Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 173 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gelecein Trabzonspor'u (ze Dn)

onur_alabuga_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Standart Gelecein Trabzonspor'u (ze Dn)

----------------Tolga zengin--(c)-------------
    -------------------------------------------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtulu-------------------
    --Bar Memi-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------zer Hurmac-------------------
    -----------Ali Gzeldal----Umut Bulut------------

Ben gelecein trabzonspor unun byle olmasn istiyorum.Dikkat ederseniz yabanc oyuncu yok.Olmasnda kim geldiki ii yabanc bi shota bide eh yattara bu takmn maliyeti 3 mil $ gemez uan ki takmn maliyeti milyon dolarlar.Ama bir ka hari hi birinde yrek yok.ze dn diyolar,trabzonspor kendine dnerse baarl olur diyolar aln o zamn kendine dn budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten uan ki kadro 4. olmu avrupada ky takmna(sahasnda k bulunmayan)elenmitirbenim kurduum kadro bunlardan ktsnde yapmaz.Yeni bakan aday ksn desin bizden 2 yl bii beklemeyin bunlar piirelim ondan sonra bizden biiler bekleyin.Hem btemiz dzelir hrm ze dn olur hemde uan 2-3 nadir oyuncumuzun tad milli forma says artar herey gzel olur sizde ze dn karonuzu kurun
    bilmem bana katlr msnz?
    Konu onur_alabuga_61 tarafndan (11.08.2007 Saat 00:43 ) deitirilmitir.
    !!!! BZE HERYER TRABZON !!!!

tsmusampa61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    41

bunu geeceksin kardeim ze dn demek 20 yl zor ampiyon oluruz o zaman. Bu ze dn isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tandklarnn para kazanmasn isteyen kiiler. Onlar iin ampiyonluk nemli deil sadece para kazanp ordan nemalansnlar yeter. yetenekliyse oynarsn yoksa basp gideceksin kardeim. szn hasan,hseyin gibi topulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    Yeni bakan yeni hayaller!!!

kudu_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    41

ze dn mantkl ama bu ekilde deil bence
    tolga
    jabi-selim-ada-hayrettin(in. alrz)
    hseyin-serkan
    yattara-yusuf-gkdeniz
    umut

daha mantkl bence yani yava yava....
    UEFA KANIRTA KANIRTA ATI EMSYEY....ARTIK UEFA DAN TESCLL BR HIRSIZIMIZ, BR DE AMPYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERYLE AMPYON TRABZONSPOR....TEEKKRLER SADR BAKAN VE EKB, TEEKKRLER BATMAYAN GNEMZ, TEEKKRLER YREKL FUTBOLCULARMIZ, TEEKKRLER PAYDALAR.....

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

ze dn fikrini sonuna kadar destekliyorum. uval dolusu paray stanbul artklarna ve ne id belirsiz yabanclara dknce ne oluyor ki? Yine ampiyon olamyoruz ve yine ligde kalyoruz. (Benim gzmde ikincilik ile onbeincilik arasnda fark yoktur. ki durumda da baarsz olan ama bu baarszln ertesi yl telf etme imkn olan bir takmnz olur.) Trabzonspor altyapsndan yetien genlerle -hi olmazsa umut va'd eden Trk oyuncularla ampiyon olamasak bile yine ligde kalrz ve hi olmazsa takmmzla gurur duyarz, takmmzn man iple ekeriz. Biriken borlarn kapanacak olmas ve daha az para harcayacak olmamz da caba.
    Alnt tsmusampa61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    szn hasan,hseyin gibi topulara.
    Hasan ve Hseyin takma faydal olabilmek adna kendilerini paralayan futbolcular. onlara kadar eletirilecek onlarca topu bozuntusu var takmda.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt Kokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ze dn fikrini sonuna kadar destekliyorum. uval dolusu paray stanbul artklarna ve ne id belirsiz yabanclara dknce ne oluyor ki? Yine ampiyon olamyoruz ve yine ligde kalyoruz. (Benim gzmde ikincilik ile onbeincilik arasnda fark yoktur. ki durumda da baarsz olan ama bu baarszln ertesi yl telf etme imkn olan bir takmnz olur.) Trabzonspor altyapsndan yetien genlerle -hi olmazsa umut va'd eden Trk oyuncularla ampiyon olamasak bile yine ligde kalrz ve hi olmazsa takmmzla gurur duyarz, takmmzn man iple ekeriz. Biriken borlarn kapanacak olmas ve daha az para harcayacak olmamz da caba.Hasan ve Hseyin takma faydal olabilmek adna kendilerini paralayan futbolcular. onlara kadar eletirilecek onlarca topu bozuntusu var takmda.
    evet arkada benim dediimde bu. ne kaybedeceksin ki

ilhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2007
    Nereden
    zmir

