Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musampa'ya Rekor Ceza !

Nereden
    Almanya

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçma sapan polemikler yaratma vallaha senin üstüne tanımıyorum bu konuda şenol güneş olsaydı şu anda tüm televizyonlar musampa ile röpartaj yapmaya çalışıyorlardı
    kardesim sacma sapan konusan sensin...bende sana sacma sapan cevab veriyorum iste

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ıyı yapmıslar uyanık adam kendıne klup aramıyo nede olsa parasını alıyo bıde yonetım hazır ceza kesmeye baslamısken kendınede 10 mılyon avrocuk kesse coook ıı olur

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı Trabzonli_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim sacma sapan konusan sensin...bende sana sacma sapan cevab veriyorum iste
    kendi çapında eğlen dicem a.madrid başkanı ajax antrönörü bu adamı oynatmış sen bu takımlardan daha iyi takımsın bunun için bu adam çalışmıo diyorsun
    herşey antrönörde biter
    yattara ya gösterdiği ilgiyi gösterdimi musampaya

Nereden
    Almanya

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi çapında eğlen dicem a.madrid başkanı ajax antrönörü bu adamı oynatmış sen bu takımlardan daha iyi takımsın bunun için bu adam çalışmıo diyorsun
    herşey antrönörde biter
    yattara ya gösterdiği ilgiyi gösterdimi musampaya
    kardesim sana anlatamiyorum...bu adamin bu takima top oynamaya degil para kazanmaya geldi...adam TRABZONSPORDA oynamak istemiyor...ayax ve madride oynadi iste ama burda oynamiyor kardesim oynamiyor iste OYNAMIYOR anla bunu...adam tatilde geziyor sen gelmis bana oynatmakdan bahsediyorsun

Eren Uğur Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaşlar kimse bu gerçekten kaçamaz Ziya Doğan Musampaya hiç şans vermediki adam kendini göstersin..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tff'ye danışıyorlardı bu oranda cezayı. Demek onay aldılar. Kontrat yapması ona idmanlara gelmeme, idmanlarda maçlarda lakayt davranma veya burda tatil yapma manasına gelmiyor. Gereklerini yerine getirmeli. Ama o da o zaman diyecek ki bakın kontratta ev var, bana ev vermediniz siz de yerine getirmediniz sözünüzü...

Belki de Fifalık yapıp kaçırılmaya çalışılınıyor, böylece Simek de olduğu gibi haklar korunup, yabancı kontenjanından düşecek... Mesela yani
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Belçika

Alıntı eren_ayar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse bu gerçekten kaçamaz Ziya Doğan Musampaya hiç şans vermediki adam kendini göstersin..
    Ben de bu görüşteyim

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

uyuz oldum bu musampaya az bile vermisler...bi dahasinda 2milyon euro verelim martinezi aliriz
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Ankara

Alıntı Dönme-Bana-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uyuz oldum bu musampaya az bile vermisler...bi dahasinda 2milyon euro verelim martinezi aliriz
    aynen katılıyorum sana daha da fazla versınler ne verdı bıze ne alacak uyanık ama yonetım kendınede ceza kessın

Nereden
    Almanya

arkadaslar zaten musampanin trabzona imza attigi gün gözleri yari kapaliydi...uyumaya geldigi ordan belli oluyordu...

Nereden
    Belçika

arkadaslar zaten musampanin trabzona imza attigi gün gözleri yari kapaliydi...uyumaya geldigi ordan belli oluyordu...
    hahaha çok güldüm

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

zuhahahha
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Eren Uğur Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Abicim buda senin görüsün saygı duyuyoruz...

___61___ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

yaw kardeşim musampanın ne suçu war adam şampiyonlar ligi kupası kaldıran takımın kadrosunda wardı z.d bu adama hiç şans mı werdi soruyorum size keçeli bu musampaad daha mı iyi topçu ??????? bu adam takıma geldiği ilk günden beri oynatılmıyo oynadığı zamanı toplasan iki maç süresi yapmaz eğer başımızda başka bi hoca olsaydı bu adam yıldız olurdu bizim takımın en çok aksayan yeri sol kanattır ama z.d sol kanata ne bir adam alıyor nedee alınanları oynatıyor warsa yoksa sağ kanata adam alıyor sağ kanatta her mevkide ikişer üçer adam war yeter artık z.d bu senede 10.haftada havlu atarız !!!!

