Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Müzik Yayýný Yapýyoruz. Kapalýyýz!!

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Standart Müzik Yayýný Yapýyoruz. Kapalýyýz!!

BMN Ýstanbuldan misafirlerimizde vardý. Maç saatine kadar Ganitaya inelim dedik.
    Gittik okey oynadýk çayýmýzý içip muhabbet ettik. Artýk saat 20 olmuþtu. Maç izlememiz için yerimizi alma vakti yaklaþýyordu.
    6-0 lýk ilk maçýn rövanþýnýn çok heyecanlý olmayacaðýný, ama atýlacak 4 ve yukarýsý golün bizim için yeni bir rekor olacaðýný biliyorduk. Bu beklentiler ile Ganitadan ayrýldýk..
    Nerede izleyeceðiz diye soran Ýstanbuldan gelen misafirlerimize, tabiki Trabzonsporumuz'un yeri olan sadri Þener Binasýnýn bitiþiðindeki 'BordoMavi Cafe' de izleyeceðiz dedik. Gerçekten güzel nezih bir mekan. helede Trabzonsporumuzun olunca orasý baþka bir güzel.
    bu arada saat ilerlemiþ maça yarým saat felan kalmýþtý. 'Bordo Mavi Cafe'ye geldik. içeri girdik. üst katta çok yer boþ olmasýna raðmen rezervli olduðu söylendi bize. Olabilirdi. Ýnsanlar ayýrtmýþ yerini maç zamaný gelecekti belki. bunu bizde yapmýþtýk daha önce.
    Peki dedik ozaman giriþ katta geçen sezon lig maçlarýný izlediðimiz yerde otururuz dedik. Nasýlsa orasý boþtu. Hemde rezerve edilmemiþti.

Biz tam bunlarý konuþurken oradaki görevli arkadaþ '' fakat burada maç yayýný yok'' demez mi
    nasýl yani? dedik. Burda neden maç yayýný yok ?
    _ Burada Müzik yayýný yapýyoruz. dedi..
    hepimiz þaþýrmýþ birbirimize bakýyoruz. Kamera þakasý gibiydi.
    Alýnan karar böyleymiþ.

Trabzonsporumuzun mekanýndayýz. istanbuldan misafirlerimiz de orada. Avrupa maçýmýz var. Ama bizim Bordo Mavi Cafemizde maç deðilde müzik yayýný yapýlacakmýþ!!! Böyle saçma karar olabilir mi?

Bunlarý neden mi anlattým?

Bu Forumu sadece sýradan taraftar deðil Yönetimden yönetim dýþýndan da etkin kiþilerin takip ettiðini biliyoruz. Belki bu iþgüzarlýklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun maçý olduðu akþam maç yayýnýný kesip müzik yayýný yaptýrmazlar. !!

Sizlerde 'BordoMAvi Cafe'ye giderseniz böyle süprizlere hazýrlýklý olarak gidin ..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Ya abim iyi tamamda ordaki görevli olan kisi baska takimimi destekliyor sonucta orasi "Bordo Mavi Cafe" yeri degilmi onunda Trabzonsporlu olmamamsi beni sasirtir yani mac gününde onun böle birsey yapmasi gercekten sacmaliktir, cok ilginc.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

þaþýrmadým.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

o zaman bordo mavi yi kullanmasýnlar hem ismimizi kullanýp reklam yapýyorlar hem mac yok
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

lazzist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

rezillik, kepazelik kimin malý zannediyolar orayý trabzonsporun macý var sen müzik yayýný yapacakmýsýn olmaz böyle vurdumduymazlýk yönetim nerde kimdir ornýn sorumlusu olmaz bölye sorumsuzluk ya insan ne diyceni þaþýrýyo ya ayýp be....

