Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 94 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 94 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başkan Adayları ve Vaadleri

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

gelsin artık şampiyonluğa oynatacak biri laf la değil yüreğiyle
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı bordomavilican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ingiliz iş adamı takımın basına gelse ceske
    istemediğin kadar transfer yaparsın
    eğer stad ve daha büyük projeler yapmak için dubaili bir başkan isterim
    cok sey istiyorum galiba
    kardeşim okulda tarih görüyor musun sen?
    hani sivas kongresinde konuşulan,erzurumda ATA'nın sert bir dille reddettiği şeyi biliyor musun?
    aldıklarımızı bir bir vermeye alışmışız TRABZONSPORumuzu da mı verelim?
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Alıntı Bartuğ13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim okulda tarih görüyor musun sen?
    hani sivas kongresinde konuşulan,erzurumda ATA'nın sert bir dille reddettiği şeyi biliyor musun?
    aldıklarımızı bir bir vermeye alışmışız TRABZONSPORumuzu da mı verelim?
    hemşerim takımı satalım demedi zaten chelsea'nin başakanıda ingiliz değil ama ingiltere futboluna çok futbolcu kazandırmış bir kişidir. Bizde böyle başkan arıyoruz. yüzümüzü güldürecek bir başkan!!!

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı serkanbozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hemşerim takımı satalım demedi zaten chelsea'nin başakanıda ingiliz değil ama ingiltere futboluna çok futbolcu kazandırmış bir kişidir. Bizde böyle başkan arıyoruz. yüzümüzü güldürecek bir başkan!!!
    Türkiye'de pek mümkün degil ama bence baskan arka planda olmali. Abramovich Chelsea dendiginde akla gelen ilk isim. Ama bence baskan dedigin örn. Arsenal'deki gibi olmali. Arsenal'de baskan yanilmiyorsam 15 yildir degismedi. Ama hicbir zamanda Abramovic gibi, Aziz Yildirim gibi ön planda olmadi. Sessiz sedasiz isini yapti, Wenger'in raporlari dogrultusunda transferler yapti. Abramovic ise kafasina göre begendigi adamlari topladi takima. Roberto Carlos'u sirf oglu istiyor diye transfer etmeye kalkmisti.

Albayrak sürekli cikip birilerini topa tutuyor, basarisizligin mazeretlerini sayiyor. Haciosmanoglu yönetimdeyken sürekli cikip birileriyle kavga ediyordu. Cenelerini calistiracaklarina icraat yapsalardi Trabzonspor bugün cok daha farkli yerlerde olabilirdi. Her basarisizliktan sonra Albayrak cikti mazeretlerini saydi ve bir günah kecisi aradi. Bunlari yapacagina kendini af ettirmek icin projeler üstünde calisabilirdi. Fakat onun projeleri daha cok taraftari uyutmak icin kullanildi.

Benim görüsüm adam gibi sessiz sedasiz isini yapan bir baskanimiz olsun, isterse projelerini bizimle paylasmasin.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet.bence de başkan her maçta yüzünü ortaya çıkarmamalı doğru.ama böyle kötü sonuçlardan sonra tanzanya'dan adam getirsen bu takımın başkanı kim der yani..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mk_ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet.bence de başkan her maçta yüzünü ortaya çıkarmamalı doğru.ama böyle kötü sonuçlardan sonra tanzanya'dan adam getirsen bu takımın başkanı kim der yani..
    Biraz fazla ucacagim belki ama bence baskanin asil görevi yöneticileri denetlemek olmali.
    Örnek:
    Real Madrid sampiyonlugu son macta kaybeder
    Muhabir: Sayin baskan bunun nedeni nedir?
    Baskan: Bunu Futbol Sube Sorumlusuna sorun. Bende ona soracagim.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

