Sayfa 11 Toplam 95 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2354 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 2 Otelul Galati (28-07-2007)

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu maca gelemiyorum ama uefaya katilirsak oynayacagimiz ilkmaca gelecegim
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Mantalite61
    Ziyaretçi

Alıntı Yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oteul Galati takımını elemek tüm sorunlarımızı çözecek mi?Bu takımın kaleci,
    forvet ve stoper sorunu çözülecek mi?Martinez'i istiyorum.En az 10 yıl kaleci sorunumuz olmaz.
    uefaya katılırız fena mı? ligde nasıl olsa bişey yapamayacağız belki kazara gruplara kalırız

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takım intertotodan elenirse bu sene olacaklari dusunemiyorum
    VERENA (KIRANKAŞ)

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takım intertotodan elenirse bu sene olacaklari dusunemiyorum
    bişey olmaz 2 transfer yaparlar uyduruktan yine sakinleşir ortam
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence de birsey olmaz ziya ve yönetim birsey bahane bulur. Bizim Taraftara dua etsinler bu kadar sabirli taraftar cok zor bulurlar bu iyi mi kötü mü bilmiyorum diger takimlar coktan sahayi yakmisti. Biz ancak gitmeleri icin dua ediyoruz

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ee onlar takima zarar veriyolar biz ise beklemeliyiz
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak Tokal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onların turu geçme ihtimali bilgisayarın birden kilitlenmesi gibi bişi(benzetmeye bak)

sık olmaz ama asla olmaz diyemeyiz

Nereden
    İstanbul

intertoto da tur atlamasak ne olur bi getirisi olmayan sacma bi kupa. uefaya gitsek ne olur turkiyenin puanini arttiririz fener de s.liginde yer. bizim sampiyon olmamiz lazim. 2. lige dusen borclar icinde yuzen kayserierciyesi uefa ya gonderen federasyon icin niye kalalim ki uefa ya. genc takimin cikmasi taraftariyim galati macina. onlar icin de tecrube olur. hazirlik maci olarak dusunuluyorsa o zaman a sil takimla cikilmali ama oyunculara sakatlanmamak icin dikkatli omalari soylenmeli.
    sevdim seni bir kere başkasını sevemem
    deli diyorlar bana desinler değişemem

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Umarım yeniliriz ben zaten çıkmamızı istemiyorum çıksak ne olacak kardeşim bu kadro ile en fazla bi maç daha oynayıp yenileceksin açıkça ortada yani bu.
    Elenirsek hiç olmazsa bu yönetim ve Ziya Doğan giderde belki takıma kaliteli futbolcular gelmeye başlar.Şu anda ligte en fazla futbolcusu olan takım Trabzonspor 53 mü neydi galiba ama Ziya Doğan hep aynı kadro ile çıkıyor ve Stoper sorunum var diyor ya hala Valla gülüyorum...))

Ben karşı takımı tutuyorum kardeşim ....

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı güngör_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...Ben karşı takımı tutuyorum kardeşim ....
    O zaman git onların forumunda yaz, hatta git Romen vatandaşı ol. Avrupa maçı milli bir davadır, senin böylesine bir maç öncesi ettiğin lafa bak. Demek ki sen formayı değil içindekini seviyorsun, kulübü değil yönetenini desteklemek istiyorsun. Burada kim istemez sanıyorsun daha iyi oyuncular, teknik direktör ve yönetimimiz olsun. Ama kimse çıkıp da böyle iğrenç bir cümle kurmuyor. Gerçi bunu yazabilen bir adamsan destekleme zaten Trabzonspor'u.. Haketmiyorsun...

BORDO MAVİ

ROCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben bu macin cok zor gececegini düsünüyorum. Bildigimiz gibi Trabzonsporumuz mutlak kazanilmasi gereken maclari alamiyor. Hele de mac Avni Aker de oldugu zaman. (Anorthosis, D. Kiew vs.) Yinede hayirlisini diliyorum. Istatistiklere göre kolay alinmasi gereken mac...

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

D.Kiev maçı mutlak kazanılması gereken bir maç değildi,beraberlik bile yetiyordu ama onu da kazanamadık arkadaşım.Zor geçeceği konusunda haklısın ama,zaten bu teknik direktör ile Vllaznia maçları hariç hangi maçımız kolay geçti ki?

