Sayfa 51 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 4.Hafta | Bursaspor 1-1 Trabzonspor [31.08.2007]

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem satıyosunuz Hüseyin'i de verin be. Kağnı gibi adam, bütün kontralarımızı kesiyor. Yanpasları rakibe gol tehlikesi oluyor. Defansif anlamda katkısı var tamam, stoperin arasına giriyor, ileri gidenin yerini kapatıyor ama pas kabiliyeti yok, şut yok.
    Yusuf'a yazık ediyoruz.
    BORDO MAVİ

trbahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ktü_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durmak yok yönetim satmaya devam.....sırada Ersen var öylemi satın bakalım satın..
    Sırada ersen var doğru.Ama inşallah Fatih Tekke'den sonra bari Ersen'i satmasınlar diyeceğim ama bu yönetim yattarayı da satarsa şaşmayın
    61>34 or 1967>1907,1905,1903 or 1461>1453 matematik yalan söylemez
    by @}{/\/\é+

emre1inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Bu zamana kadar hep ziya doğan'ın savundum ama bugun vazgeçiyorum artık..

ya dakka 60 biz doldurma ortalara başladık ya,senin hiç mi hucum taktiğin olmaz ya,niye hep doldur gitsin,hadi ersen olunca o vuruyodu bazılarına ama umut'un naptığını gördük yine bu akşam..

yazıktır ya vala,taktik sıfır.....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursaspor çok dirençli oynadı, Galatasaray'a karşı böyle dirençli oynamadılar. Tabi bizim Ziya Hoca'da çanak tuttu buna. Takımda ayağında top tutabilen bir tane adamı var Ceyhun onu da çıkartıyor. Defanstan top çıkmıyor dan dun vuran vurana. Adam eksiltteyim boşa kaçayım diyen yok. Bursasspor baya bilenmiş bize. Adamların hem taraftarı hem de futbolcuları baya gaza gelmiş. Defansımız zaman zaman çok kötü hatalar yaptı. Özellikle Bursasspor'un attığı golde Tolga Seyhan güzel bir asist yaptı. Kalecimiz Tolga evlere şenlik. Karşımızda çok koşan dirençli bir takım çıkınca Ziya Hoca'nın sistemi yemiyor. İşler ters gidiyor. Ancak şunu d akabule tmek lazım. İlk dakikalardaki yakaladığımız pozisyonlar gol olsa maçı çok rahat götürürdük. Özellikle Gökdeniz'in direkten dönen vuruşunda biraz da şans olacak. Sağlık olsun 1 puan 0 puandan büyüktür. Ancak bu takamın daha çok işi var. Milli takım maçları nedneiyle verilen araya 3 puanla girmek gerekiyordu. Bu arayı iyi değerlendirip özellikle hücum organizasyonları ve taktik konularında takımın baya çalışması lazım. Hoca hala göremiyor mu merak ediyorum Umut tek forvet oynayamaz.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabı basit kalecinin üstüne vurursun kaleciyi yıldız yaparsın. Kısaca beceriksizlik diyeyim. Ayrıca avatarındaki hatun top 10 listemde ilk sıralarda

onu kimseye yâr etmem

..oda dogru ya bizim forvet hattindada is yok

efulim67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

4 büyükler dışında kadrosu hemen hemen ayni vasatta olan tum kulüpler az cok bir TAKIM olmuşlar.
    Futbol oynuyorlar.
    Biz hala takım olamadık.
    "Organize gelişen bir atak" cümlesini TRABZONSPORumuz için kullanmamız imkansız.
    Ziya Doğan ile bu işin olmayacağını göremeyen bir zihniyet: Yönetim
    Bu takıma kim gelirse gelsin, Ziya Doğan ile değişmez, fayda sağlamaz.
    !!! Lütfen Yönetim;
    Artık Yeter !
    Yanlıştan Dönün artık !
    Her maçta aynı Eziyet çekiyoruz.
    Rize maçında bile 3-0 dan sonra takım olamadığımız için dağıldık.
    3-1 den sonra bir kaza golü daha yeseydik, sonuç 5-1 olmazdı.
    Skora kimse aldanmadı.
    Offffffff
    Cümle kramıyorum artık.!
    BU kadar işkence yeter.
    Ziya ile olmayacak ısrar etmeyin yazık bu taraftara !!!
    Ömür Dediğin Üç Gündür, Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,
    O Halde Ömür Dediğin Bir Gündür, O da Bugündür...

