Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 150 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Musampa'ya Rekor Ceza !

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tabi bu böyle kalmayacak...FIFAnin yine Türk Takimlarin yüzünden basi agiracak... zaten yabanci futbolcularla bu hep oluyor..FIFA bu Konularda bizim icin calisiyor
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Hiçte ayıp değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen adami kadroda dusunme bir kez olsun ona sans verme kariyerinde avrupa sampiyonlugu yasamis ve ust duzey liglerde surekli oynamis bir oyuncuyu oynatmayip her mac 45 inci dakikada cikaracagini bildigin halde inatla keceliyi oynat sonrada yonetiminle birlikte hareket ederek ona ceza kes
    elbet bigun birileride sana ceza kesecek
    Konu Erdem Keser tarafından (17.07.2007 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

adamı zaten futboldan soğutarak en büyük cezayı verdik. bu para cezası niye?

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen adami kadroda dusunme bir kez olsun ona sans verme kariyerinde avrupa sampiyonlugu yasamis ve ust duzey liglerde surekli oynamis bir oyuncuyu oynatmayip herm mac 45 inci dakikada cikaracgini bildigin halde inatla keceliyi oynat sonrada yonetiminle birlikte hareket ederek ona ceza kes
    katılıyorum.bu adamı keçeli kadar futbolcu yerine koymadılar.hak etti mi bence etmedi.çünkü ona yapılanlar çok daha kötüydü.ama en kötüsü trabzonsporumuza yapılanlar.bu kadar kötü yönetilmeyi hak etmiyoruz.

gönül isterdi ki keçeli,hasan,ferhat kadar musampayı da oynatmayı ve kazanmayı deneseler böylece trabzonsporu da zarara sokmasalardı.ama madem yapmadın idmana çıkmadığı için bu kadar para cezası vermek bana fazlageliyor.adamı istemiyorsun zaten daha ne uğraşıyorsun.adam olup almasaydın yada fesh halinde para verme maddesi koymasaydın.bu saatten sonra diyecek bişey kalmamış zaten.ama bence de ayıp
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

mayd61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kolay mi adama 150 bin avro ceza kesmek...Fifa izin verir mi buna saniyorsunuz? keske kesebilsek ama nafile cabalar bunlar.
    Biz Kupalara Sampiyonluklara degil, renklere asigiz...
    Aci da olsa, keder de olsa vazgecemeyiz...
    Sevdik bi kere napalim

Sefa Murat Dokuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

250 bin euro mu yahu yönetim zaten ancak böle şeyler yapar oynatma sonra para cezası kes

Eren Uğur Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben yanlış hatırlamıyosam musampaya 500 bin euro para ödenecekti.Yarısını cezayla ödemiş olabilirler.

Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen adami kadroda dusunme bir kez olsun ona sans verme kariyerinde avrupa sampiyonlugu yasamis ve ust duzey liglerde surekli oynamis bir oyuncuyu oynatmayip her mac 45 inci dakikada cikaracagini bildigin halde inatla keceliyi oynat sonrada yonetiminle birlikte hareket ederek ona ceza kes
    kardesim hangi kadroya sokuyorsun adami? antrenmana mi katildi? adamin hic birseyi yaptigi yok ama oynayacak öyle mi? kardesim ben 11 tane keceli oynatirim ama 1 tane musampa oynatmam...hak edene forma vereceksin bu devirde...yok öyle bi kenara yat paralari al sonrada antrenmanlara katilma...ohhh ne güze is...bazi arkadaslari anlamiyorum

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tffye verdiğin disiplin cezası talımatında olan para cezası sınırını aşamıyosun.talimatta en yüksek para cezası hangisiyse onu verebiliyosun
    Konu gerçekefsane tarafından (18.07.2007 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.
    Paul Pierce,Kevin Garnett, Ray Allen
    Efsane Boston Celtics geri dönüyor.

Nereden
    Belçika

Alıntı Trabzonli_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim hangi kadroya sokuyorsun adami? antrenmana mi katildi? adamin hic birseyi yaptigi yok ama oynayacak öyle mi? kardesim ben 11 tane keceli oynatirim ama 1 tane musampa oynatmam...hak edene forma vereceksin bu devirde...yok öyle bi kenara yat paralari al sonrada antrenmanlara katilma...ohhh ne güze is...bazi arkadaslari anlamiyorum
    yahu herşeye muhalefet etme be bende olsam oynamıyacağım kadroya alınmıyorum neden idmana geliyim ne kadar kıçını yırtsa musampa giremicek kadroya
    JUNa bak tüm hırsıyla çalışıyor kadroya girmesi imkansız aynı şey musampa için de geçerli KADROYA GİREMİCEK fb maçında bence çok çok güzel oynamıştı musampa ondan sonra dedim takıma alıştırır ama hiç oynatmadı adamı oynatma sonra çalışmıo die ceza ver nerde var bu dünyada sen at tut BURDA SİNİR ET MİLLETİ