Alnt Kokturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hasan ve Hseyin takma faydal olabilmek adna kendilerini paralayan futbolcular. onlara kadar eletirilecek onlarca topu bozuntusu var takmda.
    Hseyin'i hadi kenara koyalm da. Hasan'n iyi niyetine takma faydal olabilmek adna kendini paralamasna da eyvallah ta yapt hatalar dorulardan fazla ise fayda salamasna da gerek yok.

ze dn fikri iyi ho ama hadi arkadalar ze dnyoruz demeyle bir an olucak birey deil. nce zn iyi bilen znden ald gle ynetenlere ihtiyacmz var. Takm kolay i.
    Trke, Turkche olmasn! Dilimizi koruyalm! Trkeye 29 harf yeter!

Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde apkam, dnyann drt bir yann geziyor ve stadyumlarda yalvaryorum:
    Tanr rzas iin, gzel bir ma ltfen!
    Eduardo Galeano

"haneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt tsmusampa61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bunu geeceksin kardeim ze dn demek 20 yl zor ampiyon oluruz o zaman. Bu ze dn isteyenler heralde trabzonsporda akraba yada tandklarnn para kazanmasn isteyen kiiler. Onlar iin ampiyonluk nemli deil sadece para kazanp ordan nemalansnlar yeter. yetenekliyse oynarsn yoksa basp gideceksin kardeim. szn hasan,hseyin gibi topulara. Fatih gibiler amenna ama gerisi yalan.
    biraz mantkl ol arkada ben ze dn istiyorum trabzonsporda da hi akrabam yoq ayrca benim hi bir kazancm yok bu birincisi.ikincisi ben trabzonlu deilim trabzonspor u trabzonlu olmadan sevenlerdenim nie ze dn bunu sadece ben sylemiyorum ampiyonluk grm enollar ali kemaller lemiler diyolar.hamiler serdar baliler zkan smerle dio mantn dn bu gidile 25 yl daha ampiyon olamayz. bu genlerle hem borlarmz sfrlanr hemde baar gelir dnemekde fayda var.ayrca fatih hami gkdeniz enol vs........bunlar gkten inmedi altyapdan olutu

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Kk olsun bizim olsun olur o. Dnya istesek de istemesek de globalleti. Hakeden oynamal. Srf Trabzon snrlarnda bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz blgesini iyi kullanmz, yetmi, ama imdi Dnyay iyi kullanmak zorundayz
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

ya Yattara ???
    *
    * Azdan kan sz muallakta kalmaz, ya sa tarafa yazlr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dnya adamn ALLAH adam yapma Sanat'dr ~

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Ozkan Sumer oze donmustu zamaninda, ligi 14. bitirmistik hatirlarsaniz.. Ya da oze donus care olsaydi Akcaabat Sebat yukselme grubundan dusmezdi.. G.Birliginin B takimi olan Oftas'in super lige ciktigi bir yerde Akcaabat bu durumda olmazdi.. Demek Trabzon'un yetistirdigi oyuncular yabanci ve diger Turk'ler olmadan sampiyonluk hedefine cevap veremez..

Cozumu soyliyim ;

1 - Ziya Dogan'dan kurtulmak
    2 - Yonetimden kurtulmak
    3 - Yeni bir yonetim ve hoca ile kisa ve orta vadede belli bir plan dahilinde uyumlu bir takim olusturmak.. Trabzonlu oyuncular, diger Turk yetenekli oyuncular ve yabanci genc yetenekler, bunlarin arasina abilik yapacak bir iki tecrubeli isim.. Genc oyunculari yetistirmek ve Takim havasi olusturmak..

Bu takim gelecek vaadetsin, taraftar gereken destegi verir . . Bugun bizim durumumuzda fener olsaydi, o yonetimi ve teknik direktoru Kadikoy'de sallandirirlardi..
    nadna Trabzonspor !

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kk olsun bizim olsun olur o. Dnya istesek de istemesek de globalleti. Hakeden oynamal. Srf Trabzon snrlarnda bitmiyor futbol. Eskiden Karadeniz blgesini iyi kullanmz, yetmi, ama imdi Dnyay iyi kullanmak zorundayz
    ufuk ferhattan yz kat iiidr
    YUSUF aymandan
    bar 2-3 sene sonra gkdenizden de iyi olacak bunu herkes bilsin
    ufukhan bo sol kanatta bu zamana kadar gelmi abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ali gzeldal mkemmel forvet
    malum tolga zengin 10 sene alr kaleyi
    umut bu takmn lideri olur 3 seneye kadar
    eeeeeee daha ne bu takm 3 sene sonra uanki takm yener iddal konuuyorum nk trabzon genlerinde yrek var

zgr ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

ze dnden nce her alanda profesyonelleme art artk. Profesyonel olarak ynetilmeyen bir kulbe (-ki son dnemde oluan ynetim en iyi rnektir) ze dn politikas uygulasan ne olur uygulamasan ne olur.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanym, baka kaptanlarn arkasnda sahaya kmam." Dozer Cemil

Ba - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2005
    Nereden
    Uzak Dou
    Ya
    34

Alnt bladell Nickli yeden Alnt Mesaj gster

ufukhan bo sol kanatta bu zamana kadar gelmi abdullahtan sonra en teknik en ii solak futbolcu
    ismi geen ufukhan,ufukhan bayraktar m?

