Sayfa 1 Toplam 95 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2354 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 2 Otelul Galati (28-07-2007)

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzonspor 1 - 2 Otelul Galati (28-07-2007)

2-1 rövanşında inşallah turu geçeriz
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

BordoMavi Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç ne zaman
    Bir takım adamlar işe el koydular; mahallenin en güzel kızını sermaye yaptılar.
    Bize de aşkı bırak müşteri ol diyorlar.
    El değmemiş oyunumuzu geri istiyoruz!..

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inşallah o malum maç gibi olmaz

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Umurumda mı şimdi?
    Yahu adını telafuz etmekte zorlandığımız takım bu be..
    Nasıl yenilirsin orada..
    Şimdi 5 tane atsak ne olur?
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Can Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4-0 yeneriz.
    Asla yalnız yürümeyeceksin...

mustafa_6161
    Ziyaretçi

HAZIRLIK OYNANAYACAĞIMIZI DÜŞÜNEN ARKADAŞLARA DUYRULUR 2 1 YENİLDİK AMA ÜZÜLMEYİN YATTARAYI gökdenizide satarsak kesin şampiyonuz

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalım Trabzonda çirkeflik yapabilcekler mi?Mantalite bırakılırsa yeneriz.

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnsanı üzen yenilmek, kötü oynamak değil aslında, problemin çözümü yetkililerin elinde dururken bunun yapılmadığını görmek.

Ziya Doğan fantaziye kaçmadığı sürece rahat bir şekilde kazanırız ve UEFA Kupası İkinci Ön Elemesi'ne katılırız.

Nereden
    Kocaeli

ah şu son topu çizgiden çıkarmasalardı çok tatlı olurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şimdi yine stres içerisinde bir hafta geçireceğiz .. üstelik iki de kırmızı kartlımız var... şimdi bize bunları yaşatanlar ellerindekini iyi kullanamayan baş man kafa olmak üzere oturup düşünsünler ne yapacaklarını..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takımı yensek ne olur.Uefa'da fark yeriz böyle giderse.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

sen tutup rakip defansı dağıtan buluştuğu ilk topla tehlike yapıp ikinci topla gol atan adamı ilk 11de oynatmazsan , ceyhunu saklarsan tabi gider bir duvara toslarsın...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok rezildik ama ümidim var yok değil.sahaya 4 tane hücum oyuncusu çıkarsa yeterli.ilerde çoğalamıyoruz ki.pısarak nereye kadar?

bu maçı farkla kazanmamız lazım.itibar açısından.kaldi ki bugün maçın oynandığı saati anlamak mümkün değil.o sıcakta ne diye oynatırsın maçı ya.sonra su molası yapılıyor ilk defa görüyorum.neyse

sonuç adam gibi oynamak lazım ki şerefi kurtaralım.tabi önce turu kurtarmak lazım
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

EmreTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

hep berabre kalsak ne olurdu boyle rezıl bır futboll yok basta zıya dogan olmak uzere cagdaş da yanında macı katlettıler ya adamlar pıknık alanında top ounuyorlar vede bız hala otakıma karsı hıc bır sey uretemıyoruz yazık yazık

Nereden
    Trabzon

yaa bu nasıl olur.umut ne yaptı oyundan çıkana kadar nihayet erseni koydu ama geç kaldı 65. dakikalarda koyacaktı ve de yanında ceyhun gibi futbolcun varken(ne kadar bencil de olsa) oyuna onunla başlamayıp yattara ile başlarsın ve ayman denen futboldan anlamayan oyuncu musampa varken oynatılırmı nerede yusuf nerede diğerleri(yusufu yıldız yapmayalım demişti geçenlerde ziyan hoca).arkadaşlar buradan şu sonuç çıkıyor ziya hoca oyuncu moyuncu yetiştirmesinden anlamıyor.iyi niyetli olmasına karşın maalesef çakmıyor futboldan bence....................

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Şuursuzca saldırıcaz burada =) Orası kesin.

