Sayfa 101 Toplam 396 Sayfadan BirinciBirinci ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... SonuncuSonuncu
Toplam 9879 adet sonuctan sayfa basi 2,501 ile 2,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sivasspor Maçý | TFF Trabzonsporun 0-3 Hükmen Yenilgisine Karar Verdi

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý aytack Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir düzeltme hakem macý iptal etmesini temel sebebi futbolcuya fiili saldýrýdýr arkadaþlar. gs fener macýnda olaylar faklý idi. ayrýca bana kalsa artýk trabzonspor avni akerde futbol oynamasýn. gerekde yok seyircisizde oynamak fazlada sýkýcý mümkünse ülkenin diðer ucuna götürsünler. akþam ceyhun stadda taraftarla ile konuþurken. ayne þunu dedi. sivas sert oynuyor sizde vurun dieyen taraftara. ben vursam senini için rahatlar belki. ama ben on maç ceza alýrým ve bu ýslattýðým formaya ihanet olmazmý dedi þimdi soruyorum. suçlu kim. sivaslýlar trabzonlu futbolcular sertlik olmadan durduramayacaklarý biliyorlarki sert oynadýlar. hakemde bu sertliðe göz yumdu. eee sede sahaya girdin haddini bildirdin. bence 6 puan silinsin 5 puan geride ligi bitirdiðimizde ne diyeceðýz bakalým. bu kale arkasý taraftar guruplarýný daðýtmak lazým. olaylar umarým okadarda buyümez artýk. çünkü trabzonsporlular salak deðil sahaya giren avanak kimlikler hangi yüzle ben trabzonsporluyum diyebilecekler....
    bu yönetimde olduðu kadar taraftarý besleyen bir trabzonspor yönetimi görmedim acilen bu yönetimin gitmesi lazým.tabi gelecek yönetimin de þimdiden adaylýðýný açýklayan serdar bali,hacýosmanoðlu ve hacý yýldýz olamamk þartýyla
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

mehmet_35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    36

hükmen maðlup sayýlabiliriz kötü oldu bu.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

gs.fb maçýný oynatan hakem bozuntusu (Bülent Demirlek) dünkü maçý (sadece 1 dk kalmýþken)acaba neden bitirmedi,Trabzondaki olaylar istanbul dakinden den dahamý fazlaydý,maçýn bu hale gelmesininin tek sorumlusu hakemdir,Ayman a anýnda kýrmýzýyý göstermesi gerekirdi,ve bizim akýllý !!!! futbolcularýmýz son saniyelerine girilmiþ bir maçta sivaslýlarýn tahriklerine neden kapýlýyor lar,ve asýl olaylarýn baþlamasýna sebep olan gazeteci en aðýr ceza ile cezalandýrýlmalýiTrabzonspor u cezalandýrmaya hiç kimsenin hakký yoktur,

ve son olarakta Ayman ýn sözleþmesini derhal fesh etmeli,Trabzonspor a yakýþmýyo...

