Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Tatlises Severler...

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Sesi çok güzel olabilir...Ama ADAM degil...

Açıcaksan sezen aksu için aç başlık ibrahim tatlıses de kimmiş

burasi elinde sonunda bir internet sitesi ve bende bir trabzonsporlu olarak buraya üyeyim trabzonlu yum vatan için canimi seve seve veririm ama burda bu konuya verilen tepkiler acaba bana mi bu konuyu açtigim için yoksa sadece i.tatlises e mi bence bana veya baskasina saçma bir tepki eger bu sitede bir konu serbest kürsü diye bir konu basligi altinda baska konular üyeler tarafindan açilabiliyorsa istege göre hareket edilebiliyorsa bu tepkiler yanlis siz sadece bu basligi görüp daha konu basinda yazanlari bile okumadan tepkilerini gösteren arkadaslarimsiniz ama yapilmamasi gerekir bence konu sadece yaptigi sanatla öne çikan bir sanatçi siz hala israrla tepki veriyorsunuz tamam size hak veriyorum bende kisiligini savmiyorum ama burda sanati tartisiliyor bu tepkiler fazla ve anlamsiz

Guests
    Ziyaretçi

Black Death senle ne gibi bir sorunumuz olabilir ki?

Ibrahim tatlises hakkinda fikirlerimizi yaziyoruz buraya.Sezen aksu topici açsaydin diye lafin gleisi söyledim üzerine alinma diyicem ama amma alinmissin baksana bi paragraf yazmissin

KARDES BIZ TRABZONSPOR VE KADER KARDESIYIZ BIR SORUN TABII KI BIR SORUN YOK AMA ÇOK TEPKI VERILDI OLMAMASI GEREKIRDI BENCE

I.TATLISES KIMDIR LAFI AGRIMA GITTI BENCE SANAT YÖNÜNDEN HAKKI YENMEMELI

Alıntı Bl@ck_De@th_ Nickli Üyeden Alıntı
    I.TATLISES KIMDIR LAFI AGRIMA GITTI BENCE SANAT YÖNÜNDEN HAKKI YENMEMELI

gercekten sesi cok az kiside var son kasetide mutis olmu

KIZ BEN SENI VURMAZMIYAM

BEYAZ MENDIL

Aramam

gercekten super

Nereden
    İstanbul

müslüm den baskasi yalan !

Alıntı irfanparlak Nickli Üyeden Alıntı

sende haklisin

Forumdan Uzaklaştırılmıştır SHENOLA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adamin sesini tartisiyoruz bu kadar ortami germeyin....

sende haklisin

AMA KENDINE GÖRE

Alıntı GiNoLa Nickli Üyeden Alıntı
    adamin sesini tartisiyoruz bu kadar ortami germeyin....

ÇOK HAKLISIN SENOL

herkes dogru yolu bulacak....

herkes dogru yolu bulacak....

xxxxxxxxxxxxxxxxxEdited by: Kaya

arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir xxxxxxaramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum.... Edited by: Kaya

arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir kiro aramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum....

senol saçmaliklarinla beni ugrastirma lütfen

simdi dayanamayip mesaj atar

arkadaslar black deathin üyeliginin askiya alinmasini istiyorum böyle küfürlü konusulmaz biz trabonsporluyuz bir kiro aramiza girmesin bu topigin kaldirilmasini istiyorum....

senol saçmaliklarinla beni ugrastirma lütfen

saçmalayan sensin........[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar lütfen sakin olalim. Burasi Trabzonspor'lularin forumu.

Olay "topal osman" topicinde ki durumu döndü.

O topicteki Bülent(monentus) abinin mesajini okusak iyi ederiz.

Isteyen istedigini dinlemekte özgürdür. Zevkler ve renkler tartisilmaz. Tartisilacaksada saygi ve sevgi içersinde olmali.

Bu tartisma daha fazla uzar ve bmn foruma yakismayacak kelimeler kullanildigi takdirde topic kilitlenir.

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim tatlises hayrani arkadasimizin, yine kendi gibi ibrahim tatlises hayrani olanlarla sadece ibrahim tatlises üzerine sohbet etmek için açtigi bir topic..

buraya kadar bir diyecegim yok. ama daha baslikta insan tahrik oluyor. neymis imparatormus..

imparator lakabi takilan bir kaç isim geliyor aklima;

ibrahim tatlises

oguz çetin

fatih terim

3ünü de sevmem. bitim kadar sevmem. onun için midir bilmem su imparator sözüne de acayip uyuz oluyorum. sayet olur da birgun bizim futbolculardan birine de bu lakap takilirsa çok üzülürüm, umarim olmaz..

neyse madem konu ibrahim tatlises ve madem topicin açlis amaci tatlises hayranlarini burada toplamak, benim önerim basligin "ibrahim tatlises hayranlari buraya" seklinde degistirilmesidir.

admin arkadaslarin bu önerimi dikkate alacagini ümit ediyorum..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

momentus Yazdi:

