Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günün Sallama Haberleri

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Günün Sallama Haberleri

Evet Günün Sallama haberlerini biz yazıyoruz Fotomaç , Fanatik gibi rakip yayın organlarımıza taş çıkartacak haberlerimizi burada paylaşıyoruz ilerde Fotomaç gazetesinin kadrolu sallamasyon İşcisi olabiliriz kolay gelsin

SON DAKİKA !! KEÇELİNHO BARÇA'YA DOĞRU...

Barcelona başkanı ve Rjkaardın çok istediği Babası Brezilya Annesi Türk asıllı Mustafa Keçelinho transferinin bitme aşamasına gelindiği öğrenildi . Daha önce Trabzonsporda mutlu olduğunu buradan kesinlikle ayrılmak istemediğini açıklayan Keçelinho , yaptığı kavisli ortalar , tam 90 dan attığı gollerle tanınıyor . Barça başkanının bu transferin bitmesi için 40 Milyon avroyu gözden çıkarması Paragöz Nuri Albayrağın gözünü canlandırdı . Trabzonun çiçeği burnundaki teknik patronu Ziya Doğan bu transferi onaylamadığı Keçelinhoyu kimseye satmayız dediği öğrenildi aksi takdirde istifa dilekçesini yönetime sunacağını söyleyen Ziya Doğan yönetime gözdağı verdi . Bunu duyan başkan , Ziya Doğanın gitmesine gözyummayız gerekirse Keçelinhoyu satmaktan vazgeçeriz dediği öğrenildi . Keçelinhonun sık sık vatandaşı Ronaldinhoyu aradığı Barça ve şehir hakkında bilgiler aldığı denize girecek yerlerin olup olmadığını sorduğu ajansımıza sızan bilgiler arasında ...
    Kazimişi gzas vorert

Ali Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ts_oSe_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Günün Sallama haberlerini biz yazıyoruz Fotomaç , Fanatik gibi rakip yayın organlarımıza taş çıkartacak haberlerimizi burada paylaşıyoruz ilerde Fotomaç gazetesinin kadrolu sallamasyon İşcisi olabiliriz kolay gelsin

SON DAKİKA !! KEÇELİNHO BARÇA'YA DOĞRU...

Barcelona başkanı ve Rjkaardın çok istediği Babası Brezilya Annesi Türk asıllı Mustafa Keçelinho transferinin bitme aşamasına gelindiği öğrenildi . Daha önce Trabzonsporda mutlu olduğunu buradan kesinlikle ayrılmak istemediğini açıklayan Keçelinho , yaptığı kavisli ortalar , tam 90 dan attığı gollerle tanınıyor . Barça başkanının bu transferin bitmesi için 40 Milyon avroyu gözden çıkarması Paragöz Nuri Albayrağın gözünü canlandırdı . Trabzonun çiçeği burnundaki teknik patronu Ziya Doğan bu transferi onaylamadığı Keçelinhoyu kimseye satmayız dediği öğrenildi aksi takdirde istifa dilekçesini yönetime sunacağını söyleyen Ziya Doğan yönetime gözdağı verdi . Bunu duyan başkan , Ziya Doğanın gitmesine gözyummayız gerekirse Keçelinhoyu satmaktan vazgeçeriz dediği öğrenildi . Keçelinhonun sık sık vatandaşı Ronaldinhoyu aradığı Barça ve şehir hakkında bilgiler aldığı denize girecek yerlerin olup olmadığını sorduğu ajansımıza sızan bilgiler arasında ...
    gülmekten nefes alamıyorum
    ~ İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Müh ~
    ~Twitter ~

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Doğan:Hücum Futbolu Benim Hayat Felsefem
    Trabzonspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Ziya Doğan göreve gelir gelmez yaptığı revizyonla dikkatleri üzerine çekti.Musatafa Keçeli, Celalattin Koçak, Ayman Abdelaziz, Ferhat Çökmüş, Ömer Rıza gibi isimleri takımdan kovan Ziya Doğan ''Kadroya genç yeteneklerin yanı sıra Szmkowiak, Musampa, Marcelinho ve Yattara gibi yıldızları monte etmeyi planlıyorum'' dedi.Antremanda futbolcularına ''Hücum futbolu oynamanızı istiyorum.En iyi savunma saldırmaktır.Kafanızdan savunma futbolunu silin, benim mantalitemi uygulayın'' dediği belirtildi.