cuneytr
    Ziyaretçi

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BMN Ýstanbuldan misafirlerimizde vardý. Maç saatine kadar Ganitaya inelim dedik.
    Gittik okey oynadýk çayýmýzý içip muhabbet ettik. Artýk saat 20 olmuþtu. Maç izlememiz için yerimizi alma vakti yaklaþýyordu.
    6-0 lýk ilk maçýn rövanþýnýn çok heyecanlý olmayacaðýný, ama atýlacak 4 ve yukarýsý golün bizim için yeni bir rekor olacaðýný biliyorduk. Bu beklentiler ile Ganitadan ayrýldýk..
    Nerede izleyeceðiz diye soran Ýstanbuldan gelen misafirlerimize, tabiki Trabzonsporumuz'un yeri olan sadri Þener Binasýnýn bitiþiðindeki 'BordoMavi Cafe' de izleyeceðiz dedik. Gerçekten güzel nezih bir mekan. helede Trabzonsporumuzun olunca orasý baþka bir güzel.
    bu arada saat ilerlemiþ maça yarým saat felan kalmýþtý. 'Bordo Mavi Cafe'ye geldik. içeri girdik. üst katta çok yer boþ olmasýna raðmen rezervli olduðu söylendi bize. Olabilirdi. Ýnsanlar ayýrtmýþ yerini maç zamaný gelecekti belki. bunu bizde yapmýþtýk daha önce.
    Peki dedik ozaman giriþ katta geçen sezon lig maçlarýný izlediðimiz yerde otururuz dedik. Nasýlsa orasý boþtu. Hemde rezerve edilmemiþti.

Biz tam bunlarý konuþurken oradaki görevli arkadaþ '' fakat burada maç yayýný yok'' demez mi
    nasýl yani? dedik. Burda neden maç yayýný yok ?
    _ Burada Müzik yayýný yapýyoruz. dedi..
    hepimiz þaþýrmýþ birbirimize bakýyoruz. Kamera þakasý gibiydi.
    Alýnan karar böyleymiþ.

Trabzonsporumuzun mekanýndayýz. istanbuldan misafirlerimiz de orada. Avrupa maçýmýz var. Ama bizim Bordo Mavi Cafemizde maç deðilde müzik yayýný yapýlacakmýþ!!! Böyle saçma karar olabilir mi?

Bunlarý neden mi anlattým?

Bu Forumu sadece sýradan taraftar deðil Yönetimden yönetim dýþýndan da etkin kiþilerin takip ettiðini biliyoruz. Belki bu iþgüzarlýklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun maçý olduðu akþam maç yayýnýný kesip müzik yayýný yaptýrmazlar. !!

Sizlerde 'BordoMAvi Cafe'ye giderseniz böyle süprizlere hazýrlýklý olarak gidin ..
    kim kimin adýna karar veriyor ya!böle sacma abuk bi karar olur mu!klupler takýmlarýný kendine cekmek için hertürlü organizasyonlarý yaparlar burda tam tersi olmus ,bugun istanbul fenerbahceye gittik arkadasýmla(kadýköyde oraya fenrbahce cumhuriyeti diyolar kendileri)insan kazanmak içiin neler yaptýklarýnýn görseydiniz sasýrýrdýnýz(arkadsým fenerbahceli ne yazýkki)bizde öle mi?tabi ki hayýr.birileri biyerleri sahipleniyor ona bozuluyor üzülüyorum halbuki siz kimsiniz?nedir amacýnýz?bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim
    Konu cuneytr tarafýndan (15.07.2007 Saat 14:58 ) deðiþtirilmiþtir.

ktü_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

rezilliðin daniskasý....
    YENÝ KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESKÝ....
    KTÜ_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bizde yazýn Trabzona geldiðimizde deplasmandaki maçlarý orada izliyorduk,böyle bir uygulama hiç hoþ deðil.Sadri Þener in yanýnda kuluple ilgisi olan bir mekanda Trabzonspor un maçýnýn verilmemesi hoþ olmayanbir olay.Umarým birileri tarafýndan çözüme kavuþturulur...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu cafe kulübe mi ait iþletmesi mi kiralandý. Daha önceki senelerde maç yayýný var mýydý?
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

sokrates61
    Ziyaretçi

Öyle bir hale geldik ki herþeye tepki verir olduk dostum bak orasý bir cafe adý üstünde cafe oranýn kahvehane gibi maçlarý yayýnlama gibi bir durumlarý söz konusu olamaz kaldý ki hiçbir maçta bu olmadý fener maçlarýnda bile bende trabzonda çok kere gidip kahve içmiþligim vardýr çok da nezih bir ortamdýr ama bu tür absürt þeylerede itiraz etmeyelim derim ben

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

"Bu Forumu sadece sýradan taraftar deðil Yönetimden yönetim dýþýndan da etkin kiþilerin takip ettiðini biliyoruz. Belki bu iþgüzarlýklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun maçý olduðu akþam maç yayýnýný kesip müzik yayýný yaptýrmazlar. !!"

Ýþgüzarlýðýn kendisi yönetim olduðundan pek umudum yok

Formanýn mavisi?
    Transferler?
    Borçlar?
    Yattara'ya yumruk atanlarýn lokantada aðýrlanma iddiasý? Mahkemeye verilmeyiþleri?
    Daha bir sürü konu...

