Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tepkimizi Koyalým!... Bu Þehir Sahipsiz Deðil!

cuneytr
    Ziyaretçi

aldatanlar ve aldatýlanlar.....aldatmak insanlarýn temiz ve güzel umutlu duygularýyla oynmaktýr aldatýlmak ise aldataný sonradan anlamak...85 dakika taraftarýný futbol adý altýnda aldatan bir teknik adam ve takým...85 dakika sonra aldatýldýgýný anlayan sehrin sahaya inmesi ve trabzonun o pýsýrk oyunu ve seviyesiz futbolundan bunalmasýyla takýmýna gereken futbol dersini onu cezalandýrarak vermesi....herseyin özü bunda yatýyor.kimse kimseyi kandýrmasýn sen 35 derece sýcakta insanlarý aldatýrsan olacagýda buydu.....

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Bu takým malesef sahipsiz artýk bunu net bir þekilde anladým biz yetmiyoruz arkadaþlar tek baþýmýza hani iyi günlerde Trabzonsporlu olan "büyüklerimiz" ! varya iþte onlarda nerde ?? hani sözü geçenler ?? ben sölim pusuya yatmýþlar bekliyorlar Trabzonsporun diz çökmesini sonra gelip kurtaracaklar ve kahraman olacaklar bizde buna kanacaðýz !! Albayrak Trabzonspor'un haklarýný hiç bir þekilde savunamadý onu orda tutan güç ne onuda anlamadým ..
    sadece aþk bizimkisi

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Anlatýyoruz olmuyor kimse duymuyor sesimizi,
    Türkiyenin 4 büyük takýmýndan biriyiz diyoruz duyan yok
    6 kez þampiyon olduk diyoruz umursayan yok
    4 þampiyonluðumuz çalýndý diyoruz duyan yok
    9 kez bu ligi 2. bitirdik saygý duyan yok yok yok...

Bu taraftar daha nasýl takýmýna sahip çýkacak anlamýþ deðilim,bu kadar büyük baþarýlara imza atmýþ bir camia kendi evinde tacize uðruyor, üç kuruþluk bir hakem çýkýp bu kadar büyük iþler yapmýþ bir camiayý karargahýnda taciz ediyor ve buna dost denilen bir klübün oyuncularýda eþlik ediyor ve buna ordaki 20000 kiþi müsade etsin isteniyor.Yok kardeþim taraftar haklýdýr bence,taraftar takýmýna sahip çýkmýþtýr,helal olsun diyorum Trabzonspor taraftarýna,"yeter artýk" demiþtir takýmý 1-0 öndeyken yapmýþtýr bunu.
    Bazýlarý gibi nasýl olsa maçý aldýk anamýzada küfretseler önemli deðil dememiþtir bu büyük taraftar.
    Ya bize saygý duymayý öðrenecekler yada öðrenecekler,
    Bu büyük taraftar haksýzlýða karþý her zaman sesini yükseltmiþtir,akþam yaþananlar bu büyük taraftarýn ne kadar adil kararlar verdiðini göstermiþtir,sonuçun önemli olmadýðýný,dürüstlük ve saygýnýn her þeyin üstünde olmasý gerektiðini tüm türkiyeye göstermiþtir.
    Yýllarca göremediði adalet ve saygýnýn artýk onu ne kadar bunalttýðýný haykýrmýþtýr.

Ýnþallah bu türk futbolu için bir milat olur.

Çünkü biz haksýz puan istemiyoruz,hakkýmýzda yenilsin istemiyoruz.

