Sayfa 3 Toplam 356 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 103 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8890 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Takýmlarýnýn Avrupa Maçlarý 2011-2012

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

fenerden iðreniyorum
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Türk Futbolunun Ýyiliði Ýçin

Anderlecht e baþarýlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Þu þampiyonlar ligi baþlasada azcýk eðlensek ya.Özlemiþim walla.Zaten 4-5 maç sonra Avrupa takýmlarýný izlemeye baþlýycaz
    T R A B Z O N S P O R

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

fenerin maçlarýný dsmart ýn almasý kötü oldu.ne güzel eyleniyoduk
    acaba elenince fenerliler kimi ýslýklayacaklar.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Lancet_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kahramanmaraþ

maç gecesine anderlecht bayraðý sipariþ ediyoruzisteyenler bana isim yazdýrsýn

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Anderlecht'imize basarilar...
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Lancet_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maç gecesine anderlecht bayraðý sipariþ ediyoruzisteyenler bana isim yazdýrsýn
    Tayfun þöyle balkona asýlandan bi tane ayarlasana bana
    T R A B Z O N S P O R

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Türk Futbolu'nun iki problemi var:

Birincisi Avrupa'da karþýmýza kim çýkarsa çýksýn, kesin eleyeceðimiz yanýlgýsýdýr. Maç oynanmadan kazanýlmaz. Anderlecht pek de yabana atýlýr bir takým deðil. Öyle þeker gibi falan bir kura deðil bu.

Ýkinci problem ise febenin varlýðý

ktü_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ölümüne anderlecht
    YENÝ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKÝ....
    KTÜ_TS

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Hazýrlý maçýnda 6-0 yenildi Anderlect. Fener bunlarý ezer geçer.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul

Alakaya maydanoz olmuþ biraz
    Bu düzeyde F.b nin ezip geçebileceði takým yok Turu geçebilirler o baþka konu ki ben böyle biþeyin olabileceðini sanmýyorum Ne halleri varsa görsünler

Nereden
    Ýzmir

Alakaya maydonuz mu ariyorsun ?

Süper kupa finalinde Beþiktaþ ile olan maçlarýný 90dk izledim. Çok rahat pozisyonlara giriyor. Tuncay'dan sonra ayrý bir hava yakalamýþlar. Çok iyi organize oluyorlar. Anderlect, fazla direnemez gibi geliyor. Eðri oturup doðru konuþalým

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Nereden
    Ýstanbul

Ne tesadüf ki bende izledim o maçý ilerde pres yapamayan kendi sahasýna çekilmiþ kontradan gelen Bjk ye karþý iyi oynadýlar evet cýlýz Bjk ataklarýnda bile defansta zorlandýlar
    Anlayacaðýn yine alakasýz olmuþ Avrupa kupasý farklý biþeydir Neyse F.b üzerine tartýþmak istemiyorum eleyebilecek kadrolarý olduðunu böyle bi sonuçta þaþýrmayacaðýmý ama elenme ihtimallerinin daha yüksek olduðunu rakibi ezip geçmelerinin ise imkansýz olduðunu söylüyorum Zaman gösterir eðri mi doðru mu konuþtuðumuzu

Nereden
    Ýzmir

Elenirseler tek neden alýþkanlýk =)))

Elerlerse de beklediðim sonuç olur.

Þahsen ben elemelerini istiyorum. Hemen 2 maç yapýp elenmesinler. Tek takýmla fazla eðlenemem. Gruplara kalsýnlar =) Gruptaki diðer 3takým zaten yener bu ezikleri. O daha eðlenceli =)

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Anderlecht’in bu sezon 100. yýlýný kutlamaya hazýrlandýðýný biliyor muydunuz?

febenin yüzüncü yýlýna Þampiyonlar Ligi Þampiyonluðu’nu(!) hedefleyerek girdiðini düþünürsek, Anderlecht’in de bu önemli yýlýnda vardýr bir beklentisi. Yani en azýndan ön eleme maçlarýnda elenmeyi pek istemiyorlardýr.
    Konu Recep Çaltepe tarafýndan (08.08.2007 Saat 15:01 ) deðiþtirilmiþtir.

KadrianO Leite - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Ýlhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elenirseler tek neden alýþkanlýk =)))

Elerlerse de beklediðim sonuç olur.

