Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 72 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transfer yetersizligimiz hakkinda

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bencede AGAOGLU
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar öncelikle herkes şunu kabul etmeli ki bizim kurtuluşumuz tek kişiye endeksli değildir.Önce topyekun bir silkinme tüm Trabzonsporluların mutabakatı ardından planlı projeli bir ekip çıkartmamız lazım.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Nereden
    İstanbul

Takımın önünde bence 2 seçenek var ya Yattara'lı 1. kadro yada, Yattarasız Umut'un olduğu 2. kadro burada kilit nokta xxx'in kim olacağı Ricardinho ve Roger tarzı bir otuncu alınırsa takım resmen saat gibi işler kanatlara toplar gider araya toplar atılır hücum hattında hiçbir sorun yaşamayız, defansif olarakta Symek'i önlibero olarak kafaca hazırlarsak bu noktada da sorun yaşamayız ama her ihtimale karşı diğer yabancı hakkımızı sol ayaklı bir ön libero alarak kullanırsak tüm sorunlar çözülmüş olur bunun yanında bir iki tane türk oyuncu alırsak alternatifi bol bir kadro kurmuş oluruz, ama bunlar için geç kalındı ve açık söylim ben yönetimden böyle bir aksiyon beklemiyorum. Kısaca çözüm basit;

Ricardinho yada Roger (yada bu tipte oyun kurucu ve ofansif yönü olan duran top kullanabilen bir oyuncu )

Sol ayaklı bir ön libero

Adnan, Hayrettin ya da Mustafa Keçeli

bence Taraftarın çoğu bu analizi yapabilecek kapasitede ama nedense yönetimden kimse bu takımı bu gözle izleyip bu şekilde bir analiz yapmamış.

Jeferson

fatih Stephanov Çağdaş Murat (celo)

Symek Hüseyin

Yattara Gökdeniz

xxx

Fatih

Jeferson

fatih Stephanov Çağdaş Murat (celo)

Symek Hüseyin

Gökdeniz xxx

Fatih

Umut

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ahmet ağaoğlu başkan olsaydı şimdi böyle mi olurdu be... Çok yazık oldu o seçimde. Çok şey kaybettik gerçekten.
    Sâhipsiz olan memleketin batması haktır;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktır!
    - Eomer -

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı KÜÇÜKALI Nickli Üyeden Alıntı
    Kim ne derse desin Ahmet AĞAOĞLU'ndan başkası yalan beyler herşeyi bi yana bıraktım adamın giyinmesi bile şu anki yönetimin alayına bedel. En azından adamın yüzüne bakınca bi güven veriyor.
    Son anda çekilmedi mi adaylıktan o?
    Yürek eksikliği var onda..

Ya bir de Allah rızası için takım dengesi esprisini artık yapmayın arkadaşlar..
    Okudukça içime daha bir oturuyor!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu konu transfer eksikliği değil yönetim eksikliği olmuş!
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun zaman Marcelinho ve Ricardinho ile oyalandık. İkisinden birinin "kesin" geleceği yazılıyordu her gazetede, yöneticilerin yorumu da aynı doğrultudaydı: "Hocamızın isteğini göz önünde bulundurarak ikisinden birini alacağız!" Daha sonra Wagner'le Mossoro çıktı isimleri çıktı ortaya, Marcelinho'yla Ricardinho unutuldu, bu kez onlar ne zaman gelecek, alınabilecek mi diye düşünmeye başladık. Yarın farklı isimler gündeme gelir Wagner'le Mossoro unutulur ya da unutturulur mu? Bunu zaman gösterecek. Transfer beceriksizliğinin "gündem değişikliği" adıyla sunulmaya başladığı bir dönem yaşıyoruz. Yönetim için transferde ilk tercihi değil de 4. 5. sırada düşünülen oyuncuyu almak, bizler için de bu duruma alışmak pek hayra alamet değil.

