Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 97 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konsantrasyon...Sinerji...Geriye Sayım...(30)

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Doğum günün kutlu olsun Bugün, 13:13 #1 ıloveyouszymek

İnşallah olumlu düşünceler futbolcularımıza va kaderimize yansır,yan yatar çamura batar,teker döner,araba gider,günler geçer ve haftalar biter bir de bakmışız AAAAAAAAAAAA.

TRABZONSPORUM ŞAMPİYON OLMUŞ.

Hakikaten yaa NEDEN OLMASIN?

6 kere olduk kıyamet mi koptu?

Bir kere daha olalım ey zinde güçler.Lütfen hayvanlığınıza bir müddet ara verin ve engel olmayın.Çaktırmadan veya gerekirse çaktırarak ne yapıp edip 3 sülüğü 24 senedir şampiyon yapmakla elinize ne geçti.bir UEFA kupası o kadar.Bir biz olalım bir Stutgart,olmadı Schalke.Hep bayern olacaksa ligin tadı ve anlamı olur mu????

Bu sene biz şampiyon olmalıyız.

HAYDE....
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

:tsmeşale::tsmeşale:
    Alıntı isots1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğum günün kutlu olsun Bugün, 13:13 #1 ıloveyouszymek

İnşallah olumlu düşünceler futbolcularımıza va kaderimize yansır,yan yatar çamura batar,teker döner,araba gider,günler geçer ve haftalar biter bir de bakmışız AAAAAAAAAAAA.

TRABZONSPORUM ŞAMPİYON OLMUŞ.

Hakikaten yaa NEDEN OLMASIN?

6 kere olduk kıyamet mi koptu?

Bir kere daha olalım ey zinde güçler.Lütfen hayvanlığınıza bir müddet ara verin ve engel olmayın.Çaktırmadan veya gerekirse çaktırarak ne yapıp edip 3 sülüğü 24 senedir şampiyon yapmakla elinize ne geçti.bir UEFA kupası o kadar.Bir biz olalım bir Stutgart,olmadı Schalke.Hep bayern olacaksa ligin tadı ve anlamı olur mu????

Bu sene biz şampiyon olmalıyız.

HAYDE....
    Teşekkürler kardeşim...Yüreğine milyonlarca kez sağlık...Haydeee....

"Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

oh be cidden şükür olumlu yazan kişiler görmekte güzelmişş arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelkim ne olursa olsunn trabzonspor şampiyon olmasa bile gönüllerin şampiyonudurrr ölümüne sevdalıyımmm sana TRABONSPORUMMMMMMMMM

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mekansız-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oh be cidden şükür olumlu yazan kişiler görmekte güzelmişş arkadaşlar umudumuzu yitirmeyelkim ne olursa olsunn trabzonspor şampiyon olmasa bile gönüllerin şampiyonudurrr ölümüne sevdalıyımmm sana TRABONSPORUMMMMMMMMM
    ne kadar olumluymuski sana bile yorum yazıdrmıs bu baslık
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

iloveyouszymek , Yazı gerçekten güzel!

İnşallah bu sene şampiyonuz!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı GaMZe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkaldırış...Dün başkaldırdığımız İstanbul'du...Dün engellenmemiz onların yüzündendi.Bugün ayağımıza dolananlar onlar değil..Ne gibi bir başkaldırıştan bahsedebiliriz?Kendi kendimize mi?

Umutsuzluk acıdır,ama bazen gerçektir.Yine de ruh diyorsanız;Trabzonsporluyuz.Ötesi yok.Bu takım bizim.Günahıyla sevabıyla...Şampiyon ya da değil...Biz alışkınız gönüllerin şampiyonluğuna...

Trabzonsporumuza başarı diliyorum...Elimden gelen bu...

Gamze senden şüpheliyim. İçimden geçenleri okuyup ben yazmadan buraya mı yazıyorsun kızım ya

Bugüne kadar gördüğü rüyada bile Trabzonspor olan Cafer kılıçsoy bile umutsuzluğa kapılmışsa gerisini siz düşünün.

Söylediklerinizi yazmak istiyorum ama önümüzde dağ gibi duran olumsuzluklar aklıma gelince elim varmıyor inanın. Ama başlığıda amacından uzaklaştırmaya niyetim yok.

