Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 252 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'yi Yönetim Almýyorsa Biz de Yönetime Aldýralým!

ofkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

2 gün önce trabzonda karadeniz gazetesinde bozoðlu grup yönetim kurulu üyesi uður bozoðlu fatih tekke için her þeyi yapmaya hazýr olduklarýný ve fatih kesinlikle alýnmasý gerektini söyledi ama bize söylesinler dedii

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

bizim yönetim açýklama yaptý . takým içi dengeler car t curt sebebiyle bonservisi ile alamayýz ancak kiralarýz diye. fatihi bu durumda isterse fener alýr. bayada gol atar orda. bizim yönetime de kapak olur.

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Erkut Ay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    42

fatih tekkenin gidiþinde geliþinde yönetime kýzmýyorum ama fatih tekke gibi adamý 7.5 milyon dolara satýp kytrik oyuncularla çarçur etmenin özeti. nedir acaba.....

Fatih i fatih yapan degeri kendi biliyorsa zaten gelecegi takým Trabznspordur.. bunun para toplamayla bilmem neyle alakasý yoktur.. kendinizi onun yerine koyun ve ne yaparsýnýz düþünün.. ben olsam hiç gözümü kýrpmadan bu parasýz Trabzpnspora gelirim .. FAtih i suan bizden alacagý para zengin edecek degil yaa .. onca para kazandý trabzonspor sayesinde bi sezonda parasýz oynasýn ne olacak .. cokmu zor dogdugu büyüdügü onu tekke sultan yapan takýma bi yýl beleþ hizmet etse .. iþte o zaman degeri artar ..
    Trabzonspor

býrakýn fatih i kendi kafasýna bakalým ne kadar Trabzonsporlu eger fenere imza atp diyebilirseki Trabzonspor az para verdi fener cok verdi oraya gittim desin amenna demesini biliriz..
    Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben Fatihi fenere gidecek diye asla kýnamýyorum....

Çünkü alacaðý para yaklaþýk 4-5 trilyon lira. Hemde diyorki Trabzon klübümle anlaþsýn ben gereken fedakarlýðýda yaparým diyor daha ne desin....

Sen hem adamý 3. sýnýf bir takýma yolla 3-5 kuruþ için üstelik geri gelmekte istiyor almada onu sonrada neden fenere gitmek istiyor diye kýna onu.. olurmu öyle þey....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

A.Furuncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    35

ya bir kere fener'in fatih'i alma sebeplerinden biri ...Trabzonspor'a dönmesini engellemek ve ts'nin önünü kesmektir ..yýllarca bu böle gelmiþ ve böle gidyo istanbul takýmlarý her zaman bizim önümüzü kesmek için uðraþýyo þimdi fatih i transfer etcek belki de fener oynatmýycak amaç belli alýp fatihi söndürmek ts'ye geri dönmesini engellemek.............

evt fatihi biz alalým artýk taraftarlarýn ayaklanmasý lazým yürümesi lazým fatihin alýn die ..................yönetimi istifaya davet etmek için yürümeli ....artýk taraftar ayaklanmalý bu öncülüðü ilk önce trabzondaki taraftar arkadaþlarýmýz yaptýktan sonra bunun arkasý gelir zate.önce ana yer olan trabzondan ayaklanmayý baþlatmak lazým
    KORE LEE

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Suat Saruhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Suat Saruhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatih Tekke deki hirs teknik adamda ve yönetimde olsaydi Takým þampiyon olurdu

MarceloTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Fatih'e 7.5 vereceðine git 4-5 tane adam gibi yetenekli ve genç oyuncular al yabancý
    7-7-7-7-7-7-7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu adam rusyanýn 3. sýnýf br takýmýna trasnfe rolurken transferin formalite olduðu 1 ya da 2 yýl sonra fenere gideceði söyleniyordu...

yönetimde kesin bir dille yalanlamýþtý o zaman.....

Belkide bizim yönetiminde içinde olduðu bir oyundur bu. çünkü aRTIK aLBAYRAÐA HÝÇ BÝR KONUDA GÜVENMÝYORUM
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

Giden futbolcu TD kim olursa olsun geri gelmesin o varken de þampiyon olmadýk.Parayý boþuna ziyan etmeyelim.