Transfer sezonunu hayırlısıyla kapatıp, takıma gerçekten yararlı olabilecek isimli-isimsiz 2 yabancıyı bir şekilde kadroya katalım yeter, başka isteğimiz yok. Parlak seçim vaadlerine rağmen, biz yıldızları gökyüzünde aramaya uzun zaman önce başlamıştık zaten.
    "... hayat Bordo-Mavi'dir!"

"Şenol Güneş, Türkiye'nin en saygın ve en önemli futbol adamıdır. "

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Müteahhitten kulüp başkanı olursa; önce stad inşa eder, sonra bakar ki stad dolmuyor, o zaman transfer yapar. (bkz. aziz yıldırım...)

Albayrak başkan seçildiğinde belirttiğim gibi, bence bu yönetimin transfer zamanı; -o zamana dek dayanabilirlerse tabii- yerel seçimler zamanı başlayacaktır ki, nerden baksanız bir yıldan önce mümkün görünmüyor
    Konu saglam tarafından (20.07.2006 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Çakır Nickli Üyeden Alıntı

Transfer sezonunu hayırlısıyla kapatıp, takıma gerçekten yararlı olabilecek isimli-isimsiz 2 yabancıyı bir şekilde kadroya katalım yeter, başka isteğimiz yok. Parlak seçim vaadlerine rağmen, biz yıldızları gökyüzünde aramaya uzun zaman önce başlamıştık zaten.

Çakırım sen şimdiden pes etmişsin anladığım kadarı ile.Olursa olsun mantığı olanları kabullenmek gibidir.Fakat ortada büyük bir söz var ve bu sözü söyleyen Trabzonspor Kulup başkanı.Yani vazgeçmek diye bir şey söz konusu olmaz.Tabiki gelecek oyuncunun yararlı olması bizim için daha önemlidir.Fakat yıldız oyuncuların da yararı fazladır.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben yıldız filan istemiyorum.bizim Türkiye şartlarında yeteri kadar yıldızımız var.Bana adam gibi takıma faydalı olacak ismi duyulmamış adam alsınlar yeter.Stepanov u duyduk mu daha önce hayır işte böyle adamlar istiyorum(onu nasıl aldık kim aldı hala çözemedim ama alandan Allah razı olsun).zaten transferde yeteri kadar hata yaptık çok zarara uğradık.Artık akıllı düşünüp nokta transfer yapma zamanı.Elbette söz verip yapmamak hiçbirimizin kitabında yok.Yine bir transfer dönemi, yine bekleyen milyonlarca taraftar, yine bizi sekteye uğratmak için uğraşan basın ,yine birşeyler yapmaya çalışan yönetim sonuç yine ayakta bir Trabzonspor yine ümidini yitirmeyen bu yola başkoymuş Trabzonspor taraftarı...diğerlerinin hepsi yalan
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Çakır'ın dikkati çektiği nokta önemli.. Yani öyle bir hava estiriliyor ki değişen isimler arasındaki kalite farkı önemsenmeksizin gündeme gelen oyuncular alınsın yönünde beklentiye giriyor taraftar.. Marchelinho kim Wagner kim yani.. birini hepimiz tanıyoruz neler yapabileceğini biliyoruz.. ve kim ne derse desin Türkiye liginde yıldız kategorisine girer.. ama Wagner'i duyduğumda bi Avusturya'lı golcü vardı Wiyana takımlarından birinde oynuyordu yanılmıyorsam o sandım ben ilk.. baktım Brezilyalıymış.. şu Brezilya ligine nerden ve nasıl sardık onu da anlamıyorum.. Rus-Sırp-Hırvat-Çek-Leh oyuncular Trabzon iklim ve yapısına daha uygunmuş gibi gelir bana hep nedense.. yani 2. sınıf bir oyuncu alınacaksa Brezilya'dan değil bu ülkelerden alsınlar bari..

