Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Günün Sallama Haberleri

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayman Centilmenlik Ödülünü Aldı
    Trabzonspor'un Mısırlı futbolcusu Ayman Abdelaziz sezon boyunca hiç sarı kart görmeyerek yılın en centilmen futbolcusu ödülünü aldı.Ayman ödül töreninde ''Bu ödülü bana layık görenlere çok teşekkür ediyorum.Ben sadece Fair-Play çerçevesinde oynayıp hocamızın dediği gibi teknik özelliğimi kullanıyorum'' dedi.
    en güzeli bu helal olsun emre

EĞİTİM ŞART!!!

Nereden
    İstanbul

LA GAZETTA DELLA SPORT: TÜRKİYENİN EN İYİ HOCASI , DÜNYANIN EN OFANS FUTBOLUNU OYNATAN TEKNİK DİREKTERÜ ZİYAN

DOĞAN JUVE'DE

Aldığımız bilgilere göre Zİya doğanın yanında PRENSLERİ AYMAN ÖMER RIZA VE CELALETTİNİDE GETRİECEĞİ ÖĞRNLDİ.

cAPELLODA İTİRAF ETTTİ : zİYA DOĞAN İDOLÜMDÜR HATTA GİİTİĞİM HERYERE EMERSONU GETİRMEM ONUN AYMANA GETİRMESİ İLE ÖZENTİLİĞİMDEDİR

EĞİTİM ŞART!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Futbolu Seyir Zevkine Dönüştüren Adam: Ziya DOĞAN...

Dünyaca ünlü futbol dergisi FranceFootball, bu ayki sayısında, geçtiğimiz sezon ŞL Kupasını rekor kırarak alan Trabzonspor'un "Mantalitör" lakaplı TD'ü Ziya DOĞAN'ı kapak yaptı. Doğan'ın, dünya futboluna yepyeni tanımlamalar getirdiğinin altını çizen dergi "onun yönetimindeki takımlar akın akın saldıran osmanlı akıncıları gibi, hollandalı rinus michels'in futbol devriminden sonra dünya futbolu ikinci devrimi Ziya Doğan'la yaşadı" İfadelerine yer verdi.

Ziya Doğan'a 4 önlibero, afederdiniz alışkanlık, 4 tam sayfa ayıran dergi başarılı hoca ile yapılmış bir de röportaj yayınladı.

Francefootball:
    Bu günlere gelirken çok çalıştınız mı?
    ZD:
    Ben bu saçları Çernobilde dökmedim efendi. Önce ben de bir hücum özürlüsüydüm. Ama sonra bir evrim geçirdim ve bu günlere geldim sonunda. Bu arada Afedersiniz tükürerek konuşuyorum.
    FF:
    Önemli değil, sizin tükürüğünüz biz hücumfutbol severler için nimettir. Peki ne gibi bir evrimdi bu?
    ZD:
    Bir gece rüyamda, eski Osmanlı Paşalarından Malkoçoğlu Eşref'i gördüm. Kendisi de Trabzon asıllıdır. Bana hücum! diye bağırdı, bir an korktum, aman paşam dedim, ne hücumu? Türkiye kaldırmaz böyle şeyleri. O da cevap olarak: Ziya, yüzündeki bu ziyanın sebebini ve iç dünyanı görebiliyorum. Hücum diyorsam, hücum, O kadar!
    İşte o gece uyandığımda baktımki altıma kaçırmışım. Bu olay bana hücum oynamanın ne kadar "tesirli olduğunu" öğretti. O gün bugündür büyük bir gelişim gösteriyoruz.
    FF:
    Çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz, bir de sizden adetimiz olduğu üzere ideal 11inizi öğrenebilir miyiz? Tüm zamanların oyuncularından bir takım seçseniz nasıl bir takım kurardınız.
    ZD:
    Kaleye Koray Avcı,Defansa Dunga,Dino Baggio, Redondo,Celaleddin, Ortasahaya Emerson,Ayman,Hasan,Celaleddin, ileriye de Celal ve eddin.
    FF: Hocam celaleddin'i üç kere...
    ZD: Konuşma sen... bişey biliyoruz biz.
    Konu ShadoW tarafından (24.08.2007 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

haluk ulusoy şeref ödülünü aldı

hayatnda bir takım hariç hiçkimseye torpil geçmediğini açıkladı

o takımda trabzonspor dedi
    memleketim olduğu için die itiraf etti

EĞİTİM ŞART!!!

