Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Müzik Yayýný Yapýyoruz. Kapalýyýz!!

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte zorumuza gidende kulübümüz deyip sahip çýktýðýmýz deðer bize bu akþam müzik dinleyecez maç açmýyoruz dedi. bu zorumuza gidiyor. nasýl anlayamýyorsunuz bunu.
    Dostum Zoruna gidiyorsa gidersin alýrsýn haþimin telefon numarasýný gsm operatörlerinden ararsýn þikayet edersin ama bunun kulube üye olmamaya engel olmasý yanlýþ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Ýþletmecileri yakýn arkadaþlarýmýzdýr, deplesmanlara dahi giden "hasta" Trabzonsporlu'lardýr. Olayla ilgili görüþ belirtiyorum ya da savunuyorum diye anlaþýlmasýný istemem. Ama gerçekten, yurt içi-yurt dýþý deplesmanlara giden, Trabzonspor sevgisinden þüphemin olmadýðý "saðlam" arkadaþlardýr. En azýndan bu perspektiv içinde deðerlendirmek gerekir...

Kiþisel görüþüm mekan içerisinde en az bir yerde bu imkan tanýnmýþsa abartýlacak bir þeyin olmadýðý yönünde. Bugün Harun'la konuþuyorken mekanýn Ziya Bey sitesindeki yer olduðunu sanýp "lokal"de seyredilmeyecekse nerde seyredilecek diye düþünmüþtüm. Ama bordomavi'de en az bir yerde izlenebiliyorsa ve oranýn kulübe para kazandýran ve kendisinin kazanmasý gereken bir "ticarethane" olduðu göz önüne alýnýrsa bana çok anormal gelmiyor. Biraz da arz-talep meselesi.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

arkadaþýmýzýn Trabzonspor sevgisinden kimsenin þüphesi yok zaten.. o an baþýmýza gelen olayýn kýzgýnlýðýyla söylediði birþey bu. ama dediðin gibi basit bi mesele deðil bu.

@Emrah
    Emrah hiç ticaret yapmadým. iþletmeler bu þekilde düþünebilir. çokta normaldir. ama bu mekan Trabzonspor kulübünün olunca orda hayat durmalý. 2 tane hamburger satmamayý göze almalý.
    ki böyle bi durumda yok. zaten maç izlemek istemeyenler oturup sohbet etmek isteyenler için mekanýn en büyük salonu sürekli açýk.
    Konu Burçak tarafýndan (15.07.2007 Saat 22:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý forever61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþýmýzýn Trabzonspor sevgisinden kimsenin þüphesi yok zaten.. o an baþýmýza gelen olayýn kýzgýnlýðýyla söylediði birþey bu. ama dediðin gibi basit bi mesele deðil bu.
    Hala basit degil diyorsun sana bir soru sorayým fatihten gelen para nerde? Kulup neden borç batagýnda? þimdi onlarý bir kenarý býrakalým diyelim ki cafede maç yayýný neden yok devlet meselesi haline getirdiniz yanlýþ yapýyorsunuz dekoltenin dedigi gibi mantalitenin degiþmesi lazým bence

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþletmecileri yakýn arkadaþlarýmýzdýr, deplesmanlara dahi giden "hasta" Trabzonsporlu'lardýr. Olayla ilgili görüþ belirtiyorum ya da savunuyorum diye anlaþýlmasýný istemem. Ama gerçekten, yurt içi-yurt dýþý deplesmanlara giden, Trabzonspor sevgisinden þüphemin olmadýðý "saðlam" arkadaþlardýr. En azýndan bu perspektiv içinde deðerlendirmek gerekir...

Kiþisel görüþüm mekan içerisinde en az bir yerde bu imkan tanýnmýþsa abartýlacak bir þeyin olmadýðý yönünde. Bugün Harun'la konuþuyorken mekanýn Ziya Bey sitesindeki yer olduðunu sanýp "lokal"de seyredilmeyecekse nerde seyredilecek diye düþünmüþtüm. Ama bordomavi'de en az bir yerde izlenebiliyorsa ve oranýn kulübe para kazandýran ve kendisinin kazanmasý gereken bir "ticarethane" olduðu göz önüne alýnýrsa bana çok anormal gelmiyor. Biraz da arz-talep meselesi.
    Sizi tanýmýyorum ama gerçekden mantýklý bir yazý yazmýþsýnýz bütün Trabzonsporlular sizin gibi olabilse inanýn sorunlar kalkar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Trabzonsporun Avrupa macýna çýktýðý akþam Bordo Mavi Cafe'de müzik yayýný ha. Ýlginç.

