Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 116 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Tepkimizi Koyalm!... Bu ehir Sahipsiz Deil!

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

Standart Tepkimizi Koyalm!... Bu ehir Sahipsiz Deil!

Trabzon insannn kiiliini herkes bilir... Bata adaleti severiz. Gzel oynayan alklar yanl yapan slklarz!

imdi sivasspor gzel top oynarken alkladk. Ama sonra ne oldu? herey tersine dnd. Neden? Olaylar apak ortada...

Sivassporlu oyuncular aymann balilye yapt fualdan dolay trabzonsporlu futbolcular tartaklamaya baladlar. ardndan rahat durmamaya devam ettiler..
    oysa bizimkiler olaylar yattrtamaya alrken onlar Rahatszlklara devam ettiler...

Sonra ne oldu? burada grnmeyen gizli bir el vard... Tabi kimse grmedi HAKEM...

hakem olaylar izledi ... alevlenip yangnn kmasna izin verdi. hala yangn sndrmeden izlemeye devam etti.. ta ki adaleti arayan bir taraftar sahaya girene kadar...

sonra neyi izledik? taraftar dven 5 sivasl futbolcunun yan sra sivas kulbesinden gelenler de buna eklendi.

ayrca dier yandan bir trabzonspor taraftarn kovalayan 3 sivassporlu vard....

imdi trabzonspor taraftarnn yapt neydi biliyor musunuz?

dolu bir bardan iine bir ta koyarak suyu tarmakt....

peki sivassporlu oyuncular ne yapt? ok gzel eyler yaptlar deil mi...

ayrca sivassporun t.direktoru ne dedi ? "msrl ayman israilli baliliye fual yaptktan sonra ...." olay ne kadar amator ve iyi(!) niyetli deil mi?

trabzonspor sahipsiz deildir! ynetim susabilir hi bir ey sylemeyebilir hatta kendini sulayabilir ama taraftar takmn ilk sahiplenen ve ilk hakkn savunandr...

ltfen bmn. ynetiminin hazrlayaca bir bildiri varsa onu gereken yerlere iletsin...

tff@tff.org.tr

stadyum@trt.net.tr
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.07.2007

nedne tepki vereyim kardesim?
    aymani bilmiyor muyuz biz! blentin sylediginde haklilik payi yok mu?
    hirsizin hic mi sucu yok?
    o sahaya girenlere de dl verilsin! bordomavi.net taraftar dlleri kapsaminda en yigit taraftar diye bir bu eksik zaten degil mi? ayni seyler yattaraya yapilsaydi ne yazacaktiniz?

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.04.2007
    Ya
    36

Nytre yazdn yaz ok doru.
    sivasspor bakan hocas kyor biz karde klbz diyor ama oyuncularnn yaptklar pislikleri anlatmaya dilleri varmyor. bylesi ilerine geliyor nk. ayrca bu man son 30 saniyesini oynatmayanlar utansn.

Sercan Yayl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.02.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Standart Trabzonu bitirmeye alyorlar

Bence en iyisini yapt taraftarlar ama eski taraftarlar olsa ordaki sivasl futbolcular lin edilirdi trabzon ok deiti sa duyulu insanlar doldu.ksacas cehennem avni aker cennet oldu son senelerde ve ekinen taraftarlarla doldu.
    hele ki o blent uygunmudur ne dir adamlarn nereli olduklarndan sanane olay bytmek iin hereyi yapyor matan sonrada birde yok tehdit telleri alyorum falan filan zel numaradan diyor adam numarasn gstersinde arasn diyor trazbon taraftarlar uyann artk ezilmeyin

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..byle bir olay nerde grld..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

in iine bir de rklk girdi ki kesin hkmen yenilgi kacak. Ayman'a da salam cez gelir.

Trabzon, iddet, rklk lsn yine bir araya getirdiler. Bu olay ynetimin, teknik direktrn falan konusu deil. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

selcukuzun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.12.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Alnt Punisher-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    arkadaslar yeter artik..sivassporlu futbolcular sahada ne kadar pislik yaparsa yapsin..kimsenin sahaya giripte futbolculara tokat atmaya hakki yoktur..byle bir olay nerde grld..
    artik gelecek olan cezayi bekleyecegiz baska care yok
    Teslimiyeti zihniyet.
    Tamam ceza alalm. Ama Sivasspor lularn yaptklarna ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dvdler grmedin mi ? Ne olduda tatil edildi ma ?
    FENERBAHE man KADIKYde tatil etsin bu DEMRLEK te greyim.