Sadece Adalet ve Saygý istiyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý LazanisT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet bu takým sahipsiz deðil.Bir tepki verilmesi gerekiyorsa kendi taraftarýmýza vermemiz gerek.Kimse

kimseyi kandýrmasýn.Kendimizden baþka dostumuz olmadýðýný bilmiyen yok.O zaman kendi taraftarýmýza

sahip olmak zorundayýz.Febe gese maçý için bi taraflarýmýzý yýrttýk adamlarýn uefa'ya bile gitmemesi

gerektiðini savunduk.Þimdi ne farkýmýz var onlardan.Ben Trabzon þehrinin Trabzonspor'u haketmediðini

düþünüyorum.Ne sevgilerini ifade edebiliyorlar nede tepkilerini.
    düþüncelerine aynen katýlýyorum, bu þekilde davranan taraftarla ne hemþeriyiz ne de ayný takýmý tutuyoruz...haklýyken haksýz duruma düþmeyeceksin, tahriklere kanmayacaksýn, delikanlý gibi efendi efendi taraftarlýðýný yapacaksýn...

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu istanbul basýný da iyice abarttý...yok en az 8 maç seyircisiz ceza 3-0 hükmen.....yakaladýlar tabi....bel altýdan çalýþýyolar...
    .........::::ýl cApiTaNo::::.......

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bazý gazetelerde ýsrarla ligden düþürme peþindeler. Ne zavallýymýþ bu medya, ne korkuyorlarmýþ bizden... Vay be.
    BORDO MAVÝ

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bu medya var ya bu medya yakaladýk diyorlar saldýralým bütün gazetelerde spor sitelerinde trabzon yandý 8 maç 3 puan silinir çok abartýyorlar inþallah bu konuþmalar federasyonu etkilemez bence bu arada yönetimin hemen istifa etmesi lazým
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

istanbul medyasýnýn TRABZONA karþý SAMAN ALTINDAN SU KANALI geçýrme projesý artýk gün yüzüne çýktý TEPKÝMÝZÝ KOYMALIYIZ

calypso - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bugünkü gazete sayfalarý medya bölümüne koyulmuþtur.
    ▂▃▅▇█▓▒░NE MUTLU TÜRKÜM DÝYENE! Gazi M.Kemal ATATÜRK░▒▓█▇▅▃▂

Ayinesi ÝÞTÝR Kiþinin Lafa ( Demogojiye, Propagandaya, Dedikoduya ) Bakýlmaz !

drostefc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Böyle rezalet olmaz böyle taraftar olmaz.her yýl en çok para cezasý yiyen klup biziz...yönetim stat projesini direk uygulamaya geçirsin avni aker satýlýyo mu yýkýlýyo mu ne yapýyolýyosa yapýlsýn.yeni stad yapýlana kadar maçlar istanbulda oynanmaya baþlasýn ve mümkünse yeni stadýn yapýlmasý 10 yýl sürsün...
    Alayina isyan ölümüne Trabzon

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý sbay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu istanbul basýný da iyice abarttý...yok en az 8 maç seyircisiz ceza 3-0 hükmen.....yakaladýlar tabi....bel altýdan çalýþýyolar...
    varmý artýran.dün akþam 3 tü sabah 5 oldu sonra 6 ya yükseldi.þimdidde 8 e mi çýkardýlar.Bu olaylardan sonra Trabzonda Medya özgürlüðü kýsýtlanmalý.Bunlar baþka türlü akýllanmaz.
    Özkan SÜMER

Alýntý drostefc Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle rezalet olmaz böyle taraftar olmaz.her yýl en çok para cezasý yiyen klup biziz...yönetim stat projesini direk uygulamaya geçirsin avni aker satýlýyo mu yýkýlýyo mu ne yapýyolýyosa yapýlsýn.yeni stad yapýlana kadar maçlar istanbulda oynanmaya baþlasýn ve mümkünse yeni stadýn yapýlmasý 10 yýl sürsün...
    istanbulda oynansýn boþ býrakmayýz biz tribunleri..
    Nick'ine sahip çýk kampanyasý byunus = yns61

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla 8 de olsa 10 macda olsa hak ediyoruz biz bunu, yahu yeter her sene en ayni sey..takimin anasini aglatan nuriye ziyaya hicbir tepki yok ama bole seylerde hemen sahaya atlamak moda oldu..neye tepki verildi..birak sahada ne olursa olsun, sen niye mudahele etme geregi duyarsin ee be dangalak..ki takimda galip 30 saniye daha sabret anasini satiyim..

