Sayfa 2 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 650 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Selçuk Dereli, Bülent Demirlek, Bülent Yýldýrým; Onurunuz Varsa Ýstifa Edin!!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gurur olsaydý zaten maç bu noktaya gelmezdi

Nereden
    Isparta
    Yaþ
    50

bu maçlarý veren haysiyetsiz kanal var ya onda bugün dinledim bu hakem ismini bile aðzýma almak istemiyorum tff ye eðer maça çýksaydým sivastan 5 veya 6 oyuncuyu atmam lazýmdi bende tatil ettim demiþ.. valla ben ömer güvencin yalancýsýyým.. eðer böyleyese bu hakem müsvettesinin allah bin kere cezasýný versin..

Mustafa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu

istifa etmez daha yapmasý gereken hizmetler(?) var
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

ayni durumu istanbul takimlara yapamazdi 30 san oynatmadigi icin böyle yaygara koptu. Onun icin istanbul medyasinla onlarin yaninda olan diger takimlar bize karsi nerdese savas acmis durumdu gerci hepsinin cani ceheneme. Onuru olsaydi o maci bitirirdi cem papila bir bu 2

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Cem Papila en azinda itiraf etti ve Ts nin hakkini yedigini soyleyebildi. Hatta Ozur diler. Bu sefersiz bunu yapacak mi bakalim

Ayrica istifa etmesin kovulsun. Zaten mac tekrari varsa hatasi buyuk demektir.
    13 Vitor Hugo

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Etmedi mi daha?
    Bu arada ederse artýk yakýnda biblolarýný yapýp yanyana dizeriz... Papila, Demirlek...
    TOKAT.........
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

basliktaki kosullu cumlenin kosulunu sagliyamadigi icin istifa etmiyecektir. ama Trabzonsporla oynamanin cezasini uzun bir sure tatil yaparak ceker artik.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Demirlek'i yakan ifade
    Atilla TÜRKER 30 Aðustos 2007
    Olaylý karþýlaþmanýn hakemi Bülent Demirlek’in, temsilcilere "Sahaya dönersem, Sivaslý 6 oyuncuyu atmak zorundayým. Yeterli güvenlik önlemi alýndý. Ama o oyuncularý atarsam da bu kez ortalýk karýþýr" dediði belirtildi.

FUTBOL Federasyonu’nun olaylý Trabzonspor-Sivasspor maçýnýn tekrarý yönünde aldýðý karar camiada büyük þaþkýnlýk yaratýrken, bu kararýn çýkmasýnda ilginç geliþmeler yaþandý. Perde arkasý aralandýðýnda olayda maçýn hakemi Bülent Demirlek baþrolde göründü. Önceki günkü yönetim kurulu toplantýsýna çaðrýlan maçýn temsilcileri Metin Demir ile Tufan Öktüren’in, hakem Bülent Demirlek aleyhine verdiði ifadeler sonucu, maçýn tekrar oynanmasýnýn kararlaþtýrýldýðý belirlendi.

Benden hesap sorarlar

Demir ile Öktüren, toplantýda, "Olaylarýn çýkmasý üzerine hakem Bülent Demirlek ve yardýmcýlarý, soyunma odasýna gittiler. Bir süre sonra her türlü güvenlik önlemi alýndý. Güvenlik önlemleri alýndýktan sonra hakem soyunma odasýna gittik. Ancak Demirlek, maçý tatil ettiðini ve sahaya çýkamayacaðýný belirtti. Buna gerekçe olarak da, ’Her türlü güvenlik önleminin alýndýðýný biliyorum. Ama sahaya çýkarsam, Sivassporlu 5 ya da 6 oyuncuya kýrmýzý kart göstermem gerekir. Çünkü taraftarlarýn saldýrýsýna, karþýlýk verdiler. Resmen kavga ettiler. Eðer bunlarý atmazsam, benim baþým derde girer. Bana bunun hesabý sorulur. Eðer atarsam, bu kez saha karýþýr, üstelik Sivasspor hükmen maðlup olur’ dedi. Yani Demirlek, güvenlik önlemlerinin yetersiz oluþundan deðil, biraz da kendisini düþündüðü için sahaya çýkmadý" þeklinde konuþtular. Maçýn gözlemcisi olan FIFA kokartlý eski hakemlerden Ýbrahim Aksoy da, her iki temsilcinin ifadelerini doðruladý.

