Sayfa 3 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 4.Hafta | Bursaspor 1-1 Trabzonspor [31.08.2007]

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı radomx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle gerçekçi bir taraftar topluluğunun mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Yenileceğimizin iddia edildiği her yorumdan ayrı bir gerçeklik fışkırıyor. Evet kazanmamız mucize olur bu bir gerçek.
    bu ne demek oluyo?
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yenilirsek skandaldır buyrun

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı futbalski60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ne demek oluyo?
    Gerçekleri söyledik işte ne olsun.

ferhaTS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

oynadıgımız maclar ıcnde kendımızı degerlendırebılcegımıs tek mac sıva macı o macta bana hıc umut vermemıstı buldugumuz sans golu sıvasın son dakıkalardakı pozısyonları bence bursa macı cok zor gecıcek buyuk ıhtımal puan kaybederız

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen yıl yaptıkları aşağılık davranışın acısını çıkartmalıyız.bmn bursa sizden çok şey bekliyoruz.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Selimag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı RMZTS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçı alacağız.Skor tahmininde bulunmuyorum.Her türlü galibiyet kabulümdürZor bir maç olacak ama TRabzonspor'umun ismi yetecek bence
    ben bulunayim nasil olsa tutturamiyorum, 4-2 aliriz... goller de yattara, umut, huseyin, ergin keles

kim ne derse desin, sevmiyorum bursaspor seyircisini, kaybetmekten en nefret ettigim deplasman da bursa deplasmani, o yuzden de kaybetmeyecegiz !!! inaniyorum ve umuyorum

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

sivas maçını baz alırsak ; maçın 80.dakikasında alkışlanan takım sivastı..alkışlayan seyircide bizim seyirci ...intertoto maçları dahil izlediğim 7 maçı gözönünde bulundurursak evet haftaya zorlanırız...bunu söylemek "ironi"malzemesi yapılmamalı ..yada böyle düşündüğümüz için "içinizdeki irlandalılar"olmamalıyız diye düşünüyorum...

Alırız ya hic suphe yok

Nereden
    İstanbul

bursa geçen sene hariç en son bize karşı nezaman galibiyet almışki bursa herzaman yendiğimiz şeftali kurdu türünde bi takım

ts-1967-61
    Ziyaretçi

mrb arkadaslar , öncelikle ben koyu bir Trabzonspor taraftarıyım ve henüz bordomavi.net-forumda yeniyim ancak uzun zamandır yazılanları okumaktayım ... Ve bugun Bursaspor macı baslıgının altında yazılanları okurken derin bir üzüntü duydum . Trabzonspor takımının hedefi İlk yarıyı lider tamamlayıp kongreye gitmekken ve 3te3 yapmısken taraftarın bu kadar umutsuz olması üzücü. Trabzonspor ' un ismi bile Bursaspor'u yenecek gucteyken taraftarımızın ümitsizligi bni üzmektedir. Son olarak kaybedersek TESADUF olur ben inanıyorum ki Trabzonspor'umuz Sivas macı dahil puan kaybetmyecek ... İlk yarıda 2 beraberlik hakkımız var o kadr ... iyi geceler. ..

Karadağ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ts-1967-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaslar , öncelikle ben koyu bir Trabzonspor taraftarıyım ve henüz bordomavi.net-forumda yeniyim ancak uzun zamandır yazılanları okumaktayım ... Ve bugun Bursaspor macı baslıgının altında yazılanları okurken derin bir üzüntü duydum . Trabzonspor takımının hedefi İlk yarıyı lider tamamlayıp kongreye gitmekken ve 3te3 yapmısken taraftarın bu kadar umutsuz olması üzücü. Trabzonspor ' un ismi bile Bursaspor'u yenecek gucteyken taraftarımızın ümitsizligi bni üzmektedir. Son olarak kaybedersek TESADUF olur ben inanıyorum ki Trabzonspor'umuz Sivas macı dahil puan kaybetmyecek ... İlk yarıda 2 beraberlik hakkımız var o kadr ... iyi geceler. ..
    ewet umutlu olmak lazım ama fazla abartmıssın
    inş. haklı cıkarsın(ziya'yla biras zor ama)
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTİ istanbul X

