Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kombinede Büyük Indirim

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'daki taraftarimiza duyurulur bu firsat kaçmaz ve hiç bir bahane kabul edilmez.

Yönetim Kurulu Toplantisi'nda alinan karara göre ligin ikinci yarisinda daha fazla taraftarin tribünlere çekilmesi amaciyla kombine bilet fiyatlarinda indirime gitti. Buna göre indirimli bilet fiyatlari su sekilde olustu:
    "Açik tribün için üyeler için 20 YTL, üye olmayanlar için 25 YTL, maraton tribün üyeler için 40 YTL, üye olmayanlar için 50 YTL, kapali tribün üyeler için 80 YTL, üye olmayanlar için 100 YTL, VIP üyeler için 160 YTL, üye olmayanlar için 200 YTL, VIP 1 üyeler için 300 YTL, üye olmayanlar için ise 320 YTL."

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kombine mi yoksa maç bileti mi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ikinci yari kombine fiyatladir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Fiyatlar gayet uygun hemde çok uygun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet... gerçekten uygun 20maç için kapalida 100,000,000tl verecegiz mesela.. maç basina 5,000,000tl düsüor

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Herhalde Türkiye'nin en ucuz kombine maç biletleri Trabzon'da artik,yönetimi kutluyorum bir ilke daha imza attik,taraftari da kutlamak için ilk maçi ve diger maçlari bekliyorum...

Nereden
    Avrupa Diğer

Uzun zamandir acmak istedigim bi konuyu hazir acilmis iken gundeme getireyim. Bilmem ne kadar katilim olur ama bi fikrim var. Benim gibi yurt disinda olan ve imkanlari el veren arkadaslar. Trabzondaki taraftardan sikayet edecegimize , birer kombine bilet alalim guvendigimiz bi Trabzonlu arkadasa bu bileti emenet edelim (imkanimiz olursa biz kullaniriz) bizim yerimize maclarda takima o destek versin. Hem takimi yanliz birakmis olmayiz hem de ekonomik destek veririz.

Ne dersiniz?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene böyle bir sey yapilmisti..

Bence de mantikli BMN Kombine Sponsoru olsun Trabzon'daki taraftara..

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek kelimeyle üzülüyorum,Istanbulda kale arkasi biletinden daha ucuza kombine verilmesi onurumu kiriyor ve beni esas üzen sey oradaki maddi imkansizliklari bilen yönetimin yaptigi jestlere taraftarin cevap verememesi.20 milyona kombine,el insaf yahu...El insaf...

Ya bu durumda bileimkani oluptamaça gitmeyene ben ne diyeyim. Aaah ah memleketimizde olup, kombine biletlerimizi alip maçlara gitmek vardi. Orada olanlar kiymetini bilin [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alıntı Greek_TS Nickli Üyeden Alıntı

Uzun zamandir acmak istedigim bi konuyu hazir acilmis iken gundeme getireyim. Bilmem ne kadar katilim olur ama bi fikrim var. Benim gibi yurt disinda olan ve imkanlari el veren arkadaslar. Trabzondaki taraftardan sikayet edecegimize , birer kombine bilet alalim guvendigimiz bi Trabzonlu arkadasa bu bileti emenet edelim (imkanimiz olursa biz kullaniriz) bizim yerimize maclarda takima o destek versin. Hem takimi yanliz birakmis olmayiz hem de ekonomik destek veririz.

Ne dersiniz?

Çok iyi olur derim. BMN bu konuda bir yönlendirme veya kampanya baslatmayi uygun görürse, üzerime düseni yaparim.

Madem gidemiyoruz,gitmek isteyene destek olalim.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maraton ikinci yari tüm maçlar 50 ytl mi simdi?Inanmam.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetimden gerçekten akillica bir davranis.Sampiyonluga oynayan takimimiz için handikap olan iç saha olayini avantaja çevirmek için güzel bir uygulama.

Bundan sonra da tribünler bos olursa ve millet yine maçi kavhehane köselerinde izleyeme devam ederse o zaman Trabzonda yasayan ve imkani oldugu halde maça gitmeyenlere sunu diyebiliriz ki '' Ben gerçek TRrabzonsporluyum'' demek gibi sahte bir davranis da bulunamazsiniz..

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

indirmek zorunda kaldilar bence güzel olmus ama daha güzel bir yerede kombine bilet bulabilieceklermi onu bilmiyorum ?

Nereden
    Avrupa Diğer

fiyatlar uygun ama ben gidemiyorum trabzonda olsaydim alirdim

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimi tebrik etmek gerek, taraftar maça gelsin diye ellerinden geleni yapiyorlar insallah sonuç verir...

ama iste bizim insanimizda biraz tez kirilgan bir maç kötü oynayinca ve kötü sonuç olunca birakiyor! yoksa takimini sevmediginden degil.

aslinda onlarin tek suçu 73-84 yillariarasindaki o efsane kadroyu bizzat tribünden izlemis olmalari. ve hep öyle bir takimi sahadagörmek istemeleri..

Alıntı L-M^ Nickli Üyeden Alıntı

Tek kelimeyle üzülüyorum,Istanbulda kale arkasi biletinden daha ucuza kombine verilmesi onurumu kiriyor ve beni esas üzen sey oradaki maddi imkansizliklari bilen yönetimin yaptigi jestlere taraftarin cevap verememesi.20 milyona kombine,el insaf yahu...El insaf...

diger 3 büyüklerle fiyatlar karsilastirilirsa çok fark var

Kombineler çok ucuz olmasina oldu,artik taraftarin mazereti yok diyoruz,katiliyorum. Ama sanirim taraftar baska seylerde istiyor. Simdi bu konu ile ilgili,Trabzon'a gittigim bir dönemde yasadigim küçük bir animi anlatayim.

