Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Mzik Yayn Yapyoruz. Kapalyz!!

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    41

Standart Mzik Yayn Yapyoruz. Kapalyz!!

BMN stanbuldan misafirlerimizde vard. Ma saatine kadar Ganitaya inelim dedik.
    Gittik okey oynadk aymz iip muhabbet ettik. Artk saat 20 olmutu. Ma izlememiz iin yerimizi alma vakti yaklayordu.
    6-0 lk ilk man rvannn ok heyecanl olmayacan, ama atlacak 4 ve yukars goln bizim iin yeni bir rekor olacan biliyorduk. Bu beklentiler ile Ganitadan ayrldk..
    Nerede izleyeceiz diye soran stanbuldan gelen misafirlerimize, tabiki Trabzonsporumuz'un yeri olan sadri ener Binasnn bitiiindeki 'BordoMavi Cafe' de izleyeceiz dedik. Gerekten gzel nezih bir mekan. helede Trabzonsporumuzun olunca oras baka bir gzel.
    bu arada saat ilerlemi maa yarm saat felan kalmt. 'Bordo Mavi Cafe'ye geldik. ieri girdik. st katta ok yer bo olmasna ramen rezervli olduu sylendi bize. Olabilirdi. nsanlar ayrtm yerini ma zaman gelecekti belki. bunu bizde yapmtk daha nce.
    Peki dedik ozaman giri katta geen sezon lig malarn izlediimiz yerde otururuz dedik. Naslsa oras botu. Hemde rezerve edilmemiti.

Biz tam bunlar konuurken oradaki grevli arkada '' fakat burada ma yayn yok'' demez mi
    nasl yani? dedik. Burda neden ma yayn yok ?
    _ Burada Mzik yayn yapyoruz. dedi..
    hepimiz arm birbirimize bakyoruz. Kamera akas gibiydi.
    Alnan karar byleymi.

Trabzonsporumuzun mekanndayz. istanbuldan misafirlerimiz de orada. Avrupa mamz var. Ama bizim Bordo Mavi Cafemizde ma deilde mzik yayn yaplacakm!!! Byle sama karar olabilir mi?

Bunlar neden mi anlattm?

Bu Forumu sadece sradan taraftar deil Ynetimden ynetim dndan da etkin kiilerin takip ettiini biliyoruz. Belki bu igzarlklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun ma olduu akam ma yaynn kesip mzik yayn yaptrmazlar. !!

Sizlerde 'BordoMAvi Cafe'ye giderseniz byle sprizlere hazrlkl olarak gidin ..
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    32

Ya abim iyi tamamda ordaki grevli olan kisi baska takimimi destekliyor sonucta orasi "Bordo Mavi Cafe" yeri degilmi onunda Trabzonsporlu olmamamsi beni sasirtir yani mac gnnde onun ble birsey yapmasi gercekten sacmaliktir, cok ilginc.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

Misina - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.07.2006
    Nereden
    Trabzon

armadm.
    Traktrlerle Trkler Gesin Alt Bamdan Mezarln,
    Seher Aydnlnda Taze nsan Yank Benzin Kokusu

bordo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.07.2006
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    30

o zaman bordo mavi yi kullanmasnlar hem ismimizi kullanp reklam yapyorlar hem mac yok
    Biz sevdadr Trabzon , yorozundan balayp ziganasnda bitmeyen

lazzist - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

rezillik, kepazelik kimin mal zannediyolar oray trabzonsporun mac var sen mzik yayn yapacakmsn olmaz byle vurdumduymazlk ynetim nerde kimdir ornn sorumlusu olmaz blye sorumsuzluk ya insan ne diyceni aryo ya ayp be....