Trabzon þehrini bilen bilir. Bilmeyenler için ufak bir not aktarayým.

Þehirde Trabzonsporun macý olduðu akþam hayat durur. Ne kadar kahvehane, otel, cafe varsa hepsi bu maca kilitlenir. Maç bitene kadar Trabzon sokaklarýnda bir ölü sessizliði baþ gösterir. Ne zaman ki hakem son düdüðünü çalar sokaklar eski halini almaya baþlar. Sonuç güzelse sevince kötüyse öfkeye ev sahipliði yapar Trabzon sokaklarý.

Þimdi bu þehirde biri çýkýp bana deseki maç saatinde herhangi bir cafede yada baþka yerde müzik yayýný yapýlýyor asla inanmam. Çünkü Trabzon þehrine böyle bir olay çok ters gelir. Demek ki Bordo Mavi Cafe bir ilke!! imza atmýþ.

Trabzonda Vakýfbank þubesine fenerbahce bayraðýnýn asýlmasý nasýl yalnýþsa bu olayda o derece yalnýþtýr

Saygýlarýmla
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

valla fatihden gelen parayý soran çok kiþi var zaten. bizlerde sürekli sorduk burda.
    biz taraftar olarak baþýmýza gelen olayý dile getirdik. þimdi fatihden gelen paranýn peþine düþüpde; resmi sitemizin anasayfasýnda yapýlan okadar hatayý.. stata girerken ki çektiðimiz eziyetleri.. kendi mekanýmýzda müzik yayýnýnda dolayý maç izleyemediðimizi de dile getirmeyelimmi?

valla aslýnda bu olay baþýnýza gelse demek istediðimizi çok daha iyi anlardýnýz. düþünün bi, uzaklardan gelmiþ misafirleriniz var yanýnýzda. bi þevkle Trabzonsporunuzun cafesine gidiyosunuz. ve size müzik var maç yayýný yok deniyor. ne düþünürdünüz acaba.
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    44

Burçak adamlar dünyanýn parasýný verip, ayrýca mekan için de baya masraf edip iþletme haklarýný aldýklarý bir yeri istedikleri gibi iþletirler herþeyden önce. Yani yasal olarak zaten ne kulübün ne de bir baþkasýnýn yasal, ya da tüzüðe-sözleþmeye dayalý bir yaptýrým hakký yok. Yani en fazla gönül koyar, bir daha gitmem falan dersin ama bana dünkü maç için cafeyi olaðanüstü þekilde maça çevirme fikri çok gerçekçi gelmiyor. Bordomavi'nin herhangi bir cafeden tek farký "ev sahibi"nin Trabzonspor olmasý. Adam hayrýna almamýþ ki orayý, para ödüyor... Yani ayný mantýkla yeni stadyumda sinema olursa "maç saatinde film mi olur laaa" mý diyeceðiz? Adam haftasonu canlý müziðin daha rantable olduðunu düþünüyorsa bu yönde servis verir...

Ben çok anormal bulmuyorum ama karþý görüþlere de saygým var tabi ki. En azýndan bir kýsmýnda maçýn izlettiriliyor olmasý yeterli diye düþünüyorum.

sokrates61
    Ziyaretçi

Alýntý CAFER KILIÇSOY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun Avrupa macýna çýktýðý akþam Bordo Mavi Cafe'de müzik yayýný ha. Ýlginç.

Trabzon þehrini bilen bilir. Bilmeyenler için ufak bir not aktarayým.

Þehirde Trabzonsporun macý olduðu akþam hayat durur. Ne kadar kahvehane, otel, cafe varsa hepsi bu maca kilitlenir. Maç bitene kadar Trabzon sokaklarýnda bir ölü sessizliði baþ gösterir. Ne zaman ki hakem son düdüðünü çalar sokaklar eski halini almaya baþlar. Sonuç güzelse sevince kötüyse öfkeye ev sahipliði yapar Trabzon sokaklarý.

Þimdi bu þehirde biri çýkýp bana deseki maç saatinde herhangi bir cafede yada baþka yerde mizik yayýný yapýlýyor asla inanmam. Çünkü Trabzon þehrine böyle bir olay çok ters gelir. Demek ki Bordo Mavi Cafe bir ilke!! imza atmýþ.

