Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke’yi Barcelona istiyor

bravets61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bana özelden gelen mesajlardan anladigim kadariyla sanki bu topigi kasitli açmisim ve kaptanin gitmesini istiyorum diye anlasilmis heralde...Benim hayalim, bir gün Trabzonspor'dan bir futbolcununAvrupa'nin büyük bir takiminda oynayip bize gurur vermesinden baska birsey degil...

Nereden
    İstanbul

Benimde hayalim TRABZONSPOR futtbolcularinin ,TRABZONSPOR formasiyla SAMPIYONLAR LIGI sampiyonlugunu tatmasi ve avrupalilarin bize gelmek için göbek atmasi, FATIH barcelona ya gitse TRABZONSPOR lig de basarili sonuçlar alamayip avrupa kapilari kapansa ,futbolcumuzun avrupada oynamasindan dolayi nasil gurur duyulacakmis merak ediyorum. Milyonlarca vatandasimiz Avrupada isci olarak çalisiyor .Avrupalinin ekonomisine katki sagliyorlar bu durumdan gururmu duyuyorsunuz.

Saygilarimla

Nereden
    Trabzon

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı

Benimde hayalim TRABZONSPOR futtbolcularinin ,TRABZONSPOR formasiyla SAMPIYONLAR LIGI sampiyonlugunu tatmasi ve avrupalilarin bize gelmek için göbek atmasi, FATIH barcelona ya gitse TRABZONSPOR lig de basarili sonuçlar alamayip avrupa kapilari kapansa ,futbolcumuzun avrupada oynamasindan dolayi nasil gurur duyulacakmis merak ediyorum. Milyonlarca vatandasimiz Avrupada isci olarak çalisiyor .Avrupalinin ekonomisine katki sagliyorlar bu durumdan gururmu duyuyorsunuz.

Saygilarimla

KArdesim olaylari niye saptiriyosun, o baska bir olay.Ona bakarsanBesiktasta Nihat'i satmis ve mali durumunu toparlamistir.Yeri geldigi zaman bizden de futbolcular Avrupa ya gidecekler ve takimaekonomik yönden katki sagliyacaklar.Futbol da,profesyonelliktebuna alismak lazim.Önemli olan eldekiyle avunmak degilnice Fatih'ler Gökdeniz'ler Hüseyin'ler... yetistirmek.Bunu yapabiliyosan büyük takimsindir.Kimse TRABZON dan büyük degildir.

Ayrica da merak etme ben de Trabzonspor için canimi feda edecek kadar bu takimi seviyorum.Sampiyonluga herkes kadar hasretim...

Saygilarimla.

Sorun trabzonspor un satip satmamasi degil, o futbolcunun hayalleri öneml olan .Her futbolcu avrupanin en buyuk kuluplerinden birinde oynamak ister...fatih tekke de bu hayalini aciklamis ve yurtdisindaoynamak istedigini belirtmistir..Ayrica atilan 5 yillik imza büyük bir fedekarlik di, ama bildigim kadariyla yurtdisindan transfer teklifi gelirse yonetimin kolaylik saglayacagi da verilen sozler arasindaydi..ayni durum gökdeniz in imzasinda da gecerli...Yurtdisina gitmesi bence trabzonspor icin kayip olabilir ama buyuk kulupler bunun ustesinden gelebilecek kuluplerdir.Bence Fatih istiyorsa yurtdisina gitmeli,,zorluk cikarilmamali..yapilacak sey Fatihten gelen parayla ayni kalitede bir oyuncu transfer etmek olacaktir.Eger bu yapilmazsa sorun o zaman baslar..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim açımdan Trabzonspor'un her platformdaki başarısı herhangi bir
    futbolcunun herhangi bir alandaki başarısından daha önemli... Yani
    istiyorsa gitsin tabi, ama benim gurur duyacağım şey ne olacak ki
    bunda? Yani Nihat'la ne kadar gurur duyuyorsak Fatih ile de o kadar
    duyarız. Ama Trabzonspor'daki misyonunu tamamladıktan sonra...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne Barça'si palavra... hayati yalan olan bir gazeteden yine yalan bir haber.

