Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musampa'ya Rekor Ceza !

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Symek : Çeşitli nedenlerle küstürüldü. En büyük nedeni yönetimin kendisine sahip çıkmayıp sorunlarıyla ilgilenmeyişi idi. İçine kapandı ve gitti. Yöneticilik sadece para verme ile olmaz duygusal yöndende sahip çıkmak lazım...

Marcelinyo : Fatihin gönderilmesi üzerine tepki çekmemk için alel acele alındı. Oysa alınmadan bir kaç gün önce genç yıldız adayları alacağız diyorlardı. Neyse yıldız yıldızdır. Amaa adamı hayaında oynamadığı yerde ısrarla oynatmak istediler. Oda verimli olamadı. ( ama ilginçtir ilk yarıda takımda ayağında en çok top tutan adam oydu) gönderildi resmen..... ortada oynadığı maçlarda yıldızlaşmasına rağmen ısrarla çizginin yanına sürüldü..... vede gitti....

Şimdide Musampa: parklak geçmişine tekniğine rağmen ısrarla ferhatın oynadığı takımda yedek bırakıldı . Vede küstürüldü. Oynadığı bir kaç maçı çıplak gözle izledim yattara ile çok iyi anlaşıyorlar. adam 40 metreden direkt ayağa pas atıyor kaç tane oyuncu varki böyle ligimizde sahip çıkacak oynatacak yerde onuda küstürdük.....

Sezon başı hazırlık kamplarına geç kalmış. E yattarada geç kaldı onada aynı cezayı versenize. Ceza verirken bile çifte tandart yaparsanız adam tabiki küser.....

Lee : takımın en büyük eksiği sol kanat adam gibi oynayan gösterişsiz oynayan ama görev adamı leeyide anlayamadığımız bir nedenden yolladık. üstelik yerinede kimse almadık...

gelinen noktada birileri hala yıldızlar bu takımda oynamaz ddiyorlar. Oynatamanlarda kendileri....

ya arkadaşlar hırsızın hiçmi şuçu yok
    Doğru söylüyorsun, ve ne yazıkki sırada stephanovla yattara da var şimdi onları takımdan soğutup satma politikası yapıyorlar

En azından bunlar Lee yi neden gönderdiler adam 1 milyon avro istemiş onlarda gönderdiler , keçeli istese 1.500 avro hemen verirler

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Symek : Çeşitli nedenlerle küstürüldü. En büyük nedeni yönetimin kendisine sahip çıkmayıp sorunlarıyla ilgilenmeyişi idi. İçine kapandı ve gitti. Yöneticilik sadece para verme ile olmaz duygusal yöndende sahip çıkmak lazım...

Marcelinyo : Fatihin gönderilmesi üzerine tepki çekmemk için alel acele alındı. Oysa alınmadan bir kaç gün önce genç yıldız adayları alacağız diyorlardı. Neyse yıldız yıldızdır. Amaa adamı hayaında oynamadığı yerde ısrarla oynatmak istediler. Oda verimli olamadı. ( ama ilginçtir ilk yarıda takımda ayağında en çok top tutan adam oydu) gönderildi resmen..... ortada oynadığı maçlarda yıldızlaşmasına rağmen ısrarla çizginin yanına sürüldü..... vede gitti....

Şimdide Musampa: parklak geçmişine tekniğine rağmen ısrarla ferhatın oynadığı takımda yedek bırakıldı . Vede küstürüldü. Oynadığı bir kaç maçı çıplak gözle izledim yattara ile çok iyi anlaşıyorlar. adam 40 metreden direkt ayağa pas atıyor kaç tane oyuncu varki böyle ligimizde sahip çıkacak oynatacak yerde onuda küstürdük.....

Sezon başı hazırlık kamplarına geç kalmış. E yattarada geç kaldı onada aynı cezayı versenize. Ceza verirken bile çifte tandart yaparsanız adam tabiki küser.....

