Sayfa 11 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 650 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Selçuk Dereli, Bülent Demirlek, Bülent Yýldýrým; Onurunuz Varsa Ýstifa Edin!!

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ya arkadaþlar kendi kendinizi strese sokmuþunuz boþverin yaa seneye hakemler bile duramýcak önümüzde parçalýcaz sahalarý

kudu_89 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    34

Alýntý Çaðatay Bahadýr Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya arkadaþlar kendi kendinizi strese sokmuþunuz boþverin yaa seneye hakemler bile duramýcak önümüzde parçalýcaz sahalarý
    Her sene bunu duymaktan sýkýldým ben. 20 yaþýna geldim neredeyse.

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

artýk býraksýnlar;futbolu daha fazla kirletmeden býraksýnlar...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

bu listenin Evveliyatýda vardý geleceðide olacak.liste uzar gider....Onur'mu o zor iþte

ofluhalit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bunlarda onur olsa sokaða çýkamazlardý ne gezer böyle bi meziyetleri.bir gerçek varki Türkiyede maalesef hakem yok.istisnasýz hepsi yardakçý,yalaka ve karaktersiz adamlar.ingiltereden ya da almanyadan hakem gelsin.hiç deðilse hata yapsalar bile artniyetli olmazlar.bunun baþka çaresi yok.

ashok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýspanya
    Yaþ
    37

ne onuru arkadaþlar o dediðiniz þeyden býrazcýk olsaydý o rezýllerde coktan istifayý basarlardý

Nereden
    Samsun

Bülentleri ''UNUTMA,UNUTTURMA''
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Yaþ
    37

yawww býrakýn pisligi ortalýga bulaþmasýn yaw
    SÜRMENELÝ MEHMET...

Ugur Kurucelik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

arkadaslar artik bu listeye Hakan Sivriselvi yi de eklemek gerekiyor, bugün yönettiyi mac tek kelimeyle SKANDAL!!!

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu hakemler skandal yaratmak için yetiþtiriliyor artýk zamaný geldi yabancý uyruklu hakem gerekiyor getirin ugandadan hakemleri hakemlik yapsýnlar
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bülent Demirlek, Bülent Yýldýrým, Bülent Uygun... Diðer Bülent'leri yazýp gerginlik yaratmayayým...
    En delikanlý bülent Bülent Ersoy'muþ be!
    Vah Türkiye'm vah!

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý lazko6152 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar artik bu listeye Hakan Sivriselvi yi de eklemek gerekiyor, bugün yönettiyi mac tek kelimeyle SKANDAL!!!
    Yönettiði maçýn bizimle alakasý yok.

fenerin aldýðý puanlarýn bize zararý yok.

Ama illa da hepsini koyacaksak listeye; yunus yýldýrým da eklensin mesela, sonra cem deda.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Muhammet ALAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yönettiði maçýn bizimle alakasý yok.

fenerin aldýðý puanlarýn bize zararý yok.

Ama illa da hepsini koyacaksak listeye; yunus yýldýrým da eklensin mesela, sonra cem deda.
    Boyle mantik mi olur, bana bin dokunmayan yilan bin yasasin, hale bak. Bugun sesin ciksinki ayni yilan yarin seni soktugunda konusmaya hakkin olsun. Hey Allah'im bir de millete kiziyoruz, neden bizden nefret ediyorlar diye, taraftarda boyle mantik olursa millet bize neden sempati duysun...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Istanbul takimlarin destekleyen hakemlerin cani cehenneme. Türkiyede artik 3 takim degil 18 takim oldugunu bu adaletten yoksun hakemler bilmesi lazim tabi medyada Hakemler anadolu takimini estiginde seslerini cikarmiyan medya ama 3 maymundan birine yanlis yaptiginda bütün medya organlarinla hakemi elestiriyorlar.