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı QuakeviL61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman git onların forumunda yaz, hatta git Romen vatandaşı ol. Avrupa maçı milli bir davadır, senin böylesine bir maç öncesi ettiğin lafa bak. Demek ki sen formayı değil içindekini seviyorsun, kulübü değil yönetenini desteklemek istiyorsun. Burada kim istemez sanıyorsun daha iyi oyuncular, teknik direktör ve yönetimimiz olsun. Ama kimse çıkıp da böyle iğrenç bir cümle kurmuyor. Gerçi bunu yazabilen bir adamsan destekleme zaten Trabzonspor'u.. Haketmiyorsun...

Canım Kardeşim senin demen ile TRABZONSPORUMU bırakacak değilim benim desteklemediğim takım değil bu yönetim.Bunları desteklesem ne olur.Mantığı anlayamıyorsun.Tabiki takım hep kazansın ama biz bu yönetimi desteklediğim sürese Ankara takımlarına dönmeye başladık farkında değilsin galiba.Birde tartıştığımız şeye bak bu takımı yenebilecekmiyiz karşındaki takım kimki kardeşim senin bir alt ligindeki orta sıralardaki takıma eş değer anca.

O yüzden bu takımı yensen ne olur ligte göreceksin biz batacağız ve bundan dolayı da kahroluyorum beni anlayabiliyormusun..

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı güngör_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım Kardeşim senin demen ile TRABZONSPORUMU bırakacak değilim benim desteklemediğim takım değil bu yönetim.Bunları desteklesem ne olur.Mantığı anlayamıyorsun.Tabiki takım hep kazansın ama biz bu yönetimi desteklediğim sürese Ankara takımlarına dönmeye başladık farkında değilsin galiba.Birde tartıştığımız şeye bak bu takımı yenebilecekmiyiz karşındaki takım kimki kardeşim senin bir alt ligindeki orta sıralardaki takıma eş değer anca.

O yüzden bu takımı yensen ne olur ligte göreceksin biz batacağız ve bundan dolayı da kahroluyorum beni anlayabiliyormusun..
    Gayet iyi anlıyorum mantığını, yönetimi ben de desteklemiyorum yıldız satıp boş adamlar alıyor, stad işi karmakarışık.. Transfer diye onun bunun artıklarının peşinde koşuyoruz. Ufak hesaplar peşinde koşmaktan düşmüş takımdan bile kaleci alamıyoruz.

Maça gelirsek, Ziya Doğan'ın saçma sapan bir kadro çıkarıp Trabzon'da rakibin ekmeğine yağ süreceğini düşünüyorum. Ortasahada oyunu yönlendirecek adamlar nedense kenarda. Herneyse inşallah kazanırız ama güvenemiyorum açıkçası..

Lig konusu biraz daha şans işi, iyi bir başlangıç yapsan, 2-3 maç kazansak çok değişir durum. Ama şu kadro şampiyonluğa oynar mı dersen, bence oynamaz.. 2-3 iyi takviye şart..

Herşeye rağmen sahadaki Trabzonspor formalı 11 oyuncu, kazansada kaybetsede desteklenmelidir. Olanlarda onların suçu yok malesef.Onları getirende, oynatanda suç..
    BORDO MAVİ

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben ise aksine çok zorlanacağımızı düşünmüyorum yeter ki gökdeniz ile ceyhun ersen ile umutun arkasında oynasın eleyeceğiz arkadaşlar rakip takımın deplasman başarısı yok gibi....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ROCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gerci o da dogru D.Kiew maci mutlak kazanilmasi gerekilmiyordu ama dediginiz gibi, o macta beraberlik avantajini bile kullanamadik. Son yillarin en basarili takimina sahiptik o siralari...

avni aker dolsun seyirci gecen mactaki gibi güzel şeyler ortaya koysun ilk macta ara paslar yapan opyun haimiyeti elinde olan Otelul Galati takımı topa vurabilirse bende bişe bilmiyorum .. zaten bi forvetleri var Allah muhafaza bi adam bu kadar kazma olur ama attıkları ikinci gole de şapka cıkartılır yani .. dedigim gibi mac seyirci ile Otelul Galati arasında geçsin en az 4 golümüz var
    Trabzonspor