Fatih'i satsak onun kadar kaliteli bir futbolcu nerden bulacagiz. Trabzonspor sampiyon olana kadar kimse bir yere gidemez...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Ne Barça'si palavra... hayati yalan olan bir gazeteden yine yalan bir haber.

Fatih'i satsak onun kadar kaliteli bir futbolcu nerden bulacagiz. Trabzonspor sampiyon olana kadar kimse bir yere gidemez...
    Klasik BIZANS medyasi...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

FATIH'E BARCELONA'DAN SONRA A.MADRID'TE TALIP OLDU
    Milli Takim ve Trabzonspor'un yildizi Fatih'i izlediklerini dogrulayan Barcelona'ya dün de A. Madrid eklendi. Kulüp yetkilisi Ruiz, "Fatih'i biz de izliyoruz" diye konustu.

Türkiye'nin gol krali adayina göz diken Ispanyol kulüpleri, yildizimiz Fatih Tekke yüzünden simdiden birbirine girecek! Önceki gün Barcelona Spor Direktörü Txiki Begiristan'in "Fatih istedigimiz oyunculardan biri" açiklamasina Atletico Madrid'ten yanit geldi.

Madrid Kulübü Teknik Sekreteri Miguel Angel Ruiz, "Bizde alinacak futbolcular 1 yil boyunca izlenip performansi rapor edilir. Uyumu arastirilir. Fatih de izledigimiz oyunculardan biri. Biz de su an kendisini izliyoruz. Baska açiklama yapamam" dedi.

Nereden
    Trabzon

WERDER BREMEN'DE GÖKDENIZ'IN PESINDE
    Gelecek sezon gidecegini açiklayan Milli Takim ve Trabzonspor'un yildizi Gökdeniz Karadeniz'e Alman Werder Bremen kulübünün talip oldugu ögrenildi. Menajer Ahmet Bulut, "Ayrica üç Türk, bir de Ispanyol kulübü Gökdeniz'i istiyor" dedi.

Bulut, "Gökdeniz için Alman kulübü en ciddi girisimlerde bulunan ekip. Bu gelismeler gelecek sezon Gökdeniz'in gidecegini gösteriyor" dedi. Lig TV'nin "Gidiyor musun?" sorusuna "Evet" yanitini veren Gökdeniz Avrupa yolcusu oldugunu böylece dogrulamis oldu.

Nereden
    Trabzon

Lig tv de Gökdeniz'in böyle bir açiklamasi var mi?Izleyen var mi? Edited by: bravets61

Nereden
    Trabzon

INTER'LI KARAGOUNIS'IN TRANSFERINDE SON GELISMELER

Italyan Inter takiminda forma giyen Yunanli oyuncunun menajeri ile yapilan görüsmenin olumlu geçtigi ögrenildi.

Orta olana bir yildiz almayi düsünen Trabzonspor'da Yunanistan'in yildiz futbolcusu Giorgus Karagounis için harekete geçildi. Italya'nin Inter takiminda forma giyen ve ayrilmayi düsündügü söylenen Yunanli oyuncunun menajeri ile Trabzonspor'un görevlendirdigi adi sakli tutulan Türk menajerin görüsmesinin olumlu geçtigi ögrenildi.
    Karagounis konusunda hiçbir yorum yapmak istemeyen teknik direktör Senol Günes söyle konustu: "Ara transferde iyi bir futbolcu almanin çok zor oldugunu biliyoruz. Ben orta alani çekip çevirecek, oyunu yönlendirecek tek bir yildiz alinmasini istiyorum. Iki üç oyuncu almaktansa bize uyum saglayacak bir oyuncunun alinmasi yeterli olacaktir."

Bu adam alinirsa çok is yapar orta saha da Fatih'le Gökdeniz'in yükü hafifler sadece hücumu düsünürler çok iyi olur...
    Edited by: bravets61

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Fatih sampiyon olmadan gitmemeli. Tükürdügünü yalamak kaptanimiza yakismaz.