Nereden
    Ankara

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boyle mantik mi olur, bana bin dokunmayan yilan bin yasasin, hale bak. Bugun sesin ciksinki ayni yilan yarin seni soktugunda konusmaya hakkin olsun. Hey Allah'im bir de millete kiziyoruz, neden bizden nefret ediyorlar diye, taraftarda boyle mantik olursa millet bize neden sempati duysun...
    Ne yani, o zaman ligdeki bütün maçlara bakalým, nerde hakem hatasý varsa, onlarý da ekleyelim listeye, onlarý da istifaya davet edelim o zaman. Bunu mu yapalým da konuþmaya hakkýmýz olsun? Bu mu yani o zaman mantýk?

Biz bunlarý istifaya davet edince mi millet bizi sevecek?

Cem papilalar iþlerini görürken kayserililer gsliler bejekeliler bilimum diðer takýmlar yanýmýzda oldu mu?

Býrakýn allah aþkýna.

fenerlede kayseri ile de iþim olmaz.

Ayrýca Hakan Sivriselvi'nin bugünki maçta kasti kararlar verdiðini düþünmüyorum.

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Muhammet ALAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne yani, o zaman ligdeki bütün maçlara bakalým, nerde hakem hatasý varsa, onlarý da ekleyelim listeye, onlarý da istifaya davet edelim o zaman. Bunu mu yapalým da konuþmaya hakkýmýz olsun? Bu mu yani o zaman mantýk?

Biz bunlarý istifaya davet edince mi millet bizi sevecek?

Cem papilalar iþlerini görürken kayserililer gsliler bejekeliler bilimum diðer takýmlar yanýmýzda oldu mu?

Býrakýn allah aþkýna.

fenerlede kayseri ile de iþim olmaz.

Ayrýca Hakan Sivriselvi'nin bugünki maçta kasti kararlar verdiðini düþünmüyorum.
    Bugunku mac hakem hatasi degildir, hakemin maci almasidir, elmayla armutu karistirmayalim. Boyle olaylar da her hafta olmuyor zaten. Bicakci denen herifin zamaninda yine fener lehine, Ulusoy kepazesi zamaninda besiktas ve cimbom lehine oldu, simdi yine ibre fenere dondu. Zorda kaldiklari zaman boyle seyleri ara sira goruruz iste. Uc maymunu oynadigimiz muddetce de bu maclardan biri bizim maca denk gelir, sokaga dokuluruz yine, uzerine de su iceriz. Cem Papilla bizi katlettigi ayni sene bjkya 5 kirmizi verdi ve fenerin ocu acildi, hangimizin sesi cikti? Sonra bumerang geldi bizi buldu. Ayrica su mac icin bir yonetici iki laf etsin, gor bakalim takim sempati kazaniyor mu kazanmiyor mu. Bir de macin hakemiyle ilgili yorumlarin burayi antu forumuna cevirmis, ancak onlar kendi lehine verilen kararlar konusunda bu kadar kor olabiliyorlar....
    Konu h@msi61 tarafýndan (06.04.2008 Saat 06:19 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ankara

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugunku mac hakem hatasi degildir, hakemin maci almasidir, elmayla armutu karistirmayalim. Boyle olaylar da her hafta olmuyor zaten. Bicakci denen herifin zamaninda yine fener lehine, Ulusoy kepazesi zamaninda besiktas ve cimbom lehine oldu, simdi yine ibre fenere dondu. Zorda kaldiklari zaman ara sira goruruz iste. Uc maymunu oynadigimiz muddetce de bu maclardan biri bizim maca denk gelir, sokaga dokuluruz yine, uzerine de su iceriz. Cem Papilla bizi katlettigi ayni sene bjkya 5 kirmizi verdi ve fenerin ocu acildi, hangimizin sesi cikti? Sonra bumerang geldi bizi buldu. Su mac icin bir yonetici iki laf etsin, gor bakalim takim sempati kazaniyor mu kazanmiyor mu. Ayrica macin hakemiyle ilgili yorumlarin burayi antu forumuna cevirmis, ancak onlar kendi lehine verilen kararlar konusunda bu kadar kor olabiliyorlar....
    Siz öyle düþünüyorsunuz, ben böyle düþünüyorum. Saygý duymak lazým.