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

Alýntý tamersoz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    lanet olsun bizim bu taraftarýmýza ben orda burda bizim güzel insanlarýmýzý övüyorum onlarýn yaptýðýna bak bizim taraftarýmýz beþ para etmez benim gibi aþýrý trabzon milliyetçisi bi adamada bu laflarý söylettilerya helal olsun ziyaya suç bulup duruyor herkes sürekli, hala maçla alakalý yorumlar görüyorum bu baþlýkta, bu baþlýk futbol tartýþma yeri deðil çünkü dün yapýlanlarýn futbolla alakasý yoktu bu bir terördü....iyiki þehir dýþýndaydým böyle bir maçta olmak istemezdim...
    bence böyle duygusal yazýlmýþ yorumlara gerek yok tribündeki 25.000 kiþinin ayný düþünmesi ayný hareket etmesi mümkün deðil tabiki sahayada atlanýp futbolcu tartaklamaya kalkanlarýda tasvip etmemiz de mümkün deðil bu bir eðitim olayýdýr türkiyedeki eðitim seviyesi yerlerde süründükçe her tribünde yaþanan bu olaylarýn artarak devam etmesini beklemek eyamcýlýk olmaz.kýsaca trabzon lu karadenizli merttir milliyetçidir devletini sever ve bunun bu þekilde söylenmesinde ve anlatýlmasýndada hiçbir sorun yokdur.
    önümüzdeki sezonda boþa geçeceðe benzer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Maçýn ilk dakikasýndan itibarn sivaslýlarýn maçý macýnýn oyun oynayarak deðilde baþka yolalrdan maçý kazanmak istediðini ortadaydý. Önce muhammed ceyhuna fauuller yaparak onu sinirlendirmek istedi sonra gersi geldi.Mehmet yýldýz da sonra baþý çekti. siniler hepten gerildi.ve sonra maç o kadar sýktý ki 2.yarýsýný izlemedim.evet aymanýn yaptýðý faulu görüyorumda sað ayaðýyla topa vuruken sol ayaðýda balýlýnýn bileðine geliyo snaýrsam yaný kastibir þey yok bence.ve hakem o faule ne gerekiyosa onun kartýnýda vermiþ. eðer bu olayý israil-arap savaþýna çekmeye çalýþýyoarsa. bunu bu liðde yapan en iyi balilidir.ve ondan beklenir bu.Zaten bizim üzerimizde hep bu tür oyunlar oynandý. Runlara yenildik nerdeyse vatan haini ilan edildik.arap asýlý futbolcumuz baþka bir ýrktan olan futbocuya faul yaptý oyun kurallarý içinde oda irkçýlýða mahrus kaldý.Ynaý biz ne yaparsak yapalým bizim üstümüzd e böyle oyunlar oyunanacak.

Bülent Uyagun seni Futbocuykenden sevmezdim halen daha sevmiyorum. Ýrkçýlýk yapma.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Arkadaþlar mümkünse bu baþlýkta sahadaki olaylarý deðil,sahadaki futbolu tartýþalým.Olaylar ile ilgli baþlýk zaten mevcut.Her iki sayfada ayný yazýlarý yazýp ayný þeyleri okumanýn anlamý yok.Bu mesajdan sonra saha olaylarýyla ilgili tüm mesajlar silinecektir.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

güngör_81 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    42

Alýntý aytack Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir düzeltme hakem macý iptal etmesini temel sebebi futbolcuya fiili saldýrýdýr arkadaþlar. gs fener macýnda olaylar faklý idi. ayrýca bana kalsa artýk trabzonspor avni akerde futbol oynamasýn. gerekde yok seyircisizde oynamak fazlada sýkýcý mümkünse ülkenin diðer ucuna götürsünler. akþam ceyhun stadda taraftarla ile konuþurken. ayne þunu dedi. sivas sert oynuyor sizde vurun dieyen taraftara. ben vursam senini için rahatlar belki. ama ben on maç ceza alýrým ve bu ýslattýðým formaya ihanet olmazmý dedi þimdi soruyorum. suçlu kim. sivaslýlar trabzonlu futbolcular sertlik olmadan durduramayacaklarý biliyorlarki sert oynadýlar. hakemde bu sertliðe göz yumdu. eee sede sahaya girdin haddini bildirdin. bence 6 puan silinsin 5 puan geride ligi bitirdiðimizde ne diyeceðýz bakalým. bu kale arkasý taraftar guruplarýný daðýtmak lazým. olaylar umarým okadarda buyümez artýk. çünkü trabzonsporlular salak deðil sahaya giren avanak kimlikler hangi yüzle ben trabzonsporluyum diyebilecekler....

Býrakýn kardeþim medyacýlýk yapmayý ne demek 6 puan siinsin GS - FB maçýnda kimin 6 puaný silindi. Bilmeden atýp tutmayýn hemen yelkenleri suya indiriyorsunuz biz tabiki haksýzýz ama olayda aðýr tahrik var kanunlarda bile bu geçerli yani. Çok abartýlýyor olaylarýn baþlamasýnýn sebebi Sivassporlu futbolcular. Kasýt varmýþ gibi geliyor.