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

ze dn ok abartl bie bence
    olay mesela u olmal altyapya yatrm 10 katna ksn ama srf trabzonlu die oyuncular almak hata

vadaa55 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.10.2006
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    52

ze dnn en kt rnei ispanyada atletico bilbaodur herifler yabanc oyuncu brak basq blgesi dndan adam oynatmyor...ze dn deyipde tayfun cora lar yazmayn...trabzonlu herkes bu takmda oynayacaksa vay halmize...
    sen git durma, alasa da gzlerim, sana glmseyeceim. dn buzdan bir da iken, hayaline aldanp,birden zldm nerden bileceksin.
    Hayat bir kumarsa, her defasnda TRABZONSOR

tamu yamtar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.02.2006
    Nereden
    ngiltere

Alnt vadaa55 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ze dnn en kt rnei ispanyada atletico bilbaodur herifler yabanc oyuncu brak basq blgesi dndan adam oynatmyor...ze dn deyipde tayfun cora lar yazmayn...trabzonlu herkes bu takmda oynayacaksa vay halmize...
    Onlarn ki ze dn deil. Adamlarn Milli Takm olarak grdkleri takmlar.

Adamlar Bask Blgesi dnda topcu oynatmamlar hi.
    Bizim ektiimiz, adamln bedeli...

tuncii - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.05.2006
    Ya
    33

Alnt bladell Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ----------------Tolga zengin--(c)-------------
    ---Ufukhan----Tayfun--Selim Akbulut--M.Ocak----
    - ----------------Yusuf Kurtulu-------------------
    --Bar Memi-----------------Ufuk Bayraktar----
    --------------------------------------------------
    ------------------zer Hurmac-------------------
    -----------Ali Gzeldal----Umut Bulut------------

Ben gelecein trabzonspor unun byle olmasn istiyorum.Dikkat ederseniz yabanc oyuncu yok.Olmasnda kim geldiki ii yabanc bi shota bide eh yattara bu takmn maliyeti 3 mil $ gemez uan ki takmn maliyeti milyon dolarlar.Ama bir ka hari hi birinde yrek yok.ze dn diyolar,trabzonspor kendine dnerse baarl olur diyolar aln o zamn kendine dn budur yap bunu ne kaybedeceksin ki.Zaten uan ki kadro 4. olmu avrupada ky takmna(sahasnda k bulunmayan)elenmitirbenim kurduum kadro bunlardan ktsnde yapmaz.Yeni bakan aday ksn desin bizden 2 yl bii beklemeyin bunlar piirelim ondan sonra bizden biiler bekleyin.Hem btemiz dzelir hrm ze dn olur hemde uan 2-3 nadir oyuncumuzun tad milli forma says artar herey gzel olur sizde ze dn karonuzu kurun
    bilmem bana katlr msnz?
    gercekten guzel dusunmussun ama bu yonetim onu yapmaz ilerideki yoneticilerin yapmasini gonulden iterim
    Bizim rahat edemediimiz yerde kimse istirat edemez. keyfe keder alayna gider TS'li gencler.........

Trabzonspor Kongre yesi
    Kubilay AHN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.12.2006
    Nereden
    Kocaeli

ze Dn Sadece Szde Olmayacak.
    Adam geldimi para iin top Oynamayacak.
    Yrekle Oynayacaksa (ki Yerli oyuncularda Daha fazla grlmekte) Gelip oynayacak.
    O Kadar Kefedilmemi Oyuncu Var Bunlar lk nce Alt Yapdan Gelitireceksin Daha Sonra ze Dn Diyeceksin.
    Diyrm Diyrm Demiyrm Niyeda Diyecuum ...

Bir ehir takmndan fazlas...

Trabzonspor Kongre yesi
    Kubilay AHN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.12.2006
    Nereden
    Kocaeli

O Kadar Kefedilmemi Oyuncu Var Bunlar lk nce Alt Yapdan Gelitireceksin Daha Sonra ze Dn Diyeceksin.
    Deilmiydi Bizi ampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayr Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yrekle Oynamad...
    te Bu Unsurlar gz nne Alnmal...
    Diyrm Diyrm Demiyrm Niyeda Diyecuum ...

