Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bülent Demirlek..+ TFF....

Nereden
    Belçika

bulent demirleki cemil ustada gormustum mactan onceki gun onumdeki masada oturuyorlardi ibrahim haciosmanoglu gelmisti yanlarina tokalasip gitmisti..o adam degil cemil ustaya Trabzona bile gelmesin mumkunse!
    İnsan ol evlat!

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart ...

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulent demirleki cemil ustada gormustum mactan onceki gun onumdeki masada oturuyorlardi ibrahim haciosmanoglu gelmisti yanlarina tokalasip gitmisti..o adam degil cemil ustaya Trabzona bile gelmesin mumkunse!
    ne mümkünse si hocam yaa
    tüm olanakları kullansa bile gelemez artık trabzona sınırlarından bile geçemez
    onun gidebileceği il sayısı 80 e düştü
    McLas was Here

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeterince güçlü bir kamuoyu baskısı yaratıp hakemlerin daha "Özenli" olmalarına mecbur bırakacağız. Bunun bir tehlikesi var. Avcılar bilirler. Örneğin ayıyı vurursan öldürmek zorundasın, yaralarsan öldüremezsen o seni öldürür. Baskı oluşturma yoluna gider de yeterince oluşturamazsak o zaman onlar üzerimize gelip bizi ezmeye çalışacaklardır. Ligde adalet duygusu şimdiden yara aldı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Demirlek gittiği yeri karıştırıyor!15 Ağustos 2007 10:25

Bülent Demirlek ismi, uzun süredir olaylarla gündeme geliyor. Hakem hocalarının yetersizlikle suçladığı Demirlek, sadece Trabzonspor'u değil, birçok takımı yaktı.
    Son 30 saniyesini oynatmayarak Trabzonspor-Sivasspor maçını tatil eden ve günlerdir süren tartışmalara neden olan Bülent Demirlek'in hakemliği yeniden masaya yatırılmış durumda.

Hakem otoritelerinin ezici bir çoğunlukla beğenmediği, hatta bazılarının “Hakem değil” bile dediği Demirlek, otorite konusundaki zaafı, kararsızlığı ve saha içindeki dirayet yoksunluğuyla eleştiriliyor.

Demirlek'in ön plana çıktığı bazı maçlar ve yaptıkları şöyle sıralanabilir: 2003-04 sezonundaki F.Bahçe Elazığ maçında F.Bahçe'nin iki penaltısı, bir golünü vermedi, yanı sıra Tuncay'ın ofsaytını değerlendirmedi.

UNUTULMAZ DERBİ
    15 Ağustos 2004'teki G.Birliği-Beşiktaş maçında da Demirlek işbaşındaydı. Sarı kart göstermesi gereken futbolcu yerine, olayla ilgisi olmayan oyuncuyu kartla cezalandırması uzun süre konuşuldu.

F.Bahçe ile Beşiktaş arasında oynanan Cordoba atıldığı için Pancu'nun kaleye geçtiği 4-3 siyah-beyazlıların kazandığı karşılaşmada da Demirlek başroldeydi. Geçen sezon G.Saray'ın 5 maç ceza almasına yol açan Ali Sami Yen'deki F.Bahçe derbisi ise Demirlek'in en büyük skandallarından biriydi.

Sahaya müdahaleler nedeniyle defalarca durdurduğu bu karşılaşmayı tatil etmeyen Demirlek'in, Trabzon'da tam tersini yapmasının nedeni merak ediliyor.

BÜLENT YAVUZ: Kuralları işletemiyor
    Ne yazık ki Bülent Demirlek, hakemlik kurallarını işletemiyor. G.Saray-F.Bahçe maçında olup bitenlere nasıl seyirci kaldığını anlayamıyorum. Hayatımda böyle bir maç görmedim.

AHMET ÇAKAR: Hiç mi hiç beğenmiyorum
    Demirlek ile ilgili ilk aklıma gelenlerden biri, F.Bahçe-Beşiktaş kupa finalini berbat etmesi. Onunla ilgili duyduğum şeyler beni çok üzüyor. Üstelik hakemliğini de kesinlikle beğenmiyorum.

ÖZCAN OAL: Demirlek hakem değil
    Bülent Demirlek'i nasıl eleştirelim ki.. O bana göre hakem değil. Bir kere saha içinde otoritesi, saygınlığı yok. Futbolcular karşısında bu kadar ezilip büzülen bir hakemliği ben kabul etmiyorum.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

gaybana61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şerefsiz herif 30 saniye bu nasıl bitirmezsin sen macı korkak....