Yönetim kurulu, bu þok bilgi sonucu karþýlaþmanýn tekrar edilmesini kararlaþtýrdý. Hakem Bülent Demirlek hakkýnda da "Görevini iyi yapmadýðý, maçýn selametini deðil kendisini düþündüðü" gerekçesiyle soruþturma açýlmasýna karar verildi.FIFAlistesinden çýkarýlmasý gündemde olan Bülent Demirlek’e Süper Lig’de ilk yarýnýn sonuna kadar maç verilmeyeceði bildirilildi

Daha büyük bir hakem hatasi olabilirmi ? cezasini niye biz cekiyoruz ? Niye 6 sivasli oyuncuya cezasi verilmiyor ?
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Demirlek istifa haberini bekliyoruz..
    Þampiyonluk için bekliyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

federasyon hakkýnda soruþturma baþlattýðýna göre ve de sicili baya kabarýk olduðu için zaten uzun bir süre görev alamayacaktýr. fifa kokartý almýþ bir hakem uzun süre maç yönetmeme gibi bir cezaya maruz kalýpta hala istifa etmezse o kokartý haketmemiþ demektir. onursuz hakemliðini onurlu bir hareketle bitir!!!
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

balahor61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Tekrar kararý üzerine yaygýn medyada çýkan yorum adý altýndaki kuduzik salyatik baþlýklarý acý bir tebessümle izliyorum.

Malum. Varoluþ gerekçelerini içselleþmiþ aþaðýlýk kompleksi üzerine inþa eden bir spor medyasýna sahibiz. Ýstanbul'a kar yaðmadan Türkiye'ye kýþý getirmeyen kerameti kendinden menkul yüzlerce sahtekarý bize gazeteci diye yutturuyorlar, hem de onlarca yýldýr.
    Hiç lafý gevelemeye gerek yok; Namýk Sevik geleneðinin kör topal birkaç temsilcisi dýþýnda, günümüz Türk Spor medyasý tepeden týrnaða güce tapanlar kalabalýðýdýr. Zaman zaman bizim de sempatimizi kazanan birçok ehl-i cehil "yazar" yalanýyla gözümüze sokulmakta, böyyük gazetelerimizin en "nadide" köþeleri, asýl iþi kabzýmallýk , doktorluk, müzisyenlik, iþ adamlýðý, eski futbolculuk olan "duygularýnýn silahþörleriyle" kirletilmektedir.

Kabzýmal spor yazarý olacaktý madem
    , Sedat Bakýcý neden Ýletiþim Fakültesi'ni okudu? Doktor eskisi spor yorumcusu olacaktý madem, ne diye "gerçekten" doktor olup bu ülkenin yoksul köþelerine teselli olabilecek baþka bir gençin yerine Týp Fakültesinin sýralarýný iþgal etti? Bu soruya mantýklý bir yanýt verebilecek tek bir "akýl sahibi" çýksýn, yazma iþini üç hacimlilerden birinin stadýnýn kapý görevlilerinden birine terkedeceðim. Nasýl olsa þimdikiler de en fazla onlar kadar yazar!

Bülent Demirlek'in basýna yansýyan ifadelerini okuduktan sonra Trabzon'u dar aðacýna çeken kaç "gazeteci görünümlü kiralýk kalem" özür dileyecek sanýrsýnýz? Yanýt çok kolay; Ahlaksýzlýðý kendi doðrularý üzerinden rasyonalize edenler buna da bir formül bulur ve aynaya rahatça bakarlar, hiç merak etmeyin. Ve benim gibi, sporun sadece saha içi mücadele olduðunu zanneden , böyle olmasýný uman garipler de, sözü edilen kiralýklarýn bir gün aynaya tükürecekleri günü safça beklemeye devam ederler. Böylesine kirli bir medyanýn geleceðini düþündükçe içim üþüyor, ürperiyorum..

FENERBAHÇE VE BJK YA TEBRÝK: Ýlk maçlarýn ardýndan, iþi sýký tutmak kaydýyla iki takýmýmýzýn da tur atlayacaðýný söylemiþ, hatta Fenerbahçe'nin deplasman da çok daha rahat kazanacaðýný ifade etmiþtim. Fenerbahçe görece biraz zorlansa da, bonkörlüðünün ve Alex'in yarýmlýðýnýn etkisiyle bitirici darbeyi biraz geciktirdi. Çokça eleþtirildiði geçen yýldan beri "iyi kumaþ" dediðim Deivid'in mücadelesi ve kalitesi her gün biraz daha belirginleþiyor. Roberto Carlos'un çocuksu ve amatörlüðe bulanmýþ iþ ahlakýný görüp de utanmayý akýl eden kaç Türk futboýlcusu vardýr dersiniz?

BJK, ligimizin "çok özel" birkaç oyuncusundan biri olan Delgado farkýyla Zurich'i layýk olduðu yere gönderip, Serdar Özkan doðrusuyla bizi buluþturan Ertuðrul Saðlam imzasýyla herkese ders vermeye devam etti. Bu arada son dakikada oyuna girmeyi "onur" meselesi yapan Nobre'nin kadro dýþý býrakýlmasý bir yönetim doðrusu olarak alkýþý hak etti. Nobre, ya sayý saymasýný bilmiyor ya da BJK'nýn ne anlama geldiðini..Öðrenir artýk.
    Güneþ, "Eskiden zenginler izler fakirler oyndardý, þimdi ise zenginler oynuyor fakirler izliyor"