Lee : takımın en büyük eksiği sol kanat adam gibi oynayan gösterişsiz oynayan ama görev adamı leeyide anlayamadığımız bir nedenden yolladık. üstelik yerinede kimse almadık...

gelinen noktada birileri hala yıldızlar bu takımda oynamaz ddiyorlar. Oynatamanlarda kendileri....

ya arkadaşlar hırsızın hiçmi şuçu yok

Kardes Szymkowiaki trabzonspor degil Szymkowiak kendi kendini bitirdi...Ayagi kirildiktan sonra zaten daha iyi performans gösteremdi ve ondan sonrada ailede problemler felan yasadi..

Marcelinho konusunda haklisin...adam takima yeni geldi ve ilk basta uyum problemi felan filan vardi...ve bizimkiler onu satti! Kötü sonuclarda gelince herkes ona yüklendi...

Musampa konusu cok basit: adam yatmaya ve para kazanmaya geldi..ne idmanlarda kendini göstermeye calisti nede baska bi yerde...bizim oyuncular kampta calisirken o diskolarda tatillerde geziyor...

Yattarada durum farkli...tamam gec gelmis olabilir ama hic olmazsa diskolarda yatmiyor o..

Evet dogrudur bu yönetimden adam olmaz bunada katiliyorum.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hele şükür musampa antreamana çıkabildi işte böle ipe ipe gelirsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yattarada durum farkli...tamam gec gelmis olabilir ama hic olmazsa diskolarda yatmiyor

Arkadaşım gece hayatı konusunda yattara musampadan çok daha kötü. Diskoya gitse çok daha iyi dışarlarda sabahlıyor..... Rus pazarına elektronik eşya bakmaya gidiyor.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Mert Zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

yaw musampa kotu dıorlar adamı gecen sezon aldık adam 1 mac tamoynamadı valla
    #50 Jackson Avelino Coelho
    #7Miroslaw Szymkowiak
    #61 İbrahima Yattara

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Musampa'ya yapılan tek kelime ile ayıptır ! TS tarihinde, kampa geç katılmadan dolayı verilen cezaların tümünü toplasınlar bakalım ne eder? Şimdi güya bu şekilde adamı yıldırıp gitmesini sağlayacaklar. Yanlış anlamayın, Musampa'yı savunmuyorum, bir oyuncu kadroya giremiyorsa tüm suç teknik direktörün değildir, bunda mutlaka kendi payı da vardır. Ama bu ayrı bir konu, bu şekilde davranmak ayrı. TS'a bu tür davranışlar yakışmıyor.

Musampa, gökten düşmedi, bu yönetim transfer etti, hem de birkaç hamle ile. Birileri mutlaka bunun bedelini ödeyecekse, transfere onay verenler ödesin. Bu bedeli futbolcuya ve daha önemlisi TS'un itibarına kimse ödetmeye kalkmasın.
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dinsizin hakkindan Imansiz gelir!!!

Musampa gitmemekde diretiyor. Yatip para kazanacak deyo.
    Bu ayi atlatayim ve önümüzdeki ay 500.000 cebe indireyim havasi veriyor.

Trabzonsporun 250.000 Avroya ihtiyaci yok!
    Maksat ondan para koparmak degil!
    Maksat ondan kurtulmak!