Sevgili arkadaslar,
    fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />
    Önemli bir üslup yanlisligina düsüldügü kanaatindeyim. Bu platformda, ?Trabzonspor Taraftari[/B]? ortak paydasi altinda toplanmis bulunuyoruz. Elbette sosyal kimligimizde, ?Trabzonsporlu[/B]? maddesinden baska daha pek çok unsur yer aliyor. Memleketimiz, su an yasadigimiz yer, cinsiyetimiz, medeni halimiz, dünya görüsümüz, tarihe bakis açimiz, dini hassasiyetlerimiz, huy ve tabiat özelliklerimiz, vs? vs? Burada bulunus amacimiz, kimligimizin ?Trabzonsporlu[/B]? maddesi disindaki unsurlari ön plana çikarmak olmamali. Örnegin, ben dindar bir insan olabilirim. Fakat bu durum, dini hassasiyetleri benim kadar güçlü olmayan bir Trabzonsporlu?nun görüs ve düsüncelerine deger vermememi gerektirmez, gerektirmemeli? Trabzonspor için çok faydali seyler düsünen, önemli faaliyetler gerçeklestiren bir arkadasimiza, sirf baska konularda benden farkli düsüncelere sahip diye soguk bakmam, Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bir yaklasim olamaz.

Bu baslikta yine o ifade etmeye çalistigim istikamete dogru bir seyir göze çarpiyor. Iki grup Trabzonsporlu oldugunu düsünün, her ikisi de Trabzonspor için çok iyi seyler düsünüyorlar, Trabzonspor için çok faydali faaliyetler gerçeklestirebilecek potansiyele sahipler; fakat gelin görün ki, Trabzonspor?a zerre kadar faydasi dokunmayacak bir konuda tartismaya baslayip, birbirlerini kiriyorlar, enerji ve zaman kaybediyorlar, birbirlerinden uzak noktalara savruluyorlar. Sonuçta kaybeden Trabzonsporluluk kavrami oluyor, tartisma konusu olan mevzuu da herhangi bir sekilde çözüme kavusmuyor, kavusmadigi gibi, kafalarda eskisinden bile daha zararli bir hale geliyor, tarihteki yerini muhafaza ediyor.

Arkadaslar, bahsini ettiginiz konuyu tartismak, bu forumlarin konusu degildir.Elbette önemli bir konudur ama tartismak Trabzonsporlu kimligine yarar degil, zarar getirir.

Fakat söyle bir sey var elbette? Burasi bir taraftar sitesidir, burada Trabzonspor disindaki konular da konusulacak, tartisilacaktir? Böyle serbest kürsü bölümü de olacaktir. Siirler yazacagiz, fikralar anlatacagiz, kitaplar tavsiye edecegiz, resimlerimizi koyup, ?vaay, karizmaya bak[/B]!? diyecegiz, günün eglencesini yazacagiz, üstümüzdeki kullanici hakkinda yorum yapacagiz vs? vs? Ben her ne kadar buralara pek ugramiyorsam da, böyle konularin bu forumlarda yer almasini onaylamadigim anlamina gelmez.

Ancak takdir edersiniz ki, bunlarin hiçbiri, bir Trabzonsporlu?nun bir digerine karsi olumsuz duygu ve düsünceler beslemesine yol açmamali.Bizim için ne kadar önemli, ne kadar hassas bir konu olsa bile?

Umarim meramimi yeterince anlatabilmisimdir.

Selam ve muhabbetle?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardesler daha önce de dedigim gibi sesi gerçekden Dünya da az rastlanan bir ses...Ama bu demek degildir...Sesi gibi herseyi güzeldir...Çok yanlis tutum ve davranislari var...En önemlisi Terör Örgütüne yardim ediyor...Soruyorum ibrahim tatlises kaseti alirtan sonra nasil vicdan azabi çekmiyorlar...Çünkü alinan her kaset Askerlerimze mermi olarak geri dönüyor...

Saygilarimla...

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

momentus Yazdi:

Sevgili arkadaslar,
    fficeffice" />AMESPACE PREFIX = O />
    Önemli bir üslup yanlisligina düsüldügü kanaatindeyim. Bu platformda, ?Trabzonspor Taraftari[/B]? ortak paydasi altinda toplanmis bulunuyoruz. Elbette sosyal kimligimizde, ?Trabzonsporlu[/B]? maddesinden baska daha pek çok unsur yer aliyor. Memleketimiz, su an yasadigimiz yer, cinsiyetimiz, medeni halimiz, dünya görüsümüz, tarihe bakis açimiz, dini hassasiyetlerimiz, huy ve tabiat özelliklerimiz, vs? vs? Burada bulunus amacimiz, kimligimizin ?Trabzonsporlu[/B]? maddesi disindaki unsurlari ön plana çikarmak olmamali. Örnegin, ben dindar bir insan olabilirim. Fakat bu durum, dini hassasiyetleri benim kadar güçlü olmayan bir Trabzonsporlu?nun görüs ve düsüncelerine deger vermememi gerektirmez, gerektirmemeli? Trabzonspor için çok faydali seyler düsünen, önemli faaliyetler gerçeklestiren bir arkadasimiza, sirf baska konularda benden farkli düsüncelere sahip diye soguk bakmam, Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bir yaklasim olamaz.