Trabzonda Vakýfbank þubesine fenerbahce bayraðýnýn asýlmasý nasýl yalnýþsa bu olayda o derece yalnýþtýr

Saygýlarýmla
    Ben Trabzonluyum Tanýtmaya gerek yok neyin ne oldugu biliyorum çok þükür ben sadece olayýn küçüklügünden dem vurdum yoksa haklýlar haksýzlar muhabbeti yapmadým lütfen yazarken yazdýgýmýz tümcelere dikkat edelim

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Emrahcým sen cafeyi çok iyi biliyosun. giriþteki o koca salonda zaten hiç bi zaman maç yayýný olmadý. maç yayýnlarý üst katta ve oraya çýkarken ki küçük salonda oluyor.
    cafeyi bilmeyenler yanlýþ anlayacak. zaten cafenin tamamýnda maç yayýnlanmýyorki hiç bi zaman. giriþteki o büyük salonda zaten insanlar oturabiliyor. müþteriyse bende müþteriyim yani.

herþeyi geçtim bu uygulama geçen sezon boyu yoktuda birden bire nerden çýktý acaba
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    44

Valla ne bileyim Burçakcým... belki maç biraz "dandik" gelmiþtir, ne diyim Hakkatten olabilecek en "Trabzonsporlu" adamlarýn mekaný aslýnda. Hocanýn iþi gibi olacak ama, sen de haklýsýn :P

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý sokrates61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben Trabzonluyum Tanýtmaya gerek yok neyin ne oldugu biliyorum çok þükür ben sadece olayýn küçüklügünden dem vurdum yoksa haklýlar haksýzlar muhabbeti yapmadým lütfen yazarken yazdýgýmýz tümcelere dikkat edelim
    Trabzon þehrini bilen bilir. Bilmeyenler için ufak bir not aktarayým
    Ýyi de arkadaþým sana biþey diyen mi oldu. Yazdýðým yazý sadece þahsi düþüncelerimdi. Yani senin yazýna istinaden yazmadým yorumumu. Önce bunu belirteyim.

Arkadaþlar zorlarýna giden (ki bencede haklý olduklarý) bir konuyu bizimle paylaþmýþ. Katýlanda oluyor katýlmayanda. Bu normal yani. Normal olmayan senin buradaki insanlara edebiyat yapman. Yok efendim fatihin parasý ne olmuþta falan filan. Senin bildiklerini bizde biliyoruz meraklanma. Ve bi zahmet olayý baþka yöne kaydýrma.

Olabilir senin için normaldir ama benim için deðil.
    Konu Cafer KILIÇSOY tarafýndan (15.07.2007 Saat 22:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Ya bir sürü sorunlar bitti de bir trabzonspor cafe mi kaldý Allah aþkýna kimse fatihin bonservis parasý nereyi gitti?sormaz mý bu kadar borç nasýl oldu sormaz mý? iþimiz gücümüz yattaraya yumruk atýlanlara yemek ýsmarlanmasý trabzonspor cafeye giren bmn üyelerinin istenmemesi(wehther nickli arkadasýn yazýsýndan alýntýdýr) yok adamýn biri kitap yazmýþ pembe nasýl bordoya benzermiþ yani bunlarla ugaþýyoruz lütfen bakýn fenerbahçe nasýl bu kadar büyüdü azize efendinin yaptýklarýnýn dýþýnda fener taraftarý küçük þeylerle ugraþmadý kendi içinde ayrýþmadý sürekli toplandýlar ve þu anda bir arý kovaný gibi bir karýnca yuvasý gibi birlikler böylece baþarý geldi fbden bir örnek verip kapatýcam fenerlist ile antu birbirlerine düþman 2 ayrý gruptu yýllar önce buna genç fenerbahçelileri de ekleyelim ama takýmlarý için birbirlerine ettikleri tüm agýr küfürleri yuttular ve birleþtiler ama biz de tribün ayrýdýr siteler ayrýdýr herþeyi en iyi biz biliriz herþeye alýnýrýz herkese kýzarýz kýsacasý her olumsuz olanda mana ararýz ama büyüklügümüzü kat kat arttýrmak istiyorsak küçük iþlerle ugraþmayý býrakalým büyük sorunlarý hallettikden sonra digerleri kendiliginden gelir zaten yoksa biz çok havanda su döveriz
    Býrakalým þimdi febenin yaptýðýný ettiðini zaten milletin isyaný da bir türlü organiazasyonu, birlik-beraberliði, kurumsallaþmayý, adam gibi yönetilmeyi saðlayamamýzdan deðil mi?