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    düzcewli abime aynen katýlýyorum.Adamlar maçýn baþýndan sonuna kadar sürekli bizimkilerin üstüne yürüdüler.Bizim futbolcular hep ezik kaldý.Ünal tolunay zamanlarý olsa sahaya gömerdiler o þerefsizleri.
    Bu konuda sana katýlmýyorum,futbolcu rakibini sahada yumrukla deðil skor la ezmeli,maçýn skoru 3-0 yada 4-0 olsaydý acaba bu olaylar olur muydu ??

tamersoz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence böyle duygusal yazýlmýþ yorumlara gerek yok tribündeki 25.000 kiþinin ayný düþünmesi ayný hareket etmesi mümkün deðil tabiki sahayada atlanýp futbolcu tartaklamaya kalkanlarýda tasvip etmemiz de mümkün deðil bu bir eðitim olayýdýr türkiyedeki eðitim seviyesi yerlerde süründükçe her tribünde yaþanan bu olaylarýn artarak devam etmesini beklemek eyamcýlýk olmaz.kýsaca trabzon lu karadenizli merttir milliyetçidir devletini sever ve bunun bu þekilde söylenmesinde ve anlatýlmasýndada hiçbir sorun yokdur.
    sölediklerim yanlýþ anlaþýlmýþ eðer ben herkesi bu olayýn içine katsaydým bende imkan bulduðum zaman maça gidiyorum o zaman bu kurduðum cümle kendim içinde geçerli olacaktý..ben sadece böyle taþkýnlýk yapanlar için sölüyorum...
    söliyecek bisi yok sadece trabzon.....

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Gelelim futbola.Dün Jabi'yi izledikten sonra Ferhat'a haksýzlýk yapýldýðýný gördüm.Sýrf transfer yapýlsýn diye alýnmýþ bir oyuncu.Ekstra hiç bir özelliðini göremedim.Herzamanki gibi takým 3 oyuncumuzun bireysel becerisine baðlý bir sistemle oynuyordu.Yattara'ya çok az top atýldý.Topla buluþtuðu 3/4 pozisyonda da çok etkisizdi.Ceyhun sadece top ayaðýna geldiðinde vardý.O da vasatý aþamadý.Gökdeniz boþ alan yaratma çabasýndaydý ama ona eþlik edecek baþka birileri yoktu sahada.Ziya Doðan'ýn oyuna hiç bir taktik müdahele yapmamasý onun nasýl bir tekniktrektör olduðunu gösterdi.Maç baþladý ayný oyun, rakip baský kurdu ayný oyun, gol attýk ayný oyun.Ne kanat bindirmesi, ne verkaç ,nede duran top organizasyonu.Bunlarýn hiç birini sahada göremedik.Bakalým nereye kadar idare edeceðiz.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý tutuncuerdem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haklýsýn kardeþ,,,,,bize centilmenlik yakýþmýyor ama dünkü olaylarda tavsip edilemez.eksiden trabzona gelenlerin eli ayaðý titrerdi.þimdi adamlar elini kolunu sallayarak geliyor.........
    Nasýl bir düþüncedir bu ben bu düþünceyi yýllar önce býraktýðmýzý düþünüyordum ama hala býrakamamýþýz. Yahu kendinize gelin bizler mafyamýyýz, bizler yol kesen serserilermiyiz bizler anarþistmiyiz ki bizden korksunlar. Nedir bu sapýk düþünce. Bizlerden yalnýzca futbolumuz yüzünden korksunlar týpký yýllar önce olduðu gibi trabzonda korner kullanmayý baþarý saydýklarý dönemdeki gibi.

Bizler Trabzonsporluyuz insanlara örnek oluruz.

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Yorumlari okuyorum da, sanki Sivasspor'lu oyuncular mac boyunca bizim oyuncalara cok sert daldi, bizi dovduler, Balili surekli birilerine kufur etti, bizleri tahrik etti bilmem ne.. Yapmayin gozunuzu seviyim.. Evet mac boyunca Sivasspor'lu oyuncular bizimkileri surekli faulle durdurdular dogrudur, ama Turkiye liglerinde oynanan ortlama bir macta olandan fazla bir faul yoktu. Ben anormal bir durum gormuyorum. Bugun artik bircok oyuncu rakip takimi faulle durduruyor. Evet hakemde zaman zaman Sivasspor'lu oyuncularin faullerine musaade etti ama oyle tahrik edecek kadar degildi.. En azindan sampiyonluga oynayan ve 1-0 onde olan bir takimi ve taraftarini tahrik edecek kadar degildi.. (Ama dersenizki biz ilk 10 hedefleyen bir takim olduk artik, ona bise diyemem)