cuneytr
    Ziyareti

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BMN stanbuldan misafirlerimizde vard. Ma saatine kadar Ganitaya inelim dedik.
    Gittik okey oynadk aymz iip muhabbet ettik. Artk saat 20 olmutu. Ma izlememiz iin yerimizi alma vakti yaklayordu.
    6-0 lk ilk man rvannn ok heyecanl olmayacan, ama atlacak 4 ve yukars goln bizim iin yeni bir rekor olacan biliyorduk. Bu beklentiler ile Ganitadan ayrldk..
    Nerede izleyeceiz diye soran stanbuldan gelen misafirlerimize, tabiki Trabzonsporumuz'un yeri olan sadri ener Binasnn bitiiindeki 'BordoMavi Cafe' de izleyeceiz dedik. Gerekten gzel nezih bir mekan. helede Trabzonsporumuzun olunca oras baka bir gzel.
    bu arada saat ilerlemi maa yarm saat felan kalmt. 'Bordo Mavi Cafe'ye geldik. ieri girdik. st katta ok yer bo olmasna ramen rezervli olduu sylendi bize. Olabilirdi. nsanlar ayrtm yerini ma zaman gelecekti belki. bunu bizde yapmtk daha nce.
    Peki dedik ozaman giri katta geen sezon lig malarn izlediimiz yerde otururuz dedik. Naslsa oras botu. Hemde rezerve edilmemiti.

Biz tam bunlar konuurken oradaki grevli arkada '' fakat burada ma yayn yok'' demez mi
    nasl yani? dedik. Burda neden ma yayn yok ?
    _ Burada Mzik yayn yapyoruz. dedi..
    hepimiz arm birbirimize bakyoruz. Kamera akas gibiydi.
    Alnan karar byleymi.

Trabzonsporumuzun mekanndayz. istanbuldan misafirlerimiz de orada. Avrupa mamz var. Ama bizim Bordo Mavi Cafemizde ma deilde mzik yayn yaplacakm!!! Byle sama karar olabilir mi?

Bunlar neden mi anlattm?

Bu Forumu sadece sradan taraftar deil Ynetimden ynetim dndan da etkin kiilerin takip ettiini biliyoruz. Belki bu igzarlklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun ma olduu akam ma yaynn kesip mzik yayn yaptrmazlar. !!

Sizlerde 'BordoMAvi Cafe'ye giderseniz byle sprizlere hazrlkl olarak gidin ..
    kim kimin adna karar veriyor ya!ble sacma abuk bi karar olur mu!klupler takmlarn kendine cekmek iin hertrl organizasyonlar yaparlar burda tam tersi olmus ,bugun istanbul fenerbahceye gittik arkadasmla(kadkyde oraya fenrbahce cumhuriyeti diyolar kendileri)insan kazanmak iiin neler yaptklarnn grseydiniz sasrrdnz(arkadsm fenerbahceli ne yazkki)bizde le mi?tabi ki hayr.birileri biyerleri sahipleniyor ona bozuluyor zlyorum halbuki siz kimsiniz?nedir amacnz?bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim
    Konu cuneytr tarafndan (15.07.2007 Saat 15:58 ) deitirilmitir.

kt_ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.02.2007
    Nereden
    Ankara

rezilliin daniskas....
    YEN KURULDUK AMA SEVDAMIZ ESK....
    KT_TS

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bizde yazn Trabzona geldiimizde deplasmandaki malar orada izliyorduk,byle bir uygulama hi ho deil.Sadri ener in yannda kuluple ilgisi olan bir mekanda Trabzonspor un mann verilmemesi ho olmayanbir olay.Umarm birileri tarafndan zme kavuturulur...
    "Dnyada bir yerdeyim ben"

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bu cafe kulbe mi ait iletmesi mi kiraland. Daha nceki senelerde ma yayn var myd?
    Bazen Sevin Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TRKZ Ulan!)

sokrates61
    Ziyareti

yle bir hale geldik ki hereye tepki verir olduk dostum bak oras bir cafe ad stnde cafe orann kahvehane gibi malar yaynlama gibi bir durumlar sz konusu olamaz kald ki hibir mata bu olmad fener malarnda bile bende trabzonda ok kere gidip kahve imiligim vardr ok da nezih bir ortamdr ama bu tr absrt eylerede itiraz etmeyelim derim ben

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

"Bu Forumu sadece sradan taraftar deil Ynetimden ynetim dndan da etkin kiilerin takip ettiini biliyoruz. Belki bu igzarlklara bir el atarlar. Trabzonsporumuzun ma olduu akam ma yaynn kesip mzik yayn yaptrmazlar. !!"

gzarln kendisi ynetim olduundan pek umudum yok

Formann mavisi?
    Transferler?
    Borlar?
    Yattara'ya yumruk atanlarn lokantada arlanma iddias? Mahkemeye verilmeyileri?
    Daha bir sr konu...