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw kardeşim musampanın ne suçu war adam şampiyonlar ligi kupası kaldıran takımın kadrosunda wardı z.d bu adama hiç şans mı werdi soruyorum size keçeli bu musampaad daha mı iyi topçu ??????? bu adam takıma geldiği ilk günden beri oynatılmıyo oynadığı zamanı toplasan iki maç süresi yapmaz eğer başımızda başka bi hoca olsaydı bu adam yıldız olurdu bizim takımın en çok aksayan yeri sol kanattır ama z.d sol kanata ne bir adam alıyor nedee alınanları oynatıyor warsa yoksa sağ kanata adam alıyor sağ kanatta her mevkide ikişer üçer adam war yeter artık z.d bu senede 10.haftada havlu atarız !!!!
    ama abi öyle diyosun ama adam idmanlarda iyi performans göstermedimide oynatılmadı kondüsyonu yerindemiydi de oynatılmadı vardı birşeyler iyi olan adamı oynatırlar ben öyle düşünmüyorum elin yabancısını kendi adamımızdan haklı çıkarmayalım musampa boş topçu bitmiş futbol hayatı 3. ligde top oynar ingilterede

vatandas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ne musampasi ya, adamin ayakta duracak dermani yok. a. madride ajaxda oynamis banane. oynadigi maclari gördük.
    eskiden bende iyi oynuyordum. belki tr de oynamak istemiyor, gitsin ispanyada oynasinda kontenjan acilsin.

Nereden
    Almanya

Alıntı vatandas61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne musampasi ya, adamin ayakta duracak dermani yok. a. madride ajaxda oynamis banane. oynadigi maclari gördük.
    eskiden bende iyi oynuyordum. belki tr de oynamak istemiyor, gitsin ispanyada oynasinda kontenjan acilsin.
    gelde anlat...

Nereden
    Samsun

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama abi öyle diyosun ama adam idmanlarda iyi performans göstermedimide oynatılmadı kondüsyonu yerindemiydi de oynatılmadı vardı birşeyler iyi olan adamı oynatırlar ben öyle düşünmüyorum elin yabancısını kendi adamımızdan haklı çıkarmayalım musampa boş topçu bitmiş futbol hayatı 3. ligde top oynar ingilterede
    kardeş ben z.d ye kızdığımdan diyorum zaten artık musampadan hayır gelmez ama ne yollayabilioz ne de oynatıoz her geçen gün zarar edioz kimsede almaz pynamayan adamı yani elimizde patladı

Nereden
    Samsun

bence yabancı transferlerle şampiyonluk gelmez alttan yusuf gibi gençler yetişirse şampiyonluk anca öyle gelir yabancıları alıoz yolluoz yadda kaçıolar

Nereden
    Ankara

http://www.youtube.com/watch?v=ZXB4ZQfSFMA tum gercekler bu vıdeo da herkes anlar sımdı nıye o kadar para cezası verdıler dıye

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

verilen ceza hakli ama neden bu duruma geldi onu arastirmak gerekir. Bende olsam musampa gibi yapardim 1 sene takimda dogru dürüst oynatmatikdan sonra gelecek sezon icinde A takimla degilde ayri calistirilsan bende yapardim. Simdi sira Junda

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet 1 haftadır yönetimde tartışılıyordu bu konu. Verilecek cezanın FİFA'da sorun olmaması açısında federasyonla görüşmeler yapıldı. Klasik işveren işçi durumuna göre Musampa haksız durumda. Trabzonspor'un verdiği ceza yüksek gibi görünse de kulübün çıkarları açısından doğru yapıldı. Yönetim verdiği zararları toplarmaya çalışıyor ancak umarım uluslararası arenada yine rezil olmayız.
    Konu Emorfo tarafından (18.07.2007 Saat 02:02 ) değiştirilmiştir.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam savurgan bi adam olsa para yı yediyse bu cezayı edemesi zor olur baya çok büyük para fifa buna izin vermez gibi duruo ya hayırlısı bakalım

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

bu kadar büyük bir cezanın tahsil edilmesi imkansız. oyuncu fifaya gidecektir. ve fifa da asla bu kadar yüksek bir cezanın tahsiline izin vermez. bizimkilerin yapmaya çalıştıkları tek şey göz boyamak. bugüne kadar yaptıklarında istikrarlı bir tutum sergiliyorlar demek ki!!!!!!!

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu oyuncunun alınması dahi hata idi...eski performansından uzak bir oyuncuyu getirip imza attırdılar madem getirdin be adam ne oynatmazsın e durum böyle olunca problem çıkıyor tabi.hem oyuncu hem ziya hem yönetim haksız! albayrak yönetiminin ts ye attığı bir kazık daha o kadar...
    ...anti-klişe timi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)