Sayfa 3 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 427 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Taraftar Profili

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ziya doğan ile 2. olmak. bırak 34 maçı tek maçta bile yapamaz onu. ziya doğana diyeceksin bu haftaki maçı kazan ikincisin. 17 takımdan hangisi olursa olsun o maçı kaybeder.
    Ayrıca, Trabzonspor gibi bir takım şampiyon olamadığı sürece başarısızdır. Ziya Doğan için ikincilik büyük bir olay olduğundan, Gürkan Ağabeğin verdiği örnekte elbette ki ayakları titreyecektir.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Thedoors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftar profili önemli konu...özellikle şu çekirdek yiyen ve ücretsiz bilet alan muhteremleri şehirdeki ekonomik yetersizliğe bağlıyorum..birazda liyakat tabi..turnikelere gelmeden önce biletleri maymunlar kesmiyo sanırım...bir sürü dalavere,parametresi var bunun...neyse..uykum var..teşbihte hata olmaz derler,kapanısı şu veciz deve ile ademoğlunun diyaloğuyla kapatıyım..devenin eğriliğinden şikayet eden ademoğluna cevabenerem doğru ki??..
    ''Hırçın,bıçkın,asi ve dimdik duran bu Karadeniz çocukları,sadece sahilde değil,açık denizde de boğuştular.''

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

21 yıldır gurbette yaşıyorum trabzonsporun dışarda 32 maçını izledim biletlerini de saklarım hala 4 kez avniakerde maç izledim taraftarın geneli iyi ama arada kötü çıkanlar da var turnikeden 2 kişi girmeye çalışanlar filan aslında avrupada bunların cezası çok büyük orda ki çakışanlar hep rüşvet alıyo gişedekiler bir sigaraya 20-30 kişiyi rahatça maça sokuyolar
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Nereden
    Ankara

"2005-2006 Sezonu:
    Fortis Türkiye Kupası maçı: Fatih Karagümrük-Trabzonspor: 3 bin YTL para cezası
    20. Hafta: Trabzonspor-Malatyaspor: 3 bin YTL para cezası
    Fortis Türkiye Kupası maçı: Trabzonspor-Denizlispor: 7 bin YTL para cezası
    22. Hafta: Trabzonspor-Sivasspor: 5 bin YTL para cezası
    24. Hafta: Trabzonspor-Galatasaray: 7 bin YTL para cezası
    29. Hafta: Gençlerbirliği-Trabzonspor: 5 bin YTL para cezası
    30. Hafta: Trabzonspor-Diyarbakırspor: 5 bin YTL para cezası
    31. Hafta: Çaykur Rizespor-Trabzonspor: 2 bin 500 YTL ve 1 maç saha kapatma cezası
    32. Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe: 70 bin YTL para cezası
    33. Hafta: Ankaraspor-Trabzonspor: 2 bin 500 YTL para cezası
    34. Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş: 5 bin YTL para cezası"

2006-2007 Sezonu
    "2. Hafta: Trabzonspor-Vestel Manasispor: 50 bin YTL ve Nuri Albayrak'a 10 bin YTL para ile 1 ay hak mahrumiyeti cezası
    UEFA Kupası maçı Trabzonspor-Apoel: 10 bin İsviçre Frangı ve 1 maç seyircisiz oynama cezası.
    5.Hafta: Beşiktaş-Trabzonspor 32 bin 500 YTL para cezası
    7 Hafta: Galatasaray maçı 2 bin 500 YTL para cezası
    UEFA Kupası maçı: Osasuna-Trabzonspor 1. tur rövanş maçı: 10.000 İsviçre Frangı para cezası
    15. Hafta: Trabzonspor-Fenerbahçe: 1 maç seyircisiz oynama cezası
    18. Hafta: Trabzonspor- Kayserispor: 35 bin YTL para cezası
    21. Hafta: Denizlispor-Trabzonspor: çıkan saha olayları nedeniyle 2 bin 500 YTL para cezası
    22. Hafta: Trabzonspor-Beşiktaş: 30 bin YTL para cezası
    24. Hafta: Galatasaray-Trabzonspor: 14 bin YTL para cezası
    25. Hafta: Ankaragücü-Trabzonspor: 700 YTL para cezası
    27. Hafta: Gençlerbirliği-Trabzonspor: 731 YTL para cezası
    31. Hafta: Sivasspor-Trabzonspor: 2 bin YTL para cezası

2007-2008 Sezonu
    "1. Hafta: Trabzonspor-Sivasspor 31 bin YTL para cezası, 5 maç seyircisiz oynama cezası ve Sivasspor maçının tarafsız sahada seyircisiz tekrarı."