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aldığımız 9 puanı ziyayla aldık ki eğer siz bu takıma bursaya %90 yeniliriz diyorsanızki diyorsunuz ya bursayı çok büyütüyorsunuz yada tuttugunuz takımı çok küçümsüyorsunuz. maç başabaş olur kadro kalitemizle 1 adım ondeyiz. kazanacağız, siz inanmasanızda sayın arkadaşlarım, yada bursa atmosferinden çekinsenizde.
    Önce TRABZONSPOR

lazzist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

zor maç ama bu salı günü acıklanacak muhtemel ceza(malesef) kamcılaar ekstra motivasyon saglar ne olursa olsun almalıyız maçı

Karadağ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bursayı yenecegımıze bende inanıyorum ama bunu gerısıde war sadece bursayla bıtmıyo
    bu kadro nereye kadar dayanabılır
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTİ istanbul X

ts-1967-61
    Ziyaretçi

Alıntı Junior_ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewet umutlu olmak lazım ama fazla abartmıssın
    inş. haklı cıkarsın(ziya'yla biras zor ama)
    Ne beklersen o gelir diye bir söz var yanlıs hatırlamıyorsam ... ve yapmıs oldugu her iste basasrılı olan Albayrak'ın burada da basarılı olup bırakacaqı görüsndeym onun icin umutluyum ve ziya dogan a guvenmek zorunda oldugumun farKINDAym

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

bursa da kim oluyormuş.bursa kümeye.

gecen sezon bursa tribun görüntüleri vardı forumda onlar nerde kaldı
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursa geçen sene hariç en son bize karşı nezaman galibiyet almışki bursa herzaman yendiğimiz şeftali kurdu türünde bi takım
    ozamankı trabzonla sımdıkı trabzon arasında daglar kadar fark var. vlaznia macında pek cok kısı gıbı bende dahıl takımın oyununa aldandım . ve sonrasını görduk zaten.ozamanlar mılıtakımın ıskeletını tarbzonlular olusturuyodu sımdı gokdenız dısında adamımız yok huseyın tarıtısmalıdır.takıma baktıgımda defans ozellıgı fazla olan bussuru topcu var. defans harıc ekstra 4 topcu daha oynuyor takımda. serkan huseyın ayman hermac banko oynuyan topcular . 8 topcu defans ozellılı teknık ozellıgı olan topcu sadece ve sadece 2 tane .onlarda ceyhun ve gokdenız.bıkere takımın oyun tarzı yanlıs. bu kadar defans topcusula 3 macta 3 yaptısak aslında buyuk basarı . zaten karsımıza dıslı rakıp daha cıkmadı . beni 5 1 lık oyun tatmın etmıyor . eger bu hafta bursayı yensek bıle bukadar defans topcusula busene yapabılcegımız pek bısey yok. zıyayı eskıden begenırdım.ama ınsan bukadar korkak olmazkı ya . rızenın adam gıbı sahana gırememıs sut cekememıs sen oyuna 3 tane kazma topcu alıyorsun . 2 sı gene defans ozellıklı topcu dıgerıde kazma bır golcu.nerde yusuf nerde ergın .ben bunların gırmesını beklerken zıya gene sasırtmadı 3 tane kazma topcu aldı oyuna .hadı bız antep bursa gencler gıbı takım olsak anlıcam . trabzon 4 buyuk dıyoruz . hanı nerde buyuklugu. zıya takımın buyuklugunu engellıyor . sonra dıyoruzkı kayserı cıkıyor yok sıvas cıkıyor yada ıst takımları bızım buyuklugumuzu tartısıyor dıye bız kızıyoruz. evet adamlar haklı . buyuk takım dedıgın atak oynar. eger zıya bunu yapabılcek cesaretı yoksa ...... gitsın!
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

