Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 108 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA'dan Yattara'ya 3 Maç Ceza !

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

itiraz hakkı vardır heralde...ama uefaya itiraz edilince türkiyedeki gibi indirirlermi oda ayrı konu tabi.
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Cykoops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan söyleyeyim ne yönetimin ne de ZD'nin adamı değilim. Yönetimin de ZD'nin de yaptığı işleri tasvip etmem ama mantığı ve vicdanı olan herkes gibi ben de şöyle düşünüyorum: ZD dese ki böyle disiplinsiz, terbiyesiz kendisine ve arkadaşların saygısı olmayan bir adamı ben takımımda istemiyorum baştan sona haklı.
    Birileri de ona prensinin Antalya-İstanbul-Ankara üçgeninde neler çevirdiğini sorar diye korktuğundan ses çıkarmıyordur belki de.

Hani şu Ankara'da barı olan, ikide bir Antalya'da inşaat halindeki evine giderken fitil gibi sarhoş olup arabasıyla milletin tarlasına giren ve arada bir İstanbul'da seks partileri tertip eden prensi.

Bir tek o da değil ya neyse...
    Konu poetricus tarafından (26.07.2007 Saat 02:06 ) değiştirilmiştir.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ah yattara ah sana ne zaman ihtiyacımız olsa bizi yalnız bırakıyorsun ne zaman akıllanacaksın
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ceza çok ağır ama yattaranında çok ciddi bir disiplin sorunu olduğuda bir gerçek.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ceza bence yattara'ya ağır değil(ki kendisi disiplinsiz,takımını ona ihtiyaç duyduğu zamanlarda fevri davranışlar sergileyen biri) Trabzonspor'a ağır....Ama bu benim yattara'yı çok sevdiğim gerçeğini değiştirmiyor
    HİÇKİMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDİNDE ARA
    istediğini söyleyen,istemediğini işitir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aynı suçlardan musampaya başka yattaraya başka ceza verip çifte standart yapan yönetimde çok suçlu bu konuda....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı izledim ve kırmızı kartlık hiçbirşey göremedim. Tekrar görüntülerde de, ağır çekimde de birşey yok. Sadece bir adamı geçmeye çalışırken vücut mücadelesi var ki hakem faul bile vermedi. Sonra birden Yattara atıldı. Yüzündeki ifade asla Anorthosis maçındaki gibi değildi, resmen bişey yapmamış bir ifade vardı. Sonuçta şu anda Türkiye UEFA'nın kara listesinde ve klüpler bazında da Trabzonspor'un hiç olumlu bir izlenimi yok. Hatırlayın geçen sene neden Osasuna maçını seyircisiz oynadığımızı ve gerekçeli kararda yazan "en ufak olayda 3 maç ceza alırsınız" tehdidini. Ve bu takımın en haşarı uşağı da Yattara. Sonuç: Yattara'nın ne yaptığı belirsiz, aldığı ceza ikili mücadele için hatta dirsek için bile fazla. Ama Yattara başka takımlara gitmek istiyorsa bu şekilde davranmasın, hem yaptığı hareketler yanına kalmaz hem de kimse almaz. Ayrıca Yattara böyle ufak, sertliğe dayalı(faul istatistiklerine bakın maçın) takımlara karşı oynatılmasın. Anorthosis maçında 30. dakkada oyuna giren Arnavutu hatırlayın. Adamı maça fırtına gibi başlayan Yattara'yı kızdırmak için oyuna aldılar 5 dakkada işini yaptı.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yattara ilk defa kirmizi kart görmüyor son defa da görmeyecek. bunlar futbolun icinde va rolan seyler. o an ne oldu ne bitti kimsenin haberi yok. yattara kendisi zaten konusmuyor ziya da susuyor. normalde ziya konusurdu bu konuda ama . vardir bir capanoglu bu isin icinde. konu su ki bizim taraftar yattarayi seviyorsa ona verilen cezayi agir buluyor eger yönetimi seviyor ve ziyayi destekliyorsa cezanin azligindan ve yattaranin ihanetinden bahsediyor. kirmizi kart ihanet sebebiyse buyrun asin o zaman cocugu biz de kurtulalim siz de. hayir dert üzüm yemek degil bagciyi dövmekse zaten yapiyorsunuz bunu bir güzel. ziya amcaniz size ögretmis bir insan nasil harcanir!
    ayni seyler gecmiste hamiye ogüne abdullaha yapildi sota kalsaydi trabzonda ona da yapilirdi ayni seyler. kevin campell´e may yam yam dediginde de oyuncuyu gercekten paragözlükle suclayan taraftar gördüm ben. ayni sekilde leekensi de elestirdi bu taraftar breamsi de ki breams trabzonspora tarihinin en iyi futbolunu oynatan teknik direktördü benim kanimca ayrica leekens ve breams trabzonspora t. direktör de yetistirdi. bakin o zaman ki yardimcilarina ve onlarin bugünkü durumlarina anlarsiniz bunu ama hayir bizim taraftar elindekini yani sevdigini cezalandirmayi sever. bu bir hastlaik midir? evet bu bir hastaliktir! cözüm yolu ise saglikli düsünemkten olaylari birbirine karistirmamaktan gecer. örnegin ziyaciyim diye yattaraya karsi tavir almak essekliktir ayni sekilde albayragi sevmedigim icin ona verilen cezayla jabiye ya da musampaya verilen cezayi karsilastirmakta abesle istigal etmektir. hepsi birbirinden bagimsiz ayri olaylar, kisilerdir. günümüz toplumlarinda gruplardi, bireyleri ayni teraziyle ölcemezsiniz.her grubun kendine has özellikleri vardir ayni sekilde her brieyin de kisisel özellikleri ayri davranis sekilleri vardir, kültürü, yetisme bicimleri ayri ayridir.
    simdilerde kullandiginiz altyapisi zayif terimini trabzonsporlularin literaturüne sokan sahis ziyadir. ziya yattarayi oynatmama sebebi olarak onun zayif kisiligini futbol anlayisini ortaya koyarken hep bu deyimi kullanmistir ve ayni ziya bu yil yattaradan onu yildiz yaptim, kil, tüy yaptim, ona cok guveniyorum derken taraftar yattaraya karakteri zayif egitimi zayif gibi tanimlamalarla zarar vermeye onu bu yolla elestirmeye calisiyor.
    hayir yattaranin hicbirseyi zayif falan degil zayif olan ziyanin gelismemis akli. o hala zannediyor ki bütün insanlar onun gibi düsünmek zorunda. tevekkeli demiyor ya bu takimi en iyi ben hazirlar oynatir bilirim. cünkü adam da böyle bir benmerkezcilik mevcut. olaylari kendi bakis acindan degerlendirirse hakli da olabilir ancak ne yazik ki yasam ziyanin penceresinden göründügü gibi degil. düsünsenize hepimiz ziya gibi düsünüyoruz!!!! yattaranin bakis acisindan olay cok ama cok daha farkli bizlerin yasamda durdugu yerden bakarsak zaten cok daha farkli seyler ortaya cikar. beni üzen bu taraftarin güdülerek bu hale getirilmesi ve en sevdikleri ve kanimca da takimin en degerli iki oyuncusundan birine yapmaya calistiklari gercekten icler acisidir.
    daha on gün önce bu cocuk trabzon sokaklarinda dövüldü tartaklandi ve döven tartaklayan sahislarla cok kiymetli menejer N. perekli yemege gitti onlari sakinlestirmek icin...
    bu yüzden bana cezadan terbiyesizlikten ihanetten bahsetmeyin cok iki yüzlü duruyor bu laflar...
    burada yattarayi elestirenlerle onu dövenler arasinda o kadar az fark var ki...
    bunlari yazarken aklima ogüne saldiran beyinsiz cahil yaratigin görüntüsü geliyor.... sahi nerede o sahis simdi?
    eminim burada onun da bir kullanici adi vardir....