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı attagümüshane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRABZONSPOR TRİBÜNLERİ: sıfır yaratıcılık.
    ankaradayım ve çok üzülüyorum. trabzondan çarşı gibi bi hareket çıkmalı ve biz de ankarada istanbulda rahat emli maçımızı oturamadan heyecanla izlemeliyiz
    Herkes kendi başına hareket ediyor. Birlik mirlik yok. Ben daha kimseden duymadım wayybee şu trabzonspor taraftarına bak diye... Şöyle orijinal bir tezahüratımız bile yok doğru dürüst...

Samet Başdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel yazmış brw helal olsun
    Onur Recep Kıvrak

Gustavo Colmandante

Samet Başdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı radomx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes kendi başına hareket ediyor. Birlik mirlik yok. Ben daha kimseden duymadım wayybee şu trabzonspor taraftarına bak diye... Şöyle orijinal bir tezahüratımız bile yok doğru dürüst...

yk bizim taraftarlar hep kendi büyümeye çalışıyor bence her yerde 1 dernek olmalı kale arkaları maraton kapalı
    karşı takım hucum yaparken hep birlikte strese sokmalıyız biz atağa kalkarken onları desteklemeliyiz gol kaçırırsakta ana avrat dümdüz gitmemeliyiz.eğer küfür edersek futbolcu birdahaki topu yine dışarı atar TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM.bu nurinin veya başkasının takımı değil bizim takımımız. 1 maç deneyelim küfretmeyelim hata yapınca alkışlayalım futbolcuları bak neler oluyor o maçta en azından 1 kere deneyelim
    Onur Recep Kıvrak

Gustavo Colmandante

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Herşeyin farkındayız ama çözüm üretimiyoruz.

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazılanların bir kısmı doğrudur tamamına katılığımı söyleyemicem.O kadarda değil yani... Öz eleştiride bir yere kadar.Taraftar profilimiz bundanmı ibaret yani hiçmi iyi birsey yapmaz taraftar???
    HİÇKİMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDİNDE ARA
    istediğini söyleyen,istemediğini işitir.

Nereden
    Ankara

"BASKI FUTBOLCULARI ETKİLİYOR"

"Trabzonspor'un bu durumu üzücü. Ama bu kişilerin durumlarını tm taraftarlara mal etmemek lazım. O çocuklar baskı altındalar. Çok çabuk etkileniyorlar. Bu Trabzon'un en büyük handikapı. Önemli futbolcular rahat olurlarsa daha iyi oynarlar. Baskıyı takıma olumlu yansıtmamız lazım. Ne kadar kaliteli takım olursa olsun baskı kötü yöndeyse o kalite işe yaramaz"

Fatih Tekke

adam nasıl biliyor malını, ah tekke ahh

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen BJK maçından sonra yazılanları okuduktan sonra bu konuyu gündeme taşımak istedim...