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

ben burda konuulmadan nce gerekil yerlere maillerimi attm.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 m 5 mi verecekler bilemem.ama hkmen yenilmememiz gerekir.en azndan gs manda olanlara gre biey olmad stadda.ayrca sivasl oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamz razym.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezay mhkdan almal.
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

yelik tarihi
    25.12.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Alnt Bartu13 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben burda konuulmadan nce gerekil yerlere maillerimi attm.ben sadece adalet istiyorum.bize 3 m 5 mi verecekler bilemem.ama hkmen yenilmememiz gerekir.en azndan gs manda olanlara gre biey olmad stadda.ayrca sivasl oyunculara da gerekli cezalar verilmeli.sadece adalet istiyorum.videolar izlensin.neyse cezamz razym.ama tek ceza bize gelmemeli.hakem de gereken cezay mhkdan almal.

NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLER VERRMSN ?

Dogan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Ayman'n ma sonunda Trt'de ki rportajda Balili'ye yaptn insan dmanna yapmaz. Ma bitmi ne olmusa olmu Balili gidiyor Ayman'n yanna Ayman suratna bakmyor, bi de diyor o kendini yere att. Sen kime iki ayak kesilirsen kesil o senden kamak iin bile kendini yere atar. Olaylarda en susuz olan da Balili. Ben sadece futbolunu kalas bilirdim kiilii de yleymi. Ksacas nefret ettim bu akam Ayman'dan...
    "Hakszlk karsnda susan dilsiz eytandr."

zkan Erdem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

u Ayman'n msrdan isteyeni vard galiba...
    BORDO MAV

Punisher-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    39

Alnt selcukuzun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Teslimiyeti zihniyet.
    Tamam ceza alalm. Ama Sivasspor lularn yaptklarna ne demeli. Sahaya girenleri tekme tokat dvdler grmedin mi ? Ne olduda tatil edildi ma ?
    FENERBAHE man KADIKYde tatil etsin bu DEMRLEK te greyim.
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

dsn bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Biz kimiz?

Biz Anadolunun tm takmlar Fenere , Bjkye , Gsye Ezilirken onlara kafa tutmu onlar ezmi TRABZONSPORUZ!
    Herkes kendi plnde tcek arkada. Kimse kp Trabzon'da stad tklm tklm doluyken Trabzonspor formas giyen adama irkeflik yapsa bile haddini aamaz. Bizim futbolcumuz sahipsiz deil!

Yaplanlar doru mu ? Hayr ok yanl ! Ama bu olaylar bizi kenetlenmeye itebilir.

Ama yinede utanyorum olaylardan dolay..
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

yelik tarihi
    25.12.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    43

Alnt Punisher-61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kardesim birakin artik bunlari yok o sunu yapti bu bunu yapti.. o taraftara tekme atan sivassporlu oyuncularda ceza yiyecek merak etme sen.. ama ne yaparsan yap sonucta olan bize olacak yine.. akil var mantik var..

hakem cikmak istemedi ve maci tatil etti, buda hakki sonucta az taraftar sahaya inmedi..biride rakip takimin futbolcularina saldirdi..hatta basin mensuplari bile vuran oldu..

dsn bu taraftarin elinde bicak olsaydi ne olurdu????????????????????????? ben sahsen hakemin yerinde olsam bende cikmazdim..

AH BEN BR ANLASAN ! SEN EER 30 SANYE N HAKEM SAHAYA IKARTAMIYORSAN , lobinde sfrdr , bu gidile bykln de

yelik tarihi
    12.08.2007
    Ya
    41

Sahada olan olaylarn sadece Trabzona zarar verdii ortada . Sadece kk bir hatrlatma Trabzonun masa banda ka ampiyonluu alnd ? Bu man masa sonucu hemen altta...

Sivas mann cezas = 3 - 0 hkmem malubiyet - 3 ma saha kapatma

24 yldr ampiyon olamyoruz ileri gidelim derken hep geriye adm atyoruz , o hakemi soyunma odasndan kartamayan o 30 saniyeyi oynatamayan bir ynetimimiz var ok yazk , sadece o renklere gnl veren gerek Trabzonlularn bu olaylara kaytsz kalmamas gerekli.

