Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 268 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yanındayız Ayman!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yanındayız Ayman!

Senin yaptığın tamamen futbol içinde, futbol karakterine uygun, tamamen ayman tarzı müdaheleydi. Senin hareketinde en ufak bir kasıt(ırkçılık) olmadığını bilmekteyiz. Hareketinin sert olduğunuda bilmekteyiz tabiki. Seni ezdirmeyeceğiz. Musa ve Sivaslıların sana yüklenip beleşten 3 puan almalarına kesinlikle izin vermeyeceğiz. Ordu-Eskişehir Maçını hatırlatırız. Sahada insan bıçaklanmış fakat maçta ordu spor mağlup ilan edilmemiştir.

Ayman bizim Sert Çocuğumuz, Sivaslılara Yedirmeyiz.
    Konu Vkgz tarafından (13.08.2007 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya sivas başkanı çok iğrenç bir açıklama yaptıı ayman arapmış balili israilliymiş bliliyi bu ligde zaten kimse istemiyormuş ayman israilli diye balliye sert girmiş ayağını kırmak istemiş ya tam bir haysiyetsin bu sivaslı başkan bizi milliyetçi biliyorya şimdi olaya ırkçılık iddaları sokuyo ki ayman da ayrıyetten ceza alsın ekleyin arkadaşlar sivasıda bizanslıların yanınaa bunlar haysiyetsiz istanbul destekçisi
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aferin len Ayman, accuk sert girdi ne var? Numaracı balili, hiç sevmezdim zati.
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Balili'nin bakışları bile belli ediyor adamın içindekileri. Maçtan sonra koridorda ersen'in baliliye gülerek bir "yaa balili" deyişi vardı ki, sanki "balili sende az .... değilsin" der gibiydi.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya birakin arkadaslar, Aymanin Kasitli girmedigini bana anlatmayin ben hic kimseyi savunmam herzaman tarafsiz degerlendiririm herseyi, Aymanin yaptigi hareket Balilinin ayagina tam denk gelseydi ayagi ciddi bir sekilde sakatlanabilirdi, gerci bu irkci olaylarina inanmiyorum Aymanin biraz daha kendine ceki düzen vermesi lazim tamam kosuyor mücadele ediyor ama birazda sert hareketlerine dikkat etsin, bu hareketleri hemen hemen her macta yapiyor.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepimiz ayman'ız.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hic kimseyi savunmam herzaman tarafsiz degerlendiririm herseyi
    Bilmez miyiz?

gkhntrk_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayman ayman ayman

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

futbolcumuza tabiki sahip çıkalım . ama ayman gerçekten çok dengesiz girmiştir. bu her maçta olan olaylar. dünyanın 4 bir tarafında bacaklar kırılıyor,, bunun önüne geçilemez.

sivaslı forvet oyuncu ceza sahası içinde kendini yere atarak hakemi aldatmıştır, hakemde penaltı vermeyerek futbolcunun niyetini anlamıştır ama sarı kart göstermemiştir.kaldıki zaten bir sarı kartı vardı. malesef bunu kimse konuşmuyor herkes aymanı konuşuyor. ayman kadar bu beceriksiz, dirayetsiz, kin dolu hakem suçlu değilmidir??

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben hic kimseyi savunmam herzaman tarafsiz degerlendiririm herseyi
    Bunu sen mi diyosun =)

Ayman'ın yaptığı hareket maçın atmosferine göre gayet normaldi bana göre. Maç boyunca Mohammed denen futbol cahilinin Ceyhun'a yaptıklarının yanında azdı bile.
    Hatta maçın ilk yarısı bittiğinde kuzenime dedim ki ; " kuzen bu Sivaslı futbolcular bizimkileri hırpalamaya gelmiş. Ziya Doğan Hasan ve Ayman'ı alsın da öğrensinler futbolcu nasıl hırpalanır. "

Kısasa kısas ..