Ote yandan, Ayman'in Balili'ye yaptigi sertlikte Sivasspor'un bir faulunu gosterebilir misiniz bana ? Ben gormedim sahsen. Hatta en sonda bence Ayman'a kirmizi vermesi lazimdi, onu bile yapmadi.. Musa'nin provakatif hareketlerini de Sedat Tunali gibi suclu ilan etmeyin, onda da abartilacak bi durum yok. Dakka 90 olmus, son anda maglup duruma dusmussun, ustune bi de arkadasina sert giriliyor.. Adamin sinirlenmesi gayet normal.. O yuzden bence kimse mactaki yonetimi ve tahrikleri mazeret olarak gostermesin, yoksa bir cok macta cok daha agir olaylar olmasi gerekir..

Burda asil anormal olan bizim takimdaki ve hocamizdaki stres.. Dunde yazdim bunu. Ligin ilk macinda onde olmalarina ragmen sinirlerini kontrol edemiyorsa bizim oyuncular, ilerleyen haftalarda cok stresli ve kritik bir derbiyi nasil kazanacaklar.. Sonra da aglariz niye kritik maclari kazanamiyoruz diye. Mac sonrasi Ziya Dogan sinirden kopuruyordu, ama bu olaylarla alakasi yok. Adam o kadar stres olmuski, (oyunculara da yansimis tabi bu stres ve sinir) adam sinir bosalmasi yasiyor. Utanmasa Balili'yi sinirdisi edelim diyecek.. Cirkef oyuncu gormesek bise demicem.. Cirkef oyunculari hatirlatiyim ben size, eski geseli Hagi, Flipescu, Hakan Unsal, Arif, Bulent, fenerli Kemalettin, bejekeli Sinan Engin, Ali Eren, Erciyesli Emre Toraman vs. vs. Bunlarin cirkeflikleri yaninda ben sahsen aksam Balili'nin hic bir cirkef hareketini gormedigim gibi, bizim oyuncularin yapamadigi bazi futbol adina cok guzel hareketlerini bile gordum diyebilirim..

Sonuc olarak ;

1- Sucluyuz sucumuzu kabul edelim
    2- Gecen yilki gs-fb macindaki kararlar bizi sucsuz yapmaz.
    3- Basinda cikan yorumlarda genelde dogru, fazla debelenmenin itiraz etmenin bir anlami yok.
    4- Sesimizi duyuralim, itiraz edelim, ceza almayalim gibi soylemlerde Trabzonspor'un buyuklugune yakismayan soylemler, biz mahallenin kabadayisi miyiz ? Hem haksiz hem guclu... Boyle bir lobi gucumuz olsa bile haksiz oldugumuz bir konuda kullanilmasini dogru degil.
    5- En agir cezanin verilmesini istiyorum
    6- Bence asil gormemiz gereken Trabzonspor icin asil kayibin giden 3 puan degil, kaybolan eriyip giden sayginligimiz, imajimiz.. Eskiden tarafli tarafsiz herkes Trabzonspor'a sempati beslerdi, hala oyle.. Cunku Trabzonspor guclu'ye karsi bir kafa tutustur, Anadolu'nun Istanbul'a isyanidir, inatidir.. Ama bu tip olaylar bizi antipatiklestirmekten baska bir ise yaramaz.. Bir de mizmiz cocuklar gibi uste cikip iyice imajimizi bitirmemizin anlami yok.. Gucunu gucsuzu ezmek icin kullanan bir takim degildir olmamali Trabzonspor..
    7- Son bir sey daha, dunku olaylari tv'den izleyen hangi cocuk Trabzonspor'u tutar artik.. Bunu dusunun.. Gidenin 3 puan degil, gelecegimiz ve imajimiz oldugunu gorun..
    Ýnadýna Trabzonspor !