ts-1967-61
    Ziyaretçi

Alıntı aka5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozamankı trabzonla sımdıkı trabzon arasında daglar kadar fark var. vlaznia macında pek cok kısı gıbı bende dahıl takımın oyununa aldandım . ve sonrasını görduk zaten.ozamanlar mılıtakımın ıskeletını tarbzonlular olusturuyodu sımdı gokdenız dısında adamımız yok huseyın tarıtısmalıdır.takıma baktıgımda defans ozellıgı fazla olan bussuru topcu var. defans harıc ekstra 4 topcu daha oynuyor takımda. serkan huseyın ayman hermac banko oynuyan topcular . 8 topcu defans ozellılı teknık ozellıgı olan topcu sadece ve sadece 2 tane .onlarda ceyhun ve gokdenız.bıkere takımın oyun tarzı yanlıs. bu kadar defans topcusula 3 macta 3 yaptısak aslında buyuk basarı . zaten karsımıza dıslı rakıp daha cıkmadı . beni 5 1 lık oyun tatmın etmıyor . eger bu hafta bursayı yensek bıle bukadar defans topcusula busene yapabılcegımız pek bısey yok. zıyayı eskıden begenırdım.ama ınsan bukadar korkak olmazkı ya . rızenın adam gıbı sahana gırememıs sut cekememıs sen oyuna 3 tane kazma topcu alıyorsun . 2 sı gene defans ozellıklı topcu dıgerıde kazma bır golcu.nerde yusuf nerde ergın .ben bunların gırmesını beklerken zıya gene sasırtmadı 3 tane kazma topcu aldı oyuna .hadı bız antep bursa gencler gıbı takım olsak anlıcam . trabzon 4 buyuk dıyoruz . hanı nerde buyuklugu. zıya takımın buyuklugunu engellıyor . sonra dıyoruzkı kayserı cıkıyor yok sıvas cıkıyor yada ıst takımları bızım buyuklugumuzu tartısıyor dıye bız kızıyoruz. evet adamlar haklı . buyuk takım dedıgın atak oynar. eger zıya bunu yapabılcek cesaretı yoksa ...... gitsın!

O zaman ki Trabzonspor ile bu zaman ki Trabzonspor arasında daglar kadar fark olablir fakat ismimiz hala TRABZONSPOR'dur . Ve bursayı ismimizle yeneriz.

2-Oyun 3-1 ken ziya doganın almıs oldgu kazma umut'un son gölünün asistini yapmıstır .

3- Ziya Dogan'ın Ceyhun'u kenara cekip ömer rızayı alması tartısılmaz hatadır ancak ufak w hızlı oldugundan oyuna dahil etmistir.

4- Hasan'a diyeck birsey bulamıyorum tamamen hatalı degisikliktir.

ama bursayı yenecegiz

ve kadroya gelince ayman ilk kez 11 de basladı kadro yetersizlignden
    ferhat da öyle mustafada öyle sakatlardan dolayı kadro böle oldu

Nereden
    İstanbul

@aka5
    biz kötü zamanımızdada bu adamları yenmişiz
    şimdi çok kötü durumda sayılmayızki

rize ölçü sayılmayabilir ama bu takım pas yapmaya başlamış bizim kondisynumuz zaten çok ii dudumda ama futbol oynamayı bilmiyoruz malesef
    rizede sanki futbol oynar gibi olduk

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı ts-1967-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman ki Trabzonspor ile bu zaman ki Trabzonspor arasında daglar kadar fark olablir fakat ismimiz hala TRABZONSPOR'dur . Ve bursayı ismimizle yeneriz.

2-Oyun 3-1 ken ziya doganın almıs oldgu kazma umut'un son gölünün asistini yapmıstır .

3- Ziya Dogan'ın Ceyhun'u kenara cekip ömer rızayı alması tartısılmaz hatadır ancak ufak w hızlı oldugundan oyuna dahil etmistir.