yattaraya sahip cik baska yattara yok

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

zaten en fazla 3 maç ileri gideriz bu turu geçtiğimizi sayarsak

tek arzum uefada gruplara katılmak cok istiyorum.. yattara ya verilen ceza fazlaydı..
    Nick'ine sahip çık kampanyası byunus = yns61

Nereden
    Belçika

verılen ceza normaldı adam tokat attı ıste daha ne!
    İnsan ol evlat!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

güzel karar tur primi felan da alamaz.yesin de bir de okkalı para cezası.akıllanmaz da belki pişman olur.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

bakalım yönetim de ceza verecekmi?

bakalım yönetim de ceza verecekmi?
    Bence bu sene alacağı transfer taksidi + 1 Euro ceza gelir.Musampa gibi Yattara'yı da borçlu çıkarırlar.

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya itiraz hekkımız vardır elbet bu ne 3 maç başka ömür boyu oynamama cezası verilseydi bare..yani heralde adama kafa attı yoksa bukadar ceza da olmaz!!ama en azından bi itirazla 2 maça felan indirilse çok iyi oolur..ama yattaar da aartık çoookk fazla olmaya başladı hemde çok!!bu ne yaa hersene aynı iki güzel hareket yapıp bu rezillikleri de yapacaksa defolsun gitsin istemem yaaa bu zman kadar yattara mı vardı??
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarşıbaşı/Kavaklı......Kocaeli/Gölcük/Kavaklı

düş artık yakamızdan yattara.eleştirmiyorum.onu sevenlere saygı duymasını istiyorum.taraftarın ona sahip cıktığı kadar oda aldığı paranın hakkını versin.laubaliliği bırakıp işini yapsın.bir değil on değil.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Cyzio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara doğrudan mı kırmızı kart görmüştü? İtiraz etmeden çıktı mı?