Ahmet
    Ferhat - Hüseyin - Tayfun - Celaleddin
    Serkan-Ayman-Hasan
    Gokdeniz-Ceyhun
    Ersen Martin

maçın kadrosu bence bu olucak =)
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Alıntı BordoMavi Sevda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maç ne zaman
    bu macin rovansi haftaya huseyin avni akerde saat 20:00 eger iyi hatirliyorsaum )

insallah bu mactaki gibi rezil bi mac olmaz daha dincli bi takim cikartir ziya hoca..

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

7 bucukda ve ayin 28de mac basliyacak

kaynak: http://de.wikipedia.org/wiki/UEFA_Intertoto_Cup_2007

nat saat ayarlari avrupaya göre yani türkiyeye göre bir saat geride

bu sitede en başından beri yazdığım şeyler hep çıktı.birileri şu adını bile unuttuğum takıma 10 atıp rekor kırmakla sevinirken ben böyle ucuz ve aşağılayıcı bir galibiyetle gurur duymanın bizi rezil ettiğini de yazdım.
    bizden hiçbirşey olmaz da dedim bu kafayla.nitekim bunu da gördük.ama daha durum easa rezaleti ligde yaşayacağız.bu takıma celalettin musa hasan hüseyin keçeli ferhat çağdaş gibi adamları doldurup şampiyonluğa ıynuyoruz diyen biçareler utansın.inşallah bizlere bu çektirdiklerinizin faturasını en ağır biçimde ödersiniz yönetim ve gurur edip bu takımın iyiliği için defolup gitmeyen bi grup futbolcu.
    eleştirmin dozu ne derecede kaldı bilmiyorum ama burada susuyorum içmden geçenler eminim anlaşılmıştır.
    sevinelim diye sevmedik!!forza bordo mavi!!

Alıntı karaagac61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa bu nasıl olur.umut ne yaptı oyundan çıkana kadar nihayet erseni koydu ama geç kaldı 65. dakikalarda koyacaktı ve de yanında ceyhun gibi futbolcun varken(ne kadar bencil de olsa) oyuna onunla başlamayıp yattara ile başlarsın ve ayman denen futboldan anlamayan oyuncu musampa varken oynatılırmı nerede yusuf nerede diğerleri(yusufu yıldız yapmayalım demişti geçenlerde ziyan hoca).arkadaşlar buradan şu sonuç çıkıyor ziya hoca oyuncu moyuncu yetiştirmesinden anlamıyor.iyi niyetli olmasına karşın maalesef çakmıyor futboldan bence....................
    sana hepsinde katiliyorum toprak.. eger bu kadroyla cikarsaz buyuk ihtimal buruya kadar olcak.. adamlar hep celonun ordan geldi.. orta sahaya busuru adamimiz var bu macda onlari goremedem insallah bu ziya aklini deyisdirir ve yanlisi gorur sanirim bu yonetimin ve ziyanin yildizlara bi sounun var ne dersiniz.?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

1-ceyhun-ersen ile başlanmaması hata
    2-tek forvetle başlamak hata (umuta gelen şişirme toplar sadece umutu yordu başka bir işe yaramadı)
    3-savunma ağırlıklı korkak bir anlayış tarzı hata (zinyanın yaptığı klasik bir şey)
    4-golden sonra yenilen gol bir hata... oyle gol yenmez...
    5-skoru koruyamamak kötü bir şey .. trabzonsporun klasik haline gelen yaşattığı bir duygu... umutlandır sonra umutları boş çıkar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu takimi Trabzon'da eleriz. Eleyecegiz de.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1-0 olsun bizim olsun...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

otelul galati deplasmanda kötü oynayan bir takım ve kendi sahamızda seyirci baskısıyla da bu işi bitirebiliriz ancak bizim oyuncularımızın psikolojilerinide anlayamıyorum . gereksiz yere baskı oluşuyor üstlerinde . bende bu maça gideceğim inşallah ve mutlu çıkarız maçtan .

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı sbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-0 olsun bizim olsun...
    1-0 uztamaya götürmezmi ağbi.1-0 yetiyorsa çok iyi.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)