Hayden uşaklar bu akşam bir milatın başlangıcı olsun. (yazdıklarıma ben bile inanamıyorum ama olsun)
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Nereden
    Konya

Alıntı İlhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iloveyouszymek , Yazı gerçekten güzel!

İnşallah bu sene şampiyonuz!
    Teşekkürler arkadaşım...Burayı gelip şöyle yürekten bir kazanacağız demek o kadar da zor değil sanırım...Hele bir de okuyup kazanacağız demeden çıkanlar var ki onlar da kazanacağız desler süper olurdu Sevgili İlhan...

Sanırım ilk bir kaç maçı kazanmamız halinde İnanan arlkadaşlarımızın sayısı artacaktır...O yüzden bu maç çok önemli...

Kazanacağız...

KUTADGU
    Ziyaretçi

niyesi ve gerisi yok?

Trabzonsporumuz....

Kalk yerinden ve Diril....

Seninleyiz.....

Sadece Trabzonsporluyuz.............

kral69hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onu bunu anlamam Sampiyon Biziz

http://www.youtube.com/watch?v=CJ1rz...elated&search=

HAYDE TRABZON
    SAMPIYON TRABZONSPOR

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşım...Burayı gelip şöyle yürekten bir kazanacağız demek o kadar da zor değil sanırım...Hele bir de okuyup kazanacağız demeden çıkanlar var ki onlar da kazanacağız desler süper olurdu Sevgili İlhan...

Sanırım ilk bir kaç maçı kazanmamız halinde İnanan arlkadaşlarımızın sayısı artacaktır...O yüzden bu maç çok önemli...

Kazanacağız...
    Kazanacağız. İnşallah.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Lafla peynir gemisi yürümez.

Nereden
    Konya

evet...3 hafta oldu...3 te 3 yaptık sayılır...Adım adım şampiyonluğa gidiyoruz...Bursa önemli deplasman...Kazanacağız...Alayına isyan ölümüne Trabzon...

Samet Başdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4.maçta cepte,hiç kuşkunuz olmasın...
    Onur Recep Kıvrak

Gustavo Colmandante

Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Nereden
    Konya

başlıktaki 34 ün 31 yapılmasını rica ediyorum admin lerden...Şampiyonluğu burada kutluycaz inşallah...

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç umutlu değilim ama başlığı değiştim

ismail-dede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başlık güzel ama
    başlığın altına yazı yazmak bayağı zor
    güzel düşüncelerimiz var hayallerimiz var ümitlerimiz var.
    birde rüyalarımıza giren karabasanlar var
    ümitlerimizi çalan hırsızlar var
    düşüncelerimize tecavüz edenler var
    ah bunlardan kurtulsak BAŞKA RAKİBİMİZ YOK
    inanıyorum ki uzak ara şampiyon oluruz

Muhammet_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

@iloveyouzsymek

Açmış olduğunuz bu anlamlı ve bir o kadar da bütünleyici başlıktan ötürü sizlere binlerce kez teşekkür ederim.
    Takımımızın, saha içinde huzurlu saha dışında sıkıntılı günler geçirdiği şu dönemde şampiyonluk uğruna tek bir odak noktasında toplanılması gerekliliğini siz de benim gibi gibi görmüş ve bu güzel satırları yazmışsınız.

Evet.. Şampiyonluk bu sene gerçekten hayal değil. Kim ne derse desin güçlü bir kadromuz var. Yönetim ve T.D.'nin son şansları. Rakiplerimizin çok pozitif futbol oynadığı söylenemez. Son olaylar futbolcu ve taraftarlarımızı iyice kenetlendirdi. Ayrıca da 40. yılımız. Bütün bu nedenler birleşince şampiyonluğa inanmamak, o sinerjiyi yaratmamak biz Trabzonspor sevdalılarına yakışmaz.

Haydi Trabzonspor haydi Trabzonspor sevdalıları..
    Hamsilerin gözyaşları denizde gözükmez.

ktü_ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ŞAMPİYOOOONNNNNNN TRABZON hemde son hafta ezik feneri yenerek süper valla........
    YENİ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKİ....
    KTÜ_TS

ezik istanbul ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İsterseniz bu başlığa biraz okunmuş toprak atalım.

kromozom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

:tsmeşale::tsmeşale::meşale1:

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyon TRABZONSPOR hem de 6kez

7. ci neden busene olmasın

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ıloveyouszymek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bir "sinerji" (toplulukların aynı konu hakkında pozitif düşünerek sonuç elde etmeye çalışması) başlığıdır...
    Ne başkana,ne yönetime ne de teknik direktöre destek vermeyi amaçlamamaktadır...

