Sayfa 16 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16 17 18 SonuncuSonuncu
Toplam 427 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Taraftar Profili

Mustafa K. Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunca senedir nerdeyse tüm maçlara giderim son zamanlarda böyle bir destek görmedim akşam taraftar mükemmeldi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Yigidi öldür hakkini yeme, ben de cok begendim.

Çetin Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya dün akşamki taraftarı bile beğenmeyenler var ya helal olsun ne diyim Bence dün mükemmel bi taraftar vardı stadda ve bundan sonra da bu görüntü devam edecek buna eminim...
    19*20

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa K. Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunca senedir nerdeyse tüm maçlara giderim son zamanlarda böyle bir destek görmedim akşam taraftar mükemmeldi
    Mustafa bir maça da maratona gidelim. Sıkıldım ben Ayçiçek çekirdeği olmaktan. Kabak çekirdeği olalım bir maç.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Çetin Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya dün akşamki taraftarı bile beğenmeyenler var ya helal olsun ne diyim Bence dün mükemmel bi taraftar vardı stadda ve bundan sonra da bu görüntü devam edecek buna eminim...
    Zaten bunun böyle yavas yavas oturmasi lazim. Öyle de oluyor gibime geldi. Yeniden bir tribün kültürü yakaliyoruz sanki...

"Şinanay" müziği eşLiğinde gerçekLeştirelen tezahürat benimsenmiş gibi o söylendiği zaman ses yükseliyor..!
    #15 Ferhat ÖZTORUN

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kimileri öz evlatçı, kimileri babadan kalma evlatçı..

kimileri küfür baz, kimileri sahtekar(bunlar öz evlatçı aynı zamanda)

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa bir maça da maratona gidelim. Sıkıldım ben Ayçiçek çekirdeği olmaktan. Kabak çekirdeği olalım bir maç.
    gökçe hacettepe maçında hepinizi gördüm,ne yaptıgınızı biliyorum,ne yapmadıgınızı daha dogrusu
    bende bişiy yapmadım gerçi..maratonda hayat var
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı genç61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye millet taraftarı trabzonlular bagırmıyor diyor anlamıyorum en çok buna bozuluyom ya siz maça gitimiyosunuz ya da maç izlemiyorsunuz tamam trabzonda bagırılmıyor
    peki istanbulda bagirılıyormu hayır
    istanbulda millet aynı bagırmıyor hangi derbide sesimiz çıkmış allah aşkına burdada aynısı
    bursa bursa diye kadiköyde ses var trabzon diye cıkmıyor
    sonra inönüde sivas sivas sesi duyuluyor trabzon diye cıkmıyor
    acaba kadiköye inönüye gelenlerdemi trabzondan geliyor
    yo burdaki seyirci demekki bizim taraftar bagırmıyor bu kadar basit millete kizmanın anlamı yok
    bunu trabzon da bagırmıyorlar yok istanbulda bagırıyorlar demeyi bırakalım bizim taraftarın profili bu değişmezde o yuzden yapacak bir şey yok

sana gs maçını ızle derim.. 3-0 yenık durmdayız meşale patalttık sesimiz gıder veya gıtmezz bilmem ama çoğu deplasmanda susmuyor ben sahıdım buna... bırkata 30 bın kişinin içinde azda olsa sesimiz gelsin trabzonda 30bin kişinin sesi gelmıyor
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61_onur_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gökçe hacettepe maçında hepinizi gördüm,ne yaptıgınızı biliyorum,ne yapmadıgınızı daha dogrusu
    bende bişiy yapmadım gerçi..maratonda hayat var
    Haklısın Onur. Fakat koca tribünde 2 grup dışında ayağa kalkmayı "başarabilen" kimse yok ki. Oturun maçi izleyeceğukculardan fırsat bulabilsek tezahüratlara destek olacağız. Birkaç maç önce arkadaşlarla beraber tribünün en üstünde ayakta tezahüratlarla izledik maçı. Hemen yanımızdaki bey amca la nerden geldi habunlar buraya deyip duruyordu. Doğuma yardımcı kadın gizli özneli bir küfür savurmak lazım geliyordu ama hevesimiz kaçtı haliyle.

