Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Geleceðin Trabzonspor'u (Öze Dönüþ)

onur_alabuga_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Standart Geleceðin Trabzonspor'u (Öze Dönüþ)

----------------Tolga zengin--(c)-------------
    -------------------------------------------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtuluþ-------------------
    --Barýþ Memiþ-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------Özer Hurmacý-------------------
    -----------Ali Güzeldal----Umut Bulut------------

Ben geleceðin trabzonspor unun böyle olmasýný istiyorum.Dikkat ederseniz yabancý oyuncu yok.Olmasýnda kim geldiki ii yabancý bi shota bide eh yattara bu takýmýn maliyeti 3 mil $ ý geçmez þuan ki takýmýn maliyeti milyon dolarlar.Ama bir kaçý hariç hiç birinde yürek yok.Öze dönüþ diyolar,trabzonspor kendine dönerse baþarýlý olur diyolar alýn o zamn kendine dönüþ budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten þuan ki kadro 4. olmuþ avrupada köy takýmýna(sahasýnda ýþýk bulunmayan)elenmiþtirbenim kurduðum kadro bunlardan kötüsünüde yapmaz.Yeni baþkan adayý çýksýn desin bizden 2 yýl biþi beklemeyin bunlarý piþirelim ondan sonra bizden biþiler bekleyin.Hem bütçemiz düzelir hrm öze dönüþ olur hemde þuan 2-3 nadir oyuncumuzun taþýdýðý milli forma sayýsý artar herþey güzel olur sizde öze dönüþ karonuzu kurun
    bilmem bana katýlýr mýsýnýz?
    Konu onur_alabuga_61 tarafýndan (11.08.2007 Saat 00:43 ) deðiþtirilmiþtir.
    !!!! BÝZE HERYER TRABZON !!!!

tsmusampa61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

bunu geçeceksin kardeþim öze dönüþ demek 20 yýl zor þampiyon oluruz o zaman. Bu öze dönüþü isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tanýdýklarýnýn para kazanmasýný isteyen kiþiler. Onlar için þampiyonluk önemli deðil sadece para kazanýp ordan nemalansýnlar yeter. yetenekliyse oynarsýn yoksa basýp gideceksin kardeþim. sözün hasan,hüseyin gibi topçulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    Yeni baþkan yeni hayaller!!!

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

öze dönüþ mantýklý ama bu þekilde deðil bence
    tolga
    jabi-selim-çaðdaþ-hayrettin(inþ. alýrýz)
    hüseyin-serkan
    yattara-yusuf-gökdeniz
    umut

daha mantýklý bence yani yavaþ yavaþ....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Öze dönüþ fikrini sonuna kadar destekliyorum. Çuval dolusu parayý Ýstanbul artýklarýna ve ne idüðü belirsiz yabancýlara dökünce ne oluyor ki? Yine þampiyon olamýyoruz ve yine ligde kalýyoruz. (Benim gözümde ikincilik ile onbeþincilik arasýnda fark yoktur. Ýki durumda da baþarýsýz olan ama bu baþarýsýzlýðýný ertesi yýl telâfî etme imkâný olan bir takýmýnýz olur.) Trabzonspor altyapýsýndan yetiþen gençlerle -hiç olmazsa umut va'd eden Türk oyuncularla þampiyon olamasak bile yine ligde kalýrýz ve hiç olmazsa takýmýmýzla gurur duyarýz, takýmýmýzýn maçýný iple çekeriz. Biriken borçlarýn kapanacak olmasý ve daha az para harcayacak olmamýz da caba.
    Alýntý tsmusampa61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sözün hasan,hüseyin gibi topçulara.
    Hasan ve Hüseyin takýma faydalý olabilmek adýna kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleþtirilecek onlarca topçu bozuntusu var takýmda.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý Kokturk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öze dönüþ fikrini sonuna kadar destekliyorum. Çuval dolusu parayý Ýstanbul artýklarýna ve ne idüðü belirsiz yabancýlara dökünce ne oluyor ki? Yine þampiyon olamýyoruz ve yine ligde kalýyoruz. (Benim gözümde ikincilik ile onbeþincilik arasýnda fark yoktur. Ýki durumda da baþarýsýz olan ama bu baþarýsýzlýðýný ertesi yýl telâfî etme imkâný olan bir takýmýnýz olur.) Trabzonspor altyapýsýndan yetiþen gençlerle -hiç olmazsa umut va'd eden Türk oyuncularla þampiyon olamasak bile yine ligde kalýrýz ve hiç olmazsa takýmýmýzla gurur duyarýz, takýmýmýzýn maçýný iple çekeriz. Biriken borçlarýn kapanacak olmasý ve daha az para harcayacak olmamýz da caba.Hasan ve Hüseyin takýma faydalý olabilmek adýna kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleþtirilecek onlarca topçu bozuntusu var takýmda.
    evet arkadaþ benim dediðimde bu. ne kaybedeceksin ki

