Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tepkimizi Koyalým!... Bu Þehir Sahipsiz Deðil!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Standart Tepkimizi Koyalým!... Bu Þehir Sahipsiz Deðil!

Trabzon insanýnýn kiþiliðini herkes bilir... Baþta adaleti severiz. Güzel oynayaný alkýþlar yanlýþ yapaný ýslýklarýz!

þimdi sivasspor güzel top oynarken alkýþladýk. Ama sonra ne oldu? herþey tersine döndü. Neden? Olaylar apaçýk ortada...

Sivassporlu oyuncular aymanýn balilye yaptýðý fualdan dolayý trabzonsporlu futbolcularý tartaklamaya baþladýlar. ardýndan rahat durmamaya devam ettiler..
    oysa bizimkiler olaylarý yatýþtýrtamaya çalýþýrken onlar Rahatsýzlýklara devam ettiler...

Sonra ne oldu? burada görünmeyen gizli bir el vardý... Tabi kimse görmedi HAKEMÝ...

hakem olaylarý izledi ... alevlenip yangýnýn çýkmasýna izin verdi. hala yangýný söndürmeden izlemeye devam etti.. ta ki adaleti arayan bir taraftar sahaya girene kadar...

sonra neyi izledik? taraftar döven 5 sivaslý futbolcunun yaný sýra sivas kulübesinden gelenler de buna eklendi.

ayrýca diðer yandan bir trabzonspor taraftarýný kovalayan 3 sivassporlu vardý....

þimdi trabzonspor taraftarýnýn yaptýðý neydi biliyor musunuz?

dolu bir bardaðýn içine bir taþ koyarak suyu taþýrmaktý....

peki sivassporlu oyuncular ne yaptý? çok güzel þeyler yaptýlar deðil mi...

ayrýca sivassporun t.direktoru ne dedi ? "mýsýrlý ayman israilli baliliye fual yaptýktan sonra ...." olay ne kadar amator ve iyi(!) niyetli deðil mi?

trabzonspor sahipsiz deðildir! yönetim susabilir hiç bir þey söylemeyebilir hatta kendini suçlayabilir ama taraftar takýmýný ilk sahiplenen ve ilk hakkýný savunandýr...

lütfen bmn. yönetiminin hazýrlayacaðý bir bildiri varsa onu gereken yerlere iletsin...

tff@tff.org.tr

stadyum@trt.net.tr
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

nedne tepki vereyim kardesim?
    aymani bilmiyor muyuz biz! bülentin söylediginde haklilik payi yok mu?
    hirsizin hic mi sucu yok?
    o sahaya girenlere de ödül verilsin! bordomavi.net taraftar ödülleri kapsaminda en yigit taraftar diye bir bu eksik zaten degil mi? ayni seyler yattaraya yapilsaydi ne yazacaktiniz?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    38

Nytre yazdýðýn yazý çok doðru.
    sivasspor baþkaný hocasý çýkyýor biz kardeþ klübüz diyor ama oyuncularýnýn yaptýklarý pislikleri anlatmaya dilleri varmýyor. böylesi iþlerine geliyor çünkü. ayrýca bu maçýn son 30 saniyesini oynatmayanlar utansýn.

Sercan Yaylý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Standart Trabzonu bitirmeye çalýþýyorlar

Bence en iyisini yaptý taraftarlar ama eski taraftarlar olsa ordaki sivaslý futbolcular linç edilirdi trabzon çok deðiþti sað duyulu insanlar doldu.kýsacasý cehennem avni aker cennet oldu son senelerde ve çekinen taraftarlarla doldu.
    hele ki o bülent uygunmudur ne dir adamlarýn nereli olduklarýndan sanane olayý büyütmek için herþeyi yapýyor maçtan sonrada birde yok tehdit telleri alýyorum falan filan özel numaradan diyor adam numarasýný göstersinde arasýn diyor trazbon taraftarlarý uyanýn artýk ezilmeyin

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..böyle bir olay nerde görüldü..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Ýþin içine bir de ýrkçýlýk girdi ki kesin hükmen yenilgi çýkacak. Ayman'a da saðlam cezâ gelir.

