Hesaplipazar
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Nedir bu paylalamayan? Ortak paydada deil miyiz?

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

Standart Nedir bu paylalamayan? Ortak paydada deil miyiz?

Bu balk ile anlatmak istediim ve sizlerin de ddncelerini nemsediim renmek istediim konu ;

Biz Trabzonsporlularn kalplerinde tek ve ayn deer olmasna ramen; Stadlarda,Sokaklarda ve hatta Forum sayfalarnda paylaamad nedir?hemen hemen her ma tribnlerde ya kavga ya iti kak...sokakta bile Trabzonsporu konuurken hafiften kendini kabul ettirmeye herkesin kendi kafasn da ki fikrin doru olduuna inanarak karsndakini dinlememesi,kar fikre kesin ve kesin kar kmas?Forum sayfamzda bile bazen ayn eyi anlatrken ayn eyi savunurken bile bazen birbirimize uslubumuzu bozuyor ve kryoruz,neden?

Aslnda benim bunlar yazmam daki en byk neden ; ben ma srasnda tirbnde kendi arasnda kavga eden itiip kakan dostlarm renkdalarm grmekten son derece rahatsz oluyorum,yok efendim benim dediim tezahurat yok senin dediin tezahurat...yok sen yan gittin ben urda durdum...bu blnme niversite gruplar arasnda bile var!rnek Ankara,hemen hemen her niversitenin grubu var ancak kendi aralarnda bile bi stnlk sava var...

ya arkadalar ''Paydamz Ayn'',onun grubu benim grubum varm,hepimiz Trabzonsporluyuz,hepimizi tek mutlu edecek ey Trabzonsporumuzun baars,hepimizi zecek ey Trabzonsporumuzun kt durumu...e o zaman sorun nedir?

iimdekileri dkmek sizlerle paylamak istedim,biliyorum ki bu sitede tirbnde ki gruplara katlan bir ok arkadamz var...onlarn da dncelerini renmek istedim,belki de benim gremediim yada bilmediim bir ok ey vardr...
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar ta
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

@FLU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

biz adam olmayz sanrm bu konuda
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Sleyman
    Padiahlar arasnda en uzun sre ve en ok topraga sahip olandr
    nk o da bizim gibi BZE HER YER TRABZON demitir .

yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    36

herzaman demisimdir simdide diyorum Trabzon insani inatcidir budur der biter..
    nsan ol evlat!

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    38

Bir cikar oldumu isin icinde, kimseden efendilik veya drstlk beklenemez. Taraftarlarin cogu genelde byledir.

Almanyada Maclara gidiyorum bizim Maclara baktigim zaman imreniyorum vallah acik sylemek gerekirse.

Bir cok Konuda maalesef geride kaliyoruz. Taraftar Gruplari arasinda bu Kavga bitmeli. Yoksa 20 sene daha her macta 5 dakika bordo mavi sampiyon trabzon ile vnr gideriz...
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol a, ya da yoldan ekil.

DERIN TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    27.11.2006
    Ya
    34

Tribndeki tek sorun maddi menfaat yznden blnen taraftar gruplarnn didimesidir.

Mantalite61
    Ziyareti

Maalesef ynetimin banaki kiiler Trabzonspordan nemli geliyor baz taraftarlara ve onlarn avukatln yapmay ilke edinmiler

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Tek mesele "BEN" olmak.veya demek.
    zkan SMER

golebshera - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Ben yle diyorum; "Trabzonluyuz, 37 derece sda kaynyoruz.."

Trabzonlularn birbiriyle didimesini, Evliya elebi bile kitabnda yazmtr.. "Kulun kula ne borcu ola?" deyip, srekli birbiriyle kaprlar...
    SADECE DK DURAN, CESUR BR TRABZON..

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

ben bu tribnde ki grup kavgalarndan,stnlk salama abalarndan.. nefret ediyorum...Trabzonspor kimsenin tapulu mal deil ,kimse kimseden daha fazla Trabzonsporlu olduunu iddaa edemez..eer bir kii evinde deilde kalkp o stada gidiyorsa kimsenin o kiiye hakaret etme yada dlama gibi bir hakk olamaz
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    19.06.2007

Paylalamayan birey yok. Tek sorun cahillik.

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Alnt A.Alper Yce Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Bunu sadece tribnlere indirgemek yanl olur.Her seim zaman tribnlerden beter manzaralar izliyoruz.Hi birbirlerini tanmayan insanlar, seim zamanlar Trabzonspor ynetim listelerinde tantn sanrm unutuyorsunuz.Asl kar bu listelerdedir.Bu listelerde olup bitenler haliyle tribnlere yansmaktadr...

Belli bir kesimin Trabzonu dnd felan yok, srf Trabzonspor'a ynetici olmak iin binbir trl takla atan insanlar var.Tabi gerek Trabzonsporlularda var ama ounluk maalesef bu takm zerinden kendi reklam ve rantn salamak olduu iin byle bir balk amak zorunda kaldn anla yeter...