Az bile yapiyorlar ser....
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

"İdmanlarda çalışmadı, yatmaya geldi..." vb sözleri söyleyen arkadaşlar, kaç idman seyrettiniz? Açık konuşmak gerekirse ben de uzun zamandır maçları bile doğru dürüst seyretmeyi bırakmış biri olarak isman konusunda çok iddialı değilim. Ama takımda dünyanın birçok kulübünde elini kolunu sallaya sallaya oynayabilecek (zaten yakında oynayacaklar muhtemelen) adamlar da mı bu işi bilmiyor? "Çok iyi futbolcu, para için kendini harcayacak adam değil, zaten çok da parası var, Trabzonspor'u şampiyon yapar" sözleri niye söylendi? Musampa'dan yüzde mi alıyorlar? (Burda isim yazmak doğru olmaz çünkü forum hem yönetim, hem de teknik ekip tarafından gayet yakından izleniyor. Kimseye sebep olmamak lazım. Zaten Trabzon BMN'nin yarısı da konuyu gayet iyi biliyor. İsim yazılmamasını onlardan da rica ediyorum.)
    40 akıllı kuyudaki taşı çıkartamıyor... Musampa çalışmıyormuş. Fatih Tekke de her Pazartesi sakattı ama mentalite açısından hiç sorun olmuyordu.

Her neyse... Daha önce forumda bir arkadaş yazmış, "bana Ayman gibi adamlar lazım" diye. Demek ki bizim suyumuz yavaş yavaş ısınıyor, çünkü ben artık kaldıramıyorum bu "gerilla" bozması takımı. En son şu Arnavutluk takımı karşısında yapabildiğimiz pasları ilerde de yaparsak özür diler ve hem savaşan, hem de top oynayan bir takım yarattığı için de ZD'ı tebrik ederim. Ama bu Marcel ve Musampa'dan yararlanma katsayımızın "0,000000000" olduğu gerçeğini değiştirmez. Marcel'i bir kez yerinde, Musampa'yı iki hafta sahada göremedik. Şu takımda Keçeli, Celo ve birkaç maçta Gökdeniz ve Hasan solda oynayabiliyor da Musampa'ya sıra gelmiyorsa bir yerlerde bir yanlış var ve bu tek başına futbolcuda olamaz. Djkaij mıdır nedir, o oynadı bu takımda yahu...

vatandas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dünya takimlarinda oynayabilecekse, niye menejeri bize getirdi de baska takima gitmedi bu arkadas. ajaxda oynamakla star olunmuyor arkadaslar.
    herkes musampayi korumaya aldi bakiyorumda, en son hangi macini seyrettiniz de adama yildiz diyorsunuz?

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı mert_zaman_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw musampa kotu dıorlar adamı gecen sezon aldık adam 1 mac tamoynamadı valla
    oydaığı dklar toplamı 500 dk rezilliktir harbi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı vatandas61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünya takimlarinda oynayabilecekse, niye menejeri bize getirdi de baska takima gitmedi bu arkadas. ajaxda oynamakla star olunmuyor arkadaslar.
    herkes musampayi korumaya aldi bakiyorumda, en son hangi macini seyrettiniz de adama yildiz diyorsunuz?
    Biz de onu diyoruz işte, maçını izlemedik Maçı izlenmemiş bir adam hakkında "kötü" demek "iyi olabilir" demekten daha mı mantıklı? Takım arkadaşları "iyi" derken...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Giden paralar ne olacak?Boşu boşuna ver paraları ondan sonra transferi kapattık.Biz de yedik.Transferi sanki ihtiyaç olmadığından kapattın.Musampa ve Djokaj toplam ne kadar para verdik acaba?O paralar ile ne futbolcular alınır.
    Musampa ilk 11'de bir kere bile başlatmadı ondan sonra iyi futbol bekliyor Ziya Doğan.Atıyorum Crouch,Liverpool'a küme düşen takımdan 5 milyon pound'a yakın bir ücretle geldi.İlk 20 maçında gol atamadı.Benitez devam etti oynatmaya.Sonra goller gelmeye başladı.Biraz futbolcuyla ilgileneceksin.Musampa oynamadan nasıl iyi oynayacak ki?10 maç oynatmadı Denizli maçında bir soktu adam 5 dakikada kesildi.Sonra kırmızı kart gördü.Kimse kusura bakmasın ama Musampa'dan iyisi Trabzon'a gelmez.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    İstanbul

musampanın cezaya itiraz edip de bizden tazminat alma gibi bir şansı var mı??

