Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özgür Bayer diyor ki!

FERO61
    Ziyaretçi

bissmillah

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

valla abicim böyle birsey demisse helal olsun o çocuga delikanliymis...bize yakisir...ankaraspor gitsin kaleci senol gibilerini bulsun[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senol u unutmadik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

ÖZGÜR ANTALYA'DAKI KAMPA KATILIYOR
    Süper Lig;in ikinci yarisina daha da güçlenerek girmeyi hedefleyen Trabzonspor, ara transferdeki ilk somut adimi atti ve Denizlisporlu Özgür;ü renklerine bagladi. Teknik menacer Senol Günes;in ;olur; verdigi basarili savunma oyuncusu için Yesil-Siyahli yönetimle dün masaya oturan ve siki pazarlik yapan Karadeniz ekibi, her konuda anlasmayi gerçeklestirdi. Özgür;ün, bugün ya da yarin resmi sözlesmeyi imzalayacagi ve Antalya kampina katilacagi belirtildi.

Denizlispor Futbol Sube