Þahsen ben elemelerini istiyorum. Hemen 2 maç yapýp elenmesinler. Tek takýmla fazla eðlenemem. Gruplara kalsýnlar =) Gruptaki diðer 3takým zaten yener bu ezikleri. O daha eðlenceli =)
    Adamlar zaten aþmýþlar bütçeyi,siz hala eðlence kýsmýndasýnýz. Adamlar girip 6 maç yaptýðý anda havadan 20 milyon euro girer kasalarýna. Ayakbastý parasý,reklam geliri,tv geliri,bilet satýþý cart curt parasý belki 20'yide geçer.

Siz hala yok eðlence olur yok þu olur bu olur diyorsunuz. Keþke biz girsekte her maç 5 yesek orda. Hiç deðilse önümüzdeki yýl adam akýllý transfer yapacak para girer. Orhan Ak'lar için falan dua eder hale gelmeyiz. Hiçbir genç oyunuc gelmiyor buraya bilmem farkýndamýsýnýz. Köklü, çooook köklü deðiþiklikler lazým ama önce kafalarýn deðiþmesi lazým.

Tribünlerimiz dolmaz,taraftar forma almaz,yönetim iþ bilmez,dönüp dolaþýp Ziya'yý takýmýn baþýna getiririz (adamý baþýmýza Capello yaptýlar), her sene önelemelerde adýný sanýný duymadýðýmýz takýmlara eleniriz,lige kötü baþlarýz sonrasý malum, ondan sonra yok fb elendi muhahah gs yenilmiþ puhahaha ,bjk karýþmýþ ihihihihi diye güleriz...

Yenim ediyorum 1 gr aþama kaydedeceðimize inancým yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

anderlecht için sanslý bir kura cekti diyenler var. bence sanslý bir kura degil. türk futbolunda oyle bir zihniyet var ki avrupada soz sahibi olmamiz icin Atatürk gibi birinin gelip futbol anlayisini kökten degistirmesi lazým
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Nereden
    Ýzmir

Alýntý KadrianO Leite Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Adamlar zaten aþmýþlar bütçeyi,siz hala eðlence kýsmýndasýnýz. Adamlar girip 6 maç yaptýðý anda havadan 20 milyon euro girer kasalarýna. Ayakbastý parasý,reklam geliri,tv geliri,bilet satýþý cart curt parasý belki 20'yide geçer.

Siz hala yok eðlence olur yok þu olur bu olur diyorsunuz.
    Fenerin bütçesi beni ilgilendirmiyor. Aldýðý maðlubiyetlerden eðleniyorum
    Konu ilhan tarafýndan (08.08.2007 Saat 15:43 ) deðiþtirilmiþtir.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

FENER'ÝN RAKÝBÝ HEZÝMETE UÐRADI!
    Haberi yazdýrýn 08 Aðustos 2007 12:54

Fenerbahçe'nin Þampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eþleþtiði Belçika'nýn RSC Anderlecht takýmý, Ýspanya Birinci Lig takýmlarýndan Murcia ile yaptýðý hazýrlýk maçýndan 6-0 yenik ayrýldý.

Bornem kentinde oynanan karþýlaþmaya tam kadro olarak çýkan Anderlecht'te, yeni transfer Çek futbolcu Jan Polak'ýn performansý göz doldurdu.

26 yaþýndaki orta saha futbolcusunun ortaya koyduðu futbol, Belçika basýný tarafýndan beðeni kazanýrken, De Man ve Bortgoor, Polak ile birlikte Anderlecht'in en iyileri olarak gösterildi.

Bu sezon Nürnberg'den transfer edilen Jan Polak, 6-0 yenildikleri maç sonrasý yaptýðý deðerlendirmede, Fenerbahçe maçýna kadar daha hazýr bir duruma geleceðini belirterek, ''Fenerbahçe maçýndan önce ligde iki karþýlaþmaya daha çýkacaðým. Bu benim için yeterli olabilir. Ama en önemlisi takýmda oynamam'' dedi.

"TÜRK TAKIMI ÝSTEMÝYORDUM"

Bu arada Türk futbolseverlerin yakýndan tanýdýðý ve Anderlecht takýmýnýn maçtaki en önemli kozu olan Ahmed Hassan, gönlünde kurada bir Türk takýmýyla eþleþmemek yattýðýný belirterek, "Fakat rakip olarak karþýmýza Fenerbahçe çýktý. Yapacak bir þey yok. Ben profesyonel bir oyuncuyum, çok zorlu bir maç olacak. Türkiye'nin her tarafýný çok seviyorum. Orada birçok arkadaþým var. Türkiye benim ikinci vataným." diye konuþtu.