Kevin Campbell'in Trabzon'a gelmek üzere oldugu günlerde, bende tesadüfen Trabzon'daydim. Bir gün berbere gittim,Trabzon'daki çogu arkadasimiz tanir berber Musa'yi. Musa abi de fanatik Trabzonspor'ludur. Neyse muhabbet ederken konu,o zamanlar herkesin merak ettigi Campbell'a geldi.

Musa abi bana dönerek,"gardasim iyice darlandim su gara bomba gelecekse gelsin artik ya" seklinde serzeniste bulunuyordu.Artik meraktan dayanamadi ve su an ismini hatirlayamadigim ulusal basindaki Trabzon muhabirlerinden birini telefonla aradi. "Gardasim ne oluyor gelmiyor mi gara bela" dedikten sonra,karsi taraftan su an Campbell Istanbul'a indi, birazdan da Trabzon'a gelecek cevabini aldi. Musa abide büyük bir sevinçle yaninda çalisan elamana "git oglum kombineleri al gel demisti".

Ve o gün tesadüfen havaalaninin önünden geçiyordum,karsimdan öyle uzun bir araba konveyi geçiyordu ki,Trabzon'a basbakan geldi sanmistim, ama gelen Campbell'di.Trabzonspor'un sezon açilisina da gitmistim,sirf Campbell için 10 binlece insan gelmisti,rekor katilimli bir açilis olmustu.

Tüm bunlardan anlatmaya çalistigim artik taraftar yeni bir yildiz istiyor,heyacan istiyor,tribünleri ayaga kaldiracak bir isim istiyor. Bu da bence çok önemli,gerçi bu fiyatlardan dolayi kimsenin mazereti olmamali ama,isin show tarafi da futbolda çok önemli,hem takim hem taraftar,hem medya da yer almakbakimindan...

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Kombineler çok ucuz olmasina oldu,artik taraftarin mazereti yok diyoruz,katiliyorum. Ama sanirim taraftar baska seylerde istiyor. Simdi bu konu ile ilgili,Trabzon'a gittigim bir dönemde yasadigim küçük bir animi anlatayim.

Kevin Campbell'in Trabzon'a gelmek üzere oldugu günlerde, bende tesadüfen Trabzon'daydim. Bir gün berbere gittim,Trabzon'daki çogu arkadasimiz tanir berber Musa'yi. Musa abi de fanatik Trabzonspor'ludur. Neyse muhabbet ederken konu,o zamanlar herkesin merak ettigi Campbell'a geldi.

Musa abi bana dönerek,"gardasim iyice darlandim su gara bomba gelecekse gelsin artik ya" seklinde serzeniste bulunuyordu.Artik meraktan dayanamadi ve su an ismini hatirlayamadigim ulusal basindaki Trabzon muhabirlerinden birini telefonla aradi. "Gardasim ne oluyor gelmiyor mi gara bela" dedikten sonra,karsi taraftan su an Campbell Istanbul'a indi, birazdan da Trabzon'a gelecek cevabini aldi. Musa abide büyük bir sevinçle yaninda çalisan elamana "git oglum kombineleri al gel demisti".

Ve o gün tesadüfen havaalaninin önünden geçiyordum,karsimdan öyle uzun bir araba konveyi geçiyordu ki,Trabzon'a basbakan geldi sanmistim, ama gelen Campbell'di.Trabzonspor'un sezon açilisina da gitmistim,sirf Campbell için 10 binlece insan gelmisti,rekor katilimli bir açilis olmustu.

Tüm bunlardan anlatmaya çalistigim artik taraftar yeni bir yildiz istiyor,heyacan istiyor,tribünleri ayaga kaldiracak bir isim istiyor. Bu da bence çok önemli,gerçi bu fiyatlardan dolayi kimsenin mazereti olmamali ama,isin show tarafi da futbolda çok önemli,hem takim hem taraftar,hem medya da yer almakbakimindan...

iste aynen böyle.. özümüze dönelim derken futbolun biraz da gösteri oyunu oldugunu hepten unutmayalim.. insanlar degisik yüzler de ariyor bazen.. berber in habere göre kombineleri kap-gel demesi düsünülmesi gereken bir nokta..

tesekkürler bu paylasim için oguz..

selamlar..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Trabzonda otursaydim kesin alirdim.Bu fiyatlar çok uygun.

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trabzondakiler lütfen kaçirmayin su stadi dolduralim yeterli destegi verelim bu takim içerde maç kaybetmez yeterki gerekn destegi verelim

Guests
    Ziyaretçi

CINCON VE FB MACLARINDA GEREKEN DESTEK VERILDI......EEEEEEE SONUNDA NE OLDU;HHHHHÜÜÜÜÜÜSSSSSRRRAAAAAANNNNNNNNNNN

beyler su avni aker her mac full çeksin,orada bogamiyacagimiz takim yok.haydi arkadaslar hep destek tam destek...

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı farozlular Nickli Üyeden Alıntı

CINCON VE FB MACLARINDA GEREKEN DESTEK VERILDI......EEEEEEE SONUNDA NE OLDU;HHHHHÜÜÜÜÜÜSSSSSRRRAAAAAANNNNNNNNNNN

yanlis düsünüyorsun!

bu mantikla hareket edibte takimindan sampiyonluk bekleyemezsin

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nasip olursa Maratondan bir kombine alacagim.Avrupadan bircan dostum maddikonuyu üzerine aldi[img]smileys/smiley1.gif[/img]Tek devrelik de olsa Kombineli olmaninmutlulugu da bir baska [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)