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel olmuşlar
    gül gül öldüm
    hasan haberini hasanın gülen yüzüne bakarak güle güle okudum
    Fanki tonki zonki...

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ömer Riza Arsenal yolunda.

Ingilterenin ünlü kulüplerinden Arsenal London Trabzonsporun gol makinesi Ömer Rizanin pesine düstü. Futbola Arsenalin alt yapisinda baslayan Ömer Riza gecen sezon Trabzonspor formasi altinda 23 kere forma giydi. Bunlarin yirmi ikisinde yedek baslayan Ömer Riza tam iki-üc gol atti. Ömer Riza icin Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger söyle konustu: "Ömer Riza cok büyük bir yetenek. TRABZONSPOR formasi altinda gecen sezon bir kac kez izleme sansim oldu. Ve her oyuna girdiginde kendime hep sordum: Ben bu yetenegi zamaninda nasil yolladim. Bir topcu bukadarmi güzel oyuna girer, bukadarmi yetenekli olur. Ama onu geri getirmek istiyorum diye konustu. Trabzonspor Kulübü Baskani Paragöz Nuri ömer Riza icin 750.000 Euro istiryor ancak Arsenal 600.000 Euroda diretiyor. Arsenal bu transferi gerceklestirip Thierry Henrynin yerini doldurmak istiyor. Ancak dünya basinini büyük baskisi ve Arsenal taraftarinin bu transferin gerceklesmesi icin baslattiklari kampanyalar Arsenal yönetimin sikintiya soktu ve sonunda 750.000 Euroyu ödemeyi kabul etti. Arsenal kulübü 50 bin adet 10 Numarali Ömer Riza formalarini satisa sundu. Taraftarlarin büyük ilgi gösterdigi formalar 2 saat icinde tükendi. Ömer Rizanin Yarin saat 26.75te basina tanitilacagi ögrenildi. Ömer Rizayi havaalaninda ingiliz bandosu karsiliyacak. Bütün dünyadan basin mensuplarininda olacagi karsilama törenine Ingiliz Baskani Brown ve Ingiltere Kralicesi Elizabethde katilacak.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayman'a Liverpool kancasi
    Trabzonspor'un basarili ve mental futbolcusu Ayman Abdelaziz Liverpool yolunda. Gerrard'in bu sezon bekleneni verememesinden dolayi Ayman icin girisimlere baslayan Liverpool yönetimi bu futbolcuyla prensip anlasmasina vardi. Ayman'in hafta sonu Ingiltere'ye gidip imza atacagi bildirildi.

Ayman kimdir?
    Ayman Abdelaziz Mantalitenin efendisi olan Ziya Dogan'in gözbebegidir. Ziya Dogan tarafindan kesfedilerek Malatyaspor'a transfer edilen yildiz futbolcu daha sonra Ziya Dogan'la beraber Genclerbirligi'ne ve Trabzonspor'a gitti. Ayman'in en büyük basarisi ise Arap - Israil savasini baslatmak oldu.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da Babayıkako ve Kadozinafo Sesleri

Transfer sezonun bitmesine az kala Ziya Doğanın çok istediği Babayıkako ve Kadozinafo kardeşlerin Trabzonsporla söz kesme aşamasına gelindiği Kaydedildiği bildirildi Kırım Kongo asıllı Fransız kardeşler Daha önce Bursa merinos , YeniKırşehir ve Tuncelisporda Top koşturduğu Babayıkakonun 34 maçta 1 gol attığı Kadozinafonunda 34 maçta kendi kalesine 3 gol kaydettiği bildirildi özellikle Ziya doğanın istediği bu 2li Kırım Kongo milli takımında 160 kez milli olduğu gittiği her takımdan kovulduğu biliniyor Nuri Albayrak bu 2linin ucuz olması nedeniyle transfere sıcak bakıyor

Babayıkako- Ben var Trabzon gelmek Ziyayı sevmek ben olacak başarılı
    Kadozinafo-Ben geldi büyük takım taraftar olmak süper biz var Trabzon şampiyon.
    Kazimişi gzas vorert

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

jefferson milan'da???
    23 yasindaki file bekci milan ile anlasti.italyan dello sport gazetesine göre milan jefferson a 20 milyon euro ve dida yi verecek.trabzonspor baskani nuri albayrak bu transfere hemen onay verdi.dida da trabzonspor gibi büyük bir camiyada oynicagi icin cok mutlu oldugunu dile getirdi.