Nereden
    İstanbul

Ayman Centilmenlik Ödülünü Aldı
    Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz sezon boyunca hiç sarı kart görmeyerek yılın en centilmen futbolcusu ödülünü aldı.Ayman ödül töreninde ''Bu ödülü bana layık görenlere çok teşekkür ediyorum.Ben sadece Fair-Play çerçevesinde oynayıp hocamızın dediği gibi teknik özelliğimi kullanıyorum'' dedi.

ronaldinho teması
    trabzonspor yaklasım 2 yıl boyunca izledigi ronaldinho adlı oyuncuya transfer teklifinde bulundu ronaldinho ts ye gitmek kendisi için mutluluk duyacagını belirten ronaldinho transfer için son aşamalartrabzonspor yöneticisi yaptıgı acıklamada ince eleyip sık dokuyoruz henuz kesin kararı vermiş değiliz dedi. basın transfere bitti gibi bakıyor ziya dogan ise transfere sıcak bakmıyor begenmedigini mantelizeye uymadıgını soyluyor denenme teklifi edilmeside gündemde.
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONA BUYUK PROJE

Albayrak stad maketinden sonra Trabzona uzay ussu insaat edeceklerini soyledi.Aralikta secilmeleri durumunda bu projenin gerceklesecegini soyleyen Albayrak Nasaya bu konuda basvurduk kabul ettikleri an insaat baslayacak dedi.Projenin Trabzonsporun 100 yilini kurtaracagini soylerken bu sayede kamplarda otellere para odemeyecegiz ve buyuk kar saglayacagiz dedi.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süperler ya gülmekten kırıldım harikaaaaaaaaaaaaa

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

flas flas flas trabzonspor 19 yasindaki brezilyali kerlon nu kapti.devlerin pesinde kostugu kerlon trabzonspora geldigi icin cok mutlu oldugunu dile getirdi.kerlon:ziya dogan gibi iyi ve kaliteli teknik direktör ile calismayi cok istedigi icin milan ve interin teklifini red ederek trabzonspora imza atmak icin yarin saat 13,30 da trabzon da olacak ve mehmet ali yilmaz tesislerinde 4 yillik sözlesme imzalayacak.trabzonspor un 5. yeni transferi takimda 17 numarali formayi giyecek

Yasin N. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yılan hikayesine dönen Fatih Tekke transferi bugün kesinolaak netleşti; edinilen bilgiye göre Trabzonun her ilçesinden fındık üreticilerinin hepsinden 1'er çuval fındık toplayarak elde edilen tırlar dolusu fındığın rusyanın zenit takımına verilerek Fatih Tekkeyle takas yapılmasına karar kılındı. Konuyla ilgili olarak kulüp başkanı Albayrak; Bizim taraftarımızın bu kadar futbolu iyi bildiğini ve Fatih Tekkenin ne kadar yaralı olacağını anlayamadık eğer bunu fark etseydik zamanında bende fındığımı toplar yollardım ama böyle olmasıda iyi oldu taraftar başkan Trabzonspor şampiyon nasıl olsa bende para yok dedi
    İmzam yok parmak bassam olurmu ?

cınar#7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Exclamation

Hasan Üçünçü Dünyada Yılın En İyi Oyuncusu Seçildi!