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam diyet öder gibi, gs'ye 5 maç geldi yönettiği maçta, şimdi de biz yandık nasıl olsa bize ceza gelmesi hem "tatmin" yaratır bazı çevrelerde, hem de medyada gücümüz olmadığından her zamanki gibi hakkımız çok kolayca yenir, haklı taraflarımızın üstü kapatılır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben başkanın yerinde olsam yapılan toplantıda bak vali herşey tamam diyor buna rağmen çıkmazsan sen Trabzonspora düşmanlık için çıkmıyorsun bunun hesabını sorarız tarzında ikna edici bir şekilde baskı yapmalıydı.azize olsa çoktaaan halletmişti.3 puanı silmek için adam maça bilerek çıkmadı ve 30 saniyeyi oynatmadı.sivaslılar dayak atıp stres attılar hakemin sayesine bir de kebap 3 puan bir de mazlum edebiyatı ile şirine oldular medyada.çoook büyük şanslı takımmış helaaallll....Trabzonspor da yine acıların takımı yine yalnız ve yine saldırgan olarak kaldı medyada.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Galatasaray-Fenerbahçe maçını neden tatil etmedin Demirlek!

Sayısı binlerle ifade edilen yabancı madde sahaya yağacak. Üstelik bu maddelerin içinde kesici maddeler de bulunacak. Taç çizgisi kenarındaki bütün mücadelelerde futbolcuların başına yağmur gibi şişe,çakmak vs. yağacak ve futbol oynamak imkansız hale gelecek. Fırlatılan çakmak yüzünden bir polisin tek gözü kör olacak. Tribünde kavga dövüş gırla, taraftar polise saldıracak. Sen de paşa paşa maçını yönetip bunları görmeyeceksin Demirlek. Hiç bir şey olmuyormuş gibi davranacaksın. Çünkü futbol oynanmasını engelleyen hiç bir şey yok. Futbolcular koşarken kafalarını tutup sakınmıyorlar bay Demirlek.

Ama Trabzon'a gelince birdenbire hakemlik vasıflarını hatırlayacaksın. Futbolcuların güvenliğini her şeyden önde tutacaksın. Sahalardaki bu çirkinliklere o delikanlı tavrını koyup soyunma odasının yolunu tutacaksın. Vali gelmiş, emniyet müdürü güvence vermiş, gerekirse stad boşaltılırmış, maçın bitimine 30 saniye kalmışmış. Sen yer misin be Demirlek! Fair-Play havarisisin ya. Bu konudaki hassasiyetini daha önce defalarca gösterdin ya. Staddaki insanların güvenliğini her şeyden ön planda tuttun ya. O polis kör olmadı senin yönettiğin GS-FB maçında. Tribünde polisle taraftar meydan savaşı yapmadı. Sahaya binlerce madde yağmadı. Maçtan sonra insanlar hapis yatmadı.

Üç ay önce delikanlıydın, kavga dövüş içinde 90 dakika maç yönetirdin. Şimdi öyle sümsük olmuşsun ki 30 saniye dayanamadın.

Ne de güzel ders verdin Trabzon'a, Trabzonspor'a Demirlek. Maç nasıl izlenilir öğrettin. Ama bir de şunun hesabını ver. Bu iki maçı yöneten Bülent'lerden hangisi sensin!
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her sene mutlaka Trabzonspor'un hakkini yemek icin para ugruna namusunu satmaya alismis olan iki hakem görevlendiriliyor. Bu sezon ilkini tanimis olduk. Bülent Demirlek bu namussuzluk carkinin ilk dislisi oldu. Önümüzdeki haftalarda carkin ikinci dislisini de görecegiz.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı trapesus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üç ay önce delikanlıydın, kavga dövüş içinde 90 dakika maç yönetirdin. Şimdi öyle sümsük olmuşsun ki 30 saniye dayanamadın.
    Ne de güzel ders verdin Trabzon'a, Trabzonspor'a Demirlek. Maç nasıl izlenilir öğrettin. Ama bir de şunun hesabını ver. Bu iki maçı yöneten Bülent'lerden hangisi sensin!
    Sanirim bunu kendisi de bilmiyor. Dönmeye o kadar alismis ki, her macta aldigi paraya göre dönüyor. Insan bi kere dönmeye görsün. Ondan sonra kim fazla para verirse ona döner.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bulent demilek benim bildigim Burda degil Izmir bolgesi hakemi. Urlada Halk egitimde calisan bir ogretmen ayni zamanda.Pek gorev filan yaptigi yok 1 Lig hakemi oldugu icin
    13 Vitor Hugo