Halit Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sizleri Ne Dediler Ne Demeliler başlığına da bekleriz

Bayağ cevher var aramızda

SeRHaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İki arada bi derede kaldı!

Trabzonsporun gurbetci oyuncusu ömer rıza almanyadan ve ingiltereden aldıgı iki astronomik teklifle adeta iki arada bi derede kaldı!!

Bayern'in 40 euor -Chealse 'nin ise 25 milyon pound u gözden cıkardıgını internet sitelerinden duyurdu..

Ailesi almanyada oynamasını istedigi ömer rıza Benim tarzım ingilterenin sert ve hızlı futboluna daha uygun dedigi fakat ailesinide kırmak istemedigi ögrenildi..

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ts_oSe_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'da Babayıkako ve Kadozinafo Sesleri

Transfer sezonun bitmesine az kala Ziya Doğanın çok istediği Babayıkako ve Kadozinafo kardeşlerin Trabzonsporla söz kesme aşamasına gelindiği Kaydedildiği bildirildi Kırım Kongo asıllı Fransız kardeşler Daha önce Bursa merinos , YeniKırşehir ve Tuncelisporda Top koşturduğu Babayıkakonun 34 maçta 1 gol attığı Kadozinafonunda 34 maçta kendi kalesine 3 gol kaydettiği bildirildi özellikle Ziya doğanın istediği bu 2li Kırım Kongo milli takımında 160 kez milli olduğu gittiği her takımdan kovulduğu biliniyor Nuri Albayrak bu 2linin ucuz olması nedeniyle transfere sıcak bakıyor

Babayıkako- Ben var Trabzon gelmek Ziyayı sevmek ben olacak başarılı
    Kadozinafo-Ben geldi büyük takım taraftar olmak süper biz var Trabzon şampiyon.

Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

TS CLUB ÇİNDE
    Kurulduğu bugünden bu yana sürekli büyüyen ve ürettiği ürünlerle mavi,colin's,lewis gibi markaları dahi sollayan Ts Club 250. mağazını Çinde açtı...Başkan Nuri Albayrak yaptığı açıklamada artık üretmediğimiz ürün kalmadı yeni ne üretsek diye kara kara düşünüyoruz dedi....

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet Şahin Şenol Güneş'in Rekorunu Kırdı
    Trabzonspor'un pembe panter lakaplı file bekçisi Ahmet Şahin, Şenol Güneş'in 1112 dakikalık gol yememe rekorunu kırdı.En son 20. haftasında ki Çaykur Rizespor maçında gol yiyen Ahmet Şahin, 33. haftada oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında da kalesini gole kapatınca Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırdı.Başarılı file bekçisi yaptığı açıklamada ''Trabzonspor'un efsane kalecisi Şenol Güneş'in rekorunu kırmak benim için bir onurdur.İsmimi tarihe yazdırdığım için çok mutluyum.İnşallah taraftarlarımız da beni gönüllerine yazmışlardır.Taraftarlarımıza, takım arkadaşıma, yönetimimze ve özellikle Ziya Hocama verdiği destek için çok teşekkür ediyorum'' dedi.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Uganda Milli Takımının Yıldızı Karadeniz Yolunda

TrabzonSpor Uganda Milli Takımının 30 yaşındaki yıldız oyuncusu Malafati Maganda ile anlaşdı !

Uganda Liginde ismi bilinmeyen bir takımda top oynayan Maganda yurtdışına çıkmanın en büyük hayali olduğunu söyledi.TrabzonSpor'a gideceği için çok mutluymuş.

ÖnLibero oynayan Maganda çok etkili bir oyuncu.

Maganda Trabzon'a mesaj gönderdi

Çok sert futbol oynarım.. Ayman benim yanımda Pollyanna gibi kalır.Sertliklerime kimse dayanamaz.Piskopatın önde gideniyim.