Ayman'ı pek sevmem ama tasvip edemeyeceğim bir davranışla karalanmasını kabul edemem. Kabul etmemeliyiz.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ya birakin arkadaslar, Aymanin Kasitli girmedigini bana anlatmayin ben hic kimseyi savunmam herzaman tarafsiz degerlendiririm herseyi, Aymanin yaptigi hareket Balilinin ayagina tam denk gelseydi ayagi ciddi bir sekilde sakatlanabilirdi, gerci bu irkci olaylarina inanmiyorum Aymanin biraz daha kendine ceki düzen vermesi lazim tamam kosuyor mücadele ediyor ama birazda sert hareketlerine dikkat etsin, bu hareketleri hemen hemen her macta yapiyor.
    Bizde benzer şeylerden bahsediyoruz arkadaşım.Olayın ırkçılıkla eşleştirilmesi mide bulandırıcı..Bizim çok futbolcumuza çok kasti tekmeler atıldığını çok iyi biliriz biz...Yüzüne tüküren haysiyetsizler(Nobre) bile vardı..Ama kartına sarılsaydı sayın demirlek,olaylar büyümeyecekti...

Ayman değil bu olayın sorumlusu,Aymanı ve tüm ts lileri çileden çıkaranlar ve hakem tabi ki..
    Konu 61viya tarafından (13.08.2007 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

femalkocoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Medya bölümüne açtım ama ilgi görmedi yada gözünüzden kaçtı

Lütfen herkes takip edebildiği kadar internetteki durumu takip etsin. ZAMAN gazetesi türkiyenin en objektif haberini yapan gazetedir.Ve trabzondaki olaylar hakkında anket başlatmış lütfen katılın

Bundan önce ayman açıklamalar yapmış onları vereyim

Ayman konuştu: Kasti hareket yapmadımTrabzonsporlu futbolcu Ayman Abdelaziz'in menajeri Erdem Alataş, Ayman'ın 7 yıldır Türkiye'de forma giydiğini, bu futbolcunun 4 yıldır da Balili ile karşılıklı olarak oynadığını ve iki oyuncu arasında düne kadar herhangi bir sorun çıkmadığını söyledi.
    Multimedya

İlgili Haberler

Alataş, dün gece Trabzonspor ile Sivasspor arasında yapılan ve 90. dakikada çıkan olaylar nedeniyle tatil edilen maçın ardından Ayman'a yöneltilen suçlamalarla ilgili açıklamalarda bulundu.
    Ayman'ın 7 yıl önce Kocaelispor ile anlaşarak Türkiye'ye geldiğini ve ilk yıllarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak için başvuruda bulunduğunu belirten Alataş, ''Ayman, 7 yıldır Türkiye'de. Balili de 4 yıldır Türkiye'de oynuyor. Düne kadar ikisi arasında herhangi bir sorun olmadı'' dedi.
    Maçtaki görüntülerin iyi incelenmesi gerektiğini kaydeden Alataş, ''Ayman, kasten Balili'nin ayağına gitmedi. Topa sert girdiğinden dolayı da maçın hakemi faul verdi ve Ayman'ı sarı kart ile cezalandırdı. Ayman, sert oynayan bir oyuncu. Ama olayın başka yerlere çekilerek Ayman'ın üstüne gidilmesi yanlış. Ayman'ın kişilikli, ahlaklı bir oyuncu olduğunu herkes biliyor'' diye konuştu.
    Ayman ile Balili'nin arasında bir din çatışması olduğu yönündeki söylemlerin çok yanlış olduğunu kaydeden Alataş, şöyle konuştu:
    ''7 yıldır Ayman, böyle bir çatışma yapmadı da bugün neden yapsın? Din çatışması şeklinde çok yanlış yorumlar yapılıyor. Dünkü maçta olan tesadüfen bir fauldür. Ayman, aşırı hırslı bir oyuncu ve mevkisi itibariyle de onla mücadeleye girdi ve faul yaptı. Böyle sözlerle Ayman'dan çok Trabzonspor yıpratılıyor. Kesinlikle buna izin verilmemeli.''
    -AYMAN: ''NORMAL FAUL YAPTIM''- Trabzonspor'un Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz ise maç içerisinde normal bir faul yaptığını söyledi. Faul pozisyonunun çok abartıldığını ifade eden Ayman, ''Ben kasti bir hareket yapmadım. Normal bir faul yaptım ve hakem de sarı kart ile beni cezalandırdı'' diye konuştu.