Dökelim içimizdekileri.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim tribünlerimizin eskiden kendine has bir tarzı vardı.
    Neydi o ;
    Maça gelen 25000 taraftarımız 90 dakikayı pür dikkat izler,maçta o anda ne yaşanıyorsa ona göre tepkisini koyardı.İskender soldan atağa kalktığı zaman tribünlerde İskenderle birlikte atağa kalkardı,meşhur meksika dalgasının doğduğu yer aslında bizim maratondur.
    İstanbul takımlarındaki gibi lay lay lom tezahürat bizde yoktu.Biz maçı yaşayan 25-30 bin taraftara sahiptik.
    Bana sorarsanız bizim tarzımız böyle olmalı derim.Sahaya arkasını dönüp maçla ilgisini koparan amigolar ve bağırıcam diye maçtan kopan taraftarlar yerine, maçı yaşayan,her anına tepkisini koyan takımıyla bütünleşen taraftarları tercih ederim.
    İngiliz takımlarının maçlarına dikkat edin göreceksiniz benim anlattığım taraftar tipini.Adamların gözünden hiçbir şey kaçmıyor.Bir top kazanıldığında,atağa kalkıldığında,top kaybedildiğinde, faul yapıldığında kısacası her aktivasyonda sahadalarmış gibi tepkilerini koyup maçla bütünleşiyorlar.
    Bizim taraftarımızda eskiden böyleydi.
    Ben yine böyle olsun istiyorum.
    Bende.... Aynı zamanda sahada oynana futboldan bağımsız tezahüratın olmulu yada olumsuz hiç bir etki yapmayacağını düşünüyorum. Önemli olan oyunun her anının takip eden ve ona göre tepki veren taraftar ...ve bu da en iyi bizde vardı ..Yahu bizim ne çok şeyimiz vardı

Mahmut Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Alıntı aysegul61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılanların bir kısmı doğrudur tamamına katılığımı söyleyemicem.O kadarda değil yani... Öz eleştiride bir yere kadar.Taraftar profilimiz bundanmı ibaret yani hiçmi iyi birsey yapmaz taraftar???
    evet renktaş katılıyorum sana bu ülkede bir spor protestosu için basın açıklamasını mitinge dönüştüren tek taraftarız (cem papila olayı ) evet trabzondaki arkadaşlar sıra yine sizde gösterelim büyüklüğümüzü hafta sonu avni aker ersun hoca sesleri ile inler inşallah gözdağı vermenin tam zamanı

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

olaya sadece trabzonspor olarak değilde trabzon olarak bakmalıyız. çünkü trabzon şehri varsa trabzonspor vardır. kimsenin dikkatini çekmez ama şuana kadar bir tane fabrika kurulmuşmudur trabzona? 1 tane çimento fabrikası vardı o da kaç yıldır kapalı. kişi başı yıllık gelir trabzonda 1506 dolar, eğer 1500 dolardan az olsaydı teşvikten yararlanacaktık ama andanda mahrum kaldık. trabzonda dikkat eerseniz okuldan çok dersane var.çünkü eğitim seviyesi düşüyor, işsizlik artıyor. herkes bir şekilde bişeyler okuyor ama ortada iş yok, güç yok. millet ekmek parasını zor bulurken bilet parasını nerden bulsun? (buna herkesi dahil etmiyorum tabiki)

arkadaş demişki kombine almaz, ama yıldız futbolcu ister. ben kombinemi alıyorum, formamıda alıyorum ne olacak şimdi? 5000 tane kombine alanı görmüyorsun ama 500-600 tane bedava girenleri görüyorsun.

arkadaşlar trabzonspor hiçbir takıma benzemiyor. trabzonspor başlı başına sosyal bir olaydır. başarısızlığı başlı başına bir sosyal sorundur. bakın prof.dr.ümit özdağ "trabzonsapr'a devlet sahip çıkmalıdır" dedi. çünkü trabzon çok önemli bir şehir türkiye için.trabzonspor varsa, trabzon var, trabzon varsa türkiye var demektir.

sözün özü, bir takım gizli eller trabzon üzerine oyunlar oynamaktadır. bunuda trabzonsporu kullanarak yapmaktadır.elimizden kaçan şampiyonluklar, öldürülen papaz, linç girişimleri vs. bunlar hepsi planlı şeylerdir. dışardan herkes trabzona barbar gözüyle bakıyor. ve malesef bazı yerlerde okuyorum, trabzon rumdur zaten, bunlar türk bile değil gibi yorumlar yapılıyor. yani kirli eller emellerine ulaşıyor yavaş yavaş...

şimdi tüm bu koşullarda bizde kendimizi böle aşağılarsak bu bize fayda değil zarar getiririr. takım 3-0 yenilsede, 25 yıldır şampiyon olamasakta, elimizden şampiyonluklar alınsada, yönetim bizi rezil etsede biz hala trabzonsporluyuz ve heryerde takımımızı destekliyoruz. rüştü bir maçta hatalı oynadı diye arabasının içinde dövüldü. gökdeniz ise iddia oynayıp takımı 6 ay yanlız bırakmasına rağmen taraftar ona sahip çıktı, kocaman posterini stada astı. birazda bu yönden baksanızya olaya...

saygılarımla...