Maçkada yapılan milyonlarca kişinin katıldığı ödül töreninde göz yaşlarını tutamayan oyuncu şu sözleri söyledi:

"Öncelikle beni bu yerlerlere gelmemi sağlayan biricik teknik direktörüm Ziya Doğana teşekkür ederim.Onun Mantalitesi olmasaydı bu ödül benim için sadece bi hayal olarak kalıcaktı.Onun sayesinde 36 maçta 39 gol 61 asist başarısı gösterebildim ve Ödül benim için süpriz olmadı."

2.lik Ödülünü alan Henryde Hasanın yeteneklerinin inanılmaz olduğunu ondan öğrenecek çok şeyi olduğunu söyledi.

Gecede ilginç bi olay daha yaşandı Hasan ödülü kaldırırken elinden kayması sonucu sağ ayak parmağına geldi ve ameliyat olmak zorunda kaldı,alınan son haberlere göre sahalardan 1 yıl uzak kalması bekleniyor.

Dünya Basınında bu oyuncuyu Jose Mourinhonun yakından izlediği ve takımına kazandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacağı söyleniyor...

kaynakefa61.net
    Konu cınar#7 tarafından (24.08.2007 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

walla gülüyoruz ne güzel

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

TRABZONDA YÖNETİM ŞOKU
    Gece yarısında acilen kurmaylarını toplayan Albayrağın taraftarın baskısına daha fazla dayanamayız artık istifamızı verelim...ziyamızı da alıp gidelim dediği öğrenildi

şampiyon gelenegini devam ettiriyor.
    tam 989 yıldır üst üste şampiyon olan trabzonspor 3010 yılında 990.sampiyonluguna ulaştı. 2. sırada ofspor bulundu ilk 15 takım ülkemizi avrupada temsil edicek temsilcilerimize başarılar bu arada amatör liginden 3 takım kapandı : galatasaray ,fenerbahce ,bjk

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

Nereden Nereye

Bi dönem Trabzonspor forması giyen ve ziya doğanla yaşadığı sorunlar yüzünden kadroya alınmayan musampa trabzonspora teknik direktör olarak geldi...Musampanın malzemeci olarak ziya doğanı istediği ve o dönemlerin intikamını ancak böyle alırım dediği öğrenildi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Gece gece öldürdünüz beni ya hele hasan haberi var ya... hala gülüyorum ))))))) Olamaz ya böyle bişey... Bir haber de benden:

Celaleddin: Bırakın beni gideyim

Trabzonspor'un devleri peşinden koşturan süper sol beki Celaleddin Koçak, Bayern Munchen'in kendisini ısrarla istediğini, kulübün ise buna yanaşmadığını, ancak kendisinin kariyeri açısından gitmek istediğini söyledi. Alman Millî takımında da oynayan, Lahm gibi bir oyuncuyu kesen Celaleddin, "başka teklifler de var, ama ben Bayern' seçiyorum, çünkü çocukluğumdan beri Bayern taraftarıyım." dedi.

Bayern'in yıldızı Luca Toni "Celaleddin'in ortalarıyla coşacağım, onun takımımıza katılması çok yerinde olacaktır." dedi.

Franck Ribery ise celaleddin'i 2006 dünya kupasındaki akıl almaz performansıyla tanıdığını, Fransa Almanya Maçında kendisine adım attırmadığını,Onu takımda görmenin tüm oyunculara motivasyon olacağını söyledi ve ekledi: "Celaleddin ayrıca delikanlı bir arkadaş. O gelirse Şampiyonlar Ligi bizim"

Teknik Direktör Ziya Doğan ise transfere karşı: Ben hanıma ne cevap vereceğim? Bey oğlumuz nerde derse onun yüzüne nasıl bakacağım? diyerek dert yandı.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya abi manyak bi şey bunlar süperler koaprıyolar insanı