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý byunus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    istanbulda oynansýn boþ býrakmayýz biz tribunleri..
    istanbulda oynatsalar bence cezadan çok mükafat olur bizim için.ama zannetmiyorum büyük bi ihtimal seyircisiz olur.
    Özkan SÜMER

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Olaylardan sonra açýlan en güzel baþlýk bence.

Mühim olan hükmen maðlubiyet filan deðil artýk.

O yüzden bu baþlýkta neler yapýlabilir onlarý konuþalým.

Þehrimize sahip çýkalým. Medya yazar. Ya normal vatandaþ.

Ýnsanlar neler diyorlar Trabzon için. Yine döktürmüþler sitelerde.

Dimdik ayakta olduðumuzu göstermemiz lazým. Yoksa 3 puan 5 maç saha kapatma bunlarýn pek önemi yok artýk.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Yaþ
    34

Arkadaþlar o kadar þey yazýyorsunuz tepkiye ne gerek war diye bana söyleyinn bu zamana kadar bizim sahamýzda olay çýktýmýýýý olaylar çýkmadan önce taraftarýmýzzsivassporlularý alkýþladýý neyse bunlarý bir yana býrakalýmmmm bir yerdeee bütün tslilerin toplanmasý gerek atrtýk þu hakem olaylarýna son werilmeliii protesto edelimmm

Alýntý GolaMTuRi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    valla 8 de olsa 10 macda olsa hak ediyoruz biz bunu, yahu yeter her sene en ayni sey..takimin anasini aglatan nuriye ziyaya hicbir tepki yok ama bole seylerde hemen sahaya atlamak moda oldu..neye tepki verildi..birak sahada ne olursa olsun, sen niye mudahele etme geregi duyarsin ee be dangalak..ki takimda galip 30 saniye daha sabret anasini satiyim..
    kardeþimin imzasýnda yazana ve nuri ile ziyaya bir türlü gerekenin neden yapýlamadýðý konusundaki yakarýþýna tamamen katýlyorum!
    utanmasý gereken ben deðilim bizi bu hale getirenlerdir
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

bi baþlýk açmýþtým aþaðýdaki yazýyla ama kilit vuruldu , bu konuyla ilgili baþka baþlýklar var diye..doðrudur ben de foruma girer girmez hiçbirþeye bakmadan yazýmý yazmaya baþlamýþtým..sorun deðil ama buraya da kopyalamak istiyorum isyanýmý