25 yldr hep ayn manzara bu gidilede deimeyecekte,eer Trabzonspor u stad mevzusnda 2 sene malarn stanbul'da yada baka bir ehirde oynamad srece kimsenin kendine gelecei yok.Trabzon'da canl parann dnd bu tip halka mal olmu baka bir kurulu olmad zere, herkes bu kurulutan emek vermeden,nemalanma peinde...Buna yneticilerde,tribnlerde dahildir...

Trabzon'da hali vakti yerinde 35-40 yana gitmi ii gc olan ama hala daha Trabzonspor malarn bedava seyrettii iin kendisiyle gurur duyan insanlar mevcut.Ama ona sorsan en byk Trabzonspor'lu kendisidir.Mangalda kl brakmaz bu tipler...u anada herkes Trabzonspor zerinden kendi reklamnn peinde...Paylalamayan bu...
    Konu Badalolu tarafndan (24.07.2007 Saat 08:31 ) deitirilmitir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Evet Ahmet kardeime sonuna kadar katlyorum bu blnmlgn asl nedeni Trabzonspor sayesinde rant ve reklam elde etmeye alan bacal sanayisi olmayan bir ehrin tek degeri stnden siyasi nema kapmaya alan dar kalplara brnm dnya mantelitesini karm bu insanlarn ana felsefesi ise kk olsun bizim olsun zihniyeti!! ite saym oldugumuz nedenlerden dolay camia blnmm parcalanm....bu orta oynuna son vermenin tek yolu ellerindeki elma ekerini ellerinden almak bunun en gzel yolu ise kulbe ye olmak nk bu insanlar yaklak 1000 oyla bu oyunu her seimde sergiliyorlar...
    ite bunun iin tm akl selim bmn yelerinin kulbe ye olmalar ve bir an nce bu kulb plan program vizyonu olan profesyonel kadrolara emanet etmek iin dogru adaylar ne karmalar gerekmektedir...bir an nce bakkal zihniyetli mtahit kafalardan kurtulmamz camiamz ve taraftarlarmzn bu blnmlgne son verecek tm camiann bir araya gelecegi ynetim kurullarna kavumamz bizim tek kurtuluumuz olacaktr....sayglarmla...
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

duydum ki yeni yeler 2 sene dolmadan seimde oy kullanamyorlarm:-((
    bu bozuk dzeni deitirmek iin 2 sene daha beklememiz gerekecek :-(

Nissan
    Ziyareti

Kardes, paydalarimiz ortak degil!

2000li yillarda baskanlik yapan insanlara bakarak anlayabiliriz bunu. Hepsi Trabzon dogumlu olabilir ama hepsi Trabzon taraftari degiller. Tipki ayni adada dogup buyuyen Rauf Denktas ve Tassos Papapoulos gibi beyaz ile siyah gibi farkli insanlar.

Erdin Dilek - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.05.2005
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    45

konuya farkl bir a ile yaklaaym, cevaplarn hepsini okumadm ama birka mesajda bende yle bir izlenim oldu:
    niye byle olduumuzun en byk sebebi byk oranda artk olaylara spor boyutunda deil idari boyuttan bakmamzdan kaynaklanyor, sporu unutup idari konulara arlk vermemizden kaynaklanyor, eskiden byle deildi, bununda sebebi iletiim denen faktrlerin kstl olmasndan kaynaklanyordu, eski tarihlerde takmmz birok kez kt sezon geirmiti ama bu kadar tepki almyordu, nk Trabzonsporu belli bir ounlukla tartyorduk, ne zaman iletiim faktrleri ( internet gibi) oalmaya baland, ok sesli bir ortamda paylalan konularda artmasna paralel, sorunlarda spor boyutu ile beraber baka konulara yneldi, bu da paylalan paydalarn oalmasna haliyle fikir ayrlklarna sebep oldu..
    Konu Erdin Dilek tarafndan (25.07.2007 Saat 08:56 ) deitirilmitir.
    TrabZonguldakl...

Thumbs up

Alnt A.Alper Yce Nickli yeden Alnt Mesaj gster

dogru sze ne denir
    Trabzonspor

smertkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    Samsun
    Ya
    49

Gerekte Tekbir Trabzonspor varken hepimiz iin ayr ayr bir Trabzonspor var.Ve herkes kendi Trabzonsporunun ok seviyor.Mesele burdan kyor.

Benim Trabzonsporum Senin Trabzonsporunu yeniyor yada ondan daha byk yada ondan daha kutsal, vs. vs. vs derken benliklerimiz geiyor Trabzonsporun nne.

Trabzonsporu ne alabiliyormuyuz onu kendimizden nde tutup ona gre hareket edebiliyormuyuz.rnein Yenilginin kzgnlyla koltuk krmaktan vazgeebiliyormuyuz?

Bata dediimiz gibi Tek bir Trabzonspor var ve o bize ait deil hepize ait.Mesele bunu kabullenebilmekte?
    Ayrnt meselenin ta kendisidir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)