Bir ehir takmndan fazlas...

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt BarDemirer Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ismi geen ufukhan,ufukhan bayraktar m?
    pardon ufuk bayraktar

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt karadenizlii Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Deilmiydi Bizi ampiyon Yapan Hep Trabzon Gencleri, Peki Hepsinde Ayr Bi yetenek Yokmuydu, Peki Hangisi Yrekle Oynamad...
    te Bu Unsurlar gz nne Alnmal...
    haklsn abi benim bahsettiimde o. yrek olacak ahmet olsun mehmet olsun ama trabzonspor formasnn bilincnde olsun illada trabzonlu olacak die bii yoq benim ze dn demek istediim altyap yani bizim altyapda malum trabzonlu ocuklardan oluuo e mecburen trabzonlular yazdm ama gerekten bu kadroyu oturtsunlar avrupada bile i yapar bu kadro 3-4 sene sonra

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    38

1970 te miyiz??
    alt yapnn ok nmli olmas, takmda ciddi sayda alt yapdan topu olmas falan tamam da...
    bu ze dn falan hayalden te birey deil..
    bugn kiminle ze dneceiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olaym..

kancla oynayacaz??
    "ligde st sralarda kendimize yer arayacaz" felsefesinden teye gitmez sonular...

trabzonun altyapsn kullanmas baka ey, iyi-kt ayrm yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek baka..

bugne kadar gelen yabanclar kt diye birey yok..
    sivrilmi adamlar sayyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiinden beri sol kanadmz yok) vs.vs.vs
    bunlarn hepsinden verim aldk biz..

doru adamlar bulamamak yabanclar kt yapmaz.. ki bulduumuz zamanlar da oldu...
    doru adam bulup ziya doan gibi bir futbol katiline emanet etmek baka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamlar ziya doana emanet edersen alacan verimin sfr olmasndan doal birey yok...

yelik tarihi
    31.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    30

Alnt desertstrom61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    1970 te miyiz??
    alt yapnn ok nmli olmas, takmda ciddi sayda alt yapdan topu olmas falan tamam da...
    bu ze dn falan hayalden te birey deil..
    bugn kiminle ze dneceiz???

ufukhan tayfun falan..
    kurban olaym..

kancla oynayacaz??
    "ligde st sralarda kendimize yer arayacaz" felsefesinden teye gitmez sonular...

trabzonun altyapsn kullanmas baka ey, iyi-kt ayrm yapmadan, yerli olsun bizim olsun demek baka..

bugne kadar gelen yabanclar kt diye birey yok..
    sivrilmi adamlar sayyorsunuz sadece.
    bir vugrinec, cemaluri, nemsadze, paff, olsen, czyo ve hatta lee(gittiinden beri sol kanadmz yok) vs.vs.vs
    bunlarn hepsinden verim aldk biz..

doru adamlar bulamamak yabanclar kt yapmaz.. ki bulduumuz zamanlar da oldu...
    doru adam bulup ziya doan gibi bir futbol katiline emanet etmek baka bir facia..
    musampa, marcelinho, symek, stephanov gibi adamlar ziya doana emanet edersen alacan verimin sfr olmasndan doal birey yok...
    peki ya ne yapalm millete r.carlos gelmi peki sen kimi alacan bu saatten sonra sen carlos a teklif gtrrsen carlos un diecei laf u :h h h ha ha ne trabzonpsor mu hi duymadm avrupada hangi kupada mcadele edio ..............
    artk trabzonspor bataklkta bugn bursaspor bile kayserispor bile trabzonspor la dalga geip kafa tutuyosa yazk bir efsane eriyo.......

yapacak bii yoq ya altyapdan balayacaksn yada 25 deil 100 sene bekleyeceksin

futbalski60 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.08.2007
    Nereden
    stanbul

ali bilgin,sochaux da oynayan mcahit,galatasaray da oynayan serkan alk(gkdenizin sol kanat versiyonu),ankaraspor da oynayan zer hurmac bu oyuncular karmayacakt hepsi trabzon'un ocuklar ama daha almas imkansz

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Vallahi benim gzmde Orhan krk, nal Karaman, skender Gnen, Osman zkyl, ota-Archil Arveladze hatta zamannda ok iyi ayrlmam olsak da Abdullah Ercan ve Tolunay Kafkas ocukluklarn dahi Sotka'da geirmi Trabzonlu z evlatlarmzdr. ze dnden ziyade kaliteli topulara dnten yanaym. Bu kaliteli adamlar altyapdan gelirse kaymakl ekmek kadayf, ama gelmezse de bekle bekle nereye kadar...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)