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý A.Alper Yüce Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Giden futbolcu TD kim olursa olsun geri gelmesin o varken de þampiyon olmadýk.Parayý boþuna ziyan etmeyelim.
    bize geri dönen hep patlýyor zaten bizde geri dönüþ omuyor

EÐÝTÝM ÞART!!!

Emirhan Çorumlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

HMM Madem Bu yönetim almiyior gitsin su Kötü Yönetim bildigim kadariyla onlar gelmeden önce Trabzonsporun Borcu yoktu siumdi Borclu Trabzon hani Stadt yaptiracaklardi Kayserispor bizden sonra dedi Stat yapacagiz diye adamlarinki basladi bile ve bizimkini yeri bile belli degil bende bunlarin hepsi yalan!

anaras - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    54

bu yonetýmden býr b.... olmaz bunlara ver yesýnler.

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umut Bulut ve Ömer Riza ile degissinler.

Yetmiyorsa yanina Ersen Martinide versinler alsinlar.
    abi madem is adamisin bir baskan olarak güya medya patronusun, gidersin sadece Ömer Riza ile takas edersin hic para harcamadan

aka5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    40

bence gelecek cuma butun karadenýzde ve bazý baska sehýrlerde tekke ýcýn para toplayalým . dýyanetten ýzýn alýp
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

aka5 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    40

Alýntý Safakno61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi madem is adamisin bir baskan olarak güya medya patronusun, gidersin sadece Ömer Riza ile takas edersin hic para harcamadan
    tabi nede olsa arsenalýn alt yapýsýndan cýkma
    bu alemin tek büyügü trabzon trabzon dogumlu degilim alakam hiç yok ama trabzonla trabzonsporluyum gururluyum senin için ölürüm herseyim

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Kirlanma yoluna gidilmesi daha mantikli. 30 Yasina gelmis bir oyuncu Fatih. O kadar parayi verip transfer etmeye kalkasaniz kac yil top oynayacak ki? Bana göre en iyisi kiralamaya gidilmesi.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

ferhaTS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

napoli taraftarý maradona ýcýn para toplamýstý fatýh te býzým ýcýn maradonadan farksýz olduguna gore býz býze dusený layýkýyla yaparýs da bunun olmasý ýcýn en azýndan aralýga kadar fatýhýn beklemesý lazým malum nurýyý aralýkta yoluyoz

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

böyle lafta olmaz eðer biþeyler yapýlacaksa somut adýmlar atýlsýn...önce bi hesap açtýrmalarý lazým...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

cabri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzonspor camiasýnda herkes ayný þeyi söyler.. birlik beraberlik... niye önemli olduðunu ama asla gerçkelþmeyeceðini daha iyi anlýyorum... uzaða deðil bu konuya bakmak yeterli.. her kafadan bir ses.. herkes ayrý muhalefet..

Vatan Topraðý Kutsaldýr, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý cabri Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor camiasýnda herkes ayný þeyi söyler.. birlik beraberlik... niye önemli olduðunu ama asla gerçkelþmeyeceðini daha iyi anlýyorum... uzaða deðil bu konuya bakmak yeterli.. her kafadan bir ses.. herkes ayrý muhalefet..

Kismen haklisin fakat muhalefet olmasin diye insanlar dogru bildiklerinden sasmaz. Her insan dogru bildigi ne ise onu söyler.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Halit Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Standart O bu deðil FATÝH TEKKE !!!

Nereden
    Ýstanbul

burada önemli olan taraftarýn ne kadar para toplama gücünün ortaya çýkmasý deðil ... zaten baþkan da böle þeylere girmez daha dogrusu giremez ...Toplanacak olan paranýn miktarý da önemli deðil zaten öyle bir kampanya da olmaz ..önemli olan hassasiyet duyarlýlýk ...Ne kadar dogru olur tartýþýlýr ama taraftar kaptaný istiyor ...Galati maçýndan sonra yönetimin ilk iþ olarak taraftarý yatýþtýrmak için transfer yapmasý gerektiðini yapmýþtým ... Fatih Tekke yi becerip alýrlarsa veya kiralýk olarak tepkinin % 30 nu engellerler ...Hele hele bir de baþta kaleci olmak üzere sol tarafa da adam alýrlar ruh hastasýný da yollarlarsa baþkan çok istediði baþkanlýk koltuguna oturmaya devam eder ...

SAHA SONUÇLARI KÖTÜ OLSA BÝLE ...(geçen seneden iyi olacak )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)