Rutubet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendi taraftarına bu düşmanlık niye ?
    benim gözümde Trabzonspor taraftarının en kötüsü bile dünyanın en iyi taraftarından daha iyidir. biz yalandan millete kızıyoruz siz kendi taraftarınıza bunu söylerseniz el oğlu küfür etmekte haklı.....
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Nereden
    Kastamonu

tek kelimeyle harikulade
    tebrikler, aynen katılıyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Taraftarlik ornekleri verenler neymis kargalar ve pazarci tayfasi sey yanlis oldu kasapci tayfasinini ornek alacagiz ozaman hemen her kez bicaklar satirlar satin almaya gitsin meydanda bekliyorum.
    kedilerin taraftarina gelince kasapligi birakdilar toptanciliga basladilar artik kesim hane ile ugrasiyorlar her mac bir kac kurbanlari var ezikbahce tararaftarina gelince kadikoyde cobanlik yapmaya yer kalmadigi icin daga cikmislar, kendilerinede uc renk edindiler , eskiden kediler bu renklere sahip cikiyordu simdide ezikbahceliler lafin kisasi tam terorist olmuslar.
    Bizim bazi taraftarlarin hatasi Ozenti ile yasamalari kendilerini belirli taraftarlardan (kendi taraftarlarindan) ustun gordukce guzel laflarla yapacaklari hic bir sey yok en iyisi bu kisiler numaraliya otursunlar cunki klaslari orasi ne kufur var !!!! nede bagirip cagirma ne guzel kiravatlari ile mac seyrederler devre arasida unide okuduklari icin !!! derslerinide yapa bilirler.

ÜNAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hadi arkadaşlar çözüm bulalım şimdi....

Fikrim şu. Tabi inşallah olursa Trabzonspor tv ile bu olayı aşmamız ..kanal aracılığıyla taraftarlara rahat ulaşabiliriz..Bu sayede caydırıcı ve yapıcı şeyler üretebiliriz.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı BMN-ÜNAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi arkadaşlar çözüm bulalım şimdi....

Fikrim şu. Tabi inşallah olursa Trabzonspor tv ile bu olayı aşmamız ..kanal aracılığıyla taraftarlara rahat ulaşabiliriz..Bu sayede caydırıcı ve yapıcı şeyler üretebiliriz.
    Kanal yönetimin isi.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

psycho_arda
    Ziyaretçi

Taraftarı bu kadar kötüleyeceğinize taraftar olun...!!!

Nereden
    Ankara

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanal yönetimin isi.
    Trabzonspor un geleceği hakkında fikir üretmek de bizim işimiz

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bordomavi.net Bunun için var işte!!! Bu kötü imajı silmek için var ve günü geldiğinde Trabzon Tribünleri parmakla gösterilecek!!!
    Teşekkürler TrabzonSpor'um...Senin yolunda verilen şehitlere hediye ettiğin 2010 TÜRKİYE KUPASI ve SÜPER KUPA için...
    Her Türlü

Nereden
    Ankara

Alıntı EyüpKILIÇ61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bordomavi.net Bunun için var işte!!! Bu kötü imajı silmek için var ve günü geldiğinde Trabzon Tribünleri parmakla gösterilecek!!!

Karamsar olmamak lazım..umudumuz yeter.!

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bu yazıyı ahkikaten beğenerek okudum..bizleri çok iyi anlatmışsın..eline diline yüreğine sağlık....
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçenlerde Tribun başlığında görmüştüm.

Bir arkadaşımızın önerisi, bence çok güzel.

Kazım Koyuncunun BEN SENI SEVDİĞUMİDE adlı şarkısını tribünlerde görmek istediğini, hoş olacağını,bunla beraber Kazım abimizin ismininde ölmeyeceğini, ayrıca bu tezahüretın you will never walk alone gibi tutulup, Trabzonsporla bağdaşaçağını düşünüyoruz.

He daha bız bır Bordooo--Maviii'yi dogru durust soyleyemıyoruz ama genede solıım dedım.

EĞİTİM ŞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)