4- Hasan'a diyeck birsey bulamıyorum tamamen hatalı degisikliktir.

ama bursayı yenecegiz

ve kadroya gelince ayman ilk kez 11 de basladı kadro yetersizlignden
    ferhat da öyle mustafada öyle sakatlardan dolayı kadro böle oldu
    ıste hasanda 2 sene once gs macında gokdenıze asıst yaptı adam 1.5 sene banko oynadı ondan sonra .sonra ne katttı takıma koca 1 hıc!!!ferhat ustun mezıyetlerı olan bır topcu değil sadece yedek olabılcek topcu hatta bu takıma yakısmıyor. keske bu ozellıkte 1 2 topcumuz olsa ama takım zaten boyle mezıyetı olanlarda olusuyor .sonra bızde bu takımdan bısey beklıyoz. bukadar aynı ozellıgı olan bı takım yok . hepsı kazma . celo huseyın ferhat kecelı serkan musa ferhat omer bız once bunlardan kurtulmalıyız eger iyi bir takım seyretmek ıstıyorsak. bu futbolcularla her mac defans yapan
    pas atamayan orta yapamayan bır takım seyretcez butun lıg boyunca. ıste gökdenız ceyhun yattara gununde olursa ozaman belkı yenerız. bu hafta cok zor mac olcak derbı mac gıbı. ınş alırız. ama bukadar duz ve kazma futbolcuları barındıran bu kadrola col sey beklemek hayelcılık olur!!!
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bursa en uyuz oldugum Kluptur. Umarim yeneriz. Ama tahminim bu ziyan ile yeniliriz
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

bursadan her yönümüzle güçlüyüz

kendimize güvenimizde geldi hele ki sivas maçı olumlu sonuçla açıklanırsa ozaman bursaya şans vermiyorum ben

bursada geçmişte olduu gibi rahat bi galibiyet alacaz inşallah

ts-1967-61
    Ziyaretçi

Alıntı aka5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ıste hasanda 2 sene once gs macında gokdenıze asıst yaptı adam 1.5 sene banko oynadı ondan sonra .sonra ne katttı takıma koca 1 hıc!!!ferhat ustun mezıyetlerı olan bır topcu değil sadece yedek olabılcek topcu hatta bu takıma yakısmıyor. keske bu ozellıkte 1 2 topcumuz olsa ama takım zaten boyle mezıyetı olanlarda olusuyor .sonra bızde bu takımdan bısey beklıyoz. bukadar aynı ozellıgı olan bı takım yok . hepsı kazma . celo huseyın ferhat kecelı serkan musa ferhat omer bız once bunlardan kurtulmalıyız eger iyi bir takım seyretmek ıstıyorsak. bu futbolcularla her mac defans yapan
    pas atamayan orta yapamayan bır takım seyretcez butun lıg boyunca. ıste gökdenız ceyhun yattara gununde olursa ozaman belkı yenerız. bu hafta cok zor mac olcak derbı mac gıbı. ınş alırız. ama bukadar duz ve kazma futbolcuları barındıran bu kadrola col sey beklemek hayelcılık olur!!!
    Kadromuza baktıgın zaman ne görüyorsun hic bir sey mi ??
    Cevabın evet ise

Dön ve Kulbeye bak ...

birilerini mutlaka blursun daha fazlasını mı istiyorsun kadro dısı kalanlara bak ??

aradıgın orada we onlar we kulubedekiler dnünce aradıgın takım olusacaktır.
    Konu ts-1967-61 tarafından (27.08.2007 Saat 04:46 ) değiştirilmiştir.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

gökdeniz karşı karşıya posizyonlarda gol atarsa kazanırız.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bursa kim Allah aşkına. tarih boyunca bize emsal olamadılar olamayacaklarda. burza sporda sıradan asansör bi takım . bursa gibi köy takımlarının yerine izmirden altayın karşıyakanın ligde olmasını isterdim. küme düşmesi yakındır. belki busene belki geleceksene.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)