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý Kokturk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hasan ve Hüseyin takýma faydalý olabilmek adýna kendilerini parçalayan futbolcular. onlara kadar eleþtirilecek onlarca topçu bozuntusu var takýmda.
    Hüseyin'i hadi kenara koyalým da. Hasan'ýn iyi niyetine takýma faydalý olabilmek adýna kendini parçalamasýna da eyvallah ta yaptýðý hatalar doðrulardan fazla ise fayda saðlamasýna da gerek yok.

Öze dönüþ fikri iyi hoþ ama hadi arkadaþlar öze dönüyoruz demeyle bir an olucak birþey deðil. Önce özünü iyi bilen özünden aldýðý güçle yönetenlere ihtiyacýmýz var. Takým kolay iþ.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý tsmusampa61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bunu geçeceksin kardeþim öze dönüþ demek 20 yýl zor þampiyon oluruz o zaman. Bu öze dönüþü isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tanýdýklarýnýn para kazanmasýný isteyen kiþiler. Onlar için þampiyonluk önemli deðil sadece para kazanýp ordan nemalansýnlar yeter. yetenekliyse oynarsýn yoksa basýp gideceksin kardeþim. sözün hasan,hüseyin gibi topçulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    biraz mantýklý ol arkadaþ ben öze dönüþ istiyorum trabzonsporda da hiç akrabam yoq ayrýca benim hiç bir kazancým yok bu birincisi.ikincisi ben trabzonlu deðilim trabzonspor u trabzonlu olmadan sevenlerdenim nie öze dönüþ bunu sadece ben söylemiyorum þampiyonluk görmüþ þenollar ali kemaller lemiler diyolar.hamiler serdar baliler özkan sümerle dio mantýðýný düþün bu gidiþle 25 yýl daha þampiyon olamayýz. bu gençlerle hem borçlarýmýz sýfýrlanýr hemde baþarý gelir dnemekde fayda var.ayrýca fatih hami gökdeniz þenol vs........bunlar gökten inmedi altyapýdan oluþtu

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Küçük olsun bizim olsun olur o. Dünya istesek de istemesek de globalleþti. Hakeden oynamalý. Sýrf Trabzon sýnýrlarýnda bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz bölgesini iyi kullanmýþýz, yetmiþ, ama þimdi Dünyayý iyi kullanmak zorundayýz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

ya Yattara ???
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Ozkan Sumer oze donmustu zamaninda, ligi 14. bitirmistik hatirlarsaniz.. Ya da oze donus care olsaydi Akcaabat Sebat yukselme grubundan dusmezdi.. G.Birliginin B takimi olan Oftas'in super lige ciktigi bir yerde Akcaabat bu durumda olmazdi.. Demek Trabzon'un yetistirdigi oyuncular yabanci ve diger Turk'ler olmadan sampiyonluk hedefine cevap veremez..

Cozumu soyliyim ;

1 - Ziya Dogan'dan kurtulmak
    2 - Yonetimden kurtulmak
    3 - Yeni bir yonetim ve hoca ile kisa ve orta vadede belli bir plan dahilinde uyumlu bir takim olusturmak.. Trabzonlu oyuncular, diger Turk yetenekli oyuncular ve yabanci genc yetenekler, bunlarin arasina abilik yapacak bir iki tecrubeli isim.. Genc oyunculari yetistirmek ve Takim havasi olusturmak..

Bu takim gelecek vaadetsin, taraftar gereken destegi verir . . Bugun bizim durumumuzda fener olsaydi, o yonetimi ve teknik direktoru Kadikoy'de sallandirirlardi..
    Ýnadýna Trabzonspor !