Maganda başarılar diliyoruz.Rakiplerine ise dikkatli olmalarını öneriyoruz..

şipşak spor servisi

Lancet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraş

malafati maganda

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bunlar ne yaaa, Allah iyiliğinizi versin. İnsanı kalpten götürür bunlar. Dikkat edelim biraz.!
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Celaleddin Kadro Dışı

Trabzonsporun başarılı sol beki Celaleddin Disiplinsiz Davranışlarından dolayı Teknik Direktör Ziya Doğan Tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.

Doğan Yaptığı Açıklamada Trabzonspor ruhunu sahaya yansıtmayan Trabzonsporlu gibi yaşamayan Celaleddin i Takımda istemiyorum dedi

Celaleddin ise anadolu ajansına yaptığı açıklamada Doğan Entrika çeviriyor.Yakında herkes Gerçekleri Öğrenecek dedi.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Ankara

C.Ronaldo yaptığı açıklamada artık daha büyük bir takımda oynayacağını açıkladı.Daha sonra man utd den ronaldonun 85 milyon dolara Trabzonspora satıldığı açıklandı.

Veysel Tomruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yattara show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasan Üçünçü Dünyada Yılın En İyi Oyuncusu Seçildi!

Maçkada yapılan milyonlarca kişinin katıldığı ödül töreninde göz yaşlarını tutamayan oyuncu şu sözleri söyledi:

"Öncelikle beni bu yerlerlere gelmemi sağlayan biricik teknik direktörüm Ziya Doğana teşekkür ederim.Onun Mantalitesi olmasaydı bu ödül benim için sadece bi hayal olarak kalıcaktı.Onun sayesinde 36 maçta 39 gol 61 asist başarısı gösterebildim ve Ödül benim için süpriz olmadı."

2.lik Ödülünü alan Henryde Hasanın yeteneklerinin inanılmaz olduğunu ondan öğrenecek çok şeyi olduğunu söyledi.

Gecede ilginç bi olay daha yaşandı Hasan ödülü kaldırırken elinden kayması sonucu sağ ayak parmağına geldi ve ameliyat olmak zorunda kaldı,alınan son haberlere göre sahalardan 1 yıl uzak kalması bekleniyor.

Dünya Basınında bu oyuncuyu Jose Mourinhonun yakından izlediği ve takımına kazandırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmayacağı söyleniyor...

kaynakefa61.net

HARİKAA YAAAAAAA
    Sence Bitti mi?Kendini Güvende Hissediyor musun? Yanılıyorsun! Söz veriyorum işim devam edecek...Oyun daha yeni başladı...

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu da Taraftar için!!

FORMA SATIŞLARINDA PATLAMA!

Ajansımıza ulaşan bilgilere göre, bu sezon bordomavili taraftarlar formalara müthiş bir rağbet gösteriyorlar ve TS CLUB bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturdukları söyleniyor. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, sadece 1 ayda satılan forma sayısı 1 milyonu bulmuş. Özellikle, kulüp futbolcularından Celaleddin formalarının tükenmek üzere olduğu, ve pumanın Almanyadaki üretim merkezine ekstra sipariş verdiği gelen bilgiler arasında.

KOMBİNELER 15 DAKİKADA TÜKENDİ!!!!

Yine edinilen bilgilere göre, dün satışa çıkan kombinelere ilginin üst düzeyde olduğu ve biletlerin 15 dk gibi kısa bir sürede bittiği öğrenildi. Bunun yanı sıra, bir o kadar da taraftar bilet kalmamasından dolayı mağdur durumda kaldı, ve yönetime şikayette bulundular. Taraftarlar artık yönetimin acil, yeni ve daha büyük bir stad yapması gerektiğini ifade etti ve ekledi, biz her sezon olduğu gibi yiine kombinelerimizi alarak takıma sahip çıktığımızı gösterdik. Yapsınlar 50.000 kişilik stad yine doldurmaya hazırız" dedi.

TRÜBÜNLER HİÇ SUSMADI!!!