Bu arada yine bir kamp dönemi transfer tamamlanmadan bitti.. insanlar yöneticilerini seçerken bir takım kriterlere göre değerlendirme yapmalı.. son 3 yıla bakarak Trabzonspor'da yönetici olmak için gerekli en önemli kriteri 'Hazırlık kamplarına transferleri yetiştirebilme gücü' olarak görmeye başladım.. ama bu tuhaf bir durum işte..

Bu vakitten sonra Mossuro-Wagner falan istemiyorum ben.. Madem yıldız alamıyorlar gitsinler yukarıda saydığım ülkelerden yada İsvec-Norvec-Finlandiya-Danimarka gibi kuzey ülkelerinden U 21 takımlarında oynayan gelecek vaadeden 2 yıldız adayı alsınlar.. ne yapalım.. yıldızcıklar büyür yıldız olur bakarsınız bir gün.. (yetiştirmek için yabancı alınmaz diyen adam olarak geldiğim nokta bu.. acı bir durum.. ama maalesef taraftar istiyor diye yabancı alacak bunlar görünen o.. bari geleceğe yönelik umut olsun.. Djokaj saçma bir şey olmasın)
    #7 King of Kings

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Transfer yetersizliği değil bu takımın başında yönetici sıfatında bulunanların yetersizliği...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi zaten bir kere şu lige sorunsuz başlayamadıkkı. her sene geç kalınmış transferler, sakatlar, ıvır zıvır. yeter artık hazır başlasak belki şampiyon bile olabiliriz. nasıl samet aybaba döneminde takımı hazırdı. yattara falan alınmıştı. birtek fatih tekke yoktu 4 maç cezası vardı o sezon trabzonspor 2. oldu neden kamp iyiydi oyuncular hazırdı ve oynamaya açtı. şimdikilerin alayı dünya starı. hepsi barcelenadan gelimişlerya
    KAHROLSUN LİG TV !!!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ZENGİNLERİMİZİN DİKKATİNE