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vallahi haketmiş diyeceğim ama emin değilim!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olaylara Musampa'nın gözünden bakarsak...

Ev sözü verilmiş tutulmamış, otelde yarım sezon geçirmiş.. Marcelinho giderken onun evini sana vereceğiz denmiş ama Risp'e verilmiş. Tüm sene "misafir" olmuş takımda.

Başındaki hoca evlere şenlik. Dünya çapında kulüplerde forma bulduğu sol açıkta denemediği adam kalmadı ama ona şans vermedi. Bütün sene hazır olmadığını iddia etti.

Sen bu takıma yıldız diye gel, Manchester City'de 30 maç oynayarak gel ve Trabzonda oynatılma.. Oynatılmamayı bırak 2. sınıf muamelesi gör, basının önüne atıl vs.. Gelirmisin sezon başı kampına..

Şimdi kulüp ceza kesmiş "Trabzonspor'u zarara uğratmak" gerekçesiyle. Musampa'mı bizi zarara uğrattı, yoksa biz mi onu.. Hocası oyna dedi de oynamam mı dedi. Girdiği her maç bir gol atsın diye yırtındı. Topa basışına, paslarına baksan anlarsın yerine oynattığı adamların kaç katı yetenekli olduğunu.. Mentalitesi'ni beğenmemiş hocamız.. Vallahi gülüyorum.. Şu adama 3-5 maç 11 oynatsan takımın bankosu olurdu. Ama şevkini kırdık adamın..

Şimdi bu cezaya bakıyorum, utanç verici birşey.. 250.000 euro.. Dava açarım yerinde olsam..

Aslında çok onu savunur gibi oldu ama ne yapayım, onun gözünden bakıyoruz işte..
    BORDO MAVİ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Musampa neden daha once gittigi ust duzey takimlarda boyle olaylara maruz kalmadi!!!
    Ayrica bir diger konuda hala inatla Ziya Dogani savunmak icin cirpinmalar devam ediyor daha onceki sayfalarda arkadas 11 tane keceliyi oynatirim musampayi oynatmam demis bende onun ayni sekilde dusunmeye devam etmesini oneriyorum
    sizin gibi dusunen degerli ve bu isi cok bilen sahislar sayesinde dordunculugu basari olarak kabul ediyoruz

Buarada kafama takilan bir soruda hic bir iddiasi olmayan ligden dusmus sakaryaspor macinda cok saygideger ziya dogan musampayi neden oynatma cesaretini gosteremedi yoksa hazir degil miydi
    Konu Erdem Keser tarafından (18.07.2007 Saat 17:29 ) değiştirilmiştir.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Benim düsünceme göre Musampa gibi bir oyuncuyu yedi bitirdiler resmen. Bu konu hakkinda cesitli topiklerde cok yazilar yazdim. Eger ondan faydalanmayi becerebilseydik su anda elimizde hakikatten cok saglam bir sol kanat oyuncumuz olacakti. Buna inaniyor bunu söylüyorum. Bazi arkadaslarimiz oynamadan paralari deste hlinde aldigini falan söylüyor. Almasin mi? "Beni oynatmadiginiz icin para almayacagim, hibe ediyorum" demesini mi bekliyorsunuz yoksa? Oynattilar da "Canim oynamak istemiyor kanka, beni es gec" mi dedi? Sol kanatta beceri gösteremeyen bir yigin oyuncuya forma sansi verilirken ona sadece bir macta 90 dakika görev verildi. Bir oyuncunun meslegine, kariyerine bu haksizlik yapilmaz. Simdide takimdan ayri tek basina idmana cikartiliyor. Musampa hakikatten kaliteli bir oyuncudur fakat faydalanmasini bilemedik. Insallah bu sezon firsat verilir ve kendisini gösterir de sanki yeni bir transfer yapmis gibi oluruz. Sol kanadimiza saglam bir oyuncu mutlaka gerekli ve su anda bunu takimimizda Musampa'dan daha iyi yapabilcek birisi bana göre yok !
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