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bu maçta ALLAH korusun 0-3 hükmen maðlup sayýlýrsak futbolculara kýzmaya hakkýmýz yok.

oflu_ts
    Ziyaretçi

Trabzonspor Taraftari Saygi Duyulan Taraftardir! BÖyle Olaylar Hem Takimimiza Hem Adimiza Leke Olur!RakÝp Takimlarimiza Bayram EttÝrmeyelÝm ...tabÝ Trabzonspor HirÇindir,taraftari Da!BU Bu tür olaylar BÝze Arti DeÐÝl EksÝ GetÝrÝr..
    Konu oflu_ts tarafýndan (13.08.2007 Saat 09:52 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Shumalele Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yorumlari okuyorum da, sanki Sivasspor'lu oyuncular mac boyunca bizim oyuncalara cok sert daldi, bizi dovduler, Balili surekli birilerine kufur etti, bizleri tahrik etti bilmem ne.. Yapmayin gozunuzu seviyim.. Evet mac boyunca Sivasspor'lu oyuncular bizimkileri surekli faulle durdurdular dogrudur, ama Turkiye liglerinde oynanan ortlama bir macta olandan fazla bir faul yoktu. Ben anormal bir durum gormuyorum. Bugun artik bircok oyuncu rakip takimi faulle durduruyor. Evet hakemde zaman zaman Sivasspor'lu oyuncularin faullerine musaade etti ama oyle tahrik edecek kadar degildi.. En azindan sampiyonluga oynayan ve 1-0 onde olan bir takimi ve taraftarini tahrik edecek kadar degildi.. (Ama dersenizki biz ilk 10 hedefleyen bir takim olduk artik, ona bise diyemem)

Ote yandan, Ayman'in Balili'ye yaptigi sertlikte Sivasspor'un bir faulunu gosterebilir misiniz bana ? Ben gormedim sahsen. Hatta en sonda bence Ayman'a kirmizi vermesi lazimdi, onu bile yapmadi.. Musa'nin provakatif hareketlerini de Sedat Tunali gibi suclu ilan etmeyin, onda da abartilacak bi durum yok. Dakka 90 olmus, son anda maglup duruma dusmussun, ustune bi de arkadasina sert giriliyor.. Adamin sinirlenmesi gayet normal.. O yuzden bence kimse mactaki yonetimi ve tahrikleri mazeret olarak gostermesin, yoksa bir cok macta cok daha agir olaylar olmasi gerekir..

Burda asil anormal olan bizim takimdaki ve hocamizdaki stres.. Dunde yazdim bunu. Ligin ilk macinda onde olmalarina ragmen sinirlerini kontrol edemiyorsa bizim oyuncular, ilerleyen haftalarda cok stresli ve kritik bir derbiyi nasil kazanacaklar.. Sonra da aglariz niye kritik maclari kazanamiyoruz diye. Mac sonrasi Ziya Dogan sinirden kopuruyordu, ama bu olaylarla alakasi yok. Adam o kadar stres olmuski, (oyunculara da yansimis tabi bu stres ve sinir) adam sinir bosalmasi yasiyor. Utanmasa Balili'yi sinirdisi edelim diyecek.. Cirkef oyuncu gormesek bise demicem.. Cirkef oyunculari hatirlatiyim ben size, eski geseli Hagi, Flipescu, Hakan Unsal, Arif, Bulent, fenerli Kemalettin, bejekeli Sinan Engin, Ali Eren, Erciyesli Emre Toraman vs. vs. Bunlarin cirkeflikleri yaninda ben sahsen aksam Balili'nin hic bir cirkef hareketini gormedigim gibi, bizim oyuncularin yapamadigi bazi futbol adina cok guzel hareketlerini bile gordum diyebilirim..

