Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aralık Ayındaki Kongrede Adaylardan Ne Gibi Projeler Bekliyoruz??

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Yeni yönetim kim,kimler olursa olsun taraftar gruplarını birbirine düşürmemeli,taraftarına taş değilde gül atabilmeli

Tribünlerde çekirdekçi sınıfın azalabilmesi,hep tam destek taraftarının daha aktif olabilmesi için grupların birlikte uyum içinde hareket etmelerine önayak olmalı bence . Grupların fikir ayrılıklarınan birleştiirilebileceğine pek ihtimal vermiyorum.Bundan dolayı en azından AvniAker maçlarında eski taraftar ruhu geri çağrılabilsin...
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonda Trabzonspor Kolejinin olmasını çok isterdim. Ve en önemlisi söylenen sözleri yerine getiren taraftarına güven veren Büyük Trabzonspora yakışan transferler yapan Şampiyonluğa gerçekten inanan bir yönetim istiyorum.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1- Güçlü bir kadro

2- Güçlü bir mali yapı

3- Seyircimize layık bir stadyum

4- Şehrin bütünleştirilmesi
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1)Yeni stadyumun yapılması
    2)Alt kademe takımlarının Trabzon B Trabzon A diye ayrılması ve 3.liglerde oynaması(hem kendi butçesi içnde doner bize daha az yuk olur hem işe yaramasa real mdrd barcelona ypmazdı)
    3)Forma renklerinin artık kesinleşmesi ve Trabzonun artık kendiyle özdeşleşmiş bir forma çalışması(forma renklerinin ve stilnin belli olması mesela dicekler kurulduğundan beri formasını değiştirmeyen tek klüp )
    4)Yurt dışında mesela Almanyada Trabzonsporların açılması ve liglerde mücadele etmesi(hem oralardada ismimiz olur,oradaki gelirlerden yararlanırız,gurbetçiler çok ii destek werir,ve oradaki ytnekli turk oyuncuları görürler)
    5)Hami ye jübile=)
    6)Stadın isim hakıkının satılması(çok duygusal bi iş hem maddi ham manevi)
    7)Antalyada veya Geredede Tesisler açılması(düşünsenze 3 ezik bize para verio szn tesslerde kamp yapalım diye)
    valla a

EĞİTİM ŞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

- Öncelikli Olarak Trabzonsporu Trabzonsporluların İstediği şekilde Baskılı Atak oynatabilecek bir Hoca.

-stadyum projesi el atılmalı mevcut proje veya yeni bir proje derhal hazırlanmalı.ve laf değil somut adımlar atılmalı. artık deniz mi dolar , dağmı delinir ne olacaksa şunu yaptık bekliyoruz geçti 3 ay başbakan göz kırptı geçti 3 ay bakan selam soyledı geçti 3 ay ,gibi taraftarı oyalamak yerine adımlar hızlı bır sekılde atılmalı.

- Alt yapıya önem verilmesi.Okullar açılmalı arkadaşların dediği gibi kolej. Ve bu sadece Trabzonda değil ankara istanbul izmir gibi büyük şehirlerdede düşünülmeli.

- Ts clubara el atılmalı.İş işi bilen bu işten anlayan kişilere bırakılmalı. formnaları karton kutulardan fon yapıp tanıtan zihniyet istemiyorum.

-Yapılan anlaşmalar Trabzonsporun menfaati en üst seviyede düşünülerek yapılmalı. parasal olarak belki istanbul takımları kadar şanslı olmasakta en azından forma yapılırken renklerimizi kaybetesek.

- Çıkarları için değil sevgisinden Trabzonspora bir şeyler yapmaya çalışan bir ekip kurulmalı-Transfer Komitesi. Ve oyuncular yazın veya Transfer döneminde değil 365 gün izlenmeli. yeri geldimi daha transfer dönemi gelmeden anlaşmalar yapılmalı.

- Basınla ilişkiler düzenlenmeli.gerekirse tavır konulmalı. açıklamalar yapılırken kullanılan sözcüklere dikkat edilmeli. basında çıkan haberlere yerinde ve zamanında gerktiği ölçüde tepki verilmeli.

- Başkan ve yönetim Trabzonsporun Büyüklüğünün farkına varmalı.bursa başkanı vs gibi istanbul takımları meraklısı egolarını gelip bizde bastırmasınlar. fbnın oyuncumuza talıp olması bıze seref verır, fb buyuk,gs sole takım,bjk nın soyle taraftarı var gıbı olduk olmadık ıltıfatlar edılmemelı. dostluk kardeslık adına Trabzonsporu küçük düşürücü açıklamalar yapılmamalı.