Biz somutlaþmadýkça artýk ne buraya isyan etmemiz, ne de e-mail yaðmuruna tutmamýz yaramayacak.

3 Maymunu oynuyorlar. Duymadýk, görmedik, söylemedik... Herkes siyah bayraklarýný alýp basýn açýklamasýyla birlikte valilikten izin alýnýp protesto gösterisi yapýlmalý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý sokrates61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir hale geldik ki herþeye tepki verir olduk dostum bak orasý bir cafe adý üstünde cafe oranýn kahvehane gibi maçlarý yayýnlama gibi bir durumlarý söz konusu olamaz kaldý ki hiçbir maçta bu olmadý fener maçlarýnda bile bende trabzonda çok kere gidip kahve içmiþligim vardýr çok da nezih bir ortamdýr ama bu tür absürt þeylerede itiraz etmeyelim derim ben
    hocam siz ne diyosunuz ya cafe de yapýlýr hemde ts cafesin de adý bordomavi olan cafede trabzonun adýnýn taþýdýgý kafede ne yapýlýr yapmayýn gözünüzü seviyim

sokrates61
    Ziyaretçi

Formanýn mavisi?
    Transferler?
    Borçlar?
    Yattara'ya yumruk atanlarýn lokantada aðýrlanma iddiasý? Mahkemeye verilmeyiþleri?
    Daha bir sürü konu...

Biz somutlaþmadýkça artýk ne buraya isyan etmemiz, ne de e-mail yaðmuruna tutmamýz yaramayacak.

Beyler bakýn arkadas üstte yazmýþ Alt Alta okuyunca içlerinde sadece Borçlar konusu ciddi bir konu digerleri çok saçma ve cocukça seyler bunlardan arýnalým yok formanýn mavisi bana biraz koyu geldi ee kardeþim alma o zaman transferlermiþ bu yönetimden siz transfer mi bekliyordunuz transfer yapsa yönetim iyi mi olacak yattarayý vuranlara 1.5 iskender yedirmiþler lokantada vayyyy beeee ne konu bütün önemli konularý býrakalým bunlarla ugraþalým biz bunlarla ugraþýrken birileri kuyumuzu iyice kazsýn sonra bir bakalým o kuyunun içindeyiz biraz mantýk lütfen ben istanbuldan görüyorum siz ordan daha iyi görebilirsiniz

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

Kahvehanede maclari yayinlamalari mecbur degiller ölemi.

Peki ozaman size soruyorum neden her kahvede Lig Tv var veya cogu kahvelerde diyim?

Böyle sacmalik olmaz daha önce maclar orada izlenmisken simdide bir bahane uydurup maci izletmiyorlar, yikip dagitacaksin o kahveyi anca aklari baslarina gelir.
    Konu Enes Berfin tarafýndan (15.07.2007 Saat 15:19 ) deðiþtirilmiþtir.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Ýstanbul

sokrates61

Ben çocukça düþünüyorum, manevi deðerlerimiz erozyona uðruyor, çökertiliyor, bak bu çok çocukça bir düþünce. Ben de Ýstanbul'dan bunu görebiliyorum, senin görememene üzüldüm, ha ama doðru ya çocukça þeyler bunlar
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý lazzist Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hocam siz ne diyosunuz ya cafe de yapýlýr hemde ts cafesin de adý bordomavi olan cafede trabzonun adýnýn taþýdýgý kafede ne yapýlýr yapmayýn gözünüzü seviyim
    dostum adý bordomavi olan cafe bak büyük harfle yazýyorum CAFE orasý bir dernek veya toplantý yeri degil haaa bak þu olabilir onda size katýlýrým cafenin kapalý bir kýsmýna televizyon koyarsýn büyük isteyen gelir seyreder ama umuma açýk yerde bunu yapamazsýn çünkü izlemek isteyen var istemeyen var haa diyceksin izlemek istemeyen gelmesin ama bunu kimseye anlatamazsýn adam özgür belki orda oturmak istiycek bunu burdan düþün bence

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sokrates61

Ben çocukça düþünüyorum, manevi deðerlerimiz erozyona uðruyor, çökertiliyor, bak bu çok çocukça bir düþünce. Ben de Ýstanbul'dan bunu görebiliyorum, senin görememene üzüldüm, ha ama doðru ya çocukça þeyler bunlar
    yukarda yazdýklarýnla manevi degerler arasýnda ki baglantýyý bana kurarmýsýn? yani formanýn mavisiyle ilgili kur sonra yattara ile ilgili kurarsýn ben göremedim olabilir ama sen gösterebilirsin degil mi?

