Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Tatlises Severler...

türkiyenin en iyi dünyanin en güzel seslerin den birisi olan ibrahim Tatlises hayranlarini bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet kardesim haklisin...bence de sesinin esi de yok benzeri de...[img]smileys/smiley2.gif[/img]ne kadar ferdi tayfurcu olsamda onu da dinliyorum...___mutlu ol yeter__[img]smileys/smiley2.gif[/img]

eyvallah kardesim

Alıntı Bl@ck_De@th_ Nickli Üyeden Alıntı
    eyvallah kardesim

tabi yaaaaa[img]smileys/smiley5.gif[/img]

gene yaptin bombanini senol

eyvallah kardes....

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sesi güzel dexxxxxxx teki. Edited by: Kaya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Pkk'ya para yagdiran hain,Mafya bozuntusu,bir kadina tecavüz ettigi için artik almanyada otel odasinda mangal yakamayacak olan sapik maganda.

Nereden
    Avrupa Diğer

sesi guzeel ama karakteri kotu

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu baslik kesin kilitlenir [img]smileys/smiley2.gif[/img]

SESI GÜZEL OLSA NE OLACAK KARAKTER ADAMLIK OLMADIKTAN SONRA..

Sanatçi olabilmek için gereken üç özelligi her zaman ararim."Karakter,ses,beste"...
    Sesi ve besteleri harikadir ama karakteri bozuktur.Sadece sarkilari ile ilgilenirim , özel bir sevgim ilgim olmaz... Karakter hepsinden önemli...
    Ha karakteri mükemmel olur ama ses,beste yok.E o da sanatçi olmaz herhalde...

Ayrica en nefret ettigim sey , insanlarin dinledikleri sanatçilara göre kro,varos vb.tabirlerle ifade edilmeleridir.Kulagima ne hos gelirse onu dinlerim.Kimi ne kadar ilgilendirir ki...

I.Tatlises'in sesini gerçekten çok begeniyorum.Hatta yeryüzünde en çok sevdigim parça olan "Leylim ley"parçasi daona aittir.Yalniz karakter olarak bu kadar igrenç bir sanatçi az bulunur. PKK konusundaki fikirlerim bir yana , "delikanliyim"(!) diye televizyonlarda bagirip çagiran , güya sevdigi kadini(!) milyonlarca erkegin karsisinda sirf sanat diye dans ettiren bir erkek ne kadar delikanli olabilir tartisilir.Tabi bu da benim düsüncem...

A.Kaya'yi çok dinlerim.Sesini çok begeniyorum.Ahlaki bir bozuklugunu da hiç duymadim.Ancak Ülkem için yaptiklarini ve düsündüklerini bildigimden kendisinden nefret ederim.Öldügünde sevindigimide açik açik söylerim...

Ve Orhan Gencebay...Sanati,sesi,besteleri ile bana göre Türkiye'de bir ekol.Özellikle karakteri ve sayginligi için kendisini takdire layik buluyorum...

Trabzonspor'u destekleyen sanatçilari da özellikle dinledigimi ve takip ettigimi de(Rafet El Roman gibi) açikça söyleyebilirim...

Konu Ibrahim Tatlises'ti.Nerelere getirdim pardon ya.Çok doluymusum bu konuda

Sevgiler...

Nereden
    Bursa

ibo pkk yanLISI Her Zaman Ben Magarada Dogmusam diyen bir insan Kisiligini sevmiyorum ahmet kaya gibi ama Sesi güzeL[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Yeni Kasetide Bomba.

Ibrahim tatlises Bir Ayrilik Sarkisi.mp3

Bu MükemmeL iste

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Isterse dünyanin en iyi sesi onda olsun, isterse ödülden ödüle kossun, isterse en iyi besteleri o yapsin.

Adam degilse, vatan haini ise

Silerim onun defterten.

Onun sarkilarinin çalindigi ortamlarda hayatta durmam.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"milletvekili olabilirsiniz,bakan olabilirsiniz, hattacumhurbaskani olabilirsiniz ama sanatci olamazsiniz" diyenAtatürk'e inat olmasi amaciyla midir bilinmez, her onune gelene veya televizyonda gorunene sanatçi ünvanini yakistirmak gelenek oldu.Ibrahim tatli benim için sanatçi degil bir önceki yazdiklarima ek olarak sarkicidir.