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konu Musampa nekadar oynatildi degil konu bambaska bir konu neden konuyu baska yönlere ceiriyorsunuz anlamiyorum, burdaki konu bu adamin antramanlara izinsiz gelmemesi ve bu yüzdende para cezasi kesildi asil konumuz bu.

Arkadaslar biraz adaletli konusalim, para cezasinin miktari tartisilabilir ama asla ceza verilmesine inkar edemeyiz, bakin ben bir kere ise gitmemisligim oldu hemde izinsiz ve beni uyardilar bunu yapma diye ama ben birdaha bunu tekrarlamistim ve bana is kriterlerine göre ceza verdiler büyük bir ikazda bulundular, ayni olay musampa olayindada gerceklesmistir ve bu adam bunu daha öncede yapti bundan ders almadigini gördük, yoksa ziya dogan oynatmis oynatmamis bunlar konu disi yorumlar, Cezayi kessinlikle hak etmistir.
    Konu Enes Berfin tarafından (18.07.2007 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kaka6191 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamı oynatma sonra çalışmıo die ceza ver
    Calismamayla ne alakasi var, adamin idmana katilmama söz konusu.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Almanya

yahu herşeye muhalefet etme be bende olsam oynamıyacağım kadroya alınmıyorum neden idmana geliyim ne kadar kıçını yırtsa musampa giremicek kadroya
    JUNa bak tüm hırsıyla çalışıyor kadroya girmesi imkansız aynı şey musampa için de geçerli KADROYA GİREMİCEK fb maçında bence çok çok güzel oynamıştı musampa ondan sonra dedim takıma alıştırır ama hiç oynatmadı adamı oynatma sonra çalışmıo die ceza ver nerde var bu dünyada sen at tut BURDA SİNİR ET MİLLETİ
    kardesim sen neyden bahsediyorsun? adamda disiplinin dsi yok...niyeti belli yan gelip yatacak ve paralari götürecek...ADAM ANTRENTMANLARA CIKMIYOR diyorum sana sen gelmis yok fb maci yok o mac yok bu mactan bahsediyorsun...bizimkiler kampta calisirken o diskolarda geziyor....ben calisana veririm kardesim...jun hangi antrenörde oynadi ki? capsiz capsiz adamlari bana sayip durma...sonrada yok burda milleti sinir ediyorsun...

Nereden
    Belçika

kardesim sen neyden bahsediyorsun? adamda disiplinin dsi yok...niyeti belli yan gelip yatacak ve paralari götürecek...ADAM ANTRENTMANLARA CIKMIYOR diyorum sana sen gelmis yok fb maci yok o mac yok bu mactan bahsediyorsun...bizimkiler kampta calisirken o diskolarda geziyor....ben calisana veririm kardesim...jun hangi antrenörde oynadi ki? capsiz capsiz adamlari bana sayip durma...sonrada yok burda milleti sinir ediyorsun...
    yahu adam ilk geldiğin 3 ay tamam dedi idman eksizğim var dedi 1 kez idman kaçırmadan çalıştı gidip gördün mü de atıyorsun ben bu olayları 1.ağızdan dinlemiş kişiyim adam çalıştı ama hazır değil hazır değil politiası ile küstürüldü , ziya doğanın bir futbolcu lincidir bu.
    çalış çalış nereye kadar ya çalış ama oynamak yok bu ne ya şimdi yattarayı 5 maç yedek bırak sokma allahıma kitabıma sözleşmesi bitio ya misilleme yapıp fenere 15 dk imzayı çakar. Musampa çalıştı baktı çalışmasam ne olur bide onu görelim dedi baktı bişey değişmio paramı gene alıom zaten hocanın gözünde yerim yok çalışmama gerek yok dedi saldı.
    Ama ilk 3 ayki çalışmasını görseydin böle demezdin. İdmanı son bitiren her zaman musampa idi.