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bu herif istifa etmedimi hala...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

coskun0661 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

gururu varsa istifa eder...gurursuz adam
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

olay çok net ortada, hakkýmýz yenmiþtir fakat benim daha büyük bir korkum var o da sivas maçýndan sonraki maçlarda hakemler bize karþý çok dikkatli maç yönetti. Þimdi basýnýn da etkisiyle alýnan kararýn Trabzonun lehine olduðu düþünülüyor.(lanet olsun hepsine) Bundan sonra hakemler gerçek kimliðine bürünür ve hakkýmýzý yemeye kaldýklarý yerden devam ederler. Ýnþallah yanýlýrým...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    Almanya

Olmadigina göre istifa edeceginide zannetmiyorum.
    Kuvvetsiz hak acizdir;Haksiz kuvvet ise zorbaliktir.
    Bir düzene tabi olmak sizin her seye hükmetme arsuzu,icinde zorbaligi barindirir.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Ziya Dogan istifa...
    Yönetim istifa...
    Federasyon istifa...
    Demirlek istifa...

Ise bak herkesi istifaya davet ediyoruz. Niye birkere de hersey istedigimiz gibi gitmez...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ergin cesit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    44

BÜlent DemÝrlek Ve Ýstanbul Basini HepÝnÝzÝn Cani Cehenneme
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    33

yazýk ya harbiden yazýk resmen 3 puanýmýz gitti ...

istifa !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

misyonunu tamamlamadan istifa etmez daha yapacaðý hizmetler var bazý güçlere
    Söylesem tesiri yok
    Sussam gönül razý deðil.
    adrenalinn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

bugun gazetede okudum ayný þeyi.. adam kendi bilmem neresini kurtarmak için yaptýðý iþe bak. bu adama eðer hakemlik verirlerse hala federasyon kapatsýn dükkaný gitsin...
    ayrica baze gazetelerde karar için skandal yorumlarýný okuyorum ve gülüyorum....

skandalý baþlatan hakem deðilmiþ gibi sallayýp duruyorlar.. düþünmeden olaylarý okumadan tartmadan

eþþek kafalýlar!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Böyleleri alýþýktýr bu durumlara onlar için normaldir,ne anlarlar gururdan v.s

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TOKAT.........
    Tokat müptezelinin babasý bizim binânýn karþýsýnda oturur. Babasýný çok sevdiðinden sýk sýk görürüm kendisini ve aðzýma geleni sayarým. O ise piþkin piþkin sýrýtýr.

Demirlek de en fazla Tokat kadar þereflidir. Ýstifâ etmesini beklemiyorum ama kovulmasýný ve yargýlanmasýný istiyorum.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

hüseyin1975 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    48

Neden Istifa etsin?

MHK Adam gibi davransin ve Görevine son versin bence!
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

mensure 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

O, onursuz hakemlerde yüz yokki istifa etsinler !!!
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

olimpus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

Standart Sahaya dönersem 5-6 Sivassporluya kýrmýzý kart göstermem gerekir...

Demirlek'in, iki temsilci Demir ile Öktüren'in "Sahaya çýk ve maçý bitir, statta güvenlik saðlandý" uyarýsýna "Sahaya dönersem 5-6 Sivaslý oyuncuyu atmam gerekir. Sivas hükmen yenilir. Ben bunu yapamam" dediði ortaya çýktý.

Olaylý Trabzonspor-Sivas maçýyla ilgili olarak maçýn iki temsilcisi Metin Demir ve Tufan Öktüren'in, hakem Demirlek'le ilgili verdikleri þok rapor gündeme bomba gibi düþecek. Futbol Federasyonu'nun salý günü karþýlaþmanýn tescili ile ilgili yaptýðý toplantýda konuþan temsilciler Metin Demir ve Tufan Öktüren þunlarý söylediler: "Maçta güvenlik önlemleri
    alýndýktan sonra Bülent Demirlek'in yanýna giderek 'Sahada her türlü güvenlik önlemi alýndý, çýk ve karþýlaþmayý bitir' uyarýsýnda bulunduk.

UYARILARI DÝKKATE ALMADI
    Bülent Demirlek ise 'Ama sahaya çýkarsam, en az 5-6 Sivassporlu futbolcuya kýrmýzý kart göstermem gerekir. Çünkü sahaya giren Trabzonsporlu taraftarlarla resmen kavga ettiler. Eðer bu kýrmýzý kartlarý gösterirsem de Sivas hükmen maðlup olur. Sivaslý oyunculara kýrmýzý kart göstermezsem de benden bunun hesabý sorulur. Ben bunu yapamam. Sahaya çýkmayacaðým' dedi. Yani hakem Demirlek güvenlik önlemlerinin yetersizliðinden deðil, uyarýmýza raðmen kendini düþündüðü için sahaya çýkmadý."
    (31.08.2007 / FOTOMAÇ)
    Söz konusu VATAN ise gerisi teferruattýr...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)