Nereden
    Ýstanbul

Formadaki mavi koyu mavi, laciverte çalýyor. Gönül verdiðimiz þampiyonluklar yaþadýðýmýz mavi deðil. Kimliðimiz, gönlümüzdeki renk deðil

Yattara takým futbolcusu. Taraftarýn sevgilisi. 2 ayý çocuðu darp ediyorlar, bu hangi Trabzonsporluluða yakýþýr? Manevi deformasyon deðil midir? Böyle tanýtýlmadýk mý? Buna karþý yönetim ne yaptý bunu engellemek, deðerlerimize sahip çýkmak korumak için? Mahkemeye mi verdi? Yemek mi verdi?

Ýþte sana çocukça þeyler dediklerinden manevi deðerlerimize yapýlan saldýrýlar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Futbol da çocukça aslýnda, ne de olsa bir oyun.

BordoMavi Cafe Trabzonspor'undur. Ýþletme hakký kimdedir bilmiyorum ama orasý TRABZONSPOR'undur.

Trabzonspor Avrupa Kupasý maçý oynadýðýnda, hem de rekor kýrdýðý maçýn ardýndan ikinci maça da gene rekor kýrma iddiasýyla çýkmýþ da, Trabzonspor'un mekanýnda müzik yayýný yapýlýyorsa,

ve bunu da ABES bulmuyorsanýz;

yükselen yeni deðerlerimizle beraber sizlere mutluluklar diliyorum.

Sokrat'ýn þu meþhur lafý neydi?

- Tek bildiðim hiçbirþey bilmediðimi bilmemdir!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Formadaki mavi koyu mavi, laciverte çalýyor. Gönül verdiðimiz þampiyonluklar yaþadýðýmýz mavi deðil. Kimliðimiz, gönlümüzdeki renk deðil

Yattara takým futbolcusu. Taraftarýn sevgilisi. 2 ayý çocuðu darp ediyorlar, bu hangi Trabzonsporluluða yakýþýr? Manevi deformasyon deðil midir? Böyle tanýtýlmadýk mý? Buna karþý yönetim ne yaptý bunu engellemek, deðerlerimize sahip çýkmak korumak için? Mahkemeye mi verdi? Yemek mi verdi?

Ýþte sana çocukça þeyler dediklerinden manevi deðerlerimize yapýlan saldýrýlar
    Bak formayý bende gördüm laciverte çalmýyor bu bir sadece kappanýn ilk zaman ki rengi aklýnýza iyi getirin anlarsýnýz yattaraya vurulmadý molozda tanýdýklar var sadece bir üzerine yürüme olayý olmuþ esnaf hemen araya girmiþ öyle darp marp yok bunu da aklýnýzdan çýkartýn darp olsa yattaranýn elbette yüzünde iz olurdu adam kara olsada belli olur bu iki sizin gibi düþünüp beyin cimnastigi yapalým yattarayý vurdu þiþirdiler sizce dayak atanlarý yattara mý mahkemeye verir yönetim mi? yine beyin cimnastigi yapalým yönetim bu tür olayý siz has ettunuz bizde para yok haydi sizlere yemek ýsmarlýyým mý der inan dostum bunu saglýklý bir insan düþünmez o yüzden gerçekleri kapatan gölgelerden korunun ama yine de gerçekleri arayýn

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Bordo Mavi Cafe dergiye de çýkmadý mý?Duvarda Trabzonsporumuzun resimleri vardý.

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Futbol da çocukça aslýnda, ne de olsa bir oyun.

BordoMavi Cafe Trabzonspor'undur. Ýþletme hakký kimdedir bilmiyorum ama orasý TRABZONSPOR'undur.

Trabzonspor Avrupa Kupasý maçý oynadýðýnda, hem de rekor kýrdýðý maçýn ardýndan ikinci maça da gene rekor kýrma iddiasýyla çýkmýþ da, Trabzonspor'un mekanýnda müzik yayýný yapýlýyorsa,

ve bunu da ABES bulmuyorsanýz;

yükselen yeni deðerlerimizle beraber sizlere mutluluklar diliyorum.

Sokrat'ýn þu meþhur lafý neydi?