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

maçın başından beri yapılanları ya görmedi yada görmezlikten geldi musa aydın gözünün önünde neler yaptı acaba o nereye bakıyodu çıkış tünelini mi arıyodu
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

vadaa55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulent demilek benim bildigim Burda degil Izmir bolgesi hakemi. Urlada Halk egitimde calisan bir ogretmen ayni zamanda.Pek gorev filan yaptigi yok 1 Lig hakemi oldugu icin
    bursa hakemi olması lazım hatta benim bir hocanın tanıdığı... hıyarın teki diyordu...
    kendisi beden eğitimi öğretmeni olması lazım
    Konu vadaa55 tarafından (15.08.2007 Saat 18:20 ) değiştirilmiştir.
    sen git durma, ağlasa da gözlerim, sana gülümseyeceğim. dün buzdan bir dağ iken, hayaline aldanıp,birden çözüldüğümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasında TRABZONSOR

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

3-2 lik Trabzonspor-bjk maçının da hakemiydi galiba o maçta da verdiği/vermediği kararlarla seyirciyi tahrik etmişti

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı POYRAZ.61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanirim bunu kendisi de bilmiyor. Dönmeye o kadar alismis ki, her macta aldigi paraya göre dönüyor. Insan bi kere dönmeye görsün. Ondan sonra kim fazla para verirse ona döner.

EĞİTİM ŞART!!!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adam bidaa bizim maçlara verilmesin kişiksiz herif idda ediorum bu adam kişiliği oturmamış rezil bi adam

ozants61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mayıs 2006
    İzmir Atatürk
    Türkiye Kupası Finali
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Dakikalar 31’i gösterdiğinde Ümit Özat ile Okan Buruk arasındaki mücadele sonrasında iki futbolcu da yerde kalıyor... Herkes Ümit’e faul yapıldığını düşünürken, Demirlek Beşiktaş lehine faul kararı veriyor. Topun başına gelen Tümer, frikikten attığı golle Siyah-Beyazlı takımı öne geçiriyor. Bu karşılaşmada takdir haklarını sürekli olarak Kara Kartal’dan yana kullanan tecrübeli hakem, Fenerbahçeli taraftarların da büyük tepkisin çekmişti. Beşiktaş’ın kazandığı Türkiye Kupası’nın, Yıldırım Demörören tarafından, o dönemde hasta olan Haluk Ulusoy’un babasına götürülmesi de eleştirilmişti.

26 Kasım 2006
    Hüseyin Avni Aker
    Süper Lig maçı (15.hafta)
    Trabzonspor-Fenerbahçe

2006/2007 sezonunun ilk yarısının bitmesine iki hafta var... Avni Aker Stadı’nda Trabzon ile Fenerbahçe kozlarını paylaşıyor, hakem Bülent Demirlek... Trabzonsporlu Ufukhan, geçen hafta Ayman’ın Balili’ye yaptığı hareketten daha sert bir şekilde Uğur Boral’a tekme atıyor. Pozisyona çok yakın olan Demirlek, kırmızı kartı göstermeyince, ertesi gün hakem hocaları ve futbol otoriteleri tarafından ağır eleştiriler alıyor. Bu mücadelede de sahaya bir Trabzonspor taraftarının girmesi, Sivasspor maçıyla ufak da olsa benzerlik taşıyor.

19 Mayıs 2007
    Ali Sami Yen
    Süper Lig maçı (33.hafta)
    Galatasaray-Fenerbahçe

İşte tüm dünyanın gündemine oturan derbi... Fenerbahçe şampiyonluğunu ilan etmiş, ezeli rakibi Galatasaray ile formalite maçı oynuyor. Ancak, herkesin skorunu merakla beklediği bu karşılaşma biraz ‘sulanıyor’! Sarı-Kırmızılı taraftarlar sahayı pet şişe yağmuruna tutuyor, Demirlek 48’de oyunu durduruyor, 55:25’te soyunma odasına giriyor, maçı 17 dakika sonra yeniden başlatıyor. Sarı-Kırmızılılar, Sami Yen’in zeminini sulamaya devam ediyor! Herkesin tatil edilmesini beklediği maçı devam ettiren Demirlek, çok eleştiriliyor.