Sanatçi nedir?

"ben bir bölük komutaniyim, rütbem yüzbasidir. üst'ümden buyruk aldim. karsidaki tepeyi düsmandan gün dogmadan alacagim. bu buyruk üzerine tüm erlerin donatimini saglayip gerekli hazirliklari yaptiktan sonra, tepeyi gün dogmadan almamiz gerektigini söyledim bölügüme. saldiri basladi. ancak tepenin önünde genis bir vadi var. bu vadinin ne kadar zamanda geçilebilecegini hesaplamama ragmen, ne yazik ki bu öngörü ve hesapta yanilmis oldugumuzu gördüm. düsmanin da, umdugumuzdan da güçlü bir hazirligi ve inatçi bir direnisiyle karsilasmis bulunuyoruz. ve gün dogmak üzeredir? biz aldigimiz buyruga göre gün dogmadan tepeyi ele geçirecektik. gün dogmak üzere diye bu istegimizden vaz mi geçelim? hayir, zarari yok? geç de olsa, gün de dogsa amacimiza ulasacagiz. saldiri bütün gücü ve siddeti ile sürüyor. büyük bir yigitlikle dövüse dövüse tepenin eteklerine kadar yaklasmis aslan neferlerin tepeyi almalari artik bir an meselesi olmustur. günes yavas yavas dogmakta , ancak yarim kurs görünümündeyken bu tepenin zirvesini isildatmaktadir... ancak birkaç er, ellerindeki sanli bayragi tepenin isildayan zirvesine dikerken, terlemis alinlarina günün ilk isiginin vurdugunu hissediyor?

iste sanatçi da, toplumda uzun çalisma ve çabalardan sonra alninda isigi ilk hisseden insandir."
    Atatürk

Akadaslar BMN ÜYELERI BEN BU KONU DA NE I.TATLISESIN KISILIGINI NEDE KARAKTERINI ÖN PLANA ÇIKARIYORUM NEDE ÇIKARMAK ISTSYORUM BEN SADECE BASTA OLDUGU GIBI SESININ MUHTESEM OLDUGUNU SAVUNUYORUM KONU DA BU SIZIN VERDIGINIZ TEPKILERE BEN DE HAK VERIYORUM AMA DEDIGIM GIBI SADECE AMA SADECE SESININ ÇOK HOSUMA GITTIGINI VE YAPTIGI SANATLA SARKILARIYLA TÜRKIYEDE VE DÜNYADA SANAT IÇIN KAYBEDILMEMESI GERKEN BIR SANATÇI OLDUGUNU BELIRTIYORUM ASLA KISILIGINI SAVUNMAM ANCAK KIMSE SANATINA LAF DIYEMEZ BUNLAR KENDI GÖRÜSLERIMDIR KISIDEN KISIYE GÖRE DEGISIKLIK GÖSTERMESI ÇOK NORMALDIR.

Dertli dertli

Görüyorsun tanrim beni degistir bu kaderimi
    Açtim sana ellerimi yalvaririm dertli dertli
    Bu cananin sahibisin siginacak gücüm sensin
    Derman bana senden gelsin bekliyorum dertli dertli

Eskiler hep tas misali gözlerimde çile seli
    Yasadigim nerden belli gecem dertli günüm dertli

Dertlerimle yalniz kaldim bir çikar yol bulamadim
    Çilelerle adim adim yürüyorum dertli dertli
    Özledigim günes dogsun yarabbim tek umudumsun
    Duvalarim kabul olsun yasanmiyor dertli dertli

Eskiler hep tas misali gözlerimde çile seli
    Yasadigim nerden belli gecem dertli günüm dertli

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ne yazik ki toplum olarak insanlari çok kolay Imparatorluk mertebesine çikarabiliyoruz. Bu mertebeye çikardigimiz insanlarin da yanlislarini hiç göremiyoruz,onlara tepki gösteremiyoruz.