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

yahu şu hüseyin olmadığı zaman takımda bir dinamizm oluyor bunu halen daha anlayabilen bir teknik direktörümüz yok. ne yazık...
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ziya diyorki rakip takimin santraforu her topta döndü....ama umut dönemedi..niye biliyormusun ziya...bizim kanatlar calismadigi icin ...umutu hem stoperleri sikistirdi hemde sagbekleri..oyuncu ortadan oynarsan kenarlara yikamazsan böyle olur...belki sinan nasil döndü,cünkü sinana tek kisi basti oda tolga ne sagbekden yardim alabildi nede solbekten...niye onuda söylim cünkü bursanin kanatlari cok iyi calisti bi tarafdan veli bir taraftan yenal beklerimizin baslarini döndürdü resmen....senin daha cok calisman lazim ziya...bu takim kesinikle alan savunmasi yapmasi lazim tolga adam tutamiyor...

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

akhvede maçı izlerken çıldırdım yaa yanımdaki adamın çayını döktüm istemeden de olsa...

yaw her top ileri doğru şişirilirmi...

bunlar insanı dinden imandan çıkartır yaa

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tıger61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bazı arkadasların ziyadan neması var o yüzden sürekli lehine yazılar yazıyor beyfendi demiş ki puanla döndük 3 puan almak varken neden 1 puanla yetiniyim ama yok ziyanın kulu köpegi oluyorlar yazıık günah

kromozom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

acaba ziya doğanın ıstıfasını gormeye omrumuz yetecekmı merak edıyorum kazık cakmaya gelmıs takımın

basına.... allah istıfa ettığı gunlerıde gosterırır ınsallah...

Nereden
    İstanbul

bu ara hüseyin yedigi sari kartlar kac tane oldu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoşgeldin gerçek Trabzonspor...

Penaltı olmayan bir penaltı kurtarılan bir puan, Tolga'ya yer acacam diye sağ bekte kötü oynadığı için kayseriye kiralanan tayfun'u gene sağ beke çek hata yapsın gol olsun al oyundan sonra moralman bitir çocuğu. Kötü oynasa da tek top tutma özellikli adamı al oyundan. Çok sevdiğin ön liberolarınla hucüm hattı arasında en az 20 ,en çok 30 metre fark olsun. 3 kişi ile hücum dene, maçın kısa özeti işte.
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

kromozom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı AtalaY_BuğrA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin gerçek Trabzonspor...

Penaltı olmayan bir penaltı kurtarılan bir puan, Tolga'ya yer acacam diye sağ bekte kötü oynadığı için kayseriye kiralanan tayfun'u gene sağ beke çek hata yapsın gol olsun al oyundan sonra moralman bitir çocuğu. Kötü oynasa da tek top tutma özellikli adamı al oyundan. Çok sevdiğin ön liberolarınla hucüm hattı arasında en az 20 ,en çok 30 metre fark olsun. 3 kişi ile hücum dene, maçın kısa özeti işte.

hatta ben dahada kısaltım.... RUHSUZLUK

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazooo28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ara hüseyin yedigi sari kartlar kac tane oldu ?
    İnşallah 4 tanedir diyecem de daha 3 maç oynadı

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

serdar bali ilk defa doğru birşey söyledi bu takımda torpilli futbolcular var...apaçık ortada
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ne soylesek ne tutsak elimizde patlar bu takima.ç
    Oncelikle sunu diyim. Yenildik ama ezilmedik derler yaa bizde yenilmedik ama ezildik
    Mac 1-1 olduktan sonra sanki beraberlige yattik. Biz sampiyonluga oynayan takim.

