Sayfa 11 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1597 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 4.Hafta | Bursaspor 1-1 Trabzonspor [31.08.2007]

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı ramazankement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu KÜfÜr Edenler Ts Ye Mİ KÜfÜr EtmİŞ .... ?? Bİlgİ Beklİyorum Saygilarr ... ??
    ts li biri bursalılara küfür etmiş.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

ramazankement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

eyyy bursa taraftarıı sitenize yazdımm eger buradaysanız bunu da okuyunuz ... sitenizde diyorsunuz kii bu ts bizi kıskanıyor ben bir ts taraftarıyım vee size soruyorumm Kaç kere şampiyon oldunuz ? kaç kere türkiye kupasına katıldınız ? kaç kere avrupaya ayak bastınız ? En iyi başarınız 6.cılık veya 7.cilik şimdi sorarım size bursa taraftarı bizim en kötü sezonumuz olan gecen senede 4.cü oldukk (dikkat en kötü senemizde 4 .cü oldukK ) siz ne sıfatla ts ile kendinizi bir tutuyorsunuz lütfennn kendinizi güldürtmeyinn elaleme ... bir hesap sorualacak olursa bunu tekk ts sorar ve siz bunun hesabını bursada fark yiyerek ödeyeceksinizz ...

Kardeş, forum kurallarını bir okursan sevinirim...
    Konu Badaloğlu tarafından (28.08.2007 Saat 15:47 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yattara ve Hüseyin'den güzel haber28 Ağustos 2007 13:22

Trabzonspor, 31 Ağustos Cuma günü deplasmanda Bursaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü... Bordo-Mavili ekibin 2 yıldızından gelen haber sevindirdi.
    Teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana sakatlığı süren Ersen Martin ve Musa katılmadı. Hafif sakatlığı bulunan Gökdeniz ise bir süre koşu yaptı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda koşunun ardından yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı. Çift kale maçta teknik direktör Doğan, futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Çift kale maçın son bölümünde sakatlanan Ceyhun ise antrenmanı tamamlayamadı. Bu futbolcunun durumunun ciddi olmadığı bildirildi.
    Trabzonspor, bu akşam yapacağı antrenmanla Bursaspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

HÜSEYİN VE YATTARA SEVİNCİ
    Trabzonspor'da sakatlıkları nedeniyle Çaykur Rizespor maçında forma giyemeyen takım kaptanı Hüseyin Çimşir ile Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın Bursaspor maçında forma giyebilecekleri açıklandı.
    Kulüp doktoru Doç. Dr. Ahmet Kalaycıoğlu, Hüseyin ve Yattara'nın durumlarının düzeldiğini ve bu futbolcuların takımla birlikte çalışmalara başladıklarını belirtti.

GİDİŞ PERŞEMBE GÜNÜ
    Trabzonspor, Bursaspor ile yapacağı maç için 30 Ağustos Perşembe günü Bursa'ya gidecek. Bordo-mavili takım, maçtan bir gün sonra Trabzon'a dönecek. Karadeniz ekibi, milli maç nedeniyle verilen arada 1 haftalık kamp gerçekleştirecek.
    Bu haber toplam 318 defa okunmuştur.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aman Allahım hüseyin iğleşti maçın sonucundan şüpheliyim
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    Avrupa Diğer

cok iii haber su ersende haftaya yetişirise süper olrr yaa

Nereden
    İstanbul

ersen zor prica yetişir ama

Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaşlar gercekten bu prica hakkında net bir haber var mı ben göremedim su ana kadar ?? bilgi bekliorm saygılar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya küfür yoktur şeftali kestane die alay etmişlerdirbirde bursadan erkek çıkmaz falan demişlerdir çocuklar

haksızlarmı yani
    bende üye oldum okumak içinde okunulacak gibi değil zaten daha 70 msj da bile değiller

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Forumu TRabzonlular bastı
    Bir Gün Mutlaka!!

Karadağ06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersen zor prica yetişir ama
    valla ya prıca gelse gusel olur
    gercı bu haberlere ınanmamak lazım daha 2 gun once
    bu saatten sonra olacak transfer takıma yarar sağlamaz dıyolardı yapmazlar gıbı gelıo bana
    .:'TraBz0nSp0r':.
    X ANTİ istanbul X

Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaşlar gercekten bu prica hakkında net bir haber var mı ben göremedim su ana kadar ?? bilgi bekliorm saygılar
    Konu Gürkan tarafından (28.08.2007 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım kuralları

yenecegiz başka yolu yok
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar relax.Orda küfür filan yoktu.husolee61'in de dediği gibi sadece biraz makara yaptık, müzemizin resmini filan ekledik.İnternet suçlarını gayet iyi bildiğimden bursalıların bize ettiği küfürleri de print screen yaptımOnlar sildi ama bende belgeler mevcutNeyse konumuza dönelim;

