman paralý bir yönetimle kaliteli yabancýlar gelir)

Nereden
    Ýstanbul

..transfer !!!

ÖzÜne DÖnmesÝ GerekÝyor.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

önce Türkiye liginde kendine yakýþan topu oynamalý. Avrupaya sonra sýra gelir zaten

havzalý61
    Ziyaretçi

Önce avrupa kupalarýna katýlmasý gerekiyor, intertotoyu küçümseyen arkadaþlar vardý onlarýda görmek isteriz, bu takým açýlsa açýlsa þalpazarý geleneksel tereme peyniri turnuvasýna açýlýr

TheDayAfter - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32

Alýntý ab102482 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabsonspor'un ligde ve Avrupa'da baþaralý olmasý için öncelikle kendine bir yapý oluþturmasý gerekir, yola hangi futbolcularla , hangi modelle devam edilecek, bir Atletico Bilbao bir Ajax modeli bana göre tek kurtuluþ yolu
    Fazla deðil kritik mevkilere kaliteli, Karadeniz'in yapýsýna uygun ( Doðu Bloku ülkeler, Gürcistan, Uzak Doðu , Ýran olabilir) yabancý futbolcular takviyeli, Alt yapý yoðunluklu futbola ve þöhrete aç genç yeteneklerden oluþan bir takým kurulmalý,
    Yönetime gelince Trabzon merkezli, paralý bir yönetim
    ( Veya klubü Ýstanbul, Ýzmir ,Ankara ya taþýyacaksýn , belki o zaman paralý bir yönetimle kaliteli yabancýlar gelir)

aynen abi sana katýlýyorum ama bunlarla zor.

turgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    38

iyi hoca ii transfer ii kadro ii bi baþkan bi sezon öncesi ii bi performans ve ii bi þampiyonluk
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Yaþ
    49

avrupada baþarý nasýl gelecek .....aþaðýdaki gibi yaparakmý?

Aktuð ve Albayrak yönetimleri zamanýnda tam 40 milyon $ harcandý ama..

Aktuð ve Albayrak yönetimleri, 26 yeni futbolcu transfer ederken yaklaþýk 40 milyon dolar harcadý. Bu dönemde ise bordo-mavililerden 28 futbolcu ayrýldý.Trabzonspor’da sadece son 30 ayda 50 oyuncu forma giydi, 7 kez hoca deðiþti

Trabzonspor, son 2.5 sezonda sergilediði kadro sirkülasyonuyla dünya rekoru kýrdý. 1984 yýlýndan bu yana þampiyonluk yüzü görmeyen bordo-mavili takýmda temmuz 2004’ten bu yana 30 ayda 25 yeni transfer yapýldý, 50 farklý oyuncu forma giydi, 28 isim de gönderildi. Bu dönemde Atay Aktuð ve Nuri Albayrak baþkanlýk yaparken 7 kez teknik direktör deðiþimi yaþandý. Ziya Doðan 2 kez göreve gelirken, Ýhsan Derelioðlu, Þenol Güneþ, Orhan Çýkrýkçý, Vahid Halilhodziç ve Lazaroni takýmýn baþýnda bulundu.

YABANCILARI DERT

Özellikle yabancý konusunda tarihi ’fiyasko’lar yaþayan bordo-mavili takým Thijs, Szymek, Tomas Jun, Eller, Djokaj, Marcelinho kazalarý ile büyük yara aldý. Belçikalý Thijs için 2 ay uðraþan Trabzon, bu oyuncuyu 5 ay sonra gönderdi. Tomas Jun’a 5 yýllýk imza attýrýp 2.5 milyon Euro’yu sokaða atan Trabzonspor, bu sezon Marcelinho’yu 2 milyon 325 bin Euro’ya alýp, 2 milyon 750 bin Euro’ya geri sattý. Karadeniz ekibi yerli ve yabancý transferinde 26 oyuncu için 40 milyon dolarýn üzerinde bir para harcadý.