Simdi gelelim
    1-Nasil takimiz. Top sisirmnekten baska hucum organisazyonu yok.
    2-Ceyhun Yattara degisikligini herhalde Bulent Hoca yapti. Yoksa bir organizmanin bile akil edemeycegi bir sey bu
    3-Yattara neden 11 de baslamaz. ayaga oynayabilen orta yapabilen tek adam.
    4-Avrupanin belkide en iyi stoperini sat gel tolgadan adam yapmaya calis. Erdinc dersen idare. Tayfun ne yapar anlamadim. Huseyin bizim yildizimiz sa ayvayi gercekten yemisiz.
    5-Yok tolga tutmayacak. Jefferson u yedek birakma luksumuz yok inanin.
    6-Celo ne yapar bu takimda. Bilen duyan var mi?
    7-Keceli iyi mi oynadi. Deli dana gibi kosturdu durdu.

Yok yok Bu ziya organizmasi ile ancak 1-1 e seviniriz biz. dahasi hayaldan ote
    13 Vitor Hugo

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bi şeyler yapmalı böyle nereye kadar
    sahada iş yapan gibi görünen 2 nci yarı oyuna giren serkan balcı niye adam stresli maçları oynamış ne yapacağını biliyor
    bizim yönetim ise yıldız alacam diye geldi
    fatih tekke ve stepanov gitti
    sırada ersen martin var galiba
    sonra gökdeniz ve yattara gidecek gibi ....

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem satıyosunuz Hüseyin'i de verin be. Kağnı gibi adam, bütün kontralarımızı kesiyor. Yanpasları rakibe gol tehlikesi oluyor. Defansif anlamda katkısı var tamam, stoperin arasına giriyor, ileri gidenin yerini kapatıyor ama pas kabiliyeti yok, şut yok.
    Yusuf'a yazık ediyoruz.
    yazdıklarının hepsine katılıyorum ve ben ceyhunun da oynamasına karşıyım aslında tam da karşı değilim evet oynasın ama bu adam biize taş çatlasın bu sene ve seneye de ilk yarı yetr ama yusuf öle değil yusuf trabzonun çocuğu ne istediğimizi biliyor ne yapacağını da o çocuk bize gelecek 10 yıl lazm bir futbolcu ve biz onu bir ceyhun için harcıyoruz şampiyonlukar yusuf ve ergin gibilerle gelir Trabzonun çocuklarıyla gelir İstanbullusuyla değil ginelisiyle de değil Trabzonlusuyla

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut Bulut'u tek santrafor oynatmakta ısrar etmemesi lazım artık. Adam kaleye sırtı dönük oynayamıyor, geriden gelen topları indiremiyor, kontrol edemiyor. Pres yapmaktan şut atmaya hali kalmıyor, 4 defansın arasında pozisyona bile giremeden maç bitiriyor ama bizimki hala ısrar ediyor.

Umut'un özellikleri farklı, koşu yoluna pas, kafa yada ayakla tek vuruşluk pozisyonlarda etkili. Arkadan gelen topu indirecek, dönüp adam eksiltip golü atmasını beklemek saçmalık. Hem mantıklı düşünün, öyle olsa çoktan satmıştı onu bu yönetim.
    BORDO MAVİ

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar bali ilk defa doğru birşey söyledi bu takımda torpilli futbolcular var...apaçık ortada
    Aynen öyle
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın akıllarda kalan en güzel anı golden sonra sevinen bayan Trabzonspor taraftarının sevimliliği. Tam kliplik, jeneriklik.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'a yazık ediyoruz.
    Kesinlikle +1 para edipte satilacak ilkj adam Huseyin. Topu hizli cikarmadigi defansi beceremedigi o Uzun kavak boyuna ragmen kafaya cikamadigi gibi birde kontratak kesebiliyor.
    13 Vitor Hugo

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne kadar Türk hoca varsa hepsinin lisanslarını iptal etmek lazım hepsi futbol katili çünki, Ziya'yı bıraktım ne olduğu zaten belli Bülent Korkmaz'ın taktiğide aynı hepsi pres alan daralt top şişir hata bekle türk futbolunun içler acısı hali , şu kötü bursayı yenemiyosun bjk maçı sonrası istifanı verirsin inşallah ziya.
    DOZER CEMİL

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Tıger61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aralık ayında bunlardan ve yaltakcılarından kurtulucaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)