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstikrar Abidesi Musampa

Trabzonsporun Kongo asıllı Hollandalı yıldızı Kiki Musampa Ligde Oynanan 34 Maçın Tamamında 90 dakika forma giyme başarısı göstererek klasını bir kez daha kanıtladı
    Konu Misina tarafından (25.08.2007 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ziya Doğan First Class'ta

Bugün uefa tarafından yapılan açıklamaya göre Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Dünyanın en iyi 15 teknik adamından oluşan gruba katılma hakkı elde etti ve "First Class Manager " ünvanını alarak bu listeye giren ilk Türk teknik direktör oldu. Ziya Doğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Yıllar süren uğraşlarım sonunda Türk futbolcusuna mantaliteyi kavratmayı başardım ve bunun mükafatını almaya başladım, haftaya Ferguson'un daveti üzerine İngiltere'ye ilk grup toplantısına gideceğim." dedi. Bizde Sporfix.com olarak Başarılı Teknik Adamın-mıza Başarılar Dileriz.
    Önce TRABZONSPOR

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Celaleddin Juve yoLunda

İtalyada SerieA'ya yeniden çıkan Juventus kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
    Juventus şimdide TrabzonSpor'dan Celaledin ile ilgileniyor.Juve'nin hocası Ranieri Cello sol bek e ilaç olacak o benim rüyalarıma giren bir yıldız dedi.Celaleddin'in Alman pasaportunun olması yabancı kontenjanı sorunu çekmeyeceği anlamına geliyor ve bu transferin olması için iyi bir sinyal.

Bonservis bedeli 7.5 Milyon Avro

Celaleddinin bonservisi 7.5 milyon avro.Başkan Nuri albayrak gelecek parayı ne yapacaklarını henüz bilmediklerini söyledi taraftar ise Fatih Tekke transferine harcanması yönünde baskı yapıyor.

şipşak spor servisi

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

UMUT'A CHELSEA KANCASI

Yeni sezon'a birçok sıkıntı ile başlayan Trabzonspor'a bir darbe de ada'dan geldi.Gol yollarında sıkıntı çeken Chelsea'nin hocası Morinho'nun Abrhamovic'e ''Umut mükemmel bir oyuncu,tam benim istediğim şekilde,şutları asistleri ve hızı çok iyi .Shevchenko'nun yerine onu düşünüyorum mutlaka almalıyız'' dediği kaydedildi. Abrhamovic'in hocanın bu isteği doğrultusunda harekete geçtiği istanbul'daki yat tatilini yarıda kesip özel uçağıyla bir gece Trabzon'a gidip yöneticilerle özel bir görüşme yaptığı belirlendi.
    Gazetecilerin ısrarlı sorularına albayrak şu cevabı verdi: ''Chelsea çok makul bir teklifte bulundu.Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacağız''.
    Yönetime yakın bazı isimlerde Umut'un artık chelsea'de olduğunu söylüyor.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ferhat Cökmüs Real Madrid'de
    Trabzonspor'un basarili savunma oyuncusu Ferhat Cökmüs Ispanyol devi Real Madrid'le prensipte anlasti. Bu sezon kadroda 7 Önlibero barindiran Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Dogan'in defansif futbolu sevmemesinden dolayi 4 Önliberoyu gönderebileceklerini belirtmesi üzerine harekete gecen Mor Beyazlilar bonservis konusunda Nuri Albayrak'la anlasti. Trabzonspor'a 28 milyon Sterlin ödeyecek olan Ispanyol ekibi öte yandan Ayman'i da kadrosuna katmaya calisiyor.

Nuri Albayrak dün transferle ilgili aciklamalar yapti ve Real Madrid'le anlastiklarini ve son karari Ferhat'in verecegini söyledi. 1'e aldiklarini 3'e satamanin mutlulugunu yasayan Trabzonspor Yönetimi böylece bir marka olduklarini da gösterdi.