Sonuc olarak ;

3- Basinda cikan yorumlarda genelde dogru, fazla debelenmenin itiraz etmenin bir anlami yok.
    4- Sesimizi duyuralim, itiraz edelim, ceza almayalim gibi soylemlerde Trabzonspor'un buyuklugune yakismayan soylemler, biz mahallenin kabadayisi miyiz ? Hem haksiz hem guclu... Boyle bir lobi gucumuz olsa bile haksiz oldugumuz bir konuda kullanilmasini dogru degil.
    6- Bence asil gormemiz gereken Trabzonspor icin asil kayibin giden 3 puan degil, kaybolan eriyip giden sayginligimiz, imajimiz.. Eskiden tarafli tarafsiz herkes Trabzonspor'a sempati beslerdi, hala oyle.. Cunku Trabzonspor guclu'ye karsi bir kafa tutustur, Anadolu'nun Istanbul'a isyanidir, inatidir.. Ama bu tip olaylar bizi antipatiklestirmekten baska bir ise yaramaz.. Bir de mizmiz cocuklar gibi uste cikip iyice imajimizi bitirmemizin anlami yok.. Gucunu gucsuzu ezmek icin kullanan bir takim degildir olmamali Trabzonspor..
    7- Son bir sey daha, dunku olaylari tv'den izleyen hangi cocuk Trabzonspor'u tutar artik.. Bunu dusunun.. Gidenin 3 puan degil, gelecegimiz ve imajimiz oldugunu gorun..

tek tek övgü yapmýyayým fakat düþücelirin çok güzel yönetim her zaman yaptýðý hareketi yani susup oturmayý yapsýn biraz delikanlý olsunlar

Holigan53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

yahu ne akla sahaya giriyorsun birde dayak yedin bu kadar trabzonspor taraftarýný maç izlettirmeme hakkýn varmý be kardeþim kazanýlan bir maçý bu adam yüzünden trabzonspor kaybedecek yazýk ya yemýnle söylüyorum yazýk baþka söyleyecek bir söz bulamýyorum bravo sana
    seneye þampiyon karadenizden

Recep KINALI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

tek sorumlu hakemdir
    "Beþ sene evvel ilk defa Samsun'a ayak bastýðým zaman bana kuvvet-i kalp veren vatandaþlarýmýn ilk safýnda kahraman Trabzonlularýn bulunduðunu asla unutmayacaðým."
    Mustafa Kemal Atatürk - 15 Eylül 1924

turphan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Standart Kahramana bakýn....

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Nereden
    Trabzon

Alýntý araklili61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tek sorumlu hakemdir
    abicim bu nasýl mantýk ya hakem naparsa napsýn o adam sahaya girmemeliydi..sanki bugüne kadar hakemler çokmu iyidi bizede bir anda kötü davranmaya baþladýlar bu oldu olasý böyle..

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

hep kumpas bize kuruluyor hakem istese 1 dakka daha oynatamazmýydý yazýklar olsun bizi bu kadar sahipsiz kimsesiz duruma düþürenlere.federasyon baþkanýný aramýþlar onun oluru ile maçý tatil etmiþler sayýn baþkanada o yakýþýrdý zaten bravo.eðer Trabzonun 3 puaný silinirse çok daha agresif olaylar ceyran edebilir verecekseniz 3-4 maç neyse saha kapatma cezasý verin ama anamýzýn ak sütü gibi helal 3 puaný gasp ettinizmi olacak olaylarýn önüne geçemezsiniz.satýlmýþ yalaka basýn zaten þimdiden bizi idam sehpasýna çýkardý ama onlarýn kabahati yok bizi bu duruma düþüren 3-5 cahili Allaha havale ediyorum.eðer 3 puanýmýz silinirde sayýn Nuri Albayrakta hala o koltuðu iþgal ederse onada yazýklar olsun.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