'' BAŞKAN '' işte adı üstünde tabi herşeyi yönetecek,ilgilenecek.bu artik normal bir sorumluluk olması lazim başkanda.
    ama az bir sorun bir konu olsun ne futbol şube sorumlusu ne basından sorumlu kişi ne de farklı birisine sorulmadan direkt en başa, başkana gidiliyor.böyle olmaması lazım..başkanın yüzü en son görülür.
    ya şampiyon olduğunuzda kupayı kaldırırken,ya da takımı kötü olunca istifa ederken..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Stad + 2 Yıldız Vaad Edenlere İnanmamalıyız.
    ...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

buyukkaptan
    Ziyaretçi

biz vaadler değil tek bir şey istiyoruz Şampiyonluk gerisi onlara kalmış

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o değil de şampiyonluk görmeden ölürsem gözüm açık gidecek valla...şampiyonluk görmeden ölmek istemiyorum...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

ismail tüfekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Question

biraz gerçekçi olun ve gözünüzü açın adaylara bakalım sadri şener faruk özakın gaz vermesi ile aday oldueski gücü yok çevresindeki dolduruş yapanlara güvenmiyor hacı yıldız eski milli boksör kadrosundada maddi manevi güçlü isim gözükmüyor hacıosmanoğlu yönetimdeyken haşim sayitoğluyla mücadele edemedi kurtlar vadisinde ne yapabilir hala ağaoğlu diyenlere hayret ediyorum yorum bile yapmıyacam başarılı olamamış bir albayrak dan gerisi yalangibi gözüküyor birde albayrak yalakaları muhabbetini kabul etmiyorum adamı görsem tanımam

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Şener, adımı sokağa atamam08 Ocak 2008 12:36Şener” Mali konularda bilgi sahibi olmadan aday olmak hayal peşinde koşmaktır. Neden aday olduğumuzu bilmeliyiz” dedi.
    Şener, adımı sokağa atamam
    Şener” Mali konularda bilgi sahibi olmadan aday olmak hayal peşinde koşmaktır. Neden aday olduğumuzu bilmeliyiz” dedi.

ÖNCE KARARI ALSINLAR
    Trabzonspor'un başkan adaylarından Sadri Şener kongrenin ertelenmesinin ardından yeniden aday olup olmama konusunda kararını vermedi.

Şener 2 aylık sürede kulübün ekonomik dengelerinin değişebileceğini ifade ederek “Yönetim kurulu kongreyi bildiğiniz gibi erteledi. Şimdi 1–2 Şubat ta kongre yapacakları söyleniyor. Sanırım bir toplantı da yaptılar. Ancak karar almadılar. Niye almadılar bunu bilmiyorum. Galiba tüzükte 2 ya da 6 ay gibi bir süre ertelene bilir maddesi var. Bu nedenle mi karar almadılar bunu da bilmiyorum. Önce kongre kararı alınsın bakalım. Ondan sonra arkadaşlarımızla oturup değerlendirme yaparız” dedi.

MALİ DENGELER DEĞİŞTİ
    Kongre ertelenmeden önce mali konularda bir takım bilgilere sahip olduklarının altını çizen Şener “ Kulübün alacak ve borçları ile ilgili olarak çok sağlıklı olmasa da bazı bilgilere ulaşmıştık. Ancak kongre bildiğiniz gibi ertelendi. Bu sürede mali dengelerde bazı değişiklikler olmuş olabilir. Örneğin temettü faizleri ödendimi, ödenmedi mi. D Samartla 5 milyon dolarlık yayın anlaşması yapılmış. Buradan 2 milyon dolar nakit para alarak futbolculara ödeme yapıldığı söyleniyor.15Ocakta temettü faizleri ödenecek. Bu yönetim kurulu bunu Ödeyeceklermi, ödemeyecekler mi bilmiyorum. Yani bu saydığım ödemeler yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyoruz. Konuşulanlar doğru mu, değil mi, net bir biçimde bilemiyoruz. Ben bu yönetimi takdir ediyorum. Ne borçlarını kimse kesin olarak öğrenebiliyor ne de alacaklarını” dedi.