11.5 MÝLYON EURO

2004’te Szymek, Özgür, Lee, Celaladdin, Adem, Thijs’i alan Trabzon geçen yýl Jefferson, Eller, Jun, Kürþat, A.Þahin, Fatih Akyel, Stepanov, Ö.Rýza, Djokaj, Ferhat transferleriyle baþarý aradý. Bu sezon Çaðdaþ, M.Ocak, Musa Büyük, Marcelinho, Cem Demir, Umut, Ersen, M.Keçeli ve Musapma’yý almasýna raðmen tarihin en kötü ilk yarýsýný yaþayan bordo-mavilililer, Fatih’i 7.5, Tolga’yý 4 milyon Euro’ya sattý

Önder28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    51

Türkiye'yi bi halletsek Avrupa'yý sallayacaðýz zaten...
    "Þehitler Unutulursa ölür"
    Unutma-Unutturma

Yaþ
    37

Aslýnda Avrupa'da baþarýdan kasýt bir dünya devini burada 1-0 yenip orada 7-8 gol yemekse öyle baþarý her an gelebilir.Geldikten sonra çok kýsa da sürebilir.

turgut kasap - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    52

takým türkiyede baþarýlý olduda avrupasý kaldý arkadaþlar biraz mantýklý olun birazdaha gayret ederse bu takým ilk yarýyý küme düþme hattýnda kapatýr artýk gülüyorum aðlanacak halimize yazýk çok yazýk takým 1970 lerin topunu oynuyor. hoca ise bi alem burnundan kýl aldýrmýyor zannediyor kendini capello saygýlarla beþikdüzü birinci lige cýksada onu bari tutsak

Trabzonspor Türkiye süper liginde þampiyon olmuþta sýra geldi avrupada baþarýya, güldürmeyin beni
    Bordo + Mavi = Trabzonspor

bu baþlýða aðlamaklý gülümseyerek bakýyorum.daha puan sýralamsýnda kendi takýmýmý bulmakta zorluk çekerken...
    bu baþlýk ya erken açýldý ya da ben yanlýþ yerdeyim...
    olan biten zaten bunu gösteriyor.ama þu da bir gerçek umutsuz deðilim.istikrar benim için önemli olan.istikrarsýzlýk konusundaki istikrar deðil.ha bi de yönetimdeki iktidar da var.topyekün eþittir baþarý.ama o da bizde yok.olamyýnca mahmut neylesin mahmut
    ......mutedil dalgalý..
    fýrtýna ihtilal efsane

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

takým Türkiye ligini sürklase etsin bu bana yetecek

Nereden
    Antalya
    Yaþ
    59

beyin lazým beyin kuþ beyni deðil

Yaþ
    39

chealse nýn baskaný gýbý bý petrol zengýný baskan lazým belký olur býsýler

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kýsa ve öz---gökdeniz ve yattara hariç herkesin gitmesi lazým yönetimde dahil...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Yaþ
    56

Gayet basit?Öncelikle kendi liginde baþarýlý olmasý lazým.Ligi onbirinci bitiren ancak avrupada kamp yapar....

Nereden
    Ankara

hiç sanmýyorum bu takýmla kendi ligimizde baþarýlý olcaðýmýzý...

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Ligde baþarýlý olalým da Avrupa da baþaraý gelýr zaten...

Nereden
    Ankara

iyi yönetim iyi oyuncular ve iyi oyun.

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Ýlk önce ligde üst düzey baþarý(lar).Diðerleri ardýndan gelir zaten

TSezgin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý orhan42 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýlk önce ligde üst düzey baþarý(lar).Diðerleri ardýndan gelir zaten
    olay bu tam yazarkene son mesaj oldugundan gözüme carpti.

ligde önce basari gelsin, bunun yaninda her sene yukariya oynandigini düsünürsek zaten avrupaya gide gide tecrübe olusur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)