Yine, Bordomavili ekibin yaptığı son maçta trübünler tıklım tıklımdı. Taraftarlar TS CLUB dan aldıkları YENİ formaları sırtlarına geçirdikleri gibi stada koştular. Trübünler adeta karnaval yeri gibiydi, her yer bordomavi renklerle doluydu.! Taraftarların 90 dk hiç susmadan, tek bir ağızdan söyledikleri marşlar adeta futbolcuları kamçıladı. Bu konuda Celaleddinin maçtan sonra yaprığı açıklamaysa ilginçti; " İşte bizim taraftarımız bu, sağolsunlar her maç tribünleri dolduruyorlar, hiç susmadan BÜTÜN STAD ayakta bizi destekliyor. Bu gerçekten harika. Onlar böyle olduğu müddetçe , bizim burada yenemeyeceğimiz takım yok." dedi.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

İhsan, tek kelimeyle Süperdi.

Nereden
    İstanbul

Alıntı İHSAN.G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da Taraftar için!!

FORMA SATIŞLARINDA PATLAMA!

Ajansımıza ulaşan bilgilere göre, bu sezon bordomavili taraftarlar formalara müthiş bir rağbet gösteriyorlar ve TS CLUB bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturdukları söyleniyor. Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre, sadece 1 ayda satılan forma sayısı 1 milyonu bulmuş. Özellikle, kulüp futbolcularından Celaleddin formalarının tükenmek üzere olduğu, ve pumanın Almanyadaki üretim merkezine ekstra sipariş verdiği gelen bilgiler arasında.

KOMBİNELER 15 DAKİKADA TÜKENDİ!!!!

Yine edinilen bilgilere göre, dün satışa çıkan kombinelere ilginin üst düzeyde olduğu ve biletlerin 15 dk gibi kısa bir sürede bittiği öğrenildi. Bunun yanı sıra, bir o kadar da taraftar bilet kalmamasından dolayı mağdur durumda kaldı, ve yönetime şikayette bulundular. Taraftarlar artık yönetimin acil, yeni ve daha büyük bir stad yapması gerektiğini ifade etti ve ekledi, biz her sezon olduğu gibi yiine kombinelerimizi alarak takıma sahip çıktığımızı gösterdik. Yapsınlar 50.000 kişilik stad yine doldurmaya hazırız" dedi.

TRÜBÜNLER HİÇ SUSMADI!!!

Yine, Bordomavili ekibin yaptığı son maçta trübünler tıklım tıklımdı. Taraftarlar TS CLUB dan aldıkları YENİ formaları sırtlarına geçirdikleri gibi stada koştular. Trübünler adeta karnaval yeri gibiydi, her yer bordomavi renklerle doluydu.! Taraftarların 90 dk hiç susmadan, tek bir ağızdan söyledikleri marşlar adeta futbolcuları kamçıladı. Bu konuda Celaleddinin maçtan sonra yaprığı açıklamaysa ilginçti; " İşte bizim taraftarımız bu, sağolsunlar her maç tribünleri dolduruyorlar, hiç susmadan BÜTÜN STAD ayakta bizi destekliyor. Bu gerçekten harika. Onlar böyle olduğu müddetçe , bizim burada yenemeyeceğimiz takım yok." dedi.
    elemeeeeeen

EĞİTİM ŞART!!!

Erdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

FLAS FLAS FLAS,,,, SOK SOK SOK,,,,, YALAN YALAN YALAN

Ziya dogan Trabzonsora daha fazla fayda veremeyecegini anlayip istifa etmeye karar vermistir.
    Trabzonspor

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ŞOK ŞOK
    Bir gazetenin yapmış olduğu bir araştırmaya göre Trabzonspor'un bu yıl transfere en fazla para harcayan kulüb olduğu ortaya çıktı.Transfer işine yaklaşık 45 milyon euro gibi bir ücret ayıran Trabzonspor şampiyonluğun en büyük adayı.Başkan Nuri Albayrak kulüb için bu sene çok fedakarlık yaptığını,oyuncuları trabzon'a getirmek için çok uykusuz geceler geçirdiğini söyledi.

Öte yandan trabzonspor Türkiye'nin en büyük stadını yapmak için kolları sıvadı.Yaklaşık 80 bin kişilik bir stad yapmayı düşünen yöneticiler 'stad için hiçbir masrafdan kaçmadıklarını yakında trabzon'a dünyada eşi benzerine çok zor rastlanır bir stad yapmayı düşündüklerini sölediler.'
    Konu Mert67 tarafından (25.08.2007 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)