Benim görüsüme göre, kadin döven ve kadin dövdügünü hiç utanmadan normal bir seymis gibi, herkese rahatça anlatan bir kisi asla "sanatçi" olamaz. Toplum olarak bunu hakediyoruz. Açik açik bir kadin dövdükten sonra, ertesi gün binlerce kadinimiz bu kisinin(sanatçi diyemiyorum) konserine gidip çilginlarca eglenebiliyorsa,o toplumdan tepki anlaminda bir sey beklememiz de çok zordur . Bu sözüm erkekler içinde geçerli pek tabii ki. Ben basinda bir kaç feminist yazar disinda bu zata tepki gösterene rastlamadim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Bl@ck_De@th_ Nickli Üyeden Alıntı
    Akadaslar BMN ÜYELERI BEN BU KONU DA NE I.TATLISESIN KISILIGINI NEDE KARAKTERINI ÖN PLANA ÇIKARIYORUM NEDE ÇIKARMAK ISTSYORUM BEN SADECE BASTA OLDUGU GIBI SESININ MUHTESEM OLDUGUNU SAVUNUYORUM KONU DA BU SIZIN VERDIGINIZ TEPKILERE BEN DE HAK VERIYORUM AMA DEDIGIM GIBI SADECE AMA SADECE SESININ ÇOK HOSUMA GITTIGINI VE YAPTIGI SANATLA SARKILARIYLA TÜRKIYEDE VE DÜNYADA SANAT IÇIN KAYBEDILMEMESI GERKEN BIR SANATÇI OLDUGUNU BELIRTIYORUM ASLA KISILIGINI SAVUNMAM ANCAK KIMSE SANATINA LAF DIYEMEZ BUNLAR KENDI GÖRÜSLERIMDIR KISIDEN KISIYE GÖRE DEGISIKLIK GÖSTERMESI ÇOK NORMALDIR.

ibrahim tatlisesin yaptiklari, kisiligi (özelliklede pkkkonusunda) bir çogumuzhemfikiriz. evet sesini ve bestelerini begenebiliriz bu kisisel bir tercihtir. ama burada onun adinin geçmesi bile bana göre reklamdir. belkide sattigi her kasetin TC.ne zarar verecek bir örgüte gittigini düsünecek olursak ben kesinlikle BU BASLIGI DESTEKLEMIYORUM!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne sevgidir aman Yarabbim. Ahmet Kaya, Ibrahim Tatlises gibi vatan hainlerini karisimiza sanatçi diye çikarmayin.

Sesi güzel olabilir ancak sanatçi her seyi ile topluma örnek olmalidir. Sanatini sanat için yapmali ancak toplumun sosyo-ekonomik durumunu unutmamali yapacagi eserler topluma bir sey kazandirmalidir. Bu bakimdan Türkiye'de sanatçi diyebilecegimiz insanlar çok azdir..

Böyle bir basligin açilmasi da ilginç yani. Kanimca forumda açilmasi gereken son baslik budur herhalde. Magazin programina döndü forum.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Ne yazik ki toplum olarak insanlari çok kolay Imparatorluk mertebesine çikarabiliyoruz. Bu mertebeye çikardigimiz insanlarin da yanlislarini hiç göremiyoruz,onlara tepki gösteremiyoruz.

Benim görüsüme göre, kadin döven ve kadin dövdügünü hiç utanmadan normal bir seymis gibi, herkese rahatça anlatan bir kisi asla "sanatçi" olamaz. Toplum olarak bunu hakediyoruz. Açik açik bir kadin dövdükten sonra, ertesi gün binlerce kadinimiz bu kisinin(sanatçi diyemiyorum) konserine gidip çilginlarca eglenebiliyorsa,o toplumdan tepki anlaminda bir sey beklememiz de çok zordur . Bu sözüm erkekler içinde geçerli pek tabii ki. Ben basinda bir kaç feminist yazar disinda bu zata tepki gösterene rastlamadim...

Pkk'ya verdigi destek konusunu da eklersek birakin imparatorlugu,yeniçeri olamayacagini anlariz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sesi çok güzel olabilir...Ama ADAM degil...

Saygilarimla...

Nereden
    İstanbul

Böyle vatan hainlerinin bizim forumumuzda olmamasi gerektigini düsünüyorum

Böyle adamlarin kasetini alip bunlara maddi destek saglayanlar paralarinin kimlere ve nerelere gittigini iyi düsünmeli

Televizyon'da seyredip reyting verenler kime ve neye söhret kazandirdiklarini ve bu söhretin kime ve nerelere yarar sagladigi iyi bilinmeli

Bu arada TC yerine Türkiye Cumhuriyeti yazalim,TC kelimesini teröristler kullanir konusurken.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)