evet..belki sürekli deðil ama "hiç bahsetmedikleri kadar " bahseder oldu gazete ve televizyonlar bizden..dünden beri gündem baþlýðý TRABZONSPOR!! ama saðolsun bizi buraya getiren yönetim yada onlarýn güçlü medya desteði ile deðil!!!
    ortada bir yanlýþ vardý evet!!ama sadece "bir " yanlýþ yoktu, kimse diðer yanlýþarý dile getirmedi. kimse kasap sivas futbolcularýndan bahsetmedi..kimse hakemin rezaletinden bahsetmedi..kimse "ayný hakemin " bir kaç ay önceki gs-fb maçýndaki rezaletlere -hem de daha maç baþlamadan önce rezillikler baþlamýþken- raðmen seyirci kalýp TRABZONSPOR'a gelince bitime 10 saniye kala!!!!!!!!! kin kustuðundan bahsetmedi..
    varsa yoksa futbol teröristi taraftar dediler..ve gelelim "o" taraftara...
    dünden beri sitede kimi, sahaya girenlere "gerizekalý" derken kimi "o adamlar evinin ekmek parasýyla maça gelen adamlar" dedi. ve iþte o kiminin gerizekalý kimininse ekmek parasýný takýmýmýza yatýran dediði adamlara sesleniyorum, madem taraftarsýnýz madem hakkýmýzýn yendiðini düþünüyorusunuz madem hakettiðimiz yerde bir türlü olamadýðýmýzý söylüyorsunuz neden o þehirde sivil bir hareket baþlatmadýnýz.sinirlerin bu denli gerilmesinde, bu denli baþarýsýzlýklar yaþamamýzda en büyük paya sahip yönetimi, baþkaný neden o þehirde gece gündüz protesto etmediniz?madem bordomaviyle yatýp bordomaviyle kalkýyordunuz "neden baþkanýn evinin önünde o istifa edene dek günlerce sürecek gösteriler yapmadýnýz?"
    ortada kötü olaylar var doðru..hakkýmýzýn yýllardýr yendiði, baþta bizi yönetenler sonra basýn vs tarafýndan yanlýz býrakýldýðýmýz da doðru..sinirlerimiz çok gergin bu da doðru...ben doðduðumdan beri þampiyonluk göremedim ama hala takýmým için yarý can olabiliyorum, sinirden ne yaptýðýmý bazen bilmiyorum hepiniz gibi benzersiz seviyorum TRABZONSPORU bu da doðru!! ama bizi sahipsiz býrakanlara o koskoca þehir neden sessiz kalýyor? neden insanlarýmýz "içten içe", aziz lekeliliði bir yana güçlü bir baþkanýn hayaliyle yanýp tutuþuyor? ( sahi baþkanýmýz bu ülkenin baþbakanýnýn en yakýn çevresindendi deðil mi??tabi bir de gazetesi vardý?parasý vardý?iþ dünyasýnda önde gelen isimlerdendi aslýnda deðil mi? ha unutmadan bu ülkenin federasyon baþkaný da trabzonluydu deðilmi?? peki neden illla ortada dönen dolaplar hep bizi yaralýyor)
    ey trabzon þehri lütfen ayaða kalk!!lütfen!!!ben ankaradan çýldýrýyorum keþke orada olabilseydim!!keþke!!
    ayaða kalk ve sivil - örnek bir mücadeleyle önce takýmýný kendi içindekilerden kurtar. birilerine yýllarýn faturasýný ödet!!bu takým bizim ve onlarý gönderme hakký da bizim olmalý!
    buyrun bakýn eski mesajlarýma lütfen, göreceksiniz "bu takýmdan bir þey olmaz " diye uzun zamandýr yazdýðýmý!! kimseye kendi doðrularýmý kabul ettirmek niyetinde deðilim, bana göre hüseyin gibi celalettin gibi kýt yetenekliler baþarýsýzlýðýn bir sac ayaðý iken size göre olmayabilir..bana göre yönetim "ufacýk bir gurur örneði sergileyip" bugüne dek 10 kere istifa etmeliyken size göre bu da böyle olmayabilir.
    ama sanýrým hepimizin paylaþtýðý bir doðru var ki o da " artýk kimsenin bizi önemsemediði!!gerçekleri görelim lütfen!!!resmen küçümseniyoruz!!!hakkýmýz yeniyor ve hiçbir yerde hakkýmýzý arayamýyoruz!!güçlü duramýyoruz!!!tribünler bile "çekirdek yiyen yemiyen" þeklinde ayrýlmýþ!!"
    bizi utandýranlarýn utanma vakti gelmiþtir ve geçmektedir!!40. yýlda hiçbirþey yapmadan taraftara "40. yýlda hedef þampiyonluk" mesajýný utanmadan sýkýlmadan verebilenler yüzünden bugün sinirler gergin, adýný duymadýðýmýz takýmlara elendiðimiz için bugün sinirler gergin!!
    tüm medya aðýz birliði etmþicesine þimdi "azize uygulanmayan" kurallar için "elbette hükmen maðlubiyet elbette EN AZ 5 maç ceza " diyebiliyor!!bir kaç tane þuursuz davranýþý bize tüm camiaya üstü kapalý þekilde mal etmeleri de cabasý..
    bense týpký sitenin baþýnda yazýlan gibi, lisanslý formamla evde olanlarý bitenleri gözlerim dola dola izledim!!
    yaþým 23, dediðim gibi hiç þampiyonluk görmedim. ama bu yazýyý yazarken bile tüylerim diken diken oluyor takýmýmýn bu hali yüzünden hala gözüm doluyor. kimse bana hesap veremeyecek mi ? kimse bana hakettiðim günleri göstemeyecek mi?kimse bana þampiyonluk hediye etmeyecek mi!!?!!!!
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

ÝHSAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bu maçta olanlarý, geçen seneki GS-FB maçýndaki olaylarla denk tutup , en az 5 maç verilmesi gerktiðini söyleyenler var. El ÝNSAF. Göz var izan var.

Velhasýl , umarým TFF bu konuda saðduyulu davranýr.
    avatar: þike soruþturmasýný yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

BordoMavi Sevda - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Standart Futbolculara Yazýk

Tek isteðim maçýn 1-0 tescil edilmesi.
    Ýsterlerse 10 maç seyircisiz oynama versinler...
    Tek üzüleceðim kazandýk dediðimiz bir maçý bu þekilde vermek olur...
    Yoksa seyircisiz oynamak çok sarsmaz...
    Bir takým adamlar iþe el koydular; mahallenin en güzel kýzýný sermaye yaptýlar.
    Bize de aþký býrak müþteri ol diyorlar.
    El deðmemiþ oyunumuzu geri istiyoruz!..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Standart yanlýzým dostlarým

ya arkadaslar asýl konu su benim canýmý sýkan konu su, bosverin 3 puanýmýz gitsin 10 macda ceza versinler asýl konu o degil bu olayýn olmasýda bence cok iyide oldu tum gercekleri ogrenmis olduk , dun geceye bir donelim dakika 90+2 ayman sert faul yapýyor balili yere dusuyor.yerde kývranýyor(ama yalandan sýrf ortamý germek amaclý ne geregý varsa ne zevk alýyorsa kýsýlksýz yaratýk) sahaya bir seyirci iniyor mehmet yýldýzýýn surtaýný itekliyor sonra bir seyirci daha iniyor bos bos kosturuyor sahada, tvlerde cýkan haber mehmet yýldýz darp aldý sahaya inen seyirciler tum futbolcularý darp etti aymanýn yaptýgý sert faulden dolayý futbol hayatýna son verilmeli. sivassporlu futbolcu mehmet yýldýz diyorki: boynuma cok sert darbe aldým yarýn mr cektýrecegiz (bu kadar pismislik bu kadar karaktersiz bir acýklama olur igrenc bir insan kisiligi) sivasspor baskaný diyorki: cok sayýda gazimiz var arap israil savasý cýktý bizim futbolcularda bu savastan kahraman gibi cýktý ( bunu demesede bunun gýbi birsey dio) bu ithafla hem trabzonlu seyircileri ýrkcý bir tarafatar gibi gosterýyor hemde aymanýn bunu býlerek yaptýgýný ima ediyor .Mac iptal ediliyor futbolcularýný kutluyor sonra baskanlarý aferýn gazýlerým cok ýyý savastýnýz bu sahada deel yanlýs anlamayýn kisiliksiz ýnsanlarýn yaptýgý cirkefligi savunuyor.neyse olayýn aslýný anlatýyorum sýmdý gozlerým le gordugum olaylarý yansýz ve tarafsýz olarak anlatýyorum hemde : bir cocuk sahaya iniyor daha cocuk ya cocukken bizde hata yapmadýkmýký guvenlýk