Bursa kümeye!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendilerini bir şey sananlara geçen seneki gibi derslerini verelim.Gökdeniz ve Ceyhun bitirin şunların işini.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ramazankement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün fotomaç ta haberi çıktı 3.5 tan 2milyon euro ya indirmişler fiyatı
    fotomaç haberi işte gerçek mi değil mi
    adam bu saatten sonra doğru haber yapsa ne olacak ki artık biz fotomaçı yalan haber yapan gazete diye biliyoruz kötü damgasını yemiş gazete
    Konu Badaloğlu tarafından (28.08.2007 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Nereden
    İstanbul

fotomaça göre bitmişde önemli olan nuriye göre olanıı

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu bunlar ne olduklarını zannediyolar bide TEXAS mış o zaman sizin Türkiye'de işiniz yok gidin amerika ya Trabzon kümeyeymiş herklesi kendileri gibi zannediyorlar neyse daha fazla konuşmayalım cevabı sahada verelim
    7-7-7-7-7-7-7

Nereden
    Ankara

Bursa'dan 1 puanla dönersek gayet güzel bir sonuç olur. 3 puanla dönersek bu takımın şampiyon olabileceğine inanmaya başlarım. Tabi Trabzon'da ki taraftar kisvesi altındaki xxxxxxx Sivas maçındaki gibi şaçmalıklar yapmazlarsa.
    Konu Badaloğlu tarafından (28.08.2007 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.

dumanpub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ezik şeftaliler maça gitseydim alırdım baya bi şeftali şişene kadar yerdimm

Nereden
    Avrupa Diğer

sEHA sen böle söledikten sonra ben senin ts li bir taraftar olduguna inanmıyorum .. yaa arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz bursa kimmiş yaaa ne başarısı var bu takımın neyini gördünüz bu bursanın da böle büyütüyorsunz .. yazıklar olsun yaaa gidin trabzonun tarihine bir bakın ondan sonra gelin yorum yapınn

Ramazan forum kurallarına göre yaz kardeşim, senden başka burada renkli ve bold yazan, başka sitelerden link taşıyan var mı?Boşu boşuna ceza alacaksın.Biraz dikket edersen sevinirim...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344
    Konu Badaloğlu tarafından (28.08.2007 Saat 15:53 ) değiştirilmiştir.

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı seha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bursa'dan 1 puanla dönersek gayet güzel bir sonuç olur. 3 puanla dönersek bu takımın şampiyon olabileceğine inanmaya başlarım. Tabi Trabzon'da ki taraftar kisvesi altındaki xxxxxxx Sivas maçındaki gibi şaçmalıklar yapmazlarsa.
    bursayı yenersek şampiyon olacağımıza inanıyorsun demekki.bursa her sene kümede kalmak için oynayan asansör takımlardan biri.ancak gülerim sana
    Konu Badaloğlu tarafından (28.08.2007 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    Ankara

Arkadaşlar niye mantıklı yaklaşmıyorsunuz olaylara. Bursa ligin en zor deplasmanlarından biri, 1 puan kayıp değil kazanç olur. Kaybedersek de dünyanın sonu gelmez. Sizin düşüncenize göre 34 maçı da kazanmamız gerekiyor. Ayrıca bırakın artık şu tarihimize bakalım safsatalarını, onlar güzel günlerdi ama geride kaldı, adı üzerinde tarih... Artık geleceğe bakalım ve realist olalım.

Nereden
    Avrupa Diğer

başarının yarısı inanmaktan gelir biz trabzonsporlular beraberlige sevinecek kadar kücük değiliz..beraberlik kayıptır bizim için başka takımlar bursa deplasmanında napıyor bizi ilgilendirmez.biz ts yiz gerekirse 34 macın 34 ünüde kazanırız anlayabiliyormusun farklıyız biz diyorumm realist arkadaşımm

Nereden
    Ankara

Bakın kazanacağımızı zannetmiyorum demiyorum. Tabiki kazanabiliriz, kazanırsak da çok sevinirim. Ama Bursa, G.Antep, Sivas, G.Birliği ve İstanbul deplasmanları ligin bence en zor deplasmanları. Bu maçlar da 1'er puan kazanç olur. Aynı takımları iç sahada yenince de arayı açmış oluruz. Bu iş sadece inanmakla olmaz, mantıklı ve akılcı davranmak gerekir.

therasmus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2-1 alırız diye dusunuyorum ama oncekı senelerde cok korkardım bursadan şimdi pek sanmıyorum ki puan kaybederiz.bizim takım bi havaya girdimi gerisi gelir,bursa da güzel oynuyor ama artık bakacagız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)