Bakıyorum da hala ağaoğlu diye espiri yapanlar var bende gülüyorum Ağaoğlu' nun trabzonspora destek olması için illa bir koltukta oturuyor olması mı gerekiyor adama soruyorlar trabzonspor başkanlığı için ne düşünüyorsun oda diyor ki marifetmiş gibi "Ben Türk Futboluna hizmet edeceğim" oldu gözlerim doldu tv kanalına çık iki saatlik programda 10 dakika trabzonsporu konuş oradan da türk futboluna hizmet et bizde senin o acizane fikirlerinden faydalanalım belki fikirlerin bize bir futbolcu almak için yeter...
    Cevahir Holding içerisinde bulunan TSclup a gittim hani o şişlideki koskoca bakkal varya orası sahibi hemşerimiz Trabzonlu cevahirler hani bende herkesi kendim gibi biliyorum her trabzonlu ucundan da olsa trabzonspora faydalı oluyor diye düşünüyorum sordum tsclup ta çalışan kardeşimize (bolulu kendi) buraya kulüp kira veriyo mu diye ben eminim ki koskoca cevahir ufak bir dükkan için bizden kira almaz adam trabzonlu trabzonspora faydam olsun diye kira almıyordur diye düşünürken orada çalışan kardeşimiz alıyor almaz mı dedi şaşırdım...
    Ne zaman trabzon tökezlemeye başlıyor mikrofonlar MAY a yöneliyor oda önünde mikrofonu görünce konuşuyor tabi fahri başkan ya be mübarek at elini cebine yok illa başkan olacak...
    Ulusoy firmaları türkiyenin 4 bir yanına yolcu taşıyor sahipleri trabzonludur herkes bilir ulusoyları bi gün gazetede şu futbolcunun bonservisini ulusoylar çözdü diye bir yazı okuyayım ya yok şimdiye kadar okumadım...
    Ama o beğenmediğiniz Özkan başkan kulüpten para almadan eğitim kordinatörlüğüne sarıldı Allah razı olsun bazıları tepeden oraya düşülürmü diye yazılar yazdı o onları görmedi bile çünkü ben biliyorum ki trabzonu trabzon yapanlardan biridir futbolculuğuyla, teknik direktörlülüğüyle, başkanlığıyla çünkü ben biliyorum o trabzonu bir şey beklemeden seviyor...
    Daha sayamadığım bir sürü zengin trabzonlu hemşerim var saymakla bitmez transfer sezonu geldimi herkes yönetimin ağzına bakıyor taraftar eleştirecek zemin buldu ya üzerinde konuş konuş dur vah efendim şu niye alınmıyor bu nasıl kaçar bu alınır mı istifa istifa...Ben cebimde üç kuruş varken gidiyorum sahte ürünü 3 liraya alacakken tsclupdan 10 liraya alıyorum yanlış anlamayın orjinal olsun diye değil kulübüme 10 lira da benden gitsin diye yoksa orjinal sahte farketmez benim içimde trabzonluluk var ha orjinal giymişim ha sahte...
    Kulüpte para yok transfer o yüzden yapılmıyor şunu anlayın bizim her şehirde tsclup ımız yok koskoca türkiyede ya üç tane ya da dört konyalı gidip konyadaki fenerrum mağazasından ürününü alıyor heriflerin her yerde mağazası var niye çünkü konyalısı anteplisi kayserilisi ezikler için ölüyor da ondan adamlar parayı döndürüyor reklamı yapıyor maç biletlerini 50 milyon yapsa bile stadı full çekiyor kombineleri çatır çatır gidiyor bizim halkımız gönlü zengin kendi fakir 5 milyonluk biletten bile indirim bekliyor zenginlerimiz de de iş yok herkes bir hedef tahtası bulmuş okları atıp duruyor bütün oklar yönetimin üzerinde kimse bir ucundan da ben tutayım demiyor
    Bilmem anlatabiliyormuyum birlik olalım birlik bizim bizden başka dostumuz yok bizansın eline düşmüş osmanlı gibiyiz ufak bir gerileme dönemi başladımı çökertmeye çalışıyorlar oyuna gelmeyelim zenginlerimiz elinizi bol alıştırın trabzonsopr trabzon için çok çok önemlidir bunu benim gibi siz de biliyorsunuz dayanışma içerisinde olduğumuz zaman bizi kimse yıkamaz transfer konusunda sabredin elimizden gelen bu bizim 100 milyon dolarlarımız varda mı futbolcu almıyoruz elimizdeki imkanlar bu saydığım zenginler ve sayamadığım zenginler takımın iki topçuya ihtiyacı var kulübe destek olun size ihtiyacımız var bugünümüzde sizi yanımızda görürsek bir daha yanlız yürümezsiniz LÜTFEN BENİ ANLAYIN...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

söylediğin şeyler aynen doğru.hepsine katılıyorum.ama bir nokta var bu zenginler kendilerinin reklamını yapıcaklar.o yüaden yönetimde kendileri olmadıkça takıma faydaları olmaz.ikincisi trABZONSPORUMUZU KENDİ GURURLARINDAN ÜSTÜN TUTAN BAŞKAN.DAHA DOĞRUSU GURUR YAPMAYIP BU ZENGİNLERİMİZİN KAPISINI ÇALAN BAŞKAN.onlardan para istemedikçe onlar vermez.hatta birazda zorlamak lazım.ha bide bu tür bişe ye kalkışıldımı yani para isteme gibi bütün yazarlar trabzonun üstüne gelir mutlaka.bunu bir açıkmış gibi görüp.ama benim fikrim bu TRABZONLU iş adamlarını zenginlerini toplayıp bir toplantı yapmak ve sonundada herkezin trabzonspora para hibe etmesini istemek.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kimse yardım etmez maalesef dostum. ben bir taraftar olarak üzerime düşeni yapıyorum şahsen. en azından yaptığıma inanıyorum. trabzonun iş adamları hep trabzonspor üzerinden para kazanmış kişisel çıkarlarıyla trabzonsporun çıkarları kesiştiği an kendilerini seçmiştir. fazla uzağa gitmeye gerek yok. şu an klüp başkanı olan albayrak klübün maddi dengeleri için candamarı sayılabilecek olan trabzon limanını tam 4 kere teklif arttırarak almadımı. yazık çok yazık. trabzonsporumun kimseye ihtiyacı yok evelallah. transferleride zaten klübün geliriyle yapıyorlar kimsenin elini cebine attığı yok.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzerimize ilerde yük olacak vasatlıkta bir oyuncu alınmasın, hele hele G.Amerik'dan kesinlikle olmasın bu oyuncu. Oradaki menajerlerin ne kadar çakal olduğunu kaç kere tecrübe ettik.

