Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aralık Ayındaki Kongrede Adaylardan Ne Gibi Projeler Bekliyoruz??

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Aralık Ayındaki Kongrede Adaylardan Ne Gibi Projeler Bekliyoruz??

Evet bmn ailesi bence şimdiden aralık ayındaki kongremizde adaylıklarını koyacak yönetim kurullarından ve başlan adaylarından proje konusundaki taleplerimizi dile getirmeliyiz..!!
    Şimdiden aklımızda olan gerçekleşmesini istedigimiz PROJELERİ bu güzel forumda dillendirelim ve başkan ve yönetim kurulu adaylarını bu forumu okumalarını isteyelim haydi bmn üyeleri isteyelim ve takipçisi olalım!!
    saygılarımla...
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk icraat: rakibimi ezmek için oynayan bir hoca ile anlaşmak
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca ve gelır getırecek kaynak yaratmak

Nereden
    Malatya

samimi olsunlar, Trabzonu basamak olarak kullanmasınlar, birbirleriyle yönetim içinde çekişmesinler( bozoğlu-sarı, hacıosman-sayit... vs vs) en önemliside Trabzonsporun büyüklüğüne uygun vizyon ve beceriye sahip olsunlar, bunlar olursa projelerde olur zaten.

Messi
    Ziyaretçi

hayal tacirliği yapmasınlar...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1)Şampiyonluk için doğru adımlar atılmalı
    2)Takıma sürekli bi gelir kaynağı sağlanmalı
    3)Alt yapının canlandırılmalı bunun için tüm Türkiyede ve yakın yabancı ülkelerde araştırma yapılmalı.
    4)Stad projesi gerçekleştirilmeli
    5)TS Clublar genişletilmeli ve profosyonel tasarımcılarla çalışılmalı
    Konu Emre B. tarafından (26.07.2007 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar yazmak için yazmayalım proje üretelim!!
    ben birtane yazayım bari mesela Trabzonspor futbol akademisi....alt yapımızı oluşturacak tüm dünya ülkelerine futbolcu ihraç edecek şekilde ele alınıp mutlak süretle hayata geçirilmesi gereken bir proje olarak düşünüyorum!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Messi
    Ziyaretçi

Nuri Abayrak yine seçilecektir. O yüzden boşuna proje üretmeyin. onun projeleri meşhurdur

Nuri Albayrak kongreye kadar stad projesine başlarsa seçilir...

coskun0661 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

göremedıgımız sampiyonlukları bizlere tekrar yasatacak bi aday istıyorum ..en azından yasatabilmek için caba sarfeden birisi olması lazımm
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar,

Gökhan'ın açtığı bu başlık aslında çok da yerinde olmuş. zira bizler projeleri ve yapılması gerekenleri tartışmalıyız. Hatta projelerin yapılabilirliklerini.

O nedenle aklınıza gelen somut önerileri bu başlık altında derleyebiliriz. Bir şekilde BMN'nin talepleri, Trabzonsporluların Talepleri olmuş olur.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

öze dönüs
    ünal kahraman td yapmasini
    tesisler yapilmasi yeni stadin eski yerine dikilmesi ve ts tv
    yeni büyük sponsorlar ;diyelim red bull daha türk futboluna adim atmadi
    sonra güney kore, cin , azerbeycan ve bütün öbür türk devleteri,bahreyn, dubai,.... gibi marketlere acilmasi
    artik yaz ve kis hazirlik dönemleri oralarda oynanmali ve oralarin 1 numarali takimlarinla hazirlik maclari ve sov maclari yapilmali
    sonra pilot takimi yapipda iki takim gecindirmekdense avrupanin ikinci sinif 1. liglerinde oynayan takimlaina ve 1. sinif 1.liglerine cikan yeni takimlarina genclerimiz kiralanmali yada 1. sinif 2. liglerine böylece genclerimiz avrupada nasil profesyonellik oldugunu görürler ve ts e dönünce hemen yine ucmazlar

ve tabiiki yillardan beri istediklerimiz ve diye yapilan kurumlasmanin vs. yapilmasi

sampiyon yapacam diyipte gelib sampiyon bi takim yapilmasi zordur
    projeler üretecen bu projeler hizli ilerliyecekki geriside gelecek
    Konu selcuk tarafından (26.07.2007 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

Mantalite61
    Ziyaretçi

albayraktan sonra en az bir 5 yıl belimizi doğrultamayız

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

alt yapiyi canlandırmak allahın emri..
    bu ts-club olayının da belinin doğrultulması lazım..

ama en önemlisi "mantalite" canavarından kurtulmamız lazım....
    yoksa ne yaparsa yapsın, kim gelirse gelsin kurtuluş yok..

Nissan
    Ziyaretçi

Yattara ile Gokdeniz'i satmak icin ortam hazirlama projesi

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yatttara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samimi olsunlar, Trabzonu basamak olarak kullanmasınlar, birbirleriyle yönetim içinde çekişmesinler( bozoğlu-sarı, hacıosman-sayit... vs vs) en önemliside Trabzonsporun büyüklüğüne uygun vizyon ve beceriye sahip olsunlar, bunlar olursa projelerde olur zaten.
    kardeşimize katılıyorum bunlar yeterli

17. Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Emre_57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya doganin kovulma projesi...
    1. sıraya koymayana oy yok

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimseye bedavaya kombine verilmemeli ve tribün grupları birleştirilmeli.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gerekince dengeleri bozacak bir yönetim istiyorum
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yönetimin yapacağı o kadar çok şey varki.aslında kısaca şuanki yönetimin yaptıklarını yapmamak desek yeterli olailibr ama biraz açarsak