adam bize geldiğinde iki ay idman yapmamış, geldiği takımdan da gözden düşmüş ki bırakılmış, Musampadan iyisini istemem açıkcası, zamanında fırtına gibi esecek musampa adayları lazım bize, şu anki musampa gibileri değil... futbola doymuş değil aç olan futbolcular lazım bize, bu açıkca görüldü, zamanında kariyer yapmış ama kariyerini son zamanlarını yaşayan yada çoktan bitirmiş adamlar bize fayda sağlamaz.
    ufak bir örnek :
    Bjk li iki kariyer yapmış futbolcunun(bunlardan biri ailton du sanırım) rize maçı öncesi idmandaki dialogları, medyada geniş yer bulmuştu, bu olay yukarıda belirttiğim durumu açıkca destekliyor:
    biri diğerine kendi yöresel diliyle diyordu ki, sen dünya şampiyonu olan bir takımda oyna, sonrada kalk rizeye karşı maça çık (bunu söyledikten sonrada her ikiside gülüşmüştü) adamlar ligimizi alt seviyelerde görüyorlar, musampa de kimdir ne vermiştir bize yürüsün gitsin ya kene herif...
    Konu Erdinç Dilek tarafından (18.07.2007 Saat 17:47 ) değiştirilmiştir.
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    Belçika

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Musampa neden daha once gittigi ust duzey takimlarda boyle olaylara maruz kalmadi!!!
    Ayrica bir diger konuda hala inatla Ziya Dogani savunmak icin cirpinmalar devam ediyor daha onceki sayfalarda arkadas 11 tane keceliyi oynatirim musampayi oynatmam demis bende onun ayni sekilde dusunmeye devam etmesini oneriyorum
    sizin gibi dusunen degerli ve bu isi cok bilen sahislar sayesinde dordunculugu basari olarak kabul ediyoruz

Buarada kafama takilan bir soruda hic bir iddiasi olmayan ligden dusmus sakaryaspor macinda cok saygideger ziya dogan musampayi neden oynatma cesaretini gosteremedi yoksa hazir degil miydi
    %100 katılıyorum ziya doğan dan ....... olmaz artık bunu anladım.Oynatma şeyi olsa sakarya maçında oyantırdı.

Nereden
    Belçika

Alıntı erdinç67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam bize geldiğinde iki ay idman yapmamış, geldiği takımdan da gözden düşmüş ki bırakılmış, Musampadan iyisini istemem açıkcası, zamanında fırtına gibi esecek musampa adayları lazım bize, şu anki musampa gibileri değil... futbola doymuş değil aç olan futbolcular lazım bize, bu açıkca görüldü, zamanında kariyer yapmış ama kariyerini son zamanlarını yaşayan yada çoktan bitirmiş adamlar bize fayda sağlamaz.
    ufak bir örnek :
    Bjk li iki kariyer yapmış futbolcunun(bunlardan biri ailton du sanırım) rize maçı öncesi idmandaki dialogları, medyada geniş yer bulmuştu, bu olay yukarıda belirttiğim durumu açıkca destekliyor:
    biri diğerine kendi yöresel diliyle diyordu ki, sen dünya şampiyonu olan bir takımda oyna, sonrada kalk rizeye karşı maça çık (bunu söyledikten sonrada her ikiside gülüşmüştü) adamlar ligimizi alt seviyelerde görüyorlar, musampa de kimdir ne vermiştir bize yürüsün gitsin ya kene herif...
    kleberson ve ailtonu diyorsun sen yahu ailton bjkden gittikten sonra haftalar sonra dahi bjk nin en golcü oyuncusuydu ancak o kadar çok eleştirildi ki saçma sapan nedenler.
    Kleberson da küstürüldü