Biz somutlamadka artk ne buraya isyan etmemiz, ne de e-mail yamuruna tutmamz yaramayacak.

3 Maymunu oynuyorlar. Duymadk, grmedik, sylemedik... Herkes siyah bayraklarn alp basn aklamasyla birlikte valilikten izin alnp protesto gsterisi yaplmal
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

yelik tarihi
    07.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

Alnt sokrates61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yle bir hale geldik ki hereye tepki verir olduk dostum bak oras bir cafe ad stnde cafe orann kahvehane gibi malar yaynlama gibi bir durumlar sz konusu olamaz kald ki hibir mata bu olmad fener malarnda bile bende trabzonda ok kere gidip kahve imiligim vardr ok da nezih bir ortamdr ama bu tr absrt eylerede itiraz etmeyelim derim ben
    hocam siz ne diyosunuz ya cafe de yaplr hemde ts cafesin de ad bordomavi olan cafede trabzonun adnn tadg kafede ne yaplr yapmayn gznz seviyim

sokrates61
    Ziyareti

Formann mavisi?
    Transferler?
    Borlar?
    Yattara'ya yumruk atanlarn lokantada arlanma iddias? Mahkemeye verilmeyileri?
    Daha bir sr konu...

Biz somutlamadka artk ne buraya isyan etmemiz, ne de e-mail yamuruna tutmamz yaramayacak.

Beyler bakn arkadas stte yazm Alt Alta okuyunca ilerinde sadece Borlar konusu ciddi bir konu digerleri ok sama ve cocuka seyler bunlardan arnalm yok formann mavisi bana biraz koyu geldi ee kardeim alma o zaman transferlermi bu ynetimden siz transfer mi bekliyordunuz transfer yapsa ynetim iyi mi olacak yattaray vuranlara 1.5 iskender yedirmiler lokantada vayyyy beeee ne konu btn nemli konular brakalm bunlarla ugraalm biz bunlarla ugrarken birileri kuyumuzu iyice kazsn sonra bir bakalm o kuyunun iindeyiz biraz mantk ltfen ben istanbuldan gryorum siz ordan daha iyi grebilirsiniz

Enes Berfin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.08.2006
    Ya
    32

Kahvehanede maclari yayinlamalari mecbur degiller lemi.

Peki ozaman size soruyorum neden her kahvede Lig Tv var veya cogu kahvelerde diyim?

Byle sacmalik olmaz daha nce maclar orada izlenmisken simdide bir bahane uydurup maci izletmiyorlar, yikip dagitacaksin o kahveyi anca aklari baslarina gelir.
    Konu Enes Berfin tarafndan (15.07.2007 Saat 16:19 ) deitirilmitir.
    Sensizlik lm kadar ac varlgn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar nem li canm kadar degerlisin Trabzonum.

yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

sokrates61

Ben ocuka dnyorum, manevi deerlerimiz erozyona uruyor, kertiliyor, bak bu ok ocuka bir dnce. Ben de stanbul'dan bunu grebiliyorum, senin grememene zldm, ha ama doru ya ocuka eyler bunlar

sokrates61
    Ziyareti

Alnt lazzist Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam siz ne diyosunuz ya cafe de yaplr hemde ts cafesin de ad bordomavi olan cafede trabzonun adnn tadg kafede ne yaplr yapmayn gznz seviyim
    dostum ad bordomavi olan cafe bak byk harfle yazyorum CAFE oras bir dernek veya toplant yeri degil haaa bak u olabilir onda size katlrm cafenin kapal bir ksmna televizyon koyarsn byk isteyen gelir seyreder ama umuma ak yerde bunu yapamazsn nk izlemek isteyen var istemeyen var haa diyceksin izlemek istemeyen gelmesin ama bunu kimseye anlatamazsn adam zgr belki orda oturmak istiycek bunu burdan dn bence

sokrates61
    Ziyareti

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    sokrates61

Ben ocuka dnyorum, manevi deerlerimiz erozyona uruyor, kertiliyor, bak bu ok ocuka bir dnce. Ben de stanbul'dan bunu grebiliyorum, senin grememene zldm, ha ama doru ya ocuka eyler bunlar
    yukarda yazdklarnla manevi degerler arasnda ki baglanty bana kurarmsn? yani formann mavisiyle ilgili kur sonra yattara ile ilgili kurarsn ben gremedim olabilir ama sen gsterebilirsin degil mi?

yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Formadaki mavi koyu mavi, laciverte alyor. Gnl verdiimiz ampiyonluklar yaadmz mavi deil. Kimliimiz, gnlmzdeki renk deil

Yattara takm futbolcusu. Taraftarn sevgilisi. 2 ay ocuu darp ediyorlar, bu hangi Trabzonsporlulua yakr? Manevi deformasyon deil midir? Byle tantlmadk m? Buna kar ynetim ne yapt bunu engellemek, deerlerimize sahip kmak korumak iin? Mahkemeye mi verdi? Yemek mi verdi?

te sana ocuka eyler dediklerinden manevi deerlerimize yaplan saldrlar

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Futbol da ocuka aslnda, ne de olsa bir oyun.

BordoMavi Cafe Trabzonspor'undur. letme hakk kimdedir bilmiyorum ama oras TRABZONSPOR'undur.

Trabzonspor Avrupa Kupas ma oynadnda, hem de rekor krd man ardndan ikinci maa da gene rekor krma iddiasyla km da, Trabzonspor'un mekannda mzik yayn yaplyorsa,

ve bunu da ABES bulmuyorsanz;

ykselen yeni deerlerimizle beraber sizlere mutluluklar diliyorum.

Sokrat'n u mehur laf neydi?

- Tek bildiim hibirey bilmediimi bilmemdir!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

sokrates61
    Ziyareti

Alnt Travelair Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Formadaki mavi koyu mavi, laciverte alyor. Gnl verdiimiz ampiyonluklar yaadmz mavi deil. Kimliimiz, gnlmzdeki renk deil

Yattara takm futbolcusu. Taraftarn sevgilisi. 2 ay ocuu darp ediyorlar, bu hangi Trabzonsporlulua yakr? Manevi deformasyon deil midir? Byle tantlmadk m? Buna kar ynetim ne yapt bunu engellemek, deerlerimize sahip kmak korumak iin? Mahkemeye mi verdi? Yemek mi verdi?

te sana ocuka eyler dediklerinden manevi deerlerimize yaplan saldrlar
    Bak formay bende grdm laciverte almyor bu bir sadece kappann ilk zaman ki rengi aklnza iyi getirin anlarsnz yattaraya vurulmad molozda tandklar var sadece bir zerine yrme olay olmu esnaf hemen araya girmi yle darp marp yok bunu da aklnzdan kartn darp olsa yattarann elbette yznde iz olurdu adam kara olsada belli olur bu iki sizin gibi dnp beyin cimnastigi yapalm yattaray vurdu iirdiler sizce dayak atanlar yattara m mahkemeye verir ynetim mi? yine beyin cimnastigi yapalm ynetim bu tr olay siz has ettunuz bizde para yok haydi sizlere yemek smarlym m der inan dostum bunu saglkl bir insan dnmez o yzden gerekleri kapatan glgelerden korunun ama yine de gerekleri arayn

Emre B. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.09.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Bordo Mavi Cafe dergiye de kmad m?Duvarda Trabzonsporumuzun resimleri vard.

sokrates61
    Ziyareti

Alnt Tunga Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Futbol da ocuka aslnda, ne de olsa bir oyun.

BordoMavi Cafe Trabzonspor'undur. letme hakk kimdedir bilmiyorum ama oras TRABZONSPOR'undur.

Trabzonspor Avrupa Kupas ma oynadnda, hem de rekor krd man ardndan ikinci maa da gene rekor krma iddiasyla km da, Trabzonspor'un mekannda mzik yayn yaplyorsa,

ve bunu da ABES bulmuyorsanz;

ykselen yeni deerlerimizle beraber sizlere mutluluklar diliyorum.

Sokrat'n u mehur laf neydi?