Ayrica Barcelona'nin Fatih'i istedigini de sanmiyorum. 3 yabanci olayi asikar.

Yalniz eger büyük bir kulüp isterse satilmali derim. Her zaman Fatih'den özveri bekleyemeyiz.. Fatih'in bonservisisu an en az 10 milyon dolar. Tabii bu parayi gözden çikarmaliFatih'i alacak olan kulup....

Hergün Sabah-Fotomaç grubunda Gökdeniz ve Fatih bir yerlere yollaniyor. Bugün Gökdeniz Werder Bremen'e,Fatih Tekke ise Atletico Madrid'e gönderilmis. Bu haberler kesinlikle maksatli çikariliyor. Fatih ve Gökdeniz çok kaliteli oyuncular. Özellikle kaptan dünyada her takimda oynayabilir. Fakat bu haberler birilerine hizmet etmek için çikariliyor. Bu iki futnolcunun 5'er yillik sözlesmeleri var. Trabzonspor istemedigi sürece bu oyuncular hiçbir yere gidemez. Buna ragmen bu serefsiz medyanin bu oyunculari hergün bir yerlere göndermesi art niyetin bir göstergesi.Bakalim yarin hangi takimda görecegiz bu iki oyuncuyu!!!

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bugünkü karadeniz gazetesinde gökdenizin ben sezon sonu avrupaya gidiyorum demeci var ayrica ligtv de sormus aynisini söylemis taraftar yattara yerine kendi öz çocugu gökdenize tezahurat yapsaydi bunlarin hiçbiri olmiycakti sen git adamin karisinin önünü kes maç esnasinda aleyhine bagir ondan sonra vay efendim bu adamda trabzonspor ruhu yok satilmis fenere gitmek istiyor falan filan alin size yattara taraftar arkasinda olmasa kampa bukadar geç kalabilirmiydi artik kendi futbolcularimizi yok saymamaliyiz gökdeniz tabiiki zamani gelince gider bu takimdan ne futbolcular gitmis ali kemal gibi turgay gibi ama ilk önce su kadroya iki takviye ve ancak fatihli ve gökdenizli bi kadroyla sampiyon olabiliriz

Nereden
    Trabzon

Ispanya Karisacak

Çarsamba günkü Gökdeniz ve Fatih?in röportajimiz büyük yanki uyandirdi.

Bu Bizans medyasi Fatih'le Gökdeniz'i çoktan gönderdiler bile[img]smileys/smiley7.gif[/img].Bu nasil isdir.Ikisinin de artik bir basin toplantisi yapip olayi açikliga kavusturmalari lazim...

Bunlarin yaptigi kaçinci asparagas haber.Yeter artik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kaptan ve Gökdenizden açiklama bekliyoruz...

Nereden
    Trabzon

Alıntı zahido Nickli Üyeden Alıntı
    bugünkü karadeniz gazetesinde gökdenizin ben sezon sonu avrupaya gidiyorum demeci var ayrica ligtv de sormus aynisini söylemis taraftar yattara yerine kendi öz çocugu gökdenize tezahurat yapsaydi bunlarin hiçbiri olmiycakti sen git adamin karisinin önünü kes maç esnasinda aleyhine bagir ondan sonra vay efendim bu adamda trabzonspor ruhu yok satilmis fenere gitmek istiyor falan filan alin size yattara taraftar arkasinda olmasa kampa bukadar geç kalabilirmiydi artik kendi futbolcularimizi yok saymamaliyiz gökdeniz tabiiki zamani gelince gider bu takimdan ne futbolcular gitmis ali kemal gibi turgay gibi ama ilk önce su kadroya iki takviye ve ancak fatihli ve gökdenizli bi kadroyla sampiyon olabiliriz
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

YusufÇebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dogrumudur bilmiyorum ama eger böyle bir durum varsa ve fatih te gitmek istiyorsa onu engellememiz yanlis olur bu güne kadar trb ye çok fedakarlik yapti bizimde ona yapmamiz lazim...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Eger giderse TRABZONSPOR'umuz için büyük bir kayip olur!Ancak gidersede çok iyi olur!FATIH TEKKE'ye yakisir Umarim FAtih için vede TRABZONSPOR için hayirlisi olur!...

