Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dogu Asya Depremi Yardim Fonu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kizilay?dan alinan rakamlara göre; banka subelerine yatirilan paranin miktari, 8 milyon 863 bin 485 Yeni Türk Lirasina yükseldi. Cep telefonlarindan, kisa mesajla yapilan yardimlar da artiyor. Su ana dek, Turkcell, Avea ve Telsim?e atilan mesaj sayisi 504 bin 292?i buldu. Kisa mesaj yoluyla yapilan yardimin parasal karsiligiysa; 2 milyon 831 bin 840 Yeni Türk Lirasi. Böylece Kizilay kampanyasinda toplanan bagis, 11 milyon 34 bin 71 Yeni Türk Lirasina yükseldi.
    Yardim eli uzatmak isterseniz, 2868?e kisa mesaj gönderebilir, ya da bankalardaki hesap numaralarina para yatirabilirsiniz.

KAMPANYAYA CEP TELEFONUNDAN 5 YTL BAGIS YAPMAK IÇIN
    TURKCELL - AVEA - TELSIM
    Numara 2868-Bos mesaj atmak yeterli. Yardim kampanyasina artik kontörlü hatlardan da katilmak mümkün.
    Kampanyaya katilan bankalarin bagislar için hesap numarasi da yine 2868

Guests
    Ziyaretçi

1 kisi daha görse basligi kar kardir.Sitede geyik yapmaktan bu ise zaman ayiran arkadaslara tesekkürler.

Sevgiler

Sahsifikrim sudur :

Evet yardim edelim . Mesaj hattina mesaj atarak edelim. Bankaya gönderek edelim. Ama maça ve konsere giderek degil.

M Schumar 10 milyon dolari cebinden biriktirdigi parasindan verdi.

O formula yarisi yapalim demedi.

Bende nacizane kendi birikmis paramdan yardim ettim. Mesaj çektim. Ilk faturada ödeyecegim.

Ama konser ve maç organizasyonu yapan serseri aptallar(sözümün arkasindayim)konsere veya maça gelin eglenin yardim edin diyorlar.

O görüntüleri TV de gördükten sonra hangi amaçla maçta veya konserde eglenegim .

Ayrica ben biriktirdigim emegimden veriyorum . O konser organize eden sanatci denilenler neden biriktirdiklerinden vermiyorlar.

Ben desemki bundan sonra güney asya yarina iki program yazacagim.

Bu ne kadar gülünç olursa Konser veya maç organize edenlerin durumuda o kadar gülünçtür.

TFF biriktirdigi paradanyardim etsin.

Fatih ve Yattaranin gitmesine karsiyim.

Veya TFF(Kuluplerden ceza adina aldigi paralai - Hatirlarsaniz Trabzonsporu Samsun ve Antalya maçinda cezalandirdilar ) onlari Asya ya yardim yapsin.

Ben herkesi bu TFF nin organize ettigi bu maça GITME MEYI öneriyorum

Simdi ben eminin bu TFF organizasyonuna kimse gitmyecek. Dönek medya yine veryansin edecek . Yardim di da vs. vs .

Sahsi fikrimdir

Saygilar

Guests
    Ziyaretçi

Bugün, evi hemen denizin kenarinda olan ve tsunamiyi birebir yasamis bir bayanla tanistim. Bu bayan 2 çocugunu ve esini tsunamide yitirmis. Bayan ?Önce deprem oldu evimizde hasar olustu, biz depremin verdigi zararlarla ugrasiyor ve enkaz altindakileri kurtarmaya çalisiyorduk. Bu arada çok sasirtici bir sey oldu. Deniz çok uzaklara dogru çekildi? dedi. Gösterebilir misin dedigimde parmagiyla bir noktayi gösterdi. Göstermis oldugu mesafe 1 km civarindaydi. Acaba saskinliktan abartiyor mu dedim. Yanindakilere sordum, tsunamiyi birebir yasayan diger taniklara. Onlar da ayni noktalari gösteriyorlardi.

?Biz bu saskinlik içinde denize dogru bakarken büyük bir gürültü ile denizden 10 metre büyüklügünde bir dalga geldi ve evlerimize büyük bir zarar verdi. Daha onun saskinligini atamadan ikinci çok büyük bir dalga geldi. O dalga su gördügünüz 50 metre boyundaki deniz fenerinin neredeyse boyuna ulasacakti. O dalga her seyi yikti büyük bir gürültüyle önüne ne geldiyse yuvarlayarak, kirarak bizi sehrin merkezine dogru sürükledi.?

Ben yüzme bilmiyorum. Ölüm korkusuyla etrafa tutunmaya çalisiyordum. Ardindan üçüncü dalga geldi. Sonra sagimizdan ve solumuzdan yeni dalgalar geldi. Artik sarhos gibi oldum. Ayrintilari hatirlayamiyorum. Her taraftan evler kopmus üzerime geliyordu. Artik hiçbir sey duymuyordum ama görüyordum.

Sonunda sehrin yukarisina daglarin eteklerine yakin bir yerde, 6 km uzaklikta, kendimi yerde buldum. Ayaga kalktim üzerimde hiçbir seyin olmadigini fark ettim. Çok utandim örtünecek bir seyler aradim, bulamadim. Bu utançla kafami kaldirip etrafa baktigimda herkesin benim gibi çiplak oldugunu gördüm ne kadar diye sormayin o günü yasayip kurtulan herkes çiplakti. Evleri tsunamiden zarar görmeyenler bir entari getirdi giydim?.

Deniz Feneri Temsilcisi Orhan Kiliç /Açe

yaa ne diyebilirimki su anlatilanlara cenab-i ALLAH yardimcilari olsun ALLAH hiç kimseye böyle aci göstermesin.onlarin acilarini birazda olsa hafifletebilmek için lütfen elimizden gelen yardimi yapalim ben sahsen yapabildigim kadar birseyler yapmaya çalisiyorum belki az oluyor ama elimden bukadari geliyor.gerçekten su yaziyi okuyunca yine bana biseyler oldu neysee

saygilar..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.