Görenler yazarsa, sevinirim.
    itiraz etti ama çok fazla tepki vermedi.. sanırım üç maç ceza almasını sebebi uefa nezninde sicilinin bozuk olmasından kaynaklandı.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yattara bunu hep yapmıyor.Bu ikinci oldu sadece.Fakat ikincisinden kimsenin haberi yok.Sadece kartı gördük hepimiz.Belkide hiç birşey yapmadı hakem öyle yorumladı.Yattara'nında dediği gibi; adı çıkmış bir kere o yüzden eleştiriler haklı çıkıyor.Ben bu adamın İlk yediği kartı hatırlıyorum da attığı golden sonra değişik bir sevinç gösterisinden dolayı yemişti.O gönül almasınada bilir.Hani bir laf varır'' beni böyle kabullenin '' diye onuda öyle kabulleneceğiz.
    ilk hafta Konya ile oynadığımız ve 3-3 berabere kaldığımız maçı diyorsun, birde belleklerden hiç çıkmayan anorthosis maçında kırmızı kart görmüştü... sarı kartı varken ve anorthosis takımından bir futbolcunun daha 1 dakika öncesinde düdükten sonra topa vurup sarı kart gördüğünü unutup(balık hafızası yoktur umarım) hemen akabindeki atağımızda yan hakemin ofsayt gösterdiği bir pozisyonda orta hakemin düdüğünden sonra laulabili bir şekilde topa vurup ikinci sarıdan kırmızıyı görmüştü, galati maçındada hakemler bize komplo kurduğunu pek zannetmiyorum evet pozisyonu görmedik ama gözlemci bunu mutlaka kayıtlara almıştır, olmayan birşey yüzünden gördüğünü pek zannetmiyorum o kırmızı kartı...
    TrabZonguldaklı...

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birileri de ona prensinin Antalya-İstanbul-Ankara üçgeninde neler çevirdiğini sorar diye korktuğundan ses çıkarmıyordur belki de.

Hani şu Ankara'da barı olan, ikide bir Antalya'da inşaat halindeki evine giderken fitil gibi sarhoş olup arabasıyla milletin tarlasına giren ve arada bir İstanbul'da seks partileri tertip eden prensi.

Bir tek o da değil ya neyse...

Arkadaşım öyle şeyler yazmışsın ki insan hem üzülüyor hemde merak ediyor.Beni asıl kahreden bu ZD efendinin ''Benim için bütün topçular birdir,ben formayı hak edene veririm'' gibi yalan ifadelerinin karşılık bulması ve takdir edilmesi.Asıl olan bu futbolcular arasındaki ayırım ve eğer TS başarılı olacaksa bile sırf bu sebeple başarılı olamaz.
    Hangi TD kırmızı kart gören topçusunun pozisyonunu görmeden Yattara atılmışsa kesin hakem haklıdır gibi bir ifade kullanır.Sen td olarak topçuna inanmıyorsan o sana neden inansın.

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk maçındada kırmızı kart görmüştü yanlış gol sewncı yuzunden

EĞİTİM ŞART!!!

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

UEFA'nın bize alerjisi var sanırım zaten UEFA'nın sabıkalılar listesinde 1. sıradayız...
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    Zonguldak

Alıntı 61 kuzenler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk maçındada kırmızı kart görmüştü yanlış gol sewncı yuzunden
    Konya maçı 3-3 bitmişti
    TrabZonguldaklı...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA'nın bize alerjisi var sanırım zaten UEFA'nın sabıkalılar listesinde 1. sıradayız...
    Bence UEFA'nin bizim daha dogrusu Türk takimlarina verdigi cezalar yerinde fakat örn. bir Avrupa takiminda ayni seyler olunca hafif bir ceza veriliyor. En basit örnek Yunanistan - Türkiye macinda Yunanistan 3-5 kurus para cezasina ve bir mac Atina disinda oynama cezasina carptirildi.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3 maç ağır değil mi yavs.
    Sanki direkt tekme atmış..Zaten kimsede doğru düzgün bişi görmemiş ki.
    Direkt kırmızı kartlık ve 3maç cezalık pozisyonu görmek istedim.Yok mu bi yerlerde görüntüsü.???

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamamen hakemn şeyliği
    bşu boşuna taraftarda soğudu yattaradan
    belki biletnn kesilmesine neden bile olblr

EĞİTİM ŞART!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)