Çekirdekçi, kabak çekirdekçi laflarını üzerime almıyorum ama çekirdek beyinli olunca insanlar hak ediyorlar bu yakıştırmaları. Hele ki yanımızda bir meşe var(çevreci arkadaşlardan özür dilerim) resmen komedi dükkanı bizim orası.

Malesef 3 bir tarafımız tiyatro seyircileriyle çevrili olduğu için bizde mecburen oturduğumuz yerden el ve sözlü tezahüratlara eşlik etmeye çalışıyoruz.
    Konu Gökçebey tarafından (12.11.2008 Saat 14:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

taraftar dün akşam çok iyiydi.ilk defa böylesine hareketli ve takıma itici güç sağlayan trabzonspor taraftarı gördüm.
    bjk ve antep maçlarında da dikkatimi çekmişti özellikle kapalının solundaki kale arkasının sol alt köşesindeki grup süper. bu işi gerçekten beceriyorlar ama tribünlerdeki bölünmüşlük diğer grupların onlara katılmasına engel oluyor. bunda utanılacak ya da gocunulacak bir şey yok. kim olduklarını da bilmiyorum ama bu adamlar bu işi iyi yapıyorlar. bırakalım onlar organize etsin ve bütün stad onlara uysun. bizim o stadda kimliğimiz trabzonspor mahallenizi , sokağınızı vs dışarıda tartışırsınız.
    maçtan sonra yenilmemize rağmen takımın alkışlanması ise gerçekten özlenen bir tabloydu. bütün bunlar kombine ile staddaki taraftar profilinin değişmesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
    ben yönetime de bu konuda sezon başı mail atmıştım. yönetimin yapması gereken davullarlar, büyük bayraklar ve renkli kartonlarla çeşitli şovlar organize etmek.
    61.dk kutlamaları, kolbastı ekibi muhtemeln yakında diğer stadlarda da taklitleri yapılacak aktiviteler.
    umarım saha olayları ile değil artık bu tür güzelliklerle anılırız...

Mahmut Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

muhteşem taraftarımıza şampiyonluk yolunda böly süper desteğin her zaman artarak devam etmesi dileğiyle.. dün maça giden herkesi saygıyla selamlıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

inşallah dediğiniz gibi olur ve her maç ustune koyar ...

uzun zamandır turubun eksiğini cektik

dun güzeldi hatta busenenin en iyisiydi ama yetmez organıze bir şekilde herkezin destek olması lazım

23 bin kişiden 2-3 bini susmuyodan destekledi tamam ben 20 bin kişi durmadan bağırsın demiyorum ama hiç değilse belli yerlerde beli durumlarda tum stad ayaklansın

inşallah bu sayı ilerleyen günlerde artar takımı ateşlemek için cok önemli ...

dun takımı 90 dakıka boyunca hiç susmadan destekleyen arkadaşlardam ALLAH razı olsun
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-2 maçtır taraftarımız iyi işler çıkartıyor.Üstüne katarak ilerlersek eski Avni Aker ambiyansını tekrar yakalayabiliriz..
    ''Belki hiç birşey yolunda gitmedi ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi." | ECG

logitech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

yavaş yavaş kendine geliyor taraftarımız, takımda ayak uydurabilse tam olacak ta olmuyor işte.

KUTADGU
    Ziyaretçi

Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarını nasıl bilirsiniz?

Cevabı gayet açık sanırım.

Peki bu hafta Ankaragücü ile Bursaspor'un Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynadığı maçta tribünlerde ne kadar taraftar vardı biliyor musunuz?

Taş çatlasın toplam da 3000.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KUTADGU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursaspor ve Ankaragücü taraftarlarını nasıl bilirsiniz?

Cevabı gayet açık sanırım.

Peki bu hafta Ankaragücü ile Bursaspor'un Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynadığı maçta tribünlerde ne kadar taraftar vardı biliyor musunuz?