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ROCK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerci o da dogru D.Kiew maci mutlak kazanilmasi gerekilmiyordu ama dediginiz gibi, o macta beraberlik avantajini bile kullanamadik. Son yillarin en basarili takimina sahiptik o siralari...
    Beraberlği bırakın 1-0 yenilmek bile yetiyodu.

murseltaskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

galati takımını burda çok rahat eleyeceğiz.1-0 bize yetiyor.hem bu maçta ideal 11 imizle çıkacağımızı düşünüyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Trabzonspor - Galati maçı biletleri satışta...

UEFA İntertoto Kupası 3. Tur rövanşında Trabzonspor ile Romanya'nın FC Otelul Galati takımı arasında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda 28 Temmuz Cumartesi günü yapılacak maçın biletleri satışa çıktı.
    Karşılaşmanın biletleri, kale arkası tribün 5 YTL, maraton tribün biletleri 10 YTL, maraton özel tribün biletleri 15 YTL, kapalı tribün biletleri 25 YTL, VIP-2 tribün 50 YTL, VIP-1 tribün ise 100 YTL'den Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesisleri'nde satışa sunulmaya başlandı.
    Biletix gişileri ve biletix.com.tr adresinden de biletlerin alınabileceği belirtildi.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

tolga
    jabi-erdinç-tayfun-cello
    hüseyin
    serkan-ceyhun-gökdeniz
    ersen-umut

en ideal 11 ama ziya bunu yapmayacak en ideal diyorum ama bu defans kurgusunu hiçmi hiç beğenmiyorum erdinç ve tayfuna zerre kadar güvenim yok korkum çok ama eleyeceğiz....
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yaa arkadaşlar forumda yeni konu var trabzonu eski günlere götürüyor bi kupa maçı iki ayaklı ilk maçta 3-0 yenik bitiriyoruz ama ikinci maçta öyle bir olay oluyorki başta hamdi hami seymuz olmak üzere tüm futbolcular ma.a farklı kazanacaklarımıza inanıyorlar ve biz ikinci maçı 5-0 alıyoruz adamlar diyor röpotrajlarında biz inandık 5 atacagımıza ve de attık zoru başardık çünkü trabzonspor büyükbir takımdır ve zoru başarmak için vardır diyor hepsi...gercekten cok güzel bir duygu...

şimdi biz 2-1 in rövansında maça çıkarken neden o günlerdeki hileri yeniden yaşamayalım neden futbolcular inanmazlar bu maçı alacagımıza biz taraftar olarak bu macı trabzonun cıkıp horon teperek oynayacagına golleri sıraya dizecegine eminim neden olmasin ki haydi elele hep birlikte trabzonuma başarılar diliyorum biz büyük takımız bunu başarırız

trabzonspor büyük bir takımdır zoru başarır zoru başarmak için vardır....
    Konu turgi tarafından (25.07.2007 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o dediğin dönem olsaydı zaten şuan öyle bir durum olmazdı bu tur çünkü o zaman futbolcularda kazanma hırsı vardı ne yazık ki şimdi ben göremiyorum o jırsı futbolcularımızda

turgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dediğin dönem olsaydı zaten şuan öyle bir durum olmazdı bu tur çünkü o zaman futbolcularda kazanma hırsı vardı ne yazık ki şimdi ben göremiyorum o jırsı futbolcularımızda
    açıkcası bende göremiyorum ama elimizde ki oyuncular sayısı kadrosu performansları belli ve de bunlara güvenmek zorundayız haa 5 atmasınlar 1-0 olsun gene bizim olsun ama yine de trabzonlu olmak yürek ister bunu da çıkartıp ortaya koysunlar yeter...
    BMN | ANTALYA
    Gemi mil ile olur Sevda dil ile Güzeller çok var ama Meyil birine olur...!!!

Nereden
    Belçika

gurbetcılerle stad full ceker suphem yok ama bagıran taraftar lazım bıze...
    bız koyden arkadaslarla baya kalabalık gelecez ınsallah...
    İnsan ol evlat!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)