BUDA ANKET İLETİŞİMADRESİ

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704
    Aşk sadece bordomaviymiş

)-: Yarim sende varmidur oy benum gibi sevdaluk :-)

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

bari balili ye laf etmeyin daa...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

ulan demekki her böyle sert faul yapildiginda kavga dövüs cikmasi gerekiyor.
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birisi karadenizde diğeri içanadoluda.Yılda 2 kez karşılaşan oyuncular. Birbirlerini bunun dışında görmeyen birbirlerinden haberi olmayan.Bu iki oyuncu nasıl olurda birbirlerine ırkçı gözle bakabilirler ben bunu merak ediyorum. o zaman aymanın milan ilede sorunu olması lazımda osa sırptı yanı bunu böyle düşünürsek.
    Oyun kuralları içinde sert bir faul yapılmıştır ve bu faul irkçılığa bağlanmıştır çok ayıp. Tabikide aymanı bu konuda ezdirmeyeceğiz.o biizm oyuncumuzudr ve aymanın asla böyle bir şey düşüneceğini sanmıyorum.Emre belezoğluda böyle bir şeye maruz kalmıştı ve nasıl onun yanında olduysak biizm oyuncumuz olmamasına rağmen tabikide aymanın arkasındayız.o zaman ayman genelrde hep sert girere o zaman herkese karşı irkçi.Bence bu sözü ağzına alıp bir insanı suçlayanlar en büyük irkçı.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adamın faulleri bu şekil cezasını çekmiştir aldıı sarı kartla

ama sivaslı hayvanlara neoluyor adama tekme(hayrettin) tokat yumruk sallıyolar
    neden tahrik ediosunuz ondan sonra sivaın yöneticileri neden olayı ırkçılığa çekiosunuz neden

ayman ezilmeye çalışlıyor ezdirtmeyecez sonuna kadar arkandayız ayman

Nereden
    İstanbul

korkuyorlarsa etekli gibi oynamasinlar o zaman baska spor yapsinlar futbol sert oyundur yapilicak bisey yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx

dün akşam ki maçı katleden olayları bu hale getiren Bülent Demirlek'ten başkası değildir.Lig tv.com ana sayfasında bununla ilgili bir anket yapmış.Bülent Demirlerk'e düdük astırmak isteyen arkadaşalr buyrun

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet erkek oyunudur...Ayman çok sert giren bir oyuncu bu takımda işi yok yalandan savunmaya da gerek yok...
    Konu Harun tarafından (13.08.2007 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İçeriği kötü olan mesajları alıntı yapmayalım mümkünse.
    Konu Harun tarafından (13.08.2007 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakaretten ceza alacağını biliyorsundur umarım
    alışmışz ceza almaya camia olarak...rahat ol

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Ayman'a ırkçı diyenler o sahaya giren taraftarlardan 1000 kat daha dengesizdir. Ve bu cezasız kalamamalı!!!
    FxY

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ayman gibi kendini kontrol altinda tutamayacak sorun yaratabilecek oyuncu istemiyorum trabzonda, Bu yüzden yattarinda satilmasini istiyorum.

Ayman o hareketi yapmasaydi bugün baska seyler konusur olacakdik. Yarin yine ayni bir durum ile karsilasirsaniz ayman hey ayman biz hepimiz AYMAN miyiz diyeceksiniz ?

AYMAN SATILSIN. HATTA SIVASA VERSINLER.
    Konu Gamze tarafından (13.08.2007 Saat 17:30 ) değiştirilmiştir. Sebep: Tabirlere dikkat edelim.Düzenlendi.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ayman'ı takdîr edeceğim aklıma gelmemişti hiç.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Futbol Gündemi programına bağlanan Ziya Doğan da "Ayman faul yaptı. Sarı kartını gördü. Cezasını çekti. Ama ILK YARIDA AYMAN'ın YAPMIS OLDUGU SERTLIGI ONAYLAMIYORUM. Ayman'a kaç kişi saldırıyor bakın. 70 metreden koşup gelip saldırıyorlar. Ama bunu değişik boyutlara getirmeyelim. Neredeyse din muhabbetine getirdik. Bunlar çok ayıp. Maçtan sonra ben Ayman'ı uyardım. Ama ilk 25 dakikayı seyretmek lazım. Buna benzer çok faul oldu ve hakem çok eksik kaldı. Aynı hakem İstanbul'da benim 3 oyuncumu attı. Ama ben ona sahip çıktım. Fakat hakem maçı enteresan hale getirdi. Sadece bunu söylemek istiyorum" ifadesini kullandı.

http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSupe...?r=1&hid=24393

Hakkatten siyirmis bu adam. Ayman ikinci yari oyuna girmemismiydi? Ben mi yanlis hatirliyorum.?
    Konu irfanb tarafından (13.08.2007 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)