Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tepkimizi Koyalým!... Bu Þehir Sahipsiz Deðil!

Nereden
    Kastamonu

Alýntý Nytre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ta ki adaleti arayan bir taraftar sahaya girene kadar...
    Arkadas bu yazini silipte digerlerini yazsaydin keske.
    Birdaki macta Ziya Dogan gitsin bu adaletsizlikdir diye sahaya gireyim bende.
    Bana kimse macin son dakikasinda yendigimiz halde sahaya giren kimselerden adalet icin sahaya girdi diye konusmasin.Vede ayni seylerin deplasmanda basimiza geldiginde nasil tepki verirdik onu düsünerek yazsin.
    Sahaya girenleri destekleyen arkadaslari KINIYORUM.
    Resmen Trabzona zarar vermislerdir.Ben nasil cafede mac izleyemiyorsam(sinirliyim kavga ederim oratmi bozarim diye)bu gibi kimselerinda stada girmesi bize zarar veriyor..

_OziloZ_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Bu zihniyetle daha çok taraftar girer sahaya..
    Aferin devam

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

kenetlenmemiz gerekiyor bu olaylar yüzünden medyanýn linçine uðrayacaz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

erman-þansal ikilemesi ne diyecek onu bekliyorum..
    bakayým ne yumurtlayacaklar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Enes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    38

artýk TRABZONSPOR camiasýnýn ileri gelenlerinin aralarýndaki küslükleri býrakarak bir araya gelmesi gerekiyo bizlerinde taraftar olarak sesimizi bazý hadsizlere duyurma zamanýmýz geldi bmn olarak tepkimizi koymalýyýz TRABZONSPORUN lobisi yine biz biz olmalýyýz

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Exclamation

ne olursa olsun TS'ye büyük haksýzlýk yapýlmaya çalýþýlýyor...
    sesimizi duyuralým, takýma sahip çýkalým.
    ceza alacaksak eyvallah alalým
    ama sahaya girenlere saldýran sivaslýlara da ceza verilsin
    Ayman'a saldýran çirkeflere de ceza verilsin
    Hakem bozuntusunun kokartý da sökülsün ki
    adalet yerini bulsun....

cezayý sadece biz çekmeyelim...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Cezamýz" deðil "Ceza" bence. Cezayý çekmesi gereken sahaya atlayan insanlardýr, hatta tarfi ettiðiniz insanlardýr ama tüm camia olmamalý. Bu olaylar yüzünden kulüpler cezalandýrmaya devam edilirse sahaya insanlar girmeye devam eder
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Samsun

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "Cezamýz" deðil "Ceza" bence. Cezayý çekmesi gereken sahaya atlayan insanlardýr, hatta tarfi ettiðiniz insanlardýr ama tüm camia olmamalý. Bu olaylar yüzünden kulüpler cezalandýrmaya devam edilirse sahaya insanlar girmeye devam eder
    güzel söylemiþsiniz,katýlýyorum; artýk kulüpler deðil,kiþiler cezalandýrýlmalý...kiþiler cezalandýrýlmadýkça,bir çok kulübün caný daha çook yanar...hatta bu iþ için rakipler,diðer art niyetli kiþiler sýrf bu iþ için adam bile tutabilirler!artýk kiþilere çok ciddi cezalar verilmeli ki kimse cesaret edemesin
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Özkan Erdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ayrýca bu rahatlýkla koz olarak kullanýlabilecek bir durumdur. Rakip takýmýn formasýný giydirip onlarýn tribününe 3-5 adam sokarsýn, bunlar sahaya girer ve sende 3-0 kazanýrsýn. Valla hiç transfere falan gerek kalmaz, bütün deplasmanlar senin nasýlsa..

Federasyonu kýnýyorum, böyle saçma bir kural olmaz.
    BORDO MAVÝ

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

abartmaya gerek yok.kimseyede biþewyler ispat etmeye ihtiyaç yok.bunlar sýradan olayalr.olabilir böyle þeyler.hakem 1 dk. daha devam ettirseydi maçý.taraftarý çileden çýkardý þerefsizler.yýldýza saðlam destekli bi tane gömemedi ona yanýyorum.ama olsun simgesel oýlarak kondurdu bitane.Burasý Trabzon Buradan Çýkýþ yok.
    Özkan SÜMER

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

vallah ben tepki filan koymam giren o taraftarlara yazýklar olsun þimdiden istanbul medyasý baþladý iþte ellerine koz verdik