- Tek bildiðim hiçbirþey bilmediðimi bilmemdir!
    Herhalde ben izah edemedim bu tür küçük þeylere itiraz etmeyi çocukça buluyorum hala da sözümün arkasýndayým bakýn trabzonspor ve trabzonsporlular biraz geniþ degil dar düþünüyorlar eger geniþ düþünmeyi baþarabilseydik inanýn yönetim þimdi çoktan istifa etmiþti eleþtiri persfektifini ne kadar geniþ tutarsanýz silahýnýz o kadar güçlü demektir ama dar bir açýdan ok atmaya çalýþýrsanýz belli bir mesafeden sonra ok yerine gitmeden yere düþer umarým beni anlamýþsýnýzdýr

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Herhalde ben izah edemedim bu tür küçük þeylere itiraz etmeyi çocukça buluyorum hala da sözümün arkasýndayým bakýn trabzonspor ve trabzonsporlular biraz geniþ degil dar düþünüyorlar eger geniþ düþünmeyi baþarabilseydik inanýn yönetim þimdi çoktan istifa etmiþti eleþtiri persfektifini ne kadar geniþ tutarsanýz silahýnýz o kadar güçlü demektir ama dar bir açýdan ok atmaya çalýþýrsanýz belli bir mesafeden sonra ok yerine gitmeden yere düþer umarým beni anlamýþsýnýzdýr
    Burada siz de þunu anlamalýsýnýz ki, bu konu Trabzonspor Yönetimi istifa etsin diye deðil, en azýndan maç günleri Trabzon'daki arkadaþlarýmýzýn keyifle, sýrf orasý Trabzonspor'a ait diye giderek maç izledikleri mekanýn maç yerine çok lazým olan müzik yayýný yapmasýn diye açýlmýþ.

Trabzonspor Yönetimi'nin bundan haberi dahi olduðuna inanmýyorum.

Ama o mekanda ben alt katta uzun uzun FB þampiyonluk görüntülerini seyrettiðimde, ben de benzer þekilde düþünmüþtüm.

BordoMavi Cafe'nin Trabzonspor maçlarýna kayýtsýz bir þekilde (en azýndan bir bölümü ile) gün geçirmesini anlamýyorum, anlamak zorunda da hissetmiyorum kendimi.

Benim mesajýma cevap yazýyorsunuz diye yazdým. Ben Yönetimin Suçu olarak görmüyorum bunu. En azýndan sadece bunu!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Ýstanbul

Yönetim kulübün, taraftarýn, Yattara'nýn haklarýný korumak üzere harekete geçer. Kelime oyunlarýna gerek yok, kim mahkemeye verir ben de biliyorum. Allah korusun 2 kiþi kardeþini darp etse, abi deyip güvendiðin kiþi de kardeþini darp edenleri "Seni gidi seni bi daha yapma bakayým" deyip sakinleþmeleri için yemek yemeye götürse sen ne hissedersin? Bunlar iddia hani yalanlayan? Yattara neden gözlükle geziyor? Haber veren var mý Trabzonspor yönetimi dahil?

Neyse daha fazla yazmanýn anlamý yok, herhalde saðlýklý düþünemiyorum. Evet forma laciverte çalmýyor, abarttýðým belli oldu. Arjantin'i izliyorum þu anda da.... Formalar bayrak gibidir, bayraðýmýzýn rengini deðiþtirebiliyor muyuz? Neden deðiþik bir ton kullanamýyoruz acaba?

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

dostum adý bordomavi olan cafe bak büyük harfle yazýyorum CAFE orasý bir dernek veya toplantý yeri degil haaa bak þu olabilir onda size katýlýrým cafenin kapalý bir kýsmýna televizyon koyarsýn büyük isteyen gelir seyreder ama umuma açýk yerde bunu yapamazsýn çünkü izlemek isteyen var istemeyen var haa diyceksin izlemek istemeyen gelmesin ama bunu kimseye anlatamazsýn adam özgür belki orda oturmak istiycek bunu burdan düþün bence

usta bir sana ilk önce trabzonsporun 45 sayýlý dergisini okumaný tavsiye ederim ikincisi sen cafediyince ne zanediyosun adamlar bide üstelik patenti trabzonspora ait bir isimle cafe isletiyolar trabzonsporun isminden para kazanýyolar onlar isterse hazýrlýk macý olsun o macý yayýnlamlarý bu taraftara hizmet etmeleri zorunludur bir de þunuda söyliyim cafenin bulundugu alan sadri sener sosyal tesisleridir yaný mekan trabzonspora aittir böyle bir uygulamayi hiçbir yerde görülmezsiniz istanbul kulüpleri taraftarýný memnun etmek için elinde geleni yapar bizimkilerde kovar pes
    Konu lazzist tarafýndan (15.07.2007 Saat 15:53 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)