,Söylenecek Tek Söz Bu ,

Birakin artik sözü nu tutsun havalarini adam Avrupanin en ünlü klübüne gidecek sende sözünü unutma diyorsun yazik

Umarim insallah gider bizede yakisan onu alkislarla göndermek

Bordomavi08
    Normal Üye

bmn | Ankara

Kayit Tarihi: 31-Mayis-2004
    Aktif Durum: Pasif
    Gönderilenler: 282

Gönderen: 07-Ocak-2005 Saat 16:49 | Kayitli IP

Zahido ben fatih Barcelona ayarinda degil demiyorum ki. Fatih dünyada her takimda oynar. Ancak Barcelona'nin yabanci kontenjani dolu. Bunun için Saviola'yi bile kiralik gönderdiler. Fatih'i alabilmeleri için kontenjan bosaltmalari lazim. Bunu da yapmalari çok zor. Ronaldinho'yu gönderecek halleri yok.
    Yukari Dön
    katiliyorum buda uydurma haber

Fatih tabii BARCELONA da oynayacak kapasitede ama vence bizi birakmamali...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bravets61 Nickli Üyeden Alıntı

Ispanya Karisacak

Çarsamba günkü Gökdeniz ve Fatih?in röportajimiz büyük yanki uyandirdi.

Bu Bizans medyasi Fatih'le Gökdeniz'i çoktan gönderdiler bile[img]smileys/smiley7.gif[/img].Bu nasil isdir.Ikisinin de artik bir basin toplantisi yapip olayi açikliga kavusturmalari lazim...

Bunlarin yaptigi kaçinci asparagas haber.Yeter artik.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Kaptan ve Gökdenizden açiklama bekliyoruz...

Gerçek Trabzonsporlu eziklerin resmi yayin organlarini satin almaz.aldirttmaz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Senol GÜNES ne Tolga ne Gökdeniz nede Fatih SULTAN TEKKE' nin bir yere gitmeyeceini, sampiyonlukar yasadiktan sonra eger biz uygun görürsek gönderebiliriz dedi. Ayrica bu tip haberler taraftarimizi etki altinda brakmak için müthis bir siklikla çikariliyor. Sanirim futbolcularin konsantrasyonunu bozmak vede taraftari futbolcudan sogutmak için maksatli haberler. Zaten haberlerin kaynaklari nedense simdiye kadar kaale almadiimiz gazeteler.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

sahibinin sesi, dünya'nin halkina en cok ihanet etmis medyasi, medyamiz!, 3 adet fazla tirazj icin tüm meslek ilkelerini ayaklar altina almakta bir beis görmemektedir. "cim bom bursa'nin seftalisini yardi" gibi adilik zirvesi bir baslik atan bir "insan!", bugün "düzeyli" bir tv mizin spor müdürlügünü yapabiliyorsa, tartismak anlamsizlasiyor.

fatih'imize gelince; ondaki yetenek yasayan cok az futbolcu da var. O, her formayi aslanlar gibi tasir; ama bir forma var ki o formayi sirtindan cikardiginizda fatih de ciplak kalir.

buna ragmen, sampiyonlugu yasadiktan sonra..anlayis göstermeliyiz kaptanimiza..

Kemal Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu haber eger ki dogruysa gurur verici bi haber ama arkadaslarin da dedigi gibi su an ve sampiyon olana kadar bizim satilik topçumuz yok ve de fatihin yeri asla doldurulamaz

Nereden
    İstanbul

sampiyon olana kadar gitmesinler ama sampiyon olduktan sonra onlarin da hakki avrupada oynamak

Düsünsenize FATIH TEKKE Barcelona'da gol kralligina kosuyor

Avrupa futbolcu görür be

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)