-öncelikle trabzonsporun büyüklüğünü kaldırabilecek,trabzonspora yakışır futbolu oynatabilecek bir teknik adamla anlaşmaları gerekli.bu adamı almaları gerekli

-bu adamın oynatabileceği futbolcular almaları gerekli

-takımın çıkarlarını her platformda savunacak güçlü bir yönetim olmaları gerekli

-stadyum ve istasyon projelerini bir an evvel gerçeklerştirmeleri gerekli

-takımın şu anki forma sponsoru olan pumayla anlaşmayı fesh edip,bir an evvel en iyi teklifi veren ve takımın şanına uygun fiyatta ve kalitede formayı yapacak firmayla anlaşmaları gerekli

-saçma transferlerden bıktığımız aşikar.o zaman yönetim kurulunun yanında transferlerle ilgili bir birim kurmaları ve buraya işi bilen adamlar atamaları gerekli

-lig tv ile tekrar oturup konuşmalı,ilk maç son maç ayırt etmeden her maçımızı yayınlaması gerektiğini söylemeli,bunu anlaşmayla imzalamalı.eğer kabul görmez veya aksi bir uygulama olursa hakkını arayıp,trabzonspor tvde maçları yayınlaması gerekli.tabi trabzonspor tvyi kurmaları gerekli.

-takımın altyapısına büyük önem vermeli ve her sene en az bir altyapı oyuncusunu ilk 11de oynatacak bir teknik adamla anlaşmalı.

-takımı sadece futbolcu ihraç eden bir takım değil istediği futbolcuyu alan bir takım haline getirmeleri gerekli.

-ts clupları kapatmak yerine,türkiyede hemen hemen her ilinde açmaları ve bu mağazaların kaliteli,orjinal,taraftarların zevkine hitap eden ve mümkün olduğunca uygun fiyatlı ürünlerle rahatça kâr etmesini sağlamaları gerekli

-kısacası trabzonsporluların göğsünü gere gere trabzonsporluyum demesini ,trabzonspora ve taraftarına imrenilmesini ,büyük küçük-doğulu-batılı herkesin trabzonsporlu olmasını sağlayacak,trabzonsporun 3büyüğün yanındaki bir takım değik,4 büyükten biri olarak değil,en büyük olmasını sağlayacak bir yönetim olmalı.aradığımız yönetim aynı zamanda taraftarının sözünü de dinlemeli.unutmamalı ki bu takım taraftarının takımı.bunlara uygun projeler geliştirilebilir
    Konu Bartuğ13 tarafından (27.07.2007 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Samsun

benim projelerden önce bir başkandan beklentim ;

**Dışarıya Karşı Duruş..şu şekilde açmak isterim; medyaya,diğer rakiplere ve Trabzon içerisinde ki dinamiklere karşı bir duruş...Başkan Gibi Başkan,Bir Lider...

bundan sonra tabi ki öncelikle futbol alanında gerçekci ve hızlı projeler yani;
    biz şöyle şöyle düşünüyoruz ama bunlar için 1-2 seneye ihtiyacımız var,yeniden doğacağız bunun temellerini atmaya geldik,biraz sabır..tarzında klişe laflardan uzak,hızlı somut projeler...
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Nereden
    İstanbul

parali ve disli bi baskan

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

paralı değil elindeki parayı en verimli şekilde kullanma kapasitesine sahip bir başkan ve yönetim

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Öyle bir başkan istiyorum ki ;

Trabzonspor camiâsında " Mantelite " sözcüğünü yasaklasın. Bu kelimeyi zikreden kim olursa olsun tesislere girmesin.

Şaka bir yana , Camiâmız adına ve bizim adımıza hayırlı olucak birisi olsunda isimlerin pek önemi yok.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Standart cezam sona erdi sonunda...

evet sonunda cezam bitti.pek haklı bulmasam da katlandık ve yeniden döndüm.
    neyse. yeni gelecek yönetimden elbetteki beklentiler çok olacak. herşeyden önce klübün adının kurtarılması gerekir yeni yönetim tarafından. zira trabzonspor artık ne haberlerde ne de gazetelerde önem verilen bir takım değil. bakınsana geçen yıl adamlar bizim son iki maçımızı vermeme cesaretini gösterdi ve bizim yönetim çıkıp iki laf etmedi.seyircide yedi ve oturdu koltuğuna. klüpten artık sanki küçük bir tamımmış gibi bahsedilir oldu. bunu trabzon dışındakiler daha acı bir şekilde yaşıyor. bu nedenle önceklikle trabzonsporu yüceltecek, trabzon bu ülkenin en önemli futbol klübüdür dedirtecek çalışmalar yapılmalı. basınla olan ilişkiler yeniden düzenlenmeli ve küçültücü en ufak bir habere ya da habersizliğe izin verilmemeli. ondan sonra klübün adına yakışır bir hoca transfer edilir. sonra da adam gibi bir transfer poltikası uygulanır. alacaksan alırsın. satacaksan satarsın. satmayacam diyip satarsan, almayacağım diyip alırsan yakışmaz. adam yerine konmazsın.ardından kurduğun takıma sonuna kadar sahip çıkarsın ve bu süreç içinde tesisleşmeye çalışırsın.
    haa. önemli bir konuda kim ne derse desin siyaset konusudur. bugün istanbul takımlarına yapılan kıyaklar gözler önündedir. trabzonda bu ülkenin boşverilecek etkisiz kentlerinden biri değildir. yumruk masaya vurulmalı ve eşitlik sağlanmalıdır. tüm bunları yapan ya da en azından yapma yönünde iyi niyetli davranan bir yönetim olmaıdır. şimdiki yönetim maalesef iyi niyetli olduğunu gösteren hiç bir kanıt sunmadı bizlere. bu nedenle neden destek olunmuyor diye yakınmaları anlamsız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)