Bu baslikta yine o ifade etmeye çalistigim istikamete dogru bir seyir göze çarpiyor. Iki grup Trabzonsporlu oldugunu düsünün, her ikisi de Trabzonspor için çok iyi seyler düsünüyorlar, Trabzonspor için çok faydali faaliyetler gerçeklestirebilecek potansiyele sahipler; fakat gelin görün ki, Trabzonspor?a zerre kadar faydasi dokunmayacak bir konuda tartismaya baslayip, birbirlerini kiriyorlar, enerji ve zaman kaybediyorlar, birbirlerinden uzak noktalara savruluyorlar. Sonuçta kaybeden Trabzonsporluluk kavrami oluyor, tartisma konusu olan mevzuu da herhangi bir sekilde çözüme kavusmuyor, kavusmadigi gibi, kafalarda eskisinden bile daha zararli bir hale geliyor, tarihteki yerini muhafaza ediyor.

Arkadaslar, bahsini ettiginiz konuyu tartismak, bu forumlarin konusu degildir.Elbette önemli bir konudur ama tartismak Trabzonsporlu kimligine yarar degil, zarar getirir.

Fakat söyle bir sey var elbette? Burasi bir taraftar sitesidir, burada Trabzonspor disindaki konular da konusulacak, tartisilacaktir? Böyle serbest kürsü bölümü de olacaktir. Siirler yazacagiz, fikralar anlatacagiz, kitaplar tavsiye edecegiz, resimlerimizi koyup, ?vaay, karizmaya bak[/B]!? diyecegiz, günün eglencesini yazacagiz, üstümüzdeki kullanici hakkinda yorum yapacagiz vs? vs? Ben her ne kadar buralara pek ugramiyorsam da, böyle konularin bu forumlarda yer almasini onaylamadigim anlamina gelmez.

Ancak takdir edersiniz ki, bunlarin hiçbiri, bir Trabzonsporlu?nun bir digerine karsi olumsuz duygu ve düsünceler beslemesine yol açmamali.Bizim için ne kadar önemli, ne kadar hassas bir konu olsa bile?

Umarim meramimi yeterince anlatabilmisimdir.

Selam ve muhabbetle?

dediklerin ve benim görüslerim çogu noktada örtüsüyor ancak dedigin gibi eger bir serbest kürsü varsa ve bizim de burada bazi ortak olan veya olmayan noktalarimizi paylasarak uzlasmaliyiz ve ya bilmeyenlere bazi noktalar hakkinda bilgi verilmelidir ancak verilen tepkiler ve konu ile alakasiz noktalara da tepki vermek hakkimizdir sanirim ama sinirlari içerisinde senol benim mahallede ve eskiden beri yürüttügümüz bir arkadaslik iliskimiz var hala da var eminim ki armiza onun yada benim görüs farkliliklarina düstügümüz noktalar aramiza bir sogukluk katmaz ancak ilk önce ferdici ildugu halde i.tatlises dinledigini ve onun sarkilarini çok sevdigini belirtiyor sonrada baska bir arkadasimizin gene konuyla ilgisiz bir görüse katiliyor onada eyvallah ama ikili oynamasi benim garibime gitti ve o kelimeler sarfedildi içten olmayan seyler ama bu ne forma nede arkadaslogimiza bir zarar verdi vermesinide istemem ben ne bu konu hakkinda nede baska konularda potansiyelimi bosa harcadigimi düsünmüyorum söz konusu trbzonsporsa her zaman harcayacagimiz potansiyelimizi harcariz çekinmeden yani o konuda sanin görüsüne katilamam o da senin görüsün tatsizlik olmasin istiyorsun peki öyle olsun

Kardesler daha önce de dedigim gibi sesi gerçekden Dünya da az rastlanan bir ses...Ama bu demek degildir...Sesi gibi herseyi güzeldir...Çok yanlis tutum ve davranislari var...En önemlisi Terör Örgütüne yardim ediyor...Soruyorum ibrahim tatlises kaseti alirtan sonra nasil vicdan azabi çekmiyorlar...Çünkü alinan her kaset Askerlerimze mermi olarak geri dönüyor...

Saygilarimla...

ben çekmiyorum kardesim hosuma gidiyor sarkilari alip dinliyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Saygilarimla...

Saygi duyarim...Sonuçta bu senin görüsün...Ama birgün o mermi sana veya çok sevdigin birinegelirse yine ayni sözleri sarfedebilecekmisin?...Merak ediyorum...

Saygilarimla...

Saygilarimla...

Saygi duyarim...Sonuçta bu senin görüsün...Ama birgün o mermi sana veya çok sevdigin birinegelirse yine ayni sözleri sarfedebilecekmisin?...Merak ediyorum...

Saygilarimla...

arkadasim sen anlayamadin konuyu diyorum ki sadece buraya sanati ile ilgili görüsler yazilsin benim amacim bu ben kisiligini savunan yada i.tatlisesi savunan bir konu açmadim sadece sanat ön plana çiksin diyorum amaçta budur sen diyorsun ki terörist tamam ben vatan sever demedim ki dedim mi orda öyle bir ifade varmi yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)