Başkan ve yönetim gerçek Trabzonsporlu olmalı. başkan veya yönetim Trabzonsporlu olmasının kanıtı sadece aday olmadan önce maçlara gitmesi olmamalı.
    Konu Gürkan tarafından (27.07.2007 Saat 09:19 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en önemli konulardan biri de izleme komitesi(scouting) kurulması. yalnız bu komite fosilleşmiş, Trabzonspor üzerinden kazanç sağlama haricinde bir derdi olmayan kişilerden değil, kendini yetiştirmiş en az iki dil bilen(türkçe hariç) sosyal ilişkileri güçlü, vizyon sahibi,bu işi meslek edinmiş profesyonel kişilerden oluşmalı. saydığım özelliklere sahip bu forumda dahi bir çok arkadaşımız mevcut.

transfer ayında bu komitenin raporları doğrultusunda hareket edilerek, yıl boyu izlenmiş oyuncular takıma kazandırılmalı. son dakikada menejer tavsiyeleri ile futbolcu alarak takımı futbolcu çöplüğüne çevirmemeli.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Genç yıldızlar bekliyorum mesela beyaz ördek.

Samet KILIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yonetimin aralıga gelmeden gitmesi lazım yoksa daha cok oyuncu gitcekkk...yattara mesale yönetim takasa sıcak bakıyomus..

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence trabzon lisesinin yanına bide kolej açmak olmaz
    zaten lise trabzonsporla özdeşleşmiş onlara karşı vefasızlık olur bu hareketimiz
    hem trabzon lisesinin adı butun eziklerinkinden daha ünlü
    tum dunya duydu ismini
    koleje gerek yok olsa bile trabzona değil istanbula olabilir

EĞİTİM ŞART!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Seçilecek tüm yöneticilerin Trabzonspor'un tarihini okuyup ezberletilmesinin

şart olmasını gerektiğini düşünüyorum.Kulüpteki her alanda profosyenel

kişilerle çalışılması gerektiğini düşünüyorum.Şimdiki alt yapının tamamen lav

edilip yeniden yapılanmaya gidilmesi gerektiğini düşünüyorum..Bunları

uygulayabilecek kimsenin adamı olmayan vasıflı yöneticiler istiyorum.

LaZuRiBeRe_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

trabzonu iiyi bilen birisini istiyoruzz...
    Altyapıya önem verecek yeni yıldızlar çıkaracak akıllı işler yapacak kulübün bütçesini arttıracak , en önemlisi bizi şampiyonluğa ulaştırabilecek bir kadro kurabilecek ve birde stadyum yapabilecek bir başkan ....?? kim acaba ?

cuneytr
    Ziyaretçi

futbolu anlayan, özümseyen amacı futbol ve trabzonspor olan ve bu ugurda onurlu bir yönetim sergileyecek bir baskan istiyorum

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence trabzon lisesinin yanına bide kolej açmak olmaz
    zaten lise trabzonsporla özdeşleşmiş onlara karşı vefasızlık olur bu hareketimiz
    hem trabzon lisesinin adı butun eziklerinkinden daha ünlü
    tum dunya duydu ismini
    koleje gerek yok olsa bile trabzona değil istanbula olabilir
    bildiğim kadarıyla Trabzon Lisesi artık Dünya Kupası maçları için kadro çıkarmaycak. böyle birşeyler vardı. artık kolej olmalı bence.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

* Gol yememek için değil, gol atmak için savaşan bir Trabzonspor

* Trabzonspor TV'nin kurulması

* Scout (Gözcü) sisteminin kurulması

* Pasif başkan, aktif (İşbilir) asbaşkan uygulamasına geçilmesi

* Trabzonspor'un manevi değerlerine saygılı bir yönetim gösterilmesi ve manevi değerlerin korunması

* Futbolcu seçimlerinde elit isimlerin alınması, prestijimizin korunmasına yardımcı olacaktır
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

* Scout (Gözcü) sisteminin kurulması
    Çok güzel bir noktayı işaret ettin renkdaş.Ayrıca ben yeni parlayan yıldızlara acımadan para veren yönetim istiyorum.Misal Pato,Gago(artık yok),Adu,Nani (MANUTD) gibi adamlara gereken neyse verilmeli.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersun yanalı takımın başına kim getircem derse ona oy verecek babamşaka bir yana takımı ezdirmeyecek masaya yumruğunu vurabilen futbol bilgisi olan bir başkan olsa iyi olur
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

- Trabzonspor'un ne demek oldugunu bilen bir yönetim
    - Adina yakisan futbolu oynayan bir takim
    - Diger Branslara yatirim
    - Altyapiya yatirim (Türkiye genelinde secmeler vb.)
    - Stadyum projesinin aktif hale getirilmesi
    - TSClub'lar tekrar acilmali.
    - En önemlisi gerektiginde kendi menfaatlerini bir yana birakip Trabzonspor'un menfaatleri icin yumrugunu masaya vurabilen bir yönetim
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

ibzolist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mevcut yönetimin aday olmaması , seçilecek yeni yönetimin eski yönetimin beceriksizliklerinin hesabını sorması
    şampiyonluk gerçekti hayal oldu...