ADIMI SOKAĞA ATAMAM
    Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener” Bakın aday olup olmamak çok önemli değil. Başkan olup olmamakta çok önemli değil. Bir işi yaparken çok ciddi yapmak gerekli. Benim anlayışım bu şekilde. Trabzonspor'un sorunları var. Bu yüzden kalktık geldik. Ancak mali konularda bilgi sahibi olmalıyız. Bunları öğrenmem gerek. Ancak doğru dürüst bir şey öğrenemiyoruz. Onun için bana ismimi sokağa attırmayın. Hiç kimse bana ekonomik konularda sağlıklı bilgi veremiyor. Buna sizde dahil. Nereye aday olduğumuzu bilmemiz gerekli. Biz yönetimde olsak mali konulardaki bilgiler insanların elinde olurdu. Ancak tek kişiyle yapılırsa bu işler bilgi sızmaz” dedi.

spor61.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sayın Şener bakalım onlar biliyormu yaptıklarını klübün mali durumunu
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu şeneri hala çözemedim ne yapmak istiyor.
    İstanbul basını ne bizi sevdi ne de TRABZONUMUZU.....

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Nuri Albayrak=Göreve geldiğimizde TRABZONSPORda çok fazla yıldız vardı ilk olarak bunları temizledik.Eğer tekrar seçilirsem elde kalan Gökdeniz ve Yattara'yı da satacağım ve en az 3 Ayman gibi oyuncu kadroya dahil edeceğim....herhalde Albayrak aday olsa böyle bir vaadde bulnurdu.

Nereden
    İstanbul

adamın biri papağancıya gider , bakar çok güzel bir papağan var sorar
    - kaç para bu
    -10.000$
    -oha nie bu kadar pahalı?
    -türkçe ing anında çeviri yapar
    -çok iyi (bakar bir tarafta çok daha güzel bir papağan var) peki bu kaç para
    -20.000$
    -oha bunun ne özelliği var
    -4 dil konuşur şarkı söyler ve birde şiir yazar
    adam bakmış kçşede bir papağan var ama pasalmı paspal , tüyler dökülmüş , pire kaplamış vs sorar
    -e bu kaç para
    -100.000 $
    -yuh yaw bunun ne özelliği var
    - valla onun bi özelliği yok ama diğerleri ona başkan derler

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir fıkra bu kadarmı özdeşleşir bir takımla
    Konu Burçak tarafından (09.01.2008 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: bir üstteki mesaj için alıntı yapmaya gerek yok. sayfayı boşuna aynı şeylerle doldurup okunmaz hale getirmeye gerek yok

Alıntı of_divranli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu şeneri hala çözemedim ne yapmak istiyor.
    Adımı Sokağa atamam? lafı ne anlama geliyor acaba.Bazan belediyeler önemli kimselerin adını sokaklara vererek o kişileri ölümsüzleştirmek istiyorlar.Acaba Sayın Şener adımı sokağa atamam demekle '' Daha ölmedim ne diye adımı sokağa veriyorsunuz?'' diye endişeye mi kapılmıştır? Yada ''Ben ölürüm adımı bir sokağa verin'' diye ilgililere mesajmı yollamıştır.
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

sebat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Akıbeti belirsiz kongre arefesinde

Aslında ertelenen kongreye kadar ve öncesinde de Nuri Albayrak yönetimini eleştirirdim.Ama artık eleştirmiyorum.Burdan eleştirilecek bir şeyleri yok demek de istemiyorum.Ama Karadeniz TV de izlediğim bir spor programında 4 saat boyunca Trabzonspor tartışıldı ve benim bu yönetime karşı olan görüşlerim değişti bir anda.Bu kulübün borcu artık çevrilebilir olmaktan çıkmış ve kişisel zenginliklerle ancak bu borç çevrilebilir bir hale gelecek.Aslında çok vahim bir durum.klübün ekonomik yapısı sağlam bir yapıya halen kavuşturulamamış.Ama kendine güvenen adaylar çıkıp bunun üstesinden gelebileceklerini söylüyorlar.Bu yönetimin başı yani Nuri Albayrak ve ailesi zengin bir aile ve kişisel birikimiyle Trabzonsporu taşıyabilir.Aslında gönlümden geçen tek adaylı bir kongre ve bir olmuş bir Trabzonspor camiası.İnşallah o günleri de görürüz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)