Her iki takýmýn da tur þansýnýn % 50 olduðunu belirten Ahmed Hassan, "Ýlk maçýmýzýn deplasmanda olmasý bizim için pek bir þey deðiþtirmiyor, bizim için ayný. Biz bir sistem içinde oynuyoruz. Orada berabere kalýrsak bu bizim için daha büyük bir avantaj olur. Biz orada normal oyunumuzu oynayacaðýz, hem atak hem defans; ama daha çok dikkatli oynayacaðýz." dedi.

Hocasýyla Fenerbahçe hakkýnda görüþtüðünü belirten Ahmed Hassan, "Gerekli bilgileri hocama aktardým. Rakibimiz nasýl oynuyor; ne yönleri etkili ne yönleri zayýf?.. Ona gereken bilgileri verdim." ifadelerini kullandý.

Anderlecht Teknik Direktörü Frank Vercauteren ise Fenerbahçe'nin güçlü bir rakip olduðunu belirtti. Vercauteren, "Bu karþýlaþma bizim adýmýza oldukça zor geçecek. Þunu hesaba katmamýz gerekir, bu turu biz geçemeyebiliriz. Fenerbahçe'nin Köln'de oynadýðý Süper Kupa maçýný izlemesi için bir ekip gönderdik. Ekibimizden gelecek olan görüþleri bu hafta içinde deðerlendireceðiz ve Fenerbahçe'nin ileriki maçlarýný da yakýndan takip edeceðiz" diye konuþtu.

Yeni transferlerle Fenerbahçe'nin kadrosunu güçlendirdiðine dikkat çeken Vercauteren þunlarý söyledi:

"F.Bahçe, üst düzeyde kaliteli bir takým. Taraftarlarý oldukça ateþli, takýmlarýný çok iyi destekliyorlar. Bununla birlikte bir maçý sadece bir oyuncu deðil, tüm takým iyi ve birlikte oynarsa kazanabilir. Biz orada sadece rakibimize karþý deðil, seyircilerine karþý da oynayacaðýz."

ZAMAN / Ýbrahim ARK

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=31749
    -------------------------------------------------------------------------------
    Ayrýca Fenerbahçe-Anderlecht maçýnýn bilet fiyatlarý açýklanmýþ.En ucuz bilet 100 YTL

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Onur Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tüm Türk takýmlarýna Avrupa'da baþarýlar. Ýnþþallah her maçalrýný kazanýrla da Türkiye'me bir hayýrlarý dokunur. Baþka hayýrlarýný göremedik zaten...
    katýlýyorum..

bari ÜLKE puanýmýz yükselsin..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

anderlechte basarilar dilerim

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ÝBB maçýnda ki gibi oynarsalar büyük bi hezimet yaþarlar.ÝBBnin 5 gol pozisyonu vardý fenerin ise 90 dk da sadece 1.Bu arada hasagiçi almayan yönetime buradan saygýlarýmý sunarým.
    Özkan SÜMER

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ülke puaný gibi mantýklý, Türk takýmý gibi hamasi ve duygusal gerekçeler de bu maç için pek umurumda deðil. Anderlect Breams Urbain Hoca'nýn eski takýmýdýr. Gerçi olmasa da benim için deðiþen bir þey olmazdý ama en azýndan þu an çok geçerli bir sebebim var.

Ben Anderlecht'liyim.
    Anderlect'e baþarýlar!
    Konu poetricus tarafýndan (11.08.2007 Saat 22:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Nissan
    Ziyaretçi

Bir suredir izlenimlerim sonucu bir karara varmistim. Daha onceden yazdimsa ozur dilerim.

Cok basarili bir donemimizde yada en basarisiz gunlerimizde bile kendi icimizde 100%'luk bir butunluk saglayamiyoruz. Ornek gerekirse bugun Nuri ile Ziya'yi halan savunanlar var.

Ancak ne zaman bir fenerbahce'nin rezil oldugu mac olsa muthis bir sekilde hepbirlikte buna doyuyoruz. 0-4'luk Milan maci neredeyse bir yil eglendirmisti bizi. Dunku maclarininda guzel bir reytingi olmus diger bolumde. Daha bu maclarina cikmadan ortam hazirlanmis burda.
    Bize bu zevkleri yasatan saibeli takima binlerce tesekkur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)