Nereden
    Almanya

yahu adam ilk geldiğin 3 ay tamam dedi idman eksizğim var dedi 1 kez idman kaçırmadan çalıştı gidip gördün mü de atıyorsun ben bu olayları 1.ağızdan dinlemiş kişiyim adam çalıştı ama hazır değil hazır değil politiası ile küstürüldü , ziya doğanın bir futbolcu lincidir bu.
    çalış çalış nereye kadar ya çalış ama oynamak yok bu ne ya şimdi yattarayı 5 maç yedek bırak sokma allahıma kitabıma sözleşmesi bitio ya misilleme yapıp fenere 15 dk imzayı çakar. Musampa çalıştı baktı çalışmasam ne olur bide onu görelim dedi baktı bişey değişmio paramı gene alıom zaten hocanın gözünde yerim yok çalışmama gerek yok dedi saldı.
    Ama ilk 3 ayki çalışmasını görseydin böle demezdin. İdmanı son bitiren her zaman musampa idi.

arkadasim sende idmanlara katildin mi?

Nereden
    Belçika

arkadasim sende idmanlara katildin mi?
    bizzat izleyen 1.ağızdan dinledim ki bazılarını da izledim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki yanlış bir doğru etmez!

Ziya Hoca ve yönetimdeki bazı unsurlar bu adamı ve bizleri deli etmiş olabilirler. Ama o da bu cezayı haketti.

Bu arada bu ceza verilmeden önce kulüp federasyonu arayarak böyle bir ceza verme yetkisi olup olmadığını sormuş ve olumlu yanıt almış -bilginiz olsun-.

Bu cezaya rağmen Musampa karda... Maalesef!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    Almanya

bizzat izleyen 1.ağızdan dinledim ki bazılarını da izledim
    yani diyorsun musampa kampin ilk üc ayinda süperdi ve bunu ne yönetim, ne antenör ne biz taraftarlar kimse görmedi bi tek sen gördün... hadi bakalim iyisin

Nereden
    Belçika

yani diyorsun musampa kampin ilk üc ayinda süperdi ve bunu ne yönetim, ne antenör ne biz taraftarlar kimse görmedi bi tek sen gördün... hadi bakalim iyisin
    Herkes gördü hatta ziya doğan çalışmasından memnumum ama henüz hazır değil diye birçok şey söyledi

Nereden
    Almanya

Herkes gördü hatta ziya doğan çalışmasından memnumum ama henüz hazır değil diye birçok şey söyledi
    ya kardesim birak Allah askina...musampa eger gercekten oynasa var ya bu takimda en iyilerinden biri olur ama adam OY - NA - MI - YOR!!!

Nereden
    Belçika

ya kardesim birak Allah askina...musampa eger gercekten oynasa var ya bu takimda en iyilerinden biri olur ama adam OY - NA - MI - YOR!!!
    Bireysel tartışmaya dönmesin zidane burda olsa şimdi futbola trabzonda dönse ziya ese çalışmaya başla ziya 3 ay bunu çalıştırır hazır değil hazır değil der bu sefer yönetim ziyayı kovardı YÖNETİM Musampaya sahip çıkmadı. O kadar parayı verdiniz bari sahip çık oynatacaksın diyecekti.
    aziz yıldırım Nasıl diyor deivid yedek oturacak yoksa zico ehr maç ilk 11 e koyardı.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Musampa'yi Nuri Hazretleri getirdi giya Dünya Yildizi. Simdide aldik basimiza bir bela daha.

Adam ile oturup konusursun oynamak istiyormusun istemiyormusun. Musampa buldu bizim gibi enayileri kendi kafasina göre hareket ediyor. Buldu sicak parayi kolay kolay ayrilir mi ordan ?

Cezayi hakketti insallah en kisa zamanda kurtuluruz. Aynisi Jun icinde gecerli. Bizde Adam gibi dogru dürüst Yönetici yokki.

Yazik 2 Yabanci Kontenjan'i gitti bosu bosuna
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Bireysel tartışmaya dönmesin zidane burda olsa şimdi futbola trabzonda dönse ziya ese çalışmaya başla ziya 3 ay bunu çalıştırır hazır değil hazır değil der bu sefer yönetim ziyayı kovardı YÖNETİM Musampaya sahip çıkmadı. O kadar parayı verdiniz bari sahip çık oynatacaksın diyecekti.
    aziz yıldırım Nasıl diyor deivid yedek oturacak yoksa zico ehr maç ilk 11 e koyardı.
    sen peleyide oynatirsin daha kardes..

Nereden
    Belçika

sen peleyide oynatirsin daha kardes..
    saçma sapan polemikler yaratma vallaha senin üstüne tanımıyorum bu konuda şenol güneş olsaydı şu anda tüm televizyonlar musampa ile röpartaj yapmaya çalışıyorlardı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)