Ama siz diyorsunuz ki, tepki gösterelim, sempati kazanalým, hem bu adamlar bize de aynýsýný yapamaz. Gerçekten inanýyor musunuz bunlara?

Diðer takýmlar, anadolunun 6 þampiyonlu takýmýna sempati duymuyor ama biz bu olaya tepki gösterdiðimiz için sempati duyacaklar öyle mi? Býrakýn Allah aþkýna!! Aleni bir þekilde, hiçbiri ama hiçbiri bizi sevmiyor. Bursa Trabzon Kümeye diye baðýrmadý mý? Kayseri her sene kendini büyük ilan etmiyor mu? Her sene Kayseri'de þikeci Gökdeniz demiyorlar mý? Biz bu olaya tepki gösterince birden bizi sevecekler mi?

6 mayýs'ta sokaða döküldük ne oldu? 1 sene sonra kadýköyde appiahýn Fatih Tekke'ye arkadan müdahelesine penaltý çalmayýp devam demedi mi Metin Tokat? 1-2 öndeydik, son dakikada 2-2 olmadý mý? Demek ki neymiþ, tepki gösterince bunlar durmuyormuþ, gelip gene sokuyorlarmýþ.

Ben maçtan sonra antuya girdim. Gayet de kabul ediyorlar penaltýnýn penaltý olmadýðýný, golün ofsayt koktuðunu, girin siz de bakýn. Bu kör önyargýdan vazgeçin, okumadan etmeden yorum yapmayýn, zira gerçek dýþý oluyor.

Düþüncelerinize saygý duyuyorum. Tepki koymanýn saçma olacaðýný düþünüyorum, hele de ligde geri kalan amacýmýzýn sadece prestij olduðunu düþünürsek, "size ne be" derler adama.
    Konu Muhammet tarafýndan (06.04.2008 Saat 06:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Fenerbahçe-Kayserispor maçýný Sivas’ta kamp yaptýklarý Taþtanlar Oteli’nde televizyondan takip eden Beþiktaþ Kulübü Asbaþkaný Ertunç Soðancýoðlu, maçýn hakemi Hakan Sivriservi’ye ateþ püskürdü. Þükrü Saracoðlu Stadý’ndaki karþýlaþmada Deivid’in lider Fenerbahçe lehine yaptýrdýðý penaltý pozisyonunda hakemin yanlýþ karar verdiðine deðinen Soðancýoðlu, "Hakem Hakan Sivriservi verdiði kritik kararlarla þampiyonluðu belirliyor" dedi.

Deivid’in takýmýna kazandýrdýðý penaltý pozisyonuna da göndermede bulunan Beþiktaþ Asbaþkaný, "Ayný pozisyonda oyuncumuz Bobo’ya kýrmýzý kart gösteren hakem, benzer pozisyonda etkisiz kaldý. Resmen þampiyonluðu belirleyecek pozisyonlara düdük çaldý" ifadesini kullandý.

Ayný hakem Bobo’yu ve Beþiktaþ’ý yaktý

Siyah beyazlý takýmýn genel menajeri Sinan Engin ise, Hakan Sivriservi’ye sert tepki göstererek, "Hakem Hakan Sivriservi, önce aynaya baksýn sonra kiþiliði hakkýnda yorum yapsýn. Kader maçlarýnda çaldýðý düdüklerin hesabý mutlaka sorulacak" dedi.