Ferhat Cökmüs Trabzonspor'a 2005 yilinda 13 milyon Sterline mal olmustu ve forma giydigi 48 macta 28 gol atarak Trabzonspor Tarihinin en golcü Önliberosu olmustu.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Transfer Geliyor

Trabzon Yönetimi kadroya takviye yapılması konusunda ortak karara vardı.
    24.08.2007

Taraftar Sevinçli
    Sivas maçının gerginliğini bir türlü üstünden atamayan Trabzonspor yönetimi transfer konusunda da somut bir adım atdı. Transfer sezonunun bitimine sayılı günler kala bir karara varan Bordo-Mavili idarecilerin bu tutumu da camia içinde sevinçle karşılandı. Özellikle Galati maçından sonra ortaya atılan, "Takviye yapacağız" açıklamalarından sonra HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ SÖZÜNDE DURAN YÖNETİM golcü bir isim üzerinde bir karara vardığı öğrenildi.

‘Verim alacağız’
    Bordo-Mavili takımda yönetim ve Ziya Doğan'ın yapılacak olan transferin sezon başladıktan sonra verimli olacağı konusunda fikir birliğine vardıkları kaydedildi. Daha önce Uruguaylı Silva, İsveçli Prica ile görüşen ve olumlu yanıt alamayan Nuri Albayrak ve kurmaylarının takıma takviye yapmayı büyük ölçüde kararlaştırdığı bildirildi.Bu isim ise transfer sezonun başından beri Trabzonspor'un gündeminde olan sergen yalçın'ın olduğu iddaa edildi.
    Daha sonra kameralarımıza bir açıklama yapan sayın Nuri Albayrak söyle konuştu: Daha önceden taraftara bir yıldız sözümüz vardı.bunuda sergen'i alarak yerine getirdik.çok mutluyuz dedi.
    Ve kulüb binası önünde toplanan bir gurup taraftar sergen'in takımımıza gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ve yönetimin transfer politikasını çok iyi bulduklarını belirtti.
    SHA/TRABZON
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    İstanbul

Altın Ayakkabu Ömer Rıza'nın
    Trabzonspor'un başarılı forvet oyuncusu Ömer Rıza 34 maçta attığı 40 golle altın ayakkabının sahibi oldu.Ödülünü Pele'nin elimden alan Ömer Rıza ''Hasan ve Hüseyin'in asistleri olmasaydı bu kadar gol atamazdım.Bu ödülü tüm takım arkadaşlarım adına alıyorum.Onlar olmasaydı bugünlere gelemezdim'' dedi

Ömer Rıza Kimdir?
    8 Kasım 1979 yılında Londra da doğan Ömer Rıza sırasıyla Arsenal, West Ham United, Barnet (Kiralık), Cambridge United (Kiralık), West Ham United, Cambridge United, Denizlispor'da forma giydi.18 Ocak 2006 tarihinde Trabzonspora imza atan başarılı futbolcu yüksek top tekniği, duran toplardaki becerisi, çalımları ve karşı karşıyada gol kaçırmamasıyla ünlü.

Fatih Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Riquelme, Aimar Ve Xavi Trabzon’da!

Libertadores Kupasının en değerli oyuncusu seçilen Arjantinli yıldız Juan Ramon Riquelme dün gece Trabzon’a geldi.

Libertadores’in final maçında formasını giydiği Boca Juniors’un rakibi Gremio ağlarına 3 gol bırakan Arjantinli yıldızın apar topar Trabzon’a gelmesi, başta İstanbul’un üç hacimlisi olmak üzere herkesi alarma geçirdi.

Geceyi Trabzonspor tesislerinin yanındaki yat limanında geçiren Riquelme ve menejari Kafkaeskov Alkov, sabah mesaisinin başlamasına dakikalar kala (0.9.58 civarı) Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerinin kapısına dayandılar.

Ancak Arjantinli yıldızı bir sürpriz bekliyordu. Kapıda kendilerinden önce gelerek beklemeye başlayan başka yıldızlar da vardı. Dünya yıldızları Aimar ve Xavi’yi iteleyerek ön sıraya geçmeye çalışan Riguelme’nin menacerini dayak yemekten Trabzonspor tesisler gece bekçisi kurtardı.