12 Ağustos 2007
    Hüseyin Avni Aker
    Süper Lig maçı (1.Hafta)
    Trabzonspor-Sivasspor

Merkez Hakem Kurulu’nun gözbebeği Bülent Demirlek, ligin ilk maçında yine görev başında... Trabzonspor, Sivasspor karşısında 1-0 önde, artık uzatma bölümlerine geçilecek. Ayman Abdelazez, Sivassporlu Balili’ye öyle sert giriyor ki, herkes ‘kırmızı’ olması gerekir diyor. Futbolcular birbirine giriyor. Peki ya Demirlek ne yapıyor? Ayman’a ve Musa’ya sarı gösteriyor. (Burada otoritesini gösterebilse, belki de hiç olay yaşanmayacak) Sahaya bir taraftar giriyor, Mehmet Yıldız’a vuruyor. Sivaslı futbolcular bu taraftara saldırınca ortalık karışıyor. Maçı 30 saniye kala tatil ediyor.
    İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ÖLÜMÜNE BORDO MAVİ...

MehmeTS_ADANA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

bu şerefsiz gayse-febe maçını tamalayabiliyor fakat bizim maçı tamamlayamıyor.olacak işmi bu
    Futbol basit bir oyundur.Zor olan basit oynayabilmektir

Johann CRUYFF

bmnserdar_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

böyle hakemler oldukça türk futbolu bir yere gidemez galatasaraya gelince 2 kere durdurdugu maçı devam ettiriyorAyrıca koluk parcaları luganonun gösterdigi gibi bogazını kesebilir insanın.Trabzon da validen emniyet müdüründen aldıgı güvenceye ragmen maçı tatil ediyo hemde başkan isterseniz tribünleri boşaltalım önerisine ragmen o fıfa kokartınıda nasıl vermişlerse ona

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

neden bu ülkede hakemler ceza almazlar anlamıyorum?...

adam hep vukuat...

cem papilanın yerini doldurmuş!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

gkhntrk_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

suc bunu hakem yapanda... zaden kücüklümden beri sevmiyordum bu hakemi simdik ise hic sevmiyorum
    GkhnTrk61--> Trabzon benim Herseyim Trabzonspor ise Dünyam....

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bmnserdar_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle hakemler oldukça türk futbolu bir yere gidemez galatasaraya gelince 2 kere durdurdugu maçı devam ettiriyorAyrıca koluk parcaları luganonun gösterdigi gibi bogazını kesebilir insanın.Trabzon da validen emniyet müdüründen aldıgı güvenceye ragmen maçı tatil ediyo hemde başkan isterseniz tribünleri boşaltalım önerisine ragmen o fıfa kokartınıda nasıl vermişlerse ona
    Inan Türk futbolunun bir yerlere varmasi hic kimsenin umurunda degil. Herkez Türk futbolunun gelismesi konusunda kendilerinin bile inanmadiklari bir seyler söylüyorlar.
    Hakem denen satilmis adama kalan 30 saniyenin oynatilmasini, her türlü tedbirin alinacaginin garantisi verilmesine ragmen, hatta bununla da yetinilmeyip sahanin bosaltilacaginin söylenilmesine ragmen yine de oynatmadi kalan 30 saniyeyi. Simdi ben bu adamda art niyet aramayayim da ne arayayim? Trabzonspor üzerinde her sene alisilagelmis olan cirkin oyunlar bu sefer erken basladi. Malum, hic degilse sezon basladiktan bir kac mac sonra cirkin oyunlarin üzerimizde oynanilmasina alismistik. Bu sefer biraz erken oldu.

sazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet Ulusoy'a bende tepkiliyim ama ona gelene kadar asıl suçlu olan yönetimdir. Yönetim sahip çıkıyormu sizce takıma. Ha birde güya 3 transfer vardı ne oldu bilen varmı?
    En büyük bordo mavi.....

ozants61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla yonetım bu olaylar sayesınde transferlerıde uunutturdu helal olsun yaa...
    İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ÖLÜMÜNE BORDO MAVİ...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı sazman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Ulusoy'a bende tepkiliyim ama ona gelene kadar asıl suçlu olan yönetimdir. Yönetim sahip çıkıyormu sizce takıma. Ha birde güya 3 transfer vardı ne oldu bilen varmı?
    Bence bu olaylar sonrasinda sahip cikiyor. Egri oturup dogru konusmakta fayda var her zaman. Hic kimse ellerine silah alip kulübe sahip cikmak adina insan öldürmelerini bekleyemez. Gerekli olan her seyi bence yapiyorlar. Gereginden fazla ceza almamiz durumunda ellerinden gelen her seyi yapacaklarini da söyledi yönetim. Su anda sonucun ne olacagini beklemekten baska yapilabilecekleri bir sey yok.
    Transferlere gelince. Sanirim bunu Transfer ile ilgili topige yazmalisin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)