salak gibi izliyor o sahayý turlarken ben o cocukda hatayý bulmuyorum sahada o kisiyý sahaya salan guvenliki suclu bulyorum ,o kisi sahada mehmet yýldýzýn suratýný ýteklýor ,mehmet yýldýz o darbeden sonra 2 ay sahalardan uzak klacakmýs dur mr cektýrsýn bakalým belký o zaman dahada kýsalýr,buraya kadar trabzon suclu tamam kabul edýyorum . cok hata yaptýk ya bundan sonrasý bundan sonrasýndan hýcbýr tv bahsettýmý sahada ýký ksýý var býrý mehmet yýldýzýný yanýndaký cocuk dýerý sahada kosturan bir cocuk mehmet yýldýzýn yanýndaký cocugu 3 kýsý tutuyor 2 kýsý saydýrýyor ,diger cocugu yasir kramponlarýndaký cývýlere guvenerek pesýnden kosturuyor veeee hoppp býr tekme cocuk sendelýyor petkovýc cocugu elýnden alýyor yasirýn. almasa cocuk komalýk olacak. tvler bu kisliksiz futbolcularýn yaptýgý seylerden bahsettýmý goren varmý ben gormedým vallla , macýn bu hale gelmesýnýn tek sebebýde sivassporlu 4-5 futbolcudur. neyse asýl konu sudurký tvlerde bu olaylardan bahsedilmemesi ve kimsenin trabzonspor hakkýný savunmamasý canýmý sýktý sonuc sudurký trabzonsporun ýlerý gelenlerýnden yani tvde konusabýlecek kýsýlerden baskanýmýz .... vb kýsýlerden artýk kesýn kanaat getýrdýmký bý b...k olmaz . ayrýca trabzonsporun trabzonsporludan baska dostuda yoktur . bu ýkýsey kesýnlestý. 15 dakka once cnnturk alt yazý geciyor trabzonda olan olaylardan sonra trabzonspor 3-0 hukmen yenýk sayýlmasý beklenýyor . adamlar kararý vermýs býle resmen bunun olmasý gerek dýyor adamlar. ya sýz kýmsýnýz yargý organýn asýstanýmýsýnýzda o kýsýlerý tetýklýyorsunuz ne alýp veremedýgýnýz var trabzonla destek vermýoyrsunuz bare koruklemeyýn atesý .sonuc olarak kýsýlksýz sivasspor oyuncularý ýnsallah beter olurlar futbol hayatlarý býter hýcde uzulmem.

femalkocoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Medya bölümüne açtým ama ilgi görmedi yada gözünüzden kaçtý

Lütfen herkes takip edebildiði kadar internetteki durumu takip etsin. ZAMAN gazetesi türkiyenin en objektif haberini yapan gazetedir.Ve trabzondaki olaylar hakkýnda anket baþlatmýþ lütfen katýlýn

Bundan önce ayman açýklamalar yapmýþ onlarý vereyim

Ayman konuþtu: Kasti hareket yapmadýmTrabzonsporlu futbolcu Ayman Abdelaziz'in menajeri Erdem Alataþ, Ayman'ýn 7 yýldýr Türkiye'de forma giydiðini, bu futbolcunun 4 yýldýr da Balili ile karþýlýklý olarak oynadýðýný ve iki oyuncu arasýnda düne kadar herhangi bir sorun çýkmadýðýný söyledi.
    Multimedya