Olayı haber alarak Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelen basın mensupları, önce işletildiklerini düşündülerse de, kapıda bekleşen yıldızları görünce, haliyle gözlerine inanmak zorunda kaldılar. .Basın mensupları içinde İspanyolca bilen olmadığı için yıldız oyuncuların ne demek istedikleri pek anlaşılmasa da, Riquelme’nin elindeki bordo – mavi tesbihi sallaması ve öpmesi dikkat çekti. Tespihini aynen Trabzonsporlu kimi yöneticiler gibi hızla ve şaka şuka ritmiyle çeken Arjantinli oyuncu “ ben var Trabzon’da oynamak, yok Trabzon yok hayat” gibi bir şeyler söylerken, İspanyol Xavi’nin de gömleğini yırtarak içindeki bordo – mavi formayı göstermesi tikkatli gözlerden kaçmadı. İki rakibinin Trabzonsporluluklarını ispat için girdikleri yarışta biraz geri düşen Aimar’ın, ne yapacağım diye düşünürken birden pantolon kemerlerini çözmeye başlaması kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Tiplomatik gözlemciler bu hareketin ardında bordo – mavi bir şortun olduğu konusunda hemfikirler.

Yıldız oyuncuların menecerleri; Trabzonspor’da oynamak için her tür fedakarlıkta bulunacaklarını açıklamak üzereyken, Trabzonspor Yöneticileri de kapıda göründü. Riquelme, Aimar ve Xavi’yi kapıda gören bir Trabzonspor yöneticisi içinden “ la habulari bi yerden taniyrum ama, du bakali hayirlisi” diyerek “selamun aleyküm” dedi. Tek kelime Türkçe bilmeyen menecerlerin “ aleyna ve aleyküm selam abi, hoş celdunuz” demeleri gazetecileri acucuk şaşırtsa da, olayın büyüklüğü bu küçük ayrıntının unutulmasına neden oldu.

Gazetecilerin olayı anlatmaları üzerine yüzü asılan Trabzonspor Yöneticisi tam bir şey demeye hazırlanırken, menecerlerden biri Türkçe olarak “ abi biz istemez para pul, biz ister şeref , onur, şampiyonluk, siz almak bizi, vermemek para, hatta biz toplamak aramızda para, vermek size , siz yemek afiyetle” dediği duyuldu.

Ne yapacağını şaşıran Trabzonspor yöneticisinin gözleri bir anda fıldır fıldır dönmeye başladı ve şu tarihi sözler duyuldu: Valla sizi alırdık ama, maalesef tükkan kapandı, valla alırdık , ama kısmet değilmiş işte, ehe” dedi

Konu hakkında görüşü sorulan Trabzonspor başkanı ise; “ iyi bir kaleciye ihtiyacımız var, bi dane de 10 numara alacağız, aslında ben baktım 10 numaralı formamız zaten var, ama teknik ekip istedikten sonra bize almak düşer, bir dediklerini1.5 etmeyiz. Aslında kalecimiz de iyi, ama alsak da fena olmaz. Aslında bize stoper lazım, çünkü elimizdeki stoperlerden bir takım çıkmıyor, yine de geçmeyi pelumun ağrisi” dedi..

Siz ne deysunuz?? Sizinle dalga geçen ha bu yazi midur yoksa yönetim midur? Eyi bi düşünün pakayim
    * Yeni nesil Trabzonspor yöneticisi
    Medya tarafından üç büyüklerin taraftarı olmanın empoze edildiği bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi şehrimin takımına sahip çıkmanın onurunu ve gurunu yaşıyorum.

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yakında sizlere adı Fotoyla başlayan gazeteler yazarlık teklifi yaparsalar şaşırmamak lazım
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)