Yönetici Bülent Deriþ de Merkez Hakem Komitesi’nin kasýtlý hakem atamalarýnda bulunduðu iddia ederek, "Hakem Sivriservi, Bobo ve Beþiktaþ’ý yaktý. Fenerbahçe’yi þampiyon yaptý! Meydan bu kadar boþ mu? Bu lig bitmiþ neyi kovalýyoruz! Þaibe Süper Lig’de kol geziyor" diyerek aðýr suçlamalarda bulundu.

Beþiktaþ Yönetimi’nin bugün konuyla ilgili olarak geniþ çaplý bir açýklama yapacaðý belirtildi.

Hürriyet
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

+Ýþte Beþiktaþ Kulübü Baþkaný Demirören ile TFF Baþkaný Hasan Doðan arasýndaki ‘þok edici’ telefon konuþmasý:

''Hakan Sivriservi’nin Aziz Yýldýrým’ýn tetikçisi olduðunu size Ýst. Bld maçýnda söylemiþtim. Ayný satýlmýþ adamý bu maça nasýl atarsýnýz!”

F.BAHÇE-KAYSERÝ maçýnýn bitiþ düdüðüyle birlikte Sivas’ta bulunan Beþiktaþ yönetimi ayaða kalktý.. Futbol Federasyonu Baþkaný Hasan Doðan’ý saat 21.25’te telefonla arayarak hakem Sivriservi ile ilgili þikayetlerini aktaran Beþiktaþ Baþkaný Yýldýrým Demirören “Sivas maçýna çýkmak istemiyoruz. Tepkimizi göstermek için bu maçý pazartesi oynayalým” teklifinde bulundu..

Sinirli olduðu gözlenen Demirören, Sivriservi için çok aðýr ithamlarda bulundu.. Ýþte sadece Vatan Gazetesi'nde yayýnlanan diyalog:

DEMÝRÖREN: Sayýn baþkan, þu hakem faciasýný gördünüz mü?

DOÐAN: Evet, söyleyecek hiçbir þeyim yok, çok üzgünüm..

DEMÝRÖREN: Baþkaným, siz üzgünsünüz ama biz ne yapalým? Bu Hakan Sivriservi’nin satýlmýþ bir hakem olduðunu size daha önce söylememiþ miydim? Hatýrlayýn, bizim Ýstanbul Büyükþehir Belediyesi maçýnda size tribündeyken söyledim, “Bu adam buraya bizi bitirmek için gelmiþ, bu hakem tetikçi” dedim.. Zaten 2 dakika sonra da Bobo’yu attý..

DOÐAN: Ama Bobo’nun kýrmýzý kartý doðruydu..

DEMÝRÖREN: Neresi doðru? Her maçta bu tip 100 pozisyon oluyor.. Adam bir tek Bobo’yu atýp iþimizi bitirdi.. O maçtaki tepkimizi biliyorsunuz, ayný adamý F.Bahçe-Kayseri maçýna nasýl atarsýnýz?

DOÐAN: Baþkan, biz bu iþlere hiç karýþmýyoruz, MHK Baþkaný Oðuz Sarvan belirliyor hakemleri..

DEMÝRÖREN: Karýþmýyorsunuz ama Hakan Sivriservi sizin deðil, Ulusoy döneminin uzantýsý.. Karýþmanýz gerekir.. Bizim tepkimize siz de destek verin, böyle hakemlerin kökünü kazýyalým..

DOÐAN: Verelim ama nasýl?

‘SÝVAS MAÇINA ÇIKMAYACAÐIZ’

DEMÝRÖREN: Baþkaným, Türk futbolunu Aziz Yýldýrým’ýn ele geçirmesine izin vermeyeceksiniz, deðil mi? Sizin böyle düþünmediðinizi bildiðim için rahat rahat söylüyorum.. Bu hakem resmen F.Bahçe’ye maçý kazandýrdý.. Olmayan penaltý verdi, golü 95. dakikada attýrdý, Semih’in ofsaytýný görmedi.. Görevli gelmiþ oraya! O Tolunay’a sarýlmak istiyorum.