Diyorum ki herkesin yaptýðýný, düþündüðünü küçümseyen sokrates61 Trabzonspor için neler yapmýþ. Bizler gibi oturduðu yerden klavye baþýnda ahkam kesmeyip Trabzonspor için çoluk çocuk iþi olmayan çok mühim ne gibi þeyler yapýyor
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

sokrates61
    Ziyaretçi

sanýrým bu site bana göre degil hepinize iyi geceler diliyorum bu kadar yazýlanlardan sonra burda fikir çürütmenin anlamý yok

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Herkesin fikrine saygý duymak lazým ama bu olay sokrates arkadaþýmýzýn

anlattýðý gibide basit bir olay deðil.Fenerbahçe bu tip olaylara takýlýp kalmadýðý

için bu kadar büyüdü diyen mantýðýysa anlamýyorum.Onlarýn baþýna böyle bir

olay gelse o cafe kafalarýna yýkýlýr.Emrah arkadaþýmýz cafenin iþletmecileri

hakkýnda çok olumlu þeyler söyledi doðruda olabilir ama bir yerde bir yanlýþlýk

olduðuda ortadadýr.Ýnanýn böyle bir olay amatör liglerde dahil oynayan hiç bir

takýmýn taraftarýnýn baþýna gelmemiþtir.

bordo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

arkadaþlar birbirimizin duþuncelerine saygý duyalým duþuncemizi açýklýyabiliriz ama baþkalarýný da kýrmayalým
    Biz sevdadýr Trabzon , yorozundan baþlayýp ziganasýnda bitmeyen

Çetin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Kendi adýma çok saçma bir uygulama oalrak düþünüyorum zira Trabzonspor'un bir maçýný yayýnlamamasý çok abestir bence. Ama þu iki kelimeyide unutmuyorum ; "ticaret ve kar"
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Þuayip Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

buyur buradan yak
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaþlýk Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Malum Cafe'nin müþterisi olan bir arkadaþ grubundayýmdýr..Ve inanýn sadece adý Bordo-Mavi dir.. Aslýnda sadece "Cafe"dir.. Ýçime birçok kez benimde oturan bu durumda Burçaðýn bahsettiklerine katýlýyorum.. Eðer ticari düþünülüyosa o zaman adý deðiþsin.. Sadece kirasýný alsýn kulüp.. Kulübün marka deðerinden faydalanýpta kulübe sýrt çevrilmez..Ben böyle anlýyorum bunu..
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

KUTADGU
    Ziyaretçi

nasýl iþtir anlamak mümkün deðil...

ticaret ve kar da bir yere kadar...
    o zaman daha popüler olan bir cafe ismi bulsunlar mekanlarýna...

önerim MONEY CAFE.........

Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý samsunlu_suayýp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    buyur buradan yak
    yakalým, evet?
    Siyasetin "bizden olduðu sürece" yer aldýðý, karþýda olduðu zaman "siyasete bulaþtýðý" büyük kulüp/taraftar camiasý Trabzonspor

Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý kuTaDgU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nasýl iþtir anlamak mümkün deðil...

ticaret ve kar da bir yere kadar...
    o zaman daha popüler olan bir cafe ismi bulsunlar mekanlarýna...

önerim MONEY CAFE.........

durum öyleyse makul karþýlanabilir dedim, baþta belirttim "çok saçma " olduðunu. sadece bir opsiyon dediðim

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

sanýrým bu site bana göre degil hepinize iyi geceler diliyorum bu kadar yazýlanlardan sonra burda fikir çürütmenin anlamý yok
    Istedigin yere gidebilirsin, bizim burda Ezik takimin örneklerine ihtiyacimiz yok, bu düsüncelerin basiretsiz'likten baska birsey degildir.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Istedigin yere gidebilirsin, bizim burda Ezik takimin örneklerine ihtiyacimiz yok, bu düsüncelerin basiretsiz'likten baska birsey degildir.
    itham etmeden önce fikirleri anlamak en büyük erdemlerden biridir, kimsenin fikriyatýna karýþamazsýn týpký kimsenin seninkilere karýþamayacaðý gibi

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

sokrates61 söyleyince Sokrates söylüyor, biz söyleyince deðersiz oluyor sokrates61'in fikirleri çürüyor Ben biþey anlamadým Para da önemli ( Maddiyat ) böyle þeyler de önemli (Maneviyat). Ýlla onu býrakalým ötekinin hesabýný soralým diye birþey yok, hepsinin soralým
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)