Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 280 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 40. Ylmzda ampiyon Olacamza nananlar Buraya

Harun_ayar_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    29

Standart 40. Ylmzda ampiyon Olacamza nananlar Buraya

TRABZONUM SEN 40. YILINDA AMPYONSUN

BORDO--MAV 1967

hayal gibi ama inanyorum ben
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

O zaman ben gideyim

her sene inanyoruz ama olamyoruz sorun orda
    Nick'ine sahip k kampanyas byunus = yns61

eminbayram - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

iyide 40.yl gemedimi?olursak 41.ylda ampiyon oluruz.

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

olursa olur havasndayz
    kadromuz teknik direktrmzn nekadar yetersiz olduunu biliyorum
    ama bu ziya hep byle rezil oynatp byk puanlar topluyor buadamn bal ok fazla

geen senenin 2. yarsnda yun oynamadn enfazla uan toplayan takm olduk

bakacaz kendimizi biliyoruz grcez

ahamitokutan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

adam gibi ynetim gelirse belki.tabi aralka kadar en az puan kayb yapmak artyla.yoksa hayal tesi.
    from BOGAZII

Erkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.10.2006
    Nereden
    Hollanda
    Ya
    30

inanmak istemiyorum.. inandimmi cok uzuluyorum olamadigimiz zaman, inanmadan olursak heralde daha cok sevinirim .... . Ama yine de inaniyorum
    Saldrn Seferoullar
    Bordo Mavi . Net

61OKTAY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

ampiyonluk mitle,inanla,sevgiyle ve disiplinle gelir....
    BIRDE ZIYANIN GITMESI VE YONETIMIN DEGISMESEYLE
    BENCE BIRI TUTMAZSA BIRI TUTAR YANI SAMPIYONLUK GARANTI
    BENM SEVDAM SANA
    BORDO MAVM

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

2 ma kazandk ampiyon olduk hee.bu kadroyla en fazla 10 hafta.en ii ihtimalle 3. oluruz.
    zkan SMER

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

baln Nr Albayrak ile 40.ylda ampiyonlua nanyormusunuz eklinde deitirilmesini talep ediyorum.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

pek umudum yok ok zor gibi ama neden olmasn bizde bu lide oynuyoruz

amour_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

olalmda 40. yl 41. yl nemli deil yeterki bu sene olalm ama bu futbolla ok zor

hseyin toraman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    50

ampiyon Olacaz

Trabzonspor Teknik Direktr Ziya Doan, spor61'in sorularn cevaplarken, zellikle kendi yaam ve Trk futbolu ile ilgili bilinmeyenleri aklad. Doan, Trk teknik adamlarn Avrupal meslektalar ile kyaslamasnda ilgin tespitlere dikkat ekti.

- Aileniz yannzda yok. ocuklarnz renimlerini srdryor ve babalar yanlarnda yok. Siz otelde kalyorsunuz, bu yaamnza hangi boyutlarda yansyor.?

“Teknik Direktrler ailelerini bir yere getiremiyorlar ama bu konuda ben anslym. ok ksa bir dnem stanbul'dan ayrldm. 8 yllk bir dnem stanbulspor'da yardmc antrenrlk yaptm ondan nceki dnemde bir sene stanbul'da Beikta takmnda oynadm bu nedenle hep ailemle beraberdim. Ankaragc'ne 3 yllk oyuncu olarak gittiimde ocuklarm kkt henz okula balamamlard. O yzden ocuklarm yanmda gtrdm. Kocaelispor'a gittiimde de ocuklarm yanmdayd. Fakat okul balad anda mecbursun ocuunu yannda gtremiyorsun bu birok olumsuz etki yapyor. Trkiye'de de Teknik Direktrlerin maalesef 2-3 haftada grevine son verilebiliyor. O zaman senede belki 1-2 kere yer deitirmi oluyorsun, tabi bu da zellikle ocuklarn zerinde olumsuz bir etki yaratyor. Tabi bizde isteriz ki Avrupa' da ki meslektalarmz gibi skorlar birinci planda tutmadan 5-6 senelik bir anlama olsa her kez ailesini yannda gtrr, ama Trkiye'de bu byle deil.”

-Trk teknik adamlarn Avrupal meslektalar ile kyaslamasn yaptnz. Bunu biraz aarsak bunun iin hangi kriterleri n planda tutuyorsunuz?