Tek ama tek amacı bu forumda dönem dönem aktif olan yaklaşık 12 - 13 bin farklı üyemizi,maç günlerimizde tek ortak düşünce etrafında toplamaktır...KAZANACAĞIZ...

Evet başlığın tek amacı TRABZONSPOR un maçlarını oynayacağı günlerde,TRABZONSPOR un maçlarını kazanacağına ortak biçimde inanmak ve kalanların da inanmasını sağlamaktır

Yeni sezon başlıyor..."Trabzonspor sahaya iniyor"...Herşeye rağmen, bütün engellere,engellemelere rağmen TRABZONSPOR yine başkaldıramaz mı ? İsyan edemez mi ? Daha önce bunu defalarca yapmadı mı ? Bugün "düşman kardeşleri" oynayan 3 ezikler bizim dünyalarında yaptığımız "derin darbe" nedeniyle aynı tribünde farklı bayraklarla ama ortak amaçla saf tutmadılar mı ?

Titremedi mi dizleri yıllar yılı Avni Akerde,İnönü de, Sami Yen de,Kadıköy de...Karşılaşacağımız her yere ağlayarak geldiler...Ümitsizdiler...Karşılarında bordo-mavi yi görenin dizlerinin bağı çözülüyordu...Sanmayın ki durum değişti...Fenerbahçe nin forumlarında geziyordum fikstürün çekildiği gün...Hepsi ağlıyor son hafta Trabzonspor deplasmanı cehennem olur diyorlar...İsyan ediyorlar...Korkuyorlar...

Biz bunu daha önce defalarca yapmadık mı ? Yaptık...Yaparsa yine kim yapar ? Biz...O yüzden gelin artık İnançsızlığı,korkuyu,ümitsizliği bir kenara bırakalım...İnanç sebeplendirilemez...İnanç sebepselliğin ötesindedir...Gelin hep birlikte 34 ten geriye sayarak takımımızı Şampiyon yapalım bu sene...İnanalım...Kazanacağız diyelim...

Ve önemli bir rica...Bu takım herşeye rağmen maç kaybedebilir...Lütfen mağlubiyetlerin ya da puan kayıplarının sebebini bu başlık olarak görmeyelim...Biz inanalım,konsantre olalım,birlik olalım,takımımızı destekleyelim...Gerisi sahadakilerin işi...Bu takım herşeye rağmen ŞAMPİYON olacaktır diyebiliyorum ben...İnanıyorum...Herkesin de bunu istediğine ve inanmaya hazır olduğuna eminim...

Bu başlığa inançsızlık,hedefsizlik,isteksizlik giremesin...Oynanmamış ve kaybedilmemiş 34 maç var...Oynayalım ve kazanalım öyleyse...34-33-32-31-...............3-2-1 diyerek Şampiyonluğu kutlayalım...Lütfen bu başkanla mı,bu yönetimle mi,bu hocayla mı, bu kadroyla mı demeyin...Evet bunlarla...Bizim aşkımız Trabzonspor un asi yapısına değil mi ? Evet...İşte bu yıl İSYAN edeceğiz diyorum ben...Haaa...Ya olmazsa diyorsunuz..Haklısınız ama olmazsa zaten ne inananlar inandığı için ne de inanmayanlar inanmadığı için hiç bir şey kazanmazlar ya da kaybetmezler...Çünkü olmazsa zaten hepimizin üst kimliği olan TRABZONSPOR kaybetmiş olacak...

Evet...Tek Yapmamız gereken maç günleri buraya gelip "kazanacağız" "yeneceğiz" "biz çok büyük takımız" "biz en büyüğüz" diyerek sinerji yaratmak...Çok mu zor bunu yapmak...Hayır...Deneyelim ya en azından ne kaybederiz ki ?

Ben başlıyorum...Şampiyon Olacağız bu sene...Önümüze geleni devireceğiz...

Sivası da yeneceğiz, diğerlerini de...34 hafta sonra Şampiyon olacağız...Haydi arkadaşlar...
    kardeşm dogum gnn kutlu olsn...

inancın inancımdır....Şampiyon olacağız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)