Ýlgili Haberler

Alataþ, dün gece Trabzonspor ile Sivasspor arasýnda yapýlan ve 90. dakikada çýkan olaylar nedeniyle tatil edilen maçýn ardýndan Ayman'a yöneltilen suçlamalarla ilgili açýklamalarda bulundu.
    Ayman'ýn 7 yýl önce Kocaelispor ile anlaþarak Türkiye'ye geldiðini ve ilk yýllarýnda Türkiye Cumhuriyeti vatandaþý olmak için baþvuruda bulunduðunu belirten Alataþ, ''Ayman, 7 yýldýr Türkiye'de. Balili de 4 yýldýr Türkiye'de oynuyor. Düne kadar ikisi arasýnda herhangi bir sorun olmadý'' dedi.
    Maçtaki görüntülerin iyi incelenmesi gerektiðini kaydeden Alataþ, ''Ayman, kasten Balili'nin ayaðýna gitmedi. Topa sert girdiðinden dolayý da maçýn hakemi faul verdi ve Ayman'ý sarý kart ile cezalandýrdý. Ayman, sert oynayan bir oyuncu. Ama olayýn baþka yerlere çekilerek Ayman'ýn üstüne gidilmesi yanlýþ. Ayman'ýn kiþilikli, ahlaklý bir oyuncu olduðunu herkes biliyor'' diye konuþtu.
    Ayman ile Balili'nin arasýnda bir din çatýþmasý olduðu yönündeki söylemlerin çok yanlýþ olduðunu kaydeden Alataþ, þöyle konuþtu:
    ''7 yýldýr Ayman, böyle bir çatýþma yapmadý da bugün neden yapsýn? Din çatýþmasý þeklinde çok yanlýþ yorumlar yapýlýyor. Dünkü maçta olan tesadüfen bir fauldür. Ayman, aþýrý hýrslý bir oyuncu ve mevkisi itibariyle de onla mücadeleye girdi ve faul yaptý. Böyle sözlerle Ayman'dan çok Trabzonspor yýpratýlýyor. Kesinlikle buna izin verilmemeli.''
    -AYMAN: ''NORMAL FAUL YAPTIM''- Trabzonspor'un Mýsýrlý oyuncusu Ayman Abdelaziz ise maç içerisinde normal bir faul yaptýðýný söyledi. Faul pozisyonunun çok abartýldýðýný ifade eden Ayman, ''Ben kasti bir hareket yapmadým. Normal bir faul yaptým ve hakem de sarý kart ile beni cezalandýrdý'' diye konuþtu.

BUDA ANKET ÝLETÝÞÝMADRESÝ

http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704
    Aþk sadece bordomaviymiþ

)-: Yarim sende varmidur oy benum gibi sevdaluk :-)

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o maçda sahaya girmediler o maçda taraftar futbolcuyu dövmedi kurallara göre hakem tek hakimdir kafasýna eser tehlike var der gider sivas baþkaný bizim için farketmez biz çýkarýz demiþ bizim yöneticilerde seyircileri boþaltalým isterseniz devam etsin maç demiþ ama hakem etmemiþ
    sen ne konuþuyonya veya sen harbiden tarbzonsporlumusun yoksa i.çinde seninde bilmediðin baþka bir aþkmý var o yalakaklar femner gs maçýnda 90 dakka futbol oynatmadýlar her saniye sahaya birþey attýlar maç iptal olsun diye uðraþtýlar kendi yönetimlerinden intikam almak için. ama o þerefsiz maçý oynattý ...Bizim maçýn bitmesine 15 saniye varken maç tatil oluyor böyle bir örnek dünya tarihinde yok..........Bunu nasýl kabulleniyorsunuz anlayamýyorum.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Gerçekten bu þehrin üzerinde oyunlar oynanýyor. Olay futbol boyutunu çoktan aþtý. Futbol sadece amaçlarýna ulaþmak için çok güzel ve en etkin araç.

Amaç, futbolda hakkýmýzý yiyerek hem bizi baþarýsýzlýða mahkum etmek, 2. lige göndermek hem de bu süreçte bizden gelecek tepkilerle Türkiye'nin bu coðrafyasýný sorunlu hale getirmek, devletten, Türkiye'den, merkezi otoriteden soðutmak. Gerisini yazmaya gerek yok sanýrým.
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx

dün akþam ki maçý katleden olaylarý bu hale getiren Bülent Demirlek'ten baþkasý deðildir.Lig tv.com ana sayfasýnda bununla ilgili bir anket yapmýþ.Bülent Demirlerk'e düdük astýrmak isteyen arkadaþalr buyrun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)