aytack - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    49

Standart aðzýna saðlýk hocaa

Alýntý kolombo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yönetimde olduðu kadar taraftarý besleyen bir trabzonspor yönetimi görmedim acilen bu yönetimin gitmesi lazým.tabi gelecek yönetimin de þimdiden adaylýðýný açýklayan serdar bali,hacýosmanoðlu ve hacý yýldýz olamamk þartýyla
    yaw be herþey gibi buda yönetime ve ziyaya kesildi. futbol cahili arkadaþým. dün ziya cýkarabileceði en iyi kadroyu çýkardý. tek eleþtiri ersen neden oyunda yýktu ” idi. oda 90 dk çýkarýrýmýydý bilemem. antreman yapmadý cuma kampa katýldý. hali ile ikinci yarý düþünüldü. ziya bence en iyi tertibini yapmýþ sahaya sürmüþtü. takým bukadar sertliððe raðmen iyi oynadý. ikinci yarýda ki hamleleride ytarinde idi ziyanýn fakat. takým iyi idi. fakat anlamadýüým þuu maç baþýndan beri taraftar oalrak centilmen yakýþan gibi takýmý destekledin. eee 80 dk sivasa sert oyunundan dolayý alkýþ tuttun. 85 gol geldi iyi ya sonra . bu takým gelip gelmesin der gibi birde sahaya girdin. ve sebebinde ne 85 kadar sert futbolundan doayý alkýþ alan sivaslý futbolcularý sert futbolu yüzünden hadlerini bildirmek içinnn.. yapma arkadaþ bu ne perhiz bu ne kara lahana...... yazýklar olsun trabzonsporlularýn onuru ile oynayanlara. ayrýca serdar baliyede bir lafým var
    Vllaznia macýnda bu takýmýn formasý bu deðil diye yrtýnan adam dün olaylar olurkan bir tenkitte bile bulunmadý yazýklar olsun sana serdar bali. demekki haklý buluyorsun demekki sende onlardan birisin ve baþkan adayýsýn .....

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý lazoglu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu konuda sana katýlmýyorum,futbolcu rakibini sahada yumrukla deðil skor la ezmeli,maçýn skoru 3-0 yada 4-0 olsaydý acaba bu olaylar olur muydu ??
    ezsin demiyoruz ama ezilmesinde.

Ortamý sürekli germeye çalýþtýlar.bi ara serkan koþu bandýnda sürükleniyodu ama bizimkiler çok soðukkanlý davrandýlar.Bundan sonra sivasta kara listededir.Defolup gitsinler çirkefler.Ýnþalah küme düþerler.
    Özkan SÜMER

Emin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Verilecek en aðýr cezayý alacaðýmýzdan þüphem yok. Ama Sivasspora ve özellikle Musaya kaç maç ceza verilecek onu bekleyeceðim..... Olaylarýn en büyük sorumlusu Musa dýr. Bu tutumunun bedelini ödemeli. Diðer taraftan sahaya inen taraftarlarý dövmek için baþta Musa olmak üzere bir çok sivas futbolcusunun taraftar peþinden koþtuðuna tekmeler savurduðuna þahit olduk. Bunu yapmaya da haklarý yok. Kendini savunmak ile yakalasamda dövsem tutumu arasýnda büyük fark var. Bu futbolculara ne kadar ceza verilecek onu da bekleyeceðim. Verilecek kararlarý merakla bekliyorum.
    Sahipsiz Vatanýn Batmasý Haktýr. Sen Sahip Çýkarsan Bu Vatan Batmayacaktir...
    M. Akif ERSOY

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

Alýntý Shumalele Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Sonuc olarak ;

Hangi süperlig maçýnda ilk 25 dakika da 25 faul var ? Yada süperligde sen maç seyretmiyorsun. Sivassporlu futbolcular çirkefliðin kralýný yaptý dün gelip burda bide onlarý koruyup milletin sinirini bozma. Yaptýklarý normal miþ yok yaa! Mehmet Yýldýz Serkan'a taç çizgisinin yarým yakýnýnda hayvanoðlu hayvan gibi omuz koydu. Serkan'ýn baþý orda yandaki taþa gelse çok mu mutlu olacaktýn. Oda mý sana normal gelecekti? Gole kadar taraftar niye alkýþladý helal olsun oynuyorsunuz. Soýnra niye sahaya girdi kavyaramamýþsýn. Biz seni alkýþladýk ama sen hala çirkeflik yapýp bizim futbolcumuza saldýrýyosun. Ama bunu anlayamamýþ insanlar dün geceden beri tv lerde ciyak ciyak baðýrýyo..

Ve son saydýðýn söylemlerde senin bu takýmýn iyiliðini istediðin hakkýnda þüphelerim oluþtu. En kötü cezayý alýrsak mutlu mu olacaksýn?
    FxY

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)