Trabzon, þiddet, ýrkçýlýk üçlüsünü yine bir araya getirdiler. Bu olay yönetimin, teknik direktörün falan konusu deðil. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

selcukuzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..böyle bir olay nerde görüldü..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    Teslimiyetçi zihniyet.
    Tamam ceza alalým. Ama Sivasspor lularýn yaptýklarýna ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dövdüler görmedin mi ? Ne olduda tatil edildi maç ?
    FENERBAHÇE maçýný KADIKÖYde tatil etsin bu DEMÝRLEK te göreyim.

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

ben burda konuþulmadan önce gerekil yerlere maillerimi attým.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 mü 5 mi verecekler bilemem.ama hükmen yenilmememiz gerekir.en azýndan gs maçýnda olanlara göre biþey olmadý stadda.ayrýca sivaslý oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamýz razýyým.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezayý mhkdan almalý.
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Bartuð13 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben burda konuþulmadan önce gerekil yerlere maillerimi attým.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 mü 5 mi verecekler bilemem.ama hükmen yenilmememiz gerekir.en azýndan gs maçýnda olanlara göre biþey olmadý stadda.ayrýca sivaslý oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamýz razýyým.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezayý mhkdan almalý.

NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLERÝ VERÝRMÝSÝN ?

Dogan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ayman'ýn maç sonunda Trt'de ki röportajda Balili'ye yaptýðýný insan düþmanýna yapmaz. Maç bitmiþ ne olmuþsa olmuþ Balili gidiyor Ayman'ýn yanýna Ayman suratýna bakmýyor, bi de diyor o kendini yere attý. Sen kime iki ayak kesilirsen kesil o senden kaçmak için bile kendini yere atar. Olaylarda en suçsuz olan da Balili. Ben sadece futbolunu kalas bilirdim kiþiliði de öyleymiþ. Kýsacasý nefret ettim bu akþam Ayman'dan...
    "Haksýzlýk karþýsýnda susan dilsiz þeytandýr."

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þu Ayman'ýn mýsýrdan isteyeni vardý galiba...
    BORDO MAVÝ

Punisher-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý selcukuzun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Teslimiyetçi zihniyet.
    Tamam ceza alalým. Ama Sivasspor lularýn yaptýklarýna ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dövdüler görmedin mi ? Ne olduda tatil edildi maç ?
    FENERBAHÇE maçýný KADIKÖYde tatil etsin bu DEMÝRLEK te göreyim.
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

düsün bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Biz kimiz?

Biz Anadolunun tüm takýmlarý Fenere , Bjkye , Gsye Ezilirken onlara kafa tutmuþ onlarý ezmiþ TRABZONSPORUZ!
    Herkes kendi çöplüðünde ötücek arkadaþ. Kimse çýkýp Trabzon'da stad týklým týklým doluyken Trabzonspor formasý giyen adama çirkeflik yapsa bile haddini aþamaz. Bizim futbolcumuz sahipsiz deðil!

Yapýlanlar doðru mu ? Hayýr çok yanlýþ ! Ama bu olaylar bizi kenetlenmeye itebilir.

Ama yinede utanýyorum olaylardan dolayý..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

düsün bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..

AH BENÝ BÝR ANLASAN ! SEN EÐER 30 SANÝYE ÝÇÝN HAKEMÝ SAHAYA ÇIKARTAMIYORSAN , lobinde sýfýrdýr , bu gidiþle büyüklüðün de

Yaþ
    44

Sahada olan olaylarýn sadece Trabzona zarar verdiði ortada . Sadece küçük bir hatýrlatma Trabzonun masa baþýnda kaç þampiyonluðu çalýndý ? Bu maçýn masa sonucu hemen altta...

Sivas maçýnýn cezasý = 3 - 0 hükmem maðlubiyet - 3 maç saha kapatma

24 yýldýr þampiyon olamýyoruz ileri gidelim derken hep geriye adým atýyoruz , o hakemi soyunma odasýndan çýkartamayan o 30 saniyeyi oynatamayan bir yönetimimiz var çok yazýk , sadece o renklere gönül veren gerçek Trabzonlularýn bu olaylara kayýtsýz kalmamasý gerekli.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

10 sn ye kalmýþ bi maçý tatil eden hakem aciz halemdir rezildir o hakem rezil
    nytre kardeþin dediklerine harfi harfine katýlýorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Evet olaylar yalnýþ ama bu sadece Trabzonda olmuyor. Biz saha içinde öldürülen taraftarý unutmadýk, biz döner býçaklarýný satýrlarý unutmadýk, biz geçen seneki Ali Sami Yen'de olan üçüncü cihan harbini unutmadýk.