Musampaya gelirsek trazbonsporda şampiyonlar ligi oynayan kaç oyuncu var?
    Yada şampiyonlar ligi kupasını kaldıran kaç oyuncu var?

guci 29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Çok iyi olmuş Muşamba sana! Sen yan gel yat, sonra da parayı haksız yere ceplerine doldur! Aklın başına gelir artık! Biz zaten boşta kalan futbolculara para yardımı yapan ünlü bir takımız ne de olsa. Bol para var, savur a.s.
    Bir bordon var bir de mavin
    Sevgin ömrünü yedi senelerin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ondan sonra bize neden yabanci gelmek istemiyor neden mutsuz oluyor diye aglayip durursunuz

egeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

biz musampaya ceza kestiğimizi mi zannediyoruz?Rötarlı olarak ancak 2.seferinde imza attırdığımız musampa.hiç şans verilmeyen musampa.kabedilen maçların son dakikalarında kurtarıcı olarak sahaya sürülen musampa.Yaww bu yönetim hiç sormaz mı bu hocaya "bak hoca biz bu adamı alana kadar rezil bile olduk ama sen bu adama hiç şans vermiyorsun,artık oynat şu adamı" "yaa aaaa aaaa yaw siz bu adamı aldınız ama bu adam benim mantaliteme uynuyor,bana ayman lazım onu alın takımı toparlayacağım." bak bak bak uyanığa takımı 2.yarı toparlayacakmış,sorunları görmüşmüş,2.yarı bambaşka ts izlettirecekmiş.sanki bu takımı ilk yarı batıran başkasıydı.

Sen iyi bir teknik adam olsaydın 7 maç kaybetmezdin.

Siz iyi bir yönetim olsaydınız musampanın neden bu takımda tutunamadığının hesabını sorardınız.Çünkü musampayı alan siz,öldüren zd dir.Şimdi sorarım cezayı kim kime kesmiş.Yönetim musampayamı kesmiş yoksa herşeyi çok iyi bilen şark kurnazı zd,hem yönetime hem TS ye hem musampayamı hem de taraftara mı kesmiş.Varın ceabı siz verin.

Bana göre musampa bu ligin en iyi sol kanat oyuncusu olabilirdi.Artık olamaz.Çünkü artık kalemi kırılmış,symek gibi marcelinyo gibi,hami gibi ... sadece treknik adamları yüzünden.
    iskefiyeli

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bknz. -> bir i$i yüzüne gözüne bulastirmak.

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiki Kezoto Musampa kariyerinde hep üst liglerde oynamış bu liglerde başarı elde etmiş bir futbolcu. Bildiğim kadarıyla yaşı 29 ve türkiye ligine geliyor. Teknik direktör konusunda biraz şansız ilk başta lazorini ülkesinden oyuncu getiremediği için kesiyor hatta basın önünde onu aşağılıyor. Sonra ziya doğan basit bir takım karşısında 6-0 rövaşında 3 ön libero ile oynayan bir önceki maçta oyuna girdikten sonra kalitesini gösteren Yusufa bile ilk on birde şans vermeyen savunmada genel olarak hepimizin geleceğin yıldızı olarak gördüğümüz Selime bu maçta bile şans vermeyen bir hocanın elinde. Bir hoca kumaşı bu kadar kaliteli olan bir oyuncusu 90 dk. oynatmazsa ben o hocada art niyet ararım gerçi benim gözümde bir hoca değil sadece ve sadece kondüsyönerdir kendileri. Biri çıksın ve desinki ziya hoca bu dönemde sadece şu oyuncuyu kazandırdı gelip elini öperim. Fazla söze gerek yok küstürdüğü oyuncular ortada. Elimizdeki bir yıldıza para vermemek için yönetimle söz birliği içersinde bu oyuncuyuda bitirmiştir kendileri. Mantelite uymuyor kardeşimmmm.....
    61>34

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)