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

biz istediðimiz kadar abartmayalým, bunlar sýradan olaylar diyelim. gerçek öyle deðil, nerde görülmüþ seyircinin oyuncuyu tokatladýðý... saha kapatma cezasý umurumda deðil, bu takým seyirciyle de seyircisiz de ayný topu oynar , zaten bu sene de bu takýmdan bir nane olmaz...ama bari 3 puaný almýþ olsaydýk, esas ona yanýyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    o maçda sahaya girmediler o maçda taraftar futbolcuyu dövmedi kurallara göre hakem tek hakimdir kafasýna eser tehlike var der gider sivas baþkaný bizim için farketmez biz çýkarýz demiþ bizim yöneticilerde seyircileri boþaltalým isterseniz devam etsin maç demiþ ama hakem etmemiþ
    kafasýna esemez, kurallar var.kural ne diyorsa o. o kurallar maçýn devam etmesi olanaksýz ise tatil eder diyo. iyi caný sýkýlan tehlike var desin.

orda hakem istese stadý yarým saatte boþalttýrýrdý. yada o maç istanbul takýmý maçý olsaydý boþaltýrmadan oynatýrdý.

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz istediðimiz kadar abartmayalým, bunlar sýradan olaylar diyelim. gerçek öyle deðil, nerde görülmüþ seyircinin oyuncuyu tokatladýðý... saha kapatma cezasý umurumda deðil, bu takým seyirciyle de seyircisiz de ayný topu oynar , zaten bu sene de bu takýmdan bir nane olmaz...ama bari 3 puaný almýþ olsaydýk, esas ona yanýyorum...
    adil bir tff maçý kaldýgý yerden devam ettirir yada maçýn tatil oldugu anda ki skorunu tescil eder. eðer aksi bir durumda bütün önemli maçlarda sahaya atlayanlar olacaktýr. bu karar art niyetli insanlara fýrsat verecektir.

verilecek ceza sahaya kapatma yada seyircisiz oynamadýr.

kimsede bu ilk olsun bundan sonra böyle devam eder demesin. bu tarz veya bundan daha büyük olaylar yarýn obürsü gün gelecek sene bir daha olsun. eðer yapanlar gs fb bjk ise kesinlikle maç tatil olmaz. biz aldýðýmýz ceza ile kalýrýz.

Samet KILIÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

ya onu býrakýnda sivaslý oyuncularada iiyi ceza verilmesi gerekiyor özellikle mehmet yýldýz ve musaya...görmediniz mi aymanýn kaydýgý pozisyondan sonra nasýl tekme atýyo mehmet yýldýz arkadan çaktýrmadan...bunlarýnda görülmesini istiyoruz..

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

ya suraya bakk
    takýmýmýn taraftarý ne hale gelmiþ..hala bize çok aðýr ceza werilsin diyenler war...acaba bunlarý diyen içim,zdeki irlandalýlar mý??
    asýl sorumlu hakemdir..
    gs-fb maçýný tatil edemeyip 1 dk kalan maçý tatil eden hakemdir...ama hakem zaten düþman bizeona bu þansý weren biz taraftarlarda hatalýyýz ama sivassporlulara pisliðin alasýný yaptýlar...
    ey nuri albayrak maçý 1 dk oynatmaya gücün yetmedi bari hükmen yenilgiyi engelle
    o kadarda mý gücün yok
    o zaman yönetimden defol!!!!!!!!
    haluk ulusoy bu maçýn tatil edilmesine izin werdin yaaa..yorum yok sana!!!!!!!!
    McLas was Here

Samet KILIÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

hepsi o çirkef mehmet yýldýzýn baþýnýn altýndan çýktý tam bir dallama adam ya röportajýný duydunuzmu ne diyor arkandan adam geldi görmedim boynuma ne ile vurduysa hareket ettiremiyorum gidince mr cekktiricez....ama seni elime gecirmeyeyim mehmet o zaman görüzsürüz...

tutuncuerdem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

buðüne kadar oynadýðýmýz sivasspor maçlarýný bir hatýrlayýn.bu adamlar bize karþý hep agresif oynamýþlardýr ve bunun karþýlýðýný zaman zaman almýþlardýr. maç boyunca sivaslý futbolcularýn yaptýðý fauller , hakemin görüpde kart vermediði pozisyonlar olmuþtur.karadeniz insaný hýrçýndýr ,DELÝKANLIDIR , sýcak kanlýdýr ama KARADENÝZ ÝNSANI AKILLIDIR. ne yapýlýrsa yapýlsýn dk.92 maç bitdi bittiyo serbest vuruþ atýlýr ve maç biter... benim sindiremediðim olay þu; ya bekleyin maç bitsin sonuç kesinleþsin zaten öndeyiz.yapacaðýnýzý ondan sonra yapýn.........stad dýþýnda yapýn....ama sahada olmaz.ne oldu zarar zarar zarar.......tepkimizi taraftar olarak saha içinde deðil saha dýþýnda koyalýmm.....

tamersoz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu olayýn savunulacak bi tarafý yok hakem hata yapar, rakip oyuncu tahrik eder vs. olur bunlar futbolda olan þeyler bunlarý aþabilirseniz rakibinizi yenersiniz tamam sahip çýkalým þehrimize, takýmýmýza fakat taraftarýn sahip çýkýlacak bi yönü yok ne kadar tahrikte olsa o sahaya giren vatandaþ sahaya girmemeliydi futbolun içinde bu yok olmamalý...
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý Punisher-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..böyle bir olay nerde görüldü..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    Ya býrakýn bu iþleri bu sahaya atlayanlar Trabzonsporun 3 puanýna belki daha fazlasýna mal olacaklar yarýn 3 puanla þampiyonluk kaybetsek bunun hesabýný kim verecek böyle bir zihniyeti bu adamlarý savunanlarý görünce neden þampiyon olamadýðýmýzý bir kere dah ço net anlýyorum.