“Trkiye de ki antrenrler abuk emekli olmas lazm, nk ok ypratlyorlar. Belki ben iddia ediyorum Avrupal meslektalarmzda bu sistemin ok daha iyi oturduuna inanyorum. Avrupal meslektalarm iin sylyorum onlarn 10 ylda ypranmas bizim 1 ylda ypranmamza bedel. Tabi bu mantalite oturmad. Trkiye'de bugn iin demiyorum ama ben kendimi emekli yapmaya hazrm. ok uzun sre yapmayacam. Baz hedeflerim var ve bu hedeflerimi yakaladm anda emekliye ayrlmay dnyorum. Biraz inat kiiliim var. ok eyler yapabileceimize ve baarabileceime inanyorum. Bu hedefleri yakaladm anda da zirvede emekliye ayrlmay dnyorum. Yani zirvede. Avrupa'da baarl olmak cok zor deil, ok farkl bir futbol oynanmyor. Trkiye ligi ok nemli bir lig haline geldi ama Trkiye'de takmlar sistemi daha oturtamad. Gnmzde bakyorum gemi yllara gre Anadolu takmlar daha sistemli daha planl. Bir eylerde artk uyand. Trk toplumu onun iinde bu ligler kt diye bahsediyorlar aslnda bu ligler kt deil, Anadolu takmlar dengeyi salad daha dzenli daha prensipli oyun anlayyla devam ediyor. Ben iddia ediyorum geen sene ki gibi ok farkl lig olacak.

- Trabzon byk baarlara imza atm bir il ve ayn paralelde 40 yllk mazisi olan Trabzonspor var. Burada artlar ve olanaklar sizi zorluyormu. Kentin zorlu sizce varm.?

“Trabzon, Trkiye liglerinde en zor allacak yer. Bunu btn dnya kabul etti. Sadece ben deil gelen yabanc oyuncular iinde geerli. Arivlere bakarsanz ondan da net anlalr. Tabi bunun sebepleri var, bunun en nemli sebeplerinden bir tanesi baary gren bir il ve camiadasnz, tay ykseltilmi, Karadeniz insan biraz hrsl hep baar istiyor. Bu baar da zamann da yakalanm imdi artk baarszlk byk bask oluturuyor, gerek oyuncu gerek teknik adam zerinde bask oluturuyor. te bu basklar krarsan ok ok nemli i yapm olursun, bu da bir ekilde krlr. Takm zirveye oynatmak ve ampiyon yapmakta daha kolaylar. O zamanda da bu ektiin skntlarn mkafatn manevi anlamda ok fazlasn alrsn. Trabzon'un dnya da hi bir yerin de byle bir eyle karlaacan dnmyorum sokaktaki her insan Trabzonspor'la yayor bu ok doru bir ey deil, aslnda insann yaam ekli olur. Avrupa'da insanlar maa sadece o gn bir elence gibi gidiyor. Yendi yenildi hic nemli deil, mutlaka yenmek istiyor ama yenilgiyi de dnyann sonu gibi grmyor. Ama Trabzon'da da yenildii zaman hayat duruyor ve insanlar ksyor. Burada bir eksiklik var o eksilii gidermek lazm onu da medyann daha bilgi akn halk eitim anlamnda ok daha yardmc olmas lazm. Sonuta yaptn spor ihtimalli. Bunu kabul etmek lazm. Yenilgi su deil bunu insanlara anlatmak lazm, bilinli bir toplum meydana geldiinde o camiann zerinden basklar kalkar.

-Teknoloji Dnya'da futbolu ne kadar etkiliyor. Teknolojik bilgiler alma prensiplerinizin hangi boyutunda. Siz, Dnya futbolunu hangi kriterlerde takip ediyorsunuz. Mektepli alayl ayrm konusunda ki dnceniz?