Transfer yaptık diye, bir dahaki seçimde sunulacak istatistiklere geçsin diye transfer yapılmasın. Cem Demir, Umut, Murat.. Böyle adamlar alsınlar yeter. Ama bunlar sükse yapacak transferler değil tabii. Lütfen taraftara oynamasınlar, takım için en yararlısını yapsınlar.Bu kulüp vasat bir oyuncu uğruna Amerikalar'da kapılarda bekleyerek küçük düşürülmesin artık.
    Yönetim hep bu ufak noktalarda takıldığı için eleştiriliyor.

Yoksa stad projesindeki gayretlerini de, Trabzonspor için gösterdikleri diğer gayretleri de -basketbol branşı, Tv, internet mağazacılığındaki profesyonelleşme, camiyanın deneyimli isimlerini kulübe kazandırma.. - görüyoruz.

Yönetimin taraftar üzerinde etkisi kötü. Tutulmayan sözler - 1 tane olsa bile bu seçim kazandıran sözdü- ve yöneticilikteki bu tecrübesizlikleri sırıtmaya devam ederse 2 sene sonra bu kulüpten isimleri silinir. Sonra " iyi gidiyoduk, nerde hata yaptık" demesinler..
    Naber?

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Cenkhan Nickli Üyeden Alıntı

Yönetimin taraftar üzerinde etkisi kötü. Tutulmayan sözler - 1 tane olsa bile bu seçim kazandıran sözdü- ve yöneticilikteki bu tecrübesizlikleri sırıtmaya devam ederse 2 sene sonra bu kulüpten isimleri silinir. Sonra " iyi gidiyoduk, nerde hata yaptık" demesinler..
    Sence 2 sene sürermi ??
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle gidecekse sürmeyebilir de..
    Naber?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bende dahıl yonetıme yuklendık durduk pekııı.
    bu yonetım basa nasıl geldı,secımle.secımde bu adamlara yada adama oy verenler,neye gore oy verdınız.vaddlere kandı ısenız,cıkıp neden bunu dıle getırıp heap sormuyosunuz. yok bıldıgınız baska bıse var ıse paylasın bızımle.
    oy verenlerde sorumludur.eger verdıgınız oyun arkadasında durmuyo ısenız neden oy verdınız.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şuan hesap sorulsa diyecekleri şey daha transfer için vakit var. bizi acele ettirmeyin. yani herzaman bi bahaneleri hazırdır.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bahanesı cok olanın ısı az olurmus.
    yahu bız yıllardır canla basla bu takımı destekledık..hıc bahane one surmedık. yokmu ıdı bızımde nedenlerımız ama hıc bırını one katymadık neden TRABZONSPOR ıcın.ama bunlarda nasıl bır karakter varsa. yahu tamam becerıksızsın anladık madem yapamayacan barı atıp tutma.
    agır olda molla desınler dıyye bır laf vardır. bence bır kura olmalı.baskan adayları verdıklerı sozler ıle ılgılı mıktarı klubun banka hesabına aktarsınlar(ornek albayrakın 10 mılyon dolarlık yıldız sozu. ) kazanaın parası kalsın sozşlerını yerıne getırsın.kayeden parayı gerı alsın.o zaman bak bakalım
    erkek adam sozunun erı adam nasıl bellı oluyo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)