- Tek bildiim hibirey bilmediimi bilmemdir!
    Herhalde ben izah edemedim bu tr kk eylere itiraz etmeyi ocuka buluyorum hala da szmn arkasndaym bakn trabzonspor ve trabzonsporlular biraz geni degil dar dnyorlar eger geni dnmeyi baarabilseydik inann ynetim imdi oktan istifa etmiti eletiri persfektifini ne kadar geni tutarsanz silahnz o kadar gl demektir ama dar bir adan ok atmaya alrsanz belli bir mesafeden sonra ok yerine gitmeden yere der umarm beni anlamsnzdr

Trabzonspor Kongre yesi
    Tunga - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    47

Herhalde ben izah edemedim bu tr kk eylere itiraz etmeyi ocuka buluyorum hala da szmn arkasndaym bakn trabzonspor ve trabzonsporlular biraz geni degil dar dnyorlar eger geni dnmeyi baarabilseydik inann ynetim imdi oktan istifa etmiti eletiri persfektifini ne kadar geni tutarsanz silahnz o kadar gl demektir ama dar bir adan ok atmaya alrsanz belli bir mesafeden sonra ok yerine gitmeden yere der umarm beni anlamsnzdr
    Burada siz de unu anlamalsnz ki, bu konu Trabzonspor Ynetimi istifa etsin diye deil, en azndan ma gnleri Trabzon'daki arkadalarmzn keyifle, srf oras Trabzonspor'a ait diye giderek ma izledikleri mekann ma yerine ok lazm olan mzik yayn yapmasn diye alm.

Trabzonspor Ynetimi'nin bundan haberi dahi olduuna inanmyorum.

Ama o mekanda ben alt katta uzun uzun FB ampiyonluk grntlerini seyrettiimde, ben de benzer ekilde dnmtm.

BordoMavi Cafe'nin Trabzonspor malarna kaytsz bir ekilde (en azndan bir blm ile) gn geirmesini anlamyorum, anlamak zorunda da hissetmiyorum kendimi.

Benim mesajma cevap yazyorsunuz diye yazdm. Ben Ynetimin Suu olarak grmyorum bunu. En azndan sadece bunu!
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama gzel be kardeim!

yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Ynetim kulbn, taraftarn, Yattara'nn haklarn korumak zere harekete geer. Kelime oyunlarna gerek yok, kim mahkemeye verir ben de biliyorum. Allah korusun 2 kii kardeini darp etse, abi deyip gvendiin kii de kardeini darp edenleri "Seni gidi seni bi daha yapma bakaym" deyip sakinlemeleri iin yemek yemeye gtrse sen ne hissedersin? Bunlar iddia hani yalanlayan? Yattara neden gzlkle geziyor? Haber veren var m Trabzonspor ynetimi dahil?

Neyse daha fazla yazmann anlam yok, herhalde salkl dnemiyorum. Evet forma laciverte almyor, abarttm belli oldu. Arjantin'i izliyorum u anda da.... Formalar bayrak gibidir, bayramzn rengini deitirebiliyor muyuz? Neden deiik bir ton kullanamyoruz acaba?

yelik tarihi
    07.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

dostum ad bordomavi olan cafe bak byk harfle yazyorum CAFE oras bir dernek veya toplant yeri degil haaa bak u olabilir onda size katlrm cafenin kapal bir ksmna televizyon koyarsn byk isteyen gelir seyreder ama umuma ak yerde bunu yapamazsn nk izlemek isteyen var istemeyen var haa diyceksin izlemek istemeyen gelmesin ama bunu kimseye anlatamazsn adam zgr belki orda oturmak istiycek bunu burdan dn bence

usta bir sana ilk nce trabzonsporun 45 sayl dergisini okuman tavsiye ederim ikincisi sen cafediyince ne zanediyosun adamlar bide stelik patenti trabzonspora ait bir isimle cafe isletiyolar trabzonsporun isminden para kazanyolar onlar isterse hazrlk mac olsun o mac yaynlamlar bu taraftara hizmet etmeleri zorunludur bir de unuda syliyim cafenin bulundugu alan sadri sener sosyal tesisleridir yan mekan trabzonspora aittir byle bir uygulamayi hibir yerde grlmezsiniz istanbul kulpleri taraftarn memnun etmek iin elinde geleni yapar bizimkilerde kovar pes
    Konu lazzist tarafndan (15.07.2007 Saat 16:53 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)