Biz tabi ki teknolojiden faydalanyoruz ama bazlar teknolojiden faydalanrken reklam yapar, bazlar da icraat yapar yani fazla reklamn yapmaz biz teknolojik anlamda bugnn nimetlerinden hepsinden faydalanyoruz bilimsel anlamda her eyi yapyoruz. Bugn futbolcunun geliimini takip ediyorsun bilgisayar anda btn her eyi idmanlar dnyadaki gelimeleri ve futbol federasyonunun artk Trk antrenrlerine vermi olduu seminerlerde dnyada ki tm gelimelerini ortaya kartyorsun. Dnyada futbol nasl oynanyorsa Trkiye'de futbol en azndan yle oynanmak isteniyor ve o yolda almalar devam ediyor. Tabi ki niversite mezunu hocamz var. yabanc dili var gelimeleri en azndan niversite bazndan takip ediyoruz. niversitelerde nemli isler yaplyor. Spor akademileri nemli grevler stleniyor. Futbol federasyonu her turlu yenilie ack, artk dnyadan kendini soyutlayamazsn. Bu anlamda gereken neyse yaplyor. Ben konumalarmda bunu syledim ama insanlar o bolumu alyor bir ekilde dedim birlik beraberlii salad anda ampiyonluun en buyu aday. Aradaki fark ok fazla. bu artlar olutuu anda en gl adayz. Tam istediimiz ortam m, deil ama bir gerek var. Trabzonspor elindeki mevcut kadroya maliyeti dk oyuncular katt. Bu sene ilk defa bonservisli oyuncu alnmad. Fenerbahe, Galatasaray takmnla yaracaksn. Yarrken artlar eit m deil, ama biz doru isler yaparak ve kafay kullanarak isler yapmak istiyoruz. te bu yan etkenleri bir araya getirirsek Trabzonspor ampiyonluun en byk adaydr. Bizim artlarmz olusun biz her trl yarrz.

ZYA DOAN inanyor ama ben
    bu basnla
    bu federasyonla
    bu fb li ynetimle
    inanmak istiyorum ama inanmyorum
    Yoksula glmedim, zenginlie zenmedim, faistleri sevmedim, ezilenleri dvmedim, ben Devrimci dodum, Devrimci leceim..!

utkuts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.12.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    32

Hersene olduu gibi bu senede sonsuz inancm var. Ama daha o gn gremedim Ya 19 oldu o duygu nedir tadamadm
    Ne bir niversite bitirmek ne zengin olmak. Tek dileim seni ampiyon grmek... Trabzonspor

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

mrmde ilk def ampiyon olacamza inanmyorum. Seneye olacamza da inanmyorum. O yzden Nuri Albayrak ynetiminin yerine gelecek ynetime fazla yklenmememiz gerektiini dnyorum. Adamlar gerekten de enkaz devr alacaklar.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Mustafa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.11.2004
    Nereden
    Orta Dou

her sene ampiyonluk beklerim takmmdan olmasada canlar saolsun
    Tribnde Kfre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Halit Aydn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.08.2006
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

40. ylda ampiyon oluruz fakat son ampiyonluktan sonraki 40. ylda

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Arkadalar bildiiniz gibi sitemizi ziyaret eden bolca misafirlerimiz var.Daha nce de byle bir balk alm ve kapanmlt.Rakip takm taraftarlarna koz vermememiz gerektiini dnyorum.Mesajlarnz buna zen gstererek yazmanz rica ediyorum.Lakin rakiplerimizin bu sayfalara bakarak bizimle dalga gemelerini istemezsiniz deil mi?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.07.2007

Admz yeter inanmak iin sebep aranyorsa.

Gkhan z - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2007
    Ya
    36

3 tane kaliteli transferle ampiyonluun en gl aday oluruz hatta ligin son haftas saraolunda kupay kaldrdmz dnsenize

U.D.D (Uyuturucuya Dur Diyenler)

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

nanyorum
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Lancet_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    Kahramanmara

Alnt nixar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    3 tane kaliteli transferle ampiyonluun en gl aday oluruz hatta ligin son haftas saraolunda kupay kaldrdmz dnsenize
    ligin son haftas avni akerde deil mi fener ma???Avni Akerde kaldralm

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt nixar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    o mmkn olmaz ite nk son ma Trabzonda

Gkhan z - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2007
    Ya
    36

Alnt husolee61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    o mmkn olmaz ite nk son ma Trabzonda
    pardono zaman daha gzel ite 96 nn acs kar
    ben bi gn bunun olacana inanyorum fb yi sahadan sildiimiz malarda hep yenildil bi gn acs ok kt kacak ama ne zaman umarm bu sene olur

U.D.D (Uyuturucuya Dur Diyenler)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)