DOÐAN: Tepkinizi anlýyorum ama bu konuda açýklamayý MHK Baþkaný Oðuz Sarvan yapacak..

DEMÝRÖREN: Yeter mi bu? Biz Sivas maçýna çýkmak istemiyoruz.. Maçlarýmýzý 24 saat sonra, pazartesi oynayalým.. Herkes tepkimizi görsün, bu ayýbý anlasýn..

DOÐAN: Olur mu öyle þey Allah aþkýna.. Ceza alýrsýnýz..

DEMÝRÖREN: Bana kalsa maça çýkarmam takýmý.. O zaman yine zararýný biz çekeceðiz.. Ceza alacaðýz.. Þimdi çýksam, ’Bu hakem satýlýk’ dersem, PFDK bana 6 ay cezayý yapýþtýracak.. Yine kirli oyunlarý oynayanlar kazanacak..

DOÐAN: Sakin olup, düþünelim. Maça çýkmamayý kabul edemeyiz, siz oynayýn, biz gerekeni yaparýz.
    Büyük Takým Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Turgut Altun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Dünkü maçta kasýt yoktu, sadece hatalý kararlar verdi demek gözlerimizi katatýp bizim maçtaki olacaklarý þimdiden kabullenmek olur. Her adaletsizliðe her zaman sesimizi yükseltmeliyiz.Buna 3. lig 3. grup takým taraftarýnýn bile hakký varken bize ne be tepkisiyle karþýlaþmamak adýna susmak hýrsýzlarýn yanýnda olmak olur.Bu parsellenmiþ pastayý alýn siz bölüþün bize prestijimiz yeter demek bize yakýþmaz. O pastadan herkesin mücadelesi baþarýlarý ölçüsünde almasý için uðraþ vermek gerek.

Baþýmýzý kuma sokmakla olmaz.Bugün bizimde þampiyonluk þansýmýz olsaydý bu sayfalarda hakeme kin kusardýk ama þimdi bize ne diyoruz.Gün gelecek bize de dokunacak bu yýlan geçmiþte olduðu gibi.

Yavuz Hasan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Tolunay Kafkas'tan hakeme büyük tepki

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, maçýn hakemi Hakan Sivriservi'ye ateþ püskürdü. Kafkas, hakemin verdiði penaltý ve Fenerbahçe 'nin attýðý son golde, uzatmalarýn dolmuþ olduðuna dair tepki gösterdi. Kafkas þunlarý söyledi: "Anadolu'dan þampiyon çýkmasý, tatlý bir yalan. Sahada zavallý bir hakem vardý. Ben böyle aþaðýlýk bir adam görmedim. Haksýzlýðý içime sindiremem. Böyle bir maçtan sonra hakem konuþulmamalýydý." Bu arada maç bitiminde Sivriservi'ye doðru koþan Kafkas'ý, Fenerbahçeli futbolcular sakinleþtirdi.
    en güzelini Tolunay söylemiþ
    ...olay sonzuza dek yaþamak deðil,esas olay hayatla barýþýk olmak...

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Bülent Demirlek, Bülent Yýldýrým, Yunus Yýldýrým, Vedat Yüksel , Hakan Sivriservi vs. vs. yöneteceði futbol maçlarýný izlememenizi tavsiye ederim. Midenizi bulandýrmaya deðmez.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

ismail tüfekçi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Standart KalemÝ Kirildi

DÜn AlgiÐim Habere GÖre DemÝrlek Belasini Buldu M.h.k NÝn Son ÝkÝ Ýdmanina GelmemÝÞ BÜyÜk ÝhtÝmalle ÝpÝ ÇekÝldÝ Trabzonla UÐraÞanlar Tek Tek Cezasini ÇekÝyor

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

"Suçumuz ne bizim?"