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç bir şey beklemiyorum hep bir şey bekledik olmadı belki bir şey istemeyince bir şeyler yaparlar..
    Kazimişi gzas vorert

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yazmak için yazmayalım proje üretelim!!
    ben birtane yazayım bari mesela Trabzonspor futbol akademisi....alt yapımızı oluşturacak tüm dünya ülkelerine futbolcu ihraç edecek şekilde ele alınıp mutlak süretle hayata geçirilmesi gereken bir proje olarak düşünüyorum!!
    Gökhan abi Albayrak'ın stat projesinde ne ararsan var. Spor Akademisi'nden tut Kültür Merkezi'ne kadar her bir şey mevcut. Demekki ne yapıyoruz genel kurulda Albayrak'a oy atıyoruz Bu kadar basit
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökhan abi Albayrak'ın stat projesinde ne ararsan var. Spor Akademisi'nden tut Kültür Merkezi'ne kadar her bir şey mevcut. Demekki ne yapıyoruz genel kurulda Albayrak'a oy atıyoruz Bu kadar basit
    Merak etme Faruk zaten öyle olucak gibi, seçimlerde herkes iktidara oy vermicem diyodu herkes gidip oyunu oraya verdi, kongredede herkes Albayrak yönetimine vermicem der ama gene herkes ona verir niyemi istikrar için
    DOZER CEMİL

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı vectra29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en önemli konulardan biri de izleme komitesi(scouting) kurulması. yalnız bu komite fosilleşmiş, Trabzonspor üzerinden kazanç sağlama haricinde bir derdi olmayan kişilerden değil, kendini yetiştirmiş en az iki dil bilen(türkçe hariç) sosyal ilişkileri güçlü, vizyon sahibi,bu işi meslek edinmiş profesyonel kişilerden oluşmalı. saydığım özelliklere sahip bu forumda dahi bir çok arkadaşımız mevcut.

transfer ayında bu komitenin raporları doğrultusunda hareket edilerek, yıl boyu izlenmiş oyuncular takıma kazandırılmalı. son dakikada menejer tavsiyeleri ile futbolcu alarak takımı futbolcu çöplüğüne çevirmemeli.
    izleme komitesi konusunda zamanında ben şöyle bir öneri getirmiştim, lig başladığında diğer 17 takımı izlemek için bir komisyon kurulmalı diye, rakiplerimizin eksikve artı yönlerini tespit edecek bir komisyon, bu süperligteki o takımın bulunduğu şehirde yaşayan ve futbol bilgisi olan kişilerle bağlantıya geçilerek yapılabilir, her maç izlenerek taktiksel varsayımlar ve futbolcu kriterleri o kişilirce toplanarak bilgiler Trabzonspor teknik heyetin eaktarılmalı...
    TrabZonguldaklı...

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Hayırlı cumalar ... şunu yazayım gidip haftalık dua-beddua eylemimimi gerçekleştirmeye gideceğim

ben sadece samimi bir yönetim istiyorum ...proje kısmına gelince forum sayfalarrında yapılabilecek hatta sadece hayal olarak kalabilecekler bile defaatle yazıldı ....başkanla sık görüştüğünü idda eden kullanıcılarda bunları okudu ...neyse..dediğim gibi sadece NE DEDİĞiNİ ANLAYABİLECEĞİM ve SAMİMİyetinden emin olduğum bir yönetim istiyorum ...gerisi inanıyorumki gelecektir ...bu arada hükümetle bizim yönetim nasıl mukayese edilir anlamıyorum ...TÜRKİYEnin "oyun"kurabilen ve yönetebilen bir hükümeti var ..TRABZONSPORun sa sadece kurulan oyunlarda figüran olabilen bir yönetimi ...neyse ben figüranlara haftalık beddua eylemmimi gerçekleştirmeye gideyim ...farkındayım kabul olmuyor ama elimden şimdilik başka birşeyde gelmiyor ...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hiçbir şey beklemiyorum şimdiye kadar bekledik de noldu

trabzonspor ismini sömürmesinler,transfer olsun diye transfer yapmasınlar,eldeki yıldızları kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda satabiliriz diye ahmakca düşüncelere kapılmasınlar,şu stad işini biran önce ele alsınlar,medyada istanbul takımının taraftarlarını övmesinler(istanbul taraftarının lisanslı ürünlere ve maçlara rağbetinden bahsederek öven yöneticiler olmasın)bu yönetime soruyorum son 80 maçta kaç galibiyetin var.kendini deliliğe vermenin bir anlamı yok!!adam gibi takımını yönet taraftarı memnun et ahmakca transferlerle delirtme gerisi kendiliğinden gelir.24 yıl şampiyon olamamış ve son 2 sezonda nal toplamış bir istanbul takımının taraftarını hayal edebiliyormusunuz.?yardımcı olayım bomboş trbünler!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)