Hiç kimse Trabzonsporu daraðacýna çekemez
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

bazýlarýmýz saçmalamaya baþlamýþ bence yok isterseniz adamlara kurþun sýksaydýk birde bu olaylarýn savunulacak hiç bir þeyi yoktur
    adamlar ne kadar tahrik ederse etsin yazýktýr bu taraftara be 30 saniye kalmýþ maçýn bitmesine sahaya giriyorsun gerizekalý herif
    ve bizede ibreti alem için en aðýr cezayý verirler görürsünüz
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Sahaya atlayanlarýn baðlantýlarý araþtýrýlmalýdýr. Bu iþ Mehmet Yýldýz, Ayman, Bülent uygun, Ziya Doðan mes'elesi deðil. Ýþin içinde Yahudî var, Trabzon var. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu hakem GS-FB maçýný yöneten hakemdir.O maçtaki olaylarý hatýrlayýn stad yakýldý.O maç tatil edilmedi de bu maç niye edildi?

ARAF - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    50

bunu hakemi sahaya çýkartamayan yönetime söylemek lazým adam yok baþýmýzda ADAM
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Bartuð13 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

Alýntý selcukuzun Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLERÝ VERÝRMÝSÝN ?
    ajansspora yaptýðý haberdeki yanlýþlýktan
    faal futbol hakemleri derneðine hakemle ilgili
    tffye kararlarda dikkatli davranmasý ve adil olmasý için
    ligtvye yayýndaki problemden

mailler attým.nereye attýn dersen de google yazdým.resmi sitelerinin linklerine týkladým ve ordan bize ulaþýn bölümünden gelen adrese gönderdim.elimden bu kadar geldi
    HADDÝNÝ BÝLEN MERTTÝR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTÝR,CUMHURÝYET ÝÇÝNDE CUMHURÝYET KURAN NAMERTTÝR!NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMÝN KAHRÝMAN,AHMET MUHAMMET DEMÝREL VE MESUT KELEÞ!SÝZÝ HÝÇ UNUTMAYACAÐIZ!21.12.2009

Takým tutmak farklý, adam tutmak farklý...

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

baþta bir yüreme engelli trabzonspor traftarý olarak olanlarý kýnýyorum bügün itibariyle artk birlik olalým baþkanýmýza aralýk ayýna kadar sahip çýkalým çünkü o trabzonspor baþkaný bizim bizden baþka dostumuz yok çünkü biz kendi kendimizi yersek ezik basýný ez meye baþladý zaten yok eksi yok 10 maç yok en aðýr ceza verilsin birlik olalým ve trabzonsporumuzu tekrar eski günlere dönmesi için biþeyler yapalým þuan kafamý yastýða koyamýyorum bazý ezik lerin tv konuþmalarý cnm çok sýktý bu ülkede hakkmýz bazý þerefsizlerce þampiyonluklarýmýz çalýndý o ezik basýný o zaman bile o ezikleri haklý gördü þunu bu gün yine gördüm kü bu ülke spor basýnýnda trabzonmuzu ve trabzonsporumuzun çok ciddi çekemiyorlar ve bizi tasfiye etmeye çalýþýyorlar ve bir trabzonlu olarak bütün trabzonsporlura gelin birlik olalýmm lütfen biþey yapalým..

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu hakem GS-FB maçýný yöneten hakemdir.O maçtaki olaylarý hatýrlayýn stad yakýldý.O maç tatil edilmedi de bu maç niye edildi?
    o maçda sahaya girmediler o maçda taraftar futbolcuyu dövmedi kurallara göre hakem tek hakimdir kafasýna eser tehlike var der gider sivas baþkaný bizim için farketmez biz çýkarýz demiþ bizim yöneticilerde seyircileri boþaltalým isterseniz devam etsin maç demiþ ama hakem etmemiþ
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

arkadaþlar savunmamýz bu mu? neden hata yaptýðýmýzý kabul etmek bu kadar zor? cezamýzý çekeceðiz ki tribünlerde taraftarlýðý asýp kesmek sanan, bedava maça giremedi diye kapýlarý yumruklayan, ucuza kombine için stadlarda oragnize(!) olabilen taraftarcýkalrdan kendimizi kurtaralým. þehir tabi ki sahipsiz deðil ama hala daha ders almak yerine saða sola saldýrmaya devam edeceksek bir adým bile ilerleyemeyiz.
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)