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

10 sn ye kalm bi ma tatil eden hakem aciz halemdir rezildir o hakem rezil
    nytre kardein dediklerine harfi harfine katlorum

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

Evet olaylar yaln ama bu sadece Trabzonda olmuyor. Biz saha iinde ldrlen taraftar unutmadk, biz dner baklarn satrlar unutmadk, biz geen seneki Ali Sami Yen'de olan nc cihan harbini unutmadk.

Hi kimse Trabzonsporu daraacna ekemez
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    48

bazlarmz samalamaya balam bence yok isterseniz adamlara kurun sksaydk birde bu olaylarn savunulacak hi bir eyi yoktur
    adamlar ne kadar tahrik ederse etsin yazktr bu taraftara be 30 saniye kalm man bitmesine sahaya giriyorsun gerizekal herif
    ve bizede ibreti alem iin en ar cezay verirler grrsnz
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Sahaya atlayanlarn balantlar aratrlmaldr. Bu i Mehmet Yldz, Ayman, Blent uygun, Ziya Doan mes'elesi deil. in iinde Yahud var, Trabzon var. Birileri bizimle oynuyor.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bu hakem GS-FB man yneten hakemdir.O mataki olaylar hatrlayn stad yakld.O ma tatil edilmedi de bu ma niye edildi?

ARAF - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    zmir
    Ya
    48

bunu hakemi sahaya kartamayan ynetime sylemek lazm adam yok bamzda ADAM
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Bartu13 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

Alnt selcukuzun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    NEREYE NE YAZACAZ ? ADRESLER VERRMSN ?
    ajansspora yapt haberdeki yanllktan
    faal futbol hakemleri derneine hakemle ilgili
    tffye kararlarda dikkatli davranmas ve adil olmas iin
    ligtvye yayndaki problemden

mailler attm.nereye attn dersen de google yazdm.resmi sitelerinin linklerine tkladm ve ordan bize ulan blmnden gelen adrese gnderdim.elimden bu kadar geldi
    HADDN BLEN MERTTR,VATAN BLNMEZ TEKTR,CUMHURYET NDE CUMHURYET KURAN NAMERTTR!NE MUTLU TRKM DYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BNYAMN KAHRMAN,AHMET MUHAMMET DEMREL VE MESUT KELE!SZ H UNUTMAYACAIZ!21.12.2009

Takm tutmak farkl, adam tutmak farkl...

Salih Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Ankara

bata bir yreme engelli trabzonspor traftar olarak olanlar knyorum bgn itibariyle artk birlik olalm bakanmza aralk ayna kadar sahip kalm nk o trabzonspor bakan bizim bizden baka dostumuz yok nk biz kendi kendimizi yersek ezik basn ez meye balad zaten yok eksi yok 10 ma yok en ar ceza verilsin birlik olalm ve trabzonsporumuzu tekrar eski gnlere dnmesi iin bieyler yapalm uan kafam yasta koyamyorum baz ezik lerin tv konumalar cnm ok skt bu lkede hakkmz baz erefsizlerce ampiyonluklarmz alnd o ezik basn o zaman bile o ezikleri hakl grd unu bu gn yine grdm k bu lke spor basnnda trabzonmuzu ve trabzonsporumuzun ok ciddi ekemiyorlar ve bizi tasfiye etmeye alyorlar ve bir trabzonlu olarak btn trabzonsporlura gelin birlik olalmm ltfen biey yapalm..

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bu hakem GS-FB man yneten hakemdir.O mataki olaylar hatrlayn stad yakld.O ma tatil edilmedi de bu ma niye edildi?
    o mada sahaya girmediler o mada taraftar futbolcuyu dvmedi kurallara gre hakem tek hakimdir kafasna eser tehlike var der gider sivas bakan bizim iin farketmez biz karz demi bizim yneticilerde seyircileri boaltalm isterseniz devam etsin ma demi ama hakem etmemi
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

etin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.02.2006
    Nereden
    Uzak Dou

arkadalar savunmamz bu mu? neden hata yaptmz kabul etmek bu kadar zor? cezamz ekeceiz ki tribnlerde taraftarl asp kesmek sanan, bedava maa giremedi diye kaplar yumruklayan, ucuza kombine iin stadlarda oragnize(!) olabilen taraftarckalrdan kendimizi kurtaralm. ehir tabi ki sahipsiz deil ama hala daha ders almak yerine saa sola saldrmaya devam edeceksek bir adm bile ilerleyemeyiz.
    Siyasetin "bizden olduu srece" yer ald, karda olduu zaman "siyasete bulat" byk kulp/taraftar camias Trabzonspor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)