MarceloTS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

þu baþlýða bakýn ya bu medya tam þerefsiz ben bugün bunu gördüm bi tek diðer gazetelerde hemen hemen aynýlarýný yazmýþtýr..

Avni Aker'de Meydan Dayaðý
    http://fanatik.ekolay.net/fanatik/ye...spx?hId=444931
    7-7-7-7-7-7-7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Evet bu takým sahipsiz deðil.Bir tepki verilmesi gerekiyorsa kendi taraftarýmýza vermemiz gerek.Kimse

kimseyi kandýrmasýn.Kendimizden baþka dostumuz olmadýðýný bilmiyen yok.O zaman kendi taraftarýmýza

sahip olmak zorundayýz.Febe gese maçý için bi taraflarýmýzý yýrttýk adamlarýn uefa'ya bile gitmemesi

gerektiðini savunduk.Þimdi ne farkýmýz var onlardan.Ben Trabzon þehrinin Trabzonspor'u haketmediðini

düþünüyorum.Ne sevgilerini ifade edebiliyorlar nede tepkilerini.

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

fikirlerine katýlýyorum cezayý almasý gereken sahaya atlayarak olay çýkaranlardýr tribünün toplu bir eylemi yok ve cezaalan kiþilerin aldýðý yüklü ceza ve tribünlere asýlacak olan resimleri ve ceza miktarý ve tutanaklarý tribünler için caydýrýcý olabilir
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

A.Furuncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    35

evt bnde okudum sinirden deliye döndüm yorum yazdým habere nasýl medya anlayýþýnýz vr falan lütfen istemiyonuz bizi söle bari die bi yorum yazdým koymadýlar þerefsizler
    KORE LEE

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

takýmýmýzý savunmayýp da maçý kazanýrken sahaya giren taraftardan dolayý hükmen maðlubiyetimizi destekleyen taraftarlarýmýzý kýnýyorum . yok 1-0 yenerken niye sahaya girdi gibisinden muhabbetler saçma bence . taraftarýn sahaya girmesini kesinlikle desteklemiyorum ancak isterse 5-0 olsun sivassporlu futbolcular bizim futbolcularýmýzý tartaklarsa insanýn gururu kýrýlýr ve kontrolünü kaybedebilir -ki sivassporlu futbolcular her pozisyondan sonra dikleniyorlardý ve bi süreden sonra tekmeler olaya girdi . kontrolünü kaybeden bi taraftar sahaya girdi daha sonrasýnda sivassporlu futbolcular taraftarlarý dövmeye baþlayýnca ardýndan baþka taraftarlarda girdi . sivaslýlar daha insancýl olsaydý bu olaylar bu kadar büyümeyecekti . bunu anlamak bu kadar mý zor da takýmýmýz hükmen maðlubiyeti haketmiþtir diyorsunuz !

ceza almasý gerekenler sahaya giren birkaç taraftar ve federasyonun bize vereceði seyircisiz oynama cezasýdýr . hakemin maç sonunda yanlý verdiði karara karþý çýkmalýyýz ama bizim taraftarýmýz takýmýn hükmen maðlubiyetini destekliyor !
    Konu Gürkan tarafýndan (13.08.2007 Saat 13:38 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yazým kurallarý

ramazankement - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    34

Standart Okunmasi GerekÝr

bence Bu Maci Katleden KÝÞÝ HakemdÝr Öyle Olaylari ÝzlemesÝ Ve SÝvasli Oyuncularin Hircinligi HerÞeyÝn BaÞlangici OlmuÞtur..hakemÝn ÝstÝfa EtmesÝ HalÝnde Her TÜrlÜ Cezayi Cekmeye Haziriz DÝyorum..bu Hatayi Tek Trabzonspor CekmeyecektÝr .orada BÝzden BaÞka HangÝ Takim Varsa Ve HangÝ Hakem Varsa Onlarada Hak EdÝlen Ceza VerÝlecektÝr .ts Mahalle Takimi DeÐÝl KÝmse ElÝnÝ Kolunu Sallaya Sallaya Gelerek Trabzonda ArtÝstlÝk Yapamaz (ts Taraftari **Ýstanbul** )
    Konu Gürkan tarafýndan (13.08.2007 Saat 13:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)