Son dönemde MHK'den maç alamayan FIFA kokartlý hakemler Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel ortak basýn toplantýsý düzenledi. "Buradan açýk açýk soruyoruz, biz ne yaptýk, ne suç iþledik?" diyen Demirlek, MHK'nin kendilerini 4 Aðustos'ta baþlayacak üst klasman ve uluslararasý hakem seminerlerine almayacaðýný da söyledi.
    Türkiye Spor Yazarlarý Derneði Ankara Þubesi'nde gerçekleþtirilen toplantýda, sözlerine ''Son günlerde meydana gelen geliþmeleri hayret, sabýr ve sükunetle izliyoruz'' diyerek baþlayan Bülent Demirlek, ''Almýþ olduðumuz hakemlik terbiyesine istinaden sessiz kaldýk. Ancak sessizliðimiz olaylarý kabullendiðimiz anlamýna gelmemelidir'' þeklinde konuþtu.

Ulusal bir gazetenin ekinde ''Hakem Ergenekonu'' baþlýðýyla verilen haber karþýsýnda suskunluklarýný bozmaya karar verdiklerini ifade eden Demirlek, sözlerini þöyle sürdürdü: ''Her þeyden çok ülkemizde son dönemlerde yaratýlan ya da yaratýlmaya çalýþýlan bu suni gündemle bizlerden çok ailemiz ve çevremizdeki insanlar üzülmektedir. Bu olaylara çok kýsa sürede nokta konulmasý gerektiðine inanýyoruz. Burada en önemli görev hiç þüphesiz Merkez Hakem Kurulu'na düþmektedir. Üzülerek görüyoruz ki kurul baþkanýmýz göreve geldiði günden bu yana vermiþ olduðu beyanlarda devamlý Türk hakemlerine güvenilmesi gerektiðinden bahsederken, bugüne kadar hiçbir gerekçe göstermeden bizlere görev vermemiþ, kamuoyunda bizlerin haksýz yere yýpratýlmasýna sebep vermiþtir. Buradan açýk açýk soruyoruz, 'Biz ne yaptýk, ne suç iþledik'. Bize acil olarak bir cevap verilsin. Varsa herhangi bir delil bunlar bizlere de sunulsun ki bizler de bilelim, kamuoyu da bunlarý bilsin. Ama bu sorularýmýza cevap verilmeyecek, haklý gerekçeler gösterilmeyecekse kamuoyu bunu da bilsin.''

Demirlek, MHK Baþkaný Oðuz Sarvan'ýn ''Dýþarýda býraktýðýmýz hakemlere haksýzlýk yapýlmasýn. Onlarla ilgili þüpheler oluþmasýn. Onlar da güvenilir insanlar. Sadece kendi düþündüklerimizle çalýþmak istiyoruz'' beyanýndan sonra kendilerine telefon tebligatý yapýldýðýný ve 4 Aðustos'ta baþlayacak üst klasman ve uluslararasý hakem seminerlerine alýnmayacaklarýnýn iletildiðini kaydetti. Yaþananlarýn aydýnlatýlmasý için federasyon, spor camiasý ve basýný göreve davet eden Demirlek, ''Bu yapýlanlar baþta kiþilik haklarýmýza, insan haklarýna, hakemlik kariyerimize, ulusal ve uluslararasý talimatlara aðýr ve gerekçesiz bir darbedir'' ifadelerini kullandý.

Geçen sezon Turkcell Süper Lig'in ilk haftasýnda oynanan Trabzonspor-Sivasspor maçýndan sonra kendisine 10 hafta görev verilmediðini vurgulayan Demirlek, bu süre içinde 4 uluslararasý maç yönettiðini de sözlerine ekledi.

Ligtv.com.tr

Ya yüzsüzlüðün bu kadarý olmaz ya hiç mi utanmýyorlar konuþurken ben anlamýyorum ya
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaþlar þu yaratýklarýn yazýlarýný koymayýn Allahýnýz aþkýna sinir oluyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)