Taş çatlasın toplam da 3000.
    bi sıfır fazla olmuş.

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tv'de maçı izlerken ilk defa tribünde taraftar olduğunu hissettim,ancak;
    Maç 1-1 iken '' kıskananlar çatlasın'' diye bağırmak hangi akla hizmet anlamadım,zorla milleti kendimize güldürüyoruz...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dün gece tribünlerimizde ilerleme oldugunu farkettim. Özellikle tv den bakinca maratonun sol tarafi tezahüratlara katildi. Ancak, tüm maraton bu olay ayak uydurursa sahaya resmen mühür vurmus oluruz. Maratonun tezahürtta cok büyük önemi var. Mesela bazi pozisyonlarda ve gol olunca insanlar ayaga kalkinca mükemmele bir görüntü olusuyor maratonda. Degisim var ama maratonun ortasi ve sag tarafinin daha cok tezahürta katilmasini istiyoruz. Ayrica bir seyi merak ediyorum. Kale arkasinda tezahürat oluyor ama tüm kale arkasi katilmiyor. Yanindaki adam bagiriyor zipliyor ama hemen yanibasindaki eleman sokmus elleri cebe öyle bön bön bakiyor. Halbuki kale arkalarimiz büyütüldü ve resmen blok halini aldi. Bir blok hlinde yapilan tezahürat ne güzel olur öyle degil mi, dalga dalga.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    İstanbul

Uzun zaman sonra ilk kez maç oynanırken televizyondan 'bordo-mavi en büyük trabzon' dışında birşeyler duyduk. Çok da memnun olduk.

Ama asıl önemlisi maç sonunda futbolcuların tribüne çağrılıp alkışlanmasıydı. Daha önce defalarca dile getirdiğim bu konunun gerçekleşmesine çok sevindim.
    Bu hareketin futbolcular ve teknik ekip üzerinde her türlü maç içi tezahürat ve aktiviteden daha fazla itici bir güç teşkil ettiğini düşünüyorum.

Ve diyorum ki, demek ki olabiliyormuş, demek ki o kadar da zor değilmiş.

Aynen devam etmesini diliyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KorayHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tv'de maçı izlerken ilk defa tribünde taraftar olduğunu hissettim,ancak;
    Maç 1-1 iken '' kıskananlar çatlasın'' diye bağırmak hangi akla hizmet anlamadım,zorla milleti kendimize güldürüyoruz...
    Koray "kıskananlar çatlasın" tezahüratı 61. dakika kutlamalarından hemen sonra, kutlamalar için yapıldı

Nereden
    İstanbul

Koray "kıskananlar çatlasın" tezahüratı 61. dakika kutlamalarından hemen sonra, kutlamalar için yapıldı

Gökçe abi sence yinede yerindemiydi böyle bağırmak ?
    Bence çok alakasızdı...

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

61. Dakika icin bile olsa ben yine de bir anlam bulamiyorum bu tezahüratta. Sampiyon olursak iste o zaman bu tezahürati büyük bir zevkle dinleyecegim.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı KorayHan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökçe abi sence yinede yerindemiydi böyle bağırmak ?
    Bence çok alakasızdı...
    Koray neden yersiz olsun ki yahu? Dünyada başka bir uygulaması var mı bunun? Hep deriz şu marşı bundan aldık şu tezahüratı şurdan kopyaladık diye. Ne güzel bize özgü bir kutlamamız var.

Nereden
    İstanbul

Koray neden yersiz olsun ki yahu? Dünyada başka bir uygulaması var mı bunun? Hep deriz şu marşı bundan aldık şu tezahüratı şurdan kopyaladık diye. Ne güzel bize özgü bir kutlamamız var.

Hayır abi sen yanlış anladın beni,ben kutlamaya bişey demiyorum...
    Ne olursa olsun '' kıskananlar çatlasın '' diye bağırmak çok alakasızdı diyorum maç 1-1 iken...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)