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Küçük olsun bizim olsun olur o. Dünya istesek de istemesek de globalleþti. Hakeden oynamalý. Sýrf Trabzon sýnýrlarýnda bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz bölgesini iyi kullanmýþýz, yetmiþ, ama þimdi Dünyayý iyi kullanmak zorundayýz
    ufuk ferhattan yüz kat iiidr
    YUSUF aymandan
    barýþ 2-3 sene sonra gökdenizden de iyi olacak bunu herkes bilsin
    ufukhan boþ sol kanatta bu zamana kadar gelmiþ abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ali güzeldal mükemmel forvet
    malum tolga zengin 10 sene alýr kaleyi
    umut bu takýmýn lideri olur 3 seneye kadar
    eeeeeee daha ne bu takým 3 sene sonra þuanki takýmý yener iddalý konuþuyorum çünkü trabzon genölerinde yürek var

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Öze dönüþden önce her alanda profesyonelleþme þart artýk. Profesyonel olarak yönetilmeyen bir kulübe (-ki son dönemde oluþan yönetim en iyi örnektir) öze dönüþ politikasý uygulasan ne olur uygulamasan ne olur.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

Ba®ýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    38

Alýntý bladell Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ufukhan boþ sol kanatta bu zamana kadar gelmiþ abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ismi geçen ufukhan,ufukhan bayraktar mý?

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

öze dönüþ çok abartýlý biþe bence
    olay mesela þu olmalý altyapýya yatýrým 10 katýna çýksýn ama sýrf trabzonlu die oyuncularý almak hata

vadaa55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    56

öze dönüþün en kötü örneði ispanyada atletico bilbaodur herifler yabancý oyuncu býrak basq bölgesi dýþýndan adam oynatmýyor...öze dönüþ deyipde tayfun cora larý yazmayýn...trabzonlu herkes bu takýmda oynayacaksa vay halmize...
    sen git durma, aðlasa da gözlerim, sana gülümseyeceðim. dün buzdan bir dað iken, hayaline aldanýp,birden çözüldüðümü nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasýnda TRABZONSOR

tamuð yamtar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý vadaa55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    öze dönüþün en kötü örneði ispanyada atletico bilbaodur herifler yabancý oyuncu býrak basq bölgesi dýþýndan adam oynatmýyor...öze dönüþ deyipde tayfun cora larý yazmayýn...trabzonlu herkes bu takýmda oynayacaksa vay halmize...
    Onlarýn ki öze dönüþ deðil. Adamlarýn Milli Takým olarak gördükleri takýmlarý.

Adamlar Bask Bölgesi dýþýnda topcu oynatmamýþlar hiç.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli...

Alýntý bladell Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ----------------Tolga zengin--(c)-------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtuluþ-------------------
    --Barýþ Memiþ-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------Özer Hurmacý-------------------
    -----------Ali Güzeldal----Umut Bulut------------

Ben geleceðin trabzonspor unun böyle olmasýný istiyorum.Dikkat ederseniz yabancý oyuncu yok.Olmasýnda kim geldiki ii yabancý bi shota bide eh yattara bu takýmýn maliyeti 3 mil $ ý geçmez þuan ki takýmýn maliyeti milyon dolarlar.Ama bir kaçý hariç hiç birinde yürek yok.Öze dönüþ diyolar,trabzonspor kendine dönerse baþarýlý olur diyolar alýn o zamn kendine dönüþ budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten þuan ki kadro 4. olmuþ avrupada köy takýmýna(sahasýnda ýþýk bulunmayan)elenmiþtirbenim kurduðum kadro bunlardan kötüsünüde yapmaz.Yeni baþkan adayý çýksýn desin bizden 2 yýl biþi beklemeyin bunlarý piþirelim ondan sonra bizden biþiler bekleyin.Hem bütçemiz düzelir hrm öze dönüþ olur hemde þuan 2-3 nadir oyuncumuzun taþýdýðý milli forma sayýsý artar herþey güzel olur sizde öze dönüþ karonuzu kurun
    bilmem bana katýlýr mýsýnýz?
    gercekten guzel dusunmussun ama bu yonetim onu yapmaz ilerideki yoneticilerin yapmasini gonulden iþterim
    Bizim rahat edemediðimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayýna gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Öze Dönüþ Sadece Sözde Olmayacak.
    Adam geldimi para için top Oynamayacak.
    Yürekle Oynayacaksa (ki Yerli oyuncularda Daha fazla görülmekte) Gelip oynayacak.
    O Kadar Keþfedilmemiþ Oyuncu Var Bunlarý Ýlk Önce Alt Yapýdan Geliþtireceksin Daha Sonra Öze Dönüþ Diyeceksin.
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yürekle Oynayacaksa (ki Yerli oyuncularda Daha fazla görülmekte) Gelip oynayacak.
    O Kadar Keþfedilmemiþ Oyuncu Var Bunlarý Ýlk Önce Alt Yapýdan Geliþtireceksin Daha Sonra Öze Dönüþ Diyeceksin.
    Deðilmiydi Bizi Þampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayrý Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yürekle Oynamadý...
    Ýþte Bu Unsurlar göz Önüne Alýnmalý...
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý BarýþDemirer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ismi geçen ufukhan,ufukhan bayraktar mý?
    pardon ufuk bayraktar

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý karadenizlii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Deðilmiydi Bizi Þampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayrý Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yürekle Oynamadý...
    Ýþte Bu Unsurlar göz Önüne Alýnmalý...
    haklýsýn abi benim bahsettiðimde o. yürek olacak ahmet olsun mehmet olsun ama trabzonspor formasýnýn bilincnde olsun illada trabzonlu olacak die biþi yoq benim öze dönüüþ demek istediðim altyapý yani bizim altyapýda malum trabzonlu çocuklardan oluþuo e mecburen trabzonlularý yazdým ama gerçekten bu kadroyu oturtsunlar avrupada bile iþ yapar bu kadro 3-4 sene sonra

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

1970 te miyiz??
    alt yapýnýn çok önmli olmasý, takýmda ciddi sayýda alt yapýdan topçu olmasý falan tamam da...
    bu öze dönüþ falan hayalden öte birþey deðil..
    bugün kiminle öze döneceðiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olayým..

kaçýncýlýða oynayacaðýz??
    "ligde üst sýralarda kendimize yer arayacaðýz" felsefesinden öteye gitmez sonuçlarý...

trabzonun altyapýsýný kullanmasý baþka þey, iyi-kötü ayrýmý yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek baþka..

bugüne kadar gelen yabancýlar kötü diye birþey yok..
    sivrilmiþ adamlarý sayýyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiðinden beri sol kanadýmýz yok) vs.vs.vs
    bunlarýn hepsinden verim aldýk biz..

doðru adamlarý bulamamak yabancýlarý kötü yapmaz.. ki bulduðumuz zamanlar da oldu...
    doðru adamý bulup ziya doðan gibi bir futbol katiline emanet etmek baþka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamlarý ziya doðana emanet edersen alacaðýn verimin sýfýr olmasýndan doðal birþey yok...

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý desertstrom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1970 te miyiz??
    alt yapýnýn çok önmli olmasý, takýmda ciddi sayýda alt yapýdan topçu olmasý falan tamam da...
    bu öze dönüþ falan hayalden öte birþey deðil..
    bugün kiminle öze döneceðiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olayým..

kaçýncýlýða oynayacaðýz??
    "ligde üst sýralarda kendimize yer arayacaðýz" felsefesinden öteye gitmez sonuçlarý...

trabzonun altyapýsýný kullanmasý baþka þey, iyi-kötü ayrýmý yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek baþka..

bugüne kadar gelen yabancýlar kötü diye birþey yok..
    sivrilmiþ adamlarý sayýyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiðinden beri sol kanadýmýz yok) vs.vs.vs
    bunlarýn hepsinden verim aldýk biz..

doðru adamlarý bulamamak yabancýlarý kötü yapmaz.. ki bulduðumuz zamanlar da oldu...
    doðru adamý bulup ziya doðan gibi bir futbol katiline emanet etmek baþka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamlarý ziya doðana emanet edersen alacaðýn verimin sýfýr olmasýndan doðal birþey yok...
    peki ya ne yapalým millete r.carlos gelmiþ peki sen kimi alacan bu saatten sonra sen carlos a teklif götürürsen carlos un dieceði laf þu :hý hý hý ha ha ne trabzonpsor mu hiç duymadým avrupada hangi kupada mücadele edio ..............
    artýk trabzonspor bataklýkta bugün bursaspor bile kayserispor bile trabzonspor la dalga geçip kafa tutuyosa yazýk bir efsane eriyo.......

yapacak biþi yoq ya altyapýdan baþlayacaksýn yada 25 deðil 100 sene bekleyeceksin

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ali bilgin,sochaux da oynayan mücahit,galatasaray da oynayan serkan çalýk(gökdenizin sol kanat versiyonu),ankaraspor da oynayan özer hurmacý bu oyuncularý kaçýrmayacaktý hepsi trabzon'un çocuklarý ama daha almasý imkansýz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Vallahi benim gözümde Orhan Çýkrýkçý, Ünal Karaman, Ýskender Günen, Osman Özköylü, Þota-Archil Arveladze hatta zamanýnda çok iyi ayrýlmamýþ olsak da Abdullah Ercan ve Tolunay Kafkas çocukluklarýný dahi Sotka'da geçirmiþ Trabzonlu öz evlatlarýmýzdýr. Öze dönüþden ziyade kaliteli topçulara dönüþten yanayým. Bu kaliteli adamlar altyapýdan gelirse kaymaklý ekmek kadayýfý, ama gelmezse de bekle bekle nereye kadar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)