Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 427 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Taraftar Profili

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ziya dogani sevmiyorum ben kotu taratarmiyim? yada seversem iyi taraftarmi olacagim? sizmi belirleyeceksiniz kistaslari?
    ne alaka kardeşim trabzonspor sevgisi şahıslarla ölçülür mü biz galibiyeti camiamız için istiyoruz ahmetle,mehmetler önemli değil anlatmak istediğim bu ama sen tutup da ziya,albayrak gitsin diye takımı köstekleyip başarısz olmasını istersen yanlış tutum sergilersin
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Emre_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ziya dogani sevmiyorum ben kotu taratarmiyim? yada seversem iyi taraftarmi olacagim? sizmi belirleyeceksiniz kistaslari?
    tabiki kötü taraftar değilsin kardeşim.yaradılanı sev yaradandan ötürü felsefesiyle hareket edip ziya doğanı sev trabzonsporun antrenörü olduğu için diyebiliriz.
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bi taraftar profilide ben yazayım bi trabzonlu oldugu icin trabzonsporu tutan war bide trabzonlu olmadıgı halde trabzonsporu tutan war.ben 2ci tarafta olandan oluyorum.bi arkadasım war trabzonlu adamın trabzonspor umrunda degil trabzonu büyükten bile saymıyor beni deli ediyor....

Nereden
    Ankara

Bazı arkadaşlar hala inatla diretmeye devam ediyor anlayamıyorum.

Soru : Nuri Albayrak'ı seviyormuyum?

Cevap : Hayır, zamanında atay aktuğun gitmemesini desteklemiştim, seçimlerde gönlüm Özkan Sümer'deydi, ama taraftarımız hiç incelemeden İst.B.B bile yönetemeyen adamı yıldız alacağız diye kandırdı ve oyları topladı.

Soru : Ziya Doğan'ı seviyormuyum?

Cevap : Hayır, ziya doğan ki konya maçından sonra istifa edip daha Trabzon'a bile dönmemiştir, onca olaylardan sonra orda takımı yalnız bırakıp ayrılmıştır, bu olay kendisi hakkımdaki görüşümü olumsuz yönde etkilemiş ve bir daha asla sıcak bakmamama sebeb olmuştur.

şimdi siz değerleri taraftar arkadaşlara sormak istiyorum, bu 2 adam şu dakika trabzonspordan gitse, hocanın işine son verseler, takımın başına kim gelecek? bunu bi düşünün arkadaşlar ya? gelen adam demez mi bunlar benim futbolcularım değil yenilgileri üstlenmiyorum diye? yönetim değişse nolacak şu dakikada? lütfen arkadaşlar şunları bi idrak edip, Trabzonspor'a faydası zararı ne olur diye iyice düşünüp karar verin, sonra ziya istifa başkan istifa diyin, sevmediğiniz adamın lehine bağırmayın anlarız, ama en azından Trabzonspor içinde aleyinde olmayın arkadaşlar, bu takıma şu zamanda bile destek vermeyeceksek, 1 maç kaybedince ne olacak bunu bir düşünün sağ duyulu olun.

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı magicyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim tribünlerimizin eskiden kendine has bir tarzı vardı.
    Neydi o ;
    Maça gelen 25000 taraftarımız 90 dakikayı pür dikkat izler,maçta o anda ne yaşanıyorsa ona göre tepkisini koyardı.İskender soldan atağa kalktığı zaman tribünlerde İskenderle birlikte atağa kalkardı,meşhur meksika dalgasının doğduğu yer aslında bizim maratondur.
    İstanbul takımlarındaki gibi lay lay lom tezahürat bizde yoktu.Biz maçı yaşayan 25-30 bin taraftara sahiptik.
    Bana sorarsanız bizim tarzımız böyle olmalı derim.Sahaya arkasını dönüp maçla ilgisini koparan amigolar ve bağırıcam diye maçtan kopan taraftarlar yerine, maçı yaşayan,her anına tepkisini koyan takımıyla bütünleşen taraftarları tercih ederim.
    İngiliz takımlarının maçlarına dikkat edin göreceksiniz benim anlattığım taraftar tipini.Adamların gözünden hiçbir şey kaçmıyor.Bir top kazanıldığında,atağa kalkıldığında,top kaybedildiğinde, faul yapıldığında kısacası her aktivasyonda sahadalarmış gibi tepkilerini koyup maçla bütünleşiyorlar.
    Bizim taraftarımızda eskiden böyleydi.
    Ben yine böyle olsun istiyorum.
    Tamammen katılıyorum.... nev-i şahsına münhasır bir kulübün nev-i şahsına münhasır bir taraftar topluluğu....ne yazıkki her ikisi içinde bu tabir pek mümkün görünmüyor kısa vadede ..inşallah diyelim ...yeniden diyelim ...hem "ALLAH YENİDEN DİYENLERİN YARDIMCISIDIR"....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi siz değerleri taraftar arkadaşlara sormak istiyorum, bu 2 adam şu dakika trabzonspordan gitse, hocanın işine son verseler, takımın başına kim gelecek? bunu bi düşünün arkadaşlar ya? gelen adam demez mi bunlar benim futbolcularım değil yenilgileri üstlenmiyorum diye? yönetim değişse nolacak şu dakikada? lütfen arkadaşlar şunları bi idrak edip, Trabzonspor'a faydası zararı ne olur diye iyice düşünüp karar verin, sonra ziya istifa başkan istifa diyin, sevmediğiniz adamın lehine bağırmayın anlarız, ama en azından Trabzonspor içinde aleyinde olmayın arkadaşlar, bu takıma şu zamanda bile destek vermeyeceksek, 1 maç kaybedince ne olacak bunu bir düşünün sağ duyulu olun.
    takımın başına adam getirme görevi bize ait değil.
    zamanında kovulsaydı yeterince seçenek sunulmuştu.

gelen adamdan bu sene bir beklentimiz yok..
    biz bu seneden birşey beklemiyoruz, sen de bunu anlamamışsın.
    yeterince zamanı feda ettik. ziya ile bu seneyi de feda edeceğimize, yeni gelecek hoca ile bu senenin sonuna kadar alışma devresini geçirelim bari diyoruz.. meselenin özünü anlamayan sensin.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

lanet olsunki bu yazilan yazi bastan assaga dogru....surda bi takimimiz var ya, onada sahip cikamiyoruz

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    - Son 4 yıla bakar mı acaba bunları söylerken? başarılı olarak niteleyebileceğimiz son 4 yılda 1 sezon boyunca takımın başında 1. haftadan 34. haftaya kadar kalabilen birisi olmuşmudur? ama olsun şampiyon olmak fazla teknik direktörden geçer. Ziya doğan şimdi bırakıp gitse Trabzonspor kesin şampiyon olmuştur, böyledir ve tartışılması bile söz konusu değildir..
    güzel noktalara değinmişin ama bence durum bu kadar kötü değil bizim çok güzel hatta çoooook güzel taraftarlarımız var hemde sayısı o kadarda az değil..
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yazılanların büyük bir kesimi doğrudur.buna diyecek bişey bulamayız yalnız burda önemli olan bunları nasıl çözümleyeceğimiz!

kaldı ki bütün bunları yapanların yanında daha büyük suçluların olduğu da su götürmez bir gerçektir.yönetimin ve ziya doğanın böyle hatalarını çıkarsak bunu geçecektir eminim.

kaldı ki 5 parmağın 5i de bir değildir.taraftarın içinde iyileri gibi kötüleri de olacaktır.nitekim bu taraftarları da susturmanın en iyi yolu mantıklı işler yapmaktır.trabzonspora yakışan bir yönetim anlayışıyla,trabzonspora yakışan oyun tarzıyla görürse eminim hepsi susacaktır.

bunlara rağmen yine de şuanda bir yönetim ve teknik heyet değişikliğini mantıklı bulmuyorum.aralığa kadar dayanmalı ondan sonra doğru dürüst bir yönetim ve teknik heyetle yolumuza devame etmeliyiz.bundan sonra da kongre tarihini hazirana almalıyız.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

güzel yazmışsn tam trabzonspor taraftarını anlatmışsın bizde artık bu yazıyı okuyarak kendimize özeleştiri yapma sırası gelmiştr.Tebrik ve teşekkür ederim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepimiz trabzonspor taraftarıyız ama ne hikmetse kimse üzerine alınmıyor bu yazılanları ,eline sağlık güzel yazmışsın gibi iltifatlar.sen değilsin ben değilim peki kim bu taraftar.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    İstanbul

Birde şöyleleri vardır; Bütün taraftarlar bi tarafta, onlar farklı taraftadırlar Bu kişiler üstün varlıklardır Yanlış yapmak bi kenara herşeyin en doğrusunu yaparlar Fikirlerine karşı çıkıldığında sizi hain ilan ederler Saygıdan bihaber insanlardır Bir tek onlar Trabzonsporludur gerisi fasa fisodur!

Shadow'a katılıyorum onca yanlışın olduğu bi yerde bütün bunları gözardı edip taraftarın yanlışlarını tartışmak pek doğru olmasa gerek
    Konu champions tarafından (27.08.2007 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skorlara göre yer değiştiriyor "tü kaka". acaba takım kötü gidince kimin profilini yazacağız buraya.
    Alıntı ShadoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Unutmadan, Stepanov'u da taraftar sattı onu yazmayı unutmuşsun.
    tebrikler. doğru tespit.
    herşey bitti yine hep taraftar suçlu. nereye kadar. nedir ki taraftar denilen. kendi halinde gariban insan. geçim derdinde olan neşesini Trabzonsporla bulmaya çalışan insanlar. bunlar mı oldu yine suçlu. kombine almayınca suçlu forma almayınca suçlu ya hiç soruyormusunuz bu forma almayanların kaç tanesinin cebinde evine ekmek götürecek para var diye.
    yine aynı şeyler başladı taraftarın çoğu sanki olayları çıkaranlar mış gibi konuşuluyor. 3 5 kişinin hadi bilemedin 50 kişinin hadi bilemedin 1000 kişinin hadi onu da bilemedin bi stad dolusu insanın çıkardığı olaylar. 30 000 kişi olsun hadi. taraftar sayısı 3 milyon var mıdır toplamda. bir stad dolusu insan bile taraftarın sadece yüzde 1 i. bende bir taraftarım ve artık böyle genellemeleri anlamsız buluyorum.
    Konu bordoylamavi tarafından (27.08.2007 Saat 16:13 ) değiştirilmiştir.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meğer ne kötü taraftarımız varmış? Meğer tek suçlu taraftarmış?

Taraftarın elbetteki hataları olacak, ama onu yönlendirmesi gereken Trabzonspor camiasını temsil eden kişilerdir, yönetimdir.

Bilmem kim şöyle yaptı Ziya Doğan suçlu oldu. Şu öyle yaptı Z.D. suçlu, bu öyle yaptı kabak Z.D.'nin oldu türü hatadan misal diğer hatayı doğru göstermek doğru değil, u kısma da katılmıyorum.

Diğer yandan aslında 5 maçlık seyircisiz cezası büyük fırsat. Trabzonspor çıkarlarını gözettiğini iddia eden taraftar grupları eğer samimilerse hepsi Trabzonspor'un başarısı için birleşir, içindeki radikal unsurları ayıklar, taraftarlığın gerekliliğini bu yeni oluşumla anayasa kabul ederler kendilerine
    keşke ama nerdeee
    Hadi eyvallah..

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yeterince zamanı feda ettik. ziya ile bu seneyi de feda edeceğimize, yeni gelecek hoca ile bu senenin sonuna kadar alışma devresini geçirelim bari diyoruz.. meselenin özünü anlamayan sensin.
    sagol abicim.. bu düşüncelerimi gecenin bi vakti kelimelere dökememiştim..
    Hadi eyvallah..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ellerine saglik cok guzel yazmissin

Gökhan Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

renkdaşlar bugün youtube da gezerken bir video gördüm videoyu sözde trabzonsporluyum diyen taraftarlar hazırlamış gerçekten bize yakışmayan video imkanı olan varsa bu video 'yu kadırabilir mi acaba
    http://www.youtube.com/watch?v=q-Wyj...related&search=

U.D.D (Uyuşturucuya Dur Diyenler)

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Yazinin coguna katiliyorum ama haksiz buldugum seyleride yazayim. Kendi evladi diyorsunda Trabzonlu olmayan Ts taraftarini es geciyorsun. Yattara sempatik adam neden sevilmesin ki?

Hasan konusunda adamin iyi niyetli oldugunu biliyoruz ama yeteneksiz. Iyi niyetli diye gormek zorundamiyiz oyunda. Biz buyuk takimiz sonucta.

Ziya Dogan gibi bir mandaliye birazk 23 til +1 yil 23 yil +1 gun bile dayanmamiz hata. Verdiklerini aldiklarini bir gozlemleyiniz.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Ankara

Alıntı desertstrom61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

gelen adamdan bu sene beklentimiz yok diyorsun? bu nasıl düşünce nasıl bir anlayıştır ya açıkla bana, yani diyorsun ki bize , hadi şampiyonluğu geçiyorum, ziya doğan ile 2. olacağımıza veya türkiye kupasında final oynacağımıza; ziyayı kovup yeni adam getirip ligde 13. olup kupada çeyrek final görmemeyi tercih ederim diyorsun. zaten bu saatten itibaren söyleyecek söz kalmamıştır.

Nissan
    Ziyaretçi

Turkiye'de futboldan en cok anlayan taraftardir. Suanki baskan ve teknik direktoru de buyuk oy cogunluguyla desteklemislerdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ziya doğan ile 2. olmak. bırak 34 maçı tek maçta bile yapamaz onu. ziya doğana diyeceksin bu haftaki maçı kazan ikincisin. 17 takımdan hangisi olursa olsun o maçı kaybeder.

therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

süper bi yorum getirmişsin arkadaşım hatta o kadar güzelki ilk msjdan sonra anlattıkların ortaya cıktı milletim yorumlarında aynı kavga alayışsızlık ortaya cıktı.trabzonspor taraftarı ne yapar takım 0-0 olsun dıyelım dakıka 60 da baslar yonetım ıstıfa ıstıfa 70 de gol gelsın şampiyon trabzon tezahüretı 75 de bi gol yıyelım yonetım ıstıfa olay budur bizde ama gercekleri görüp kendimize cekidüzen vermeliyiz.düzelmeyenleride aramızda susturmalıyız.
    bordo mavi kim degiştirebilirki...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Dünyanın en anlaşılmaz kitlesinin bir mensubuyum...Tuhaf gerçekten..
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

TRABZONSPOR TRİBÜNLERİ: sıfır yaratıcılık.
    ankaradayım ve çok üzülüyorum. trabzondan çarşı gibi bi hareket çıkmalı ve biz de ankarada istanbulda rahat emli maçımızı oturamadan heyecanla izlemeliyiz
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yazdıkların doğru ve yerinde...

Bunları herkes kabul ediyor, ama bu yolda artık mesafe katetmeliyiz.

Herkes buradan bir ders çıkarmalı. Bu yazı boşuna yazılmadı. Evet ben de bazı hatalarımın farkına vardım ve bunu düzeltmeye çalışacağım.

Herkes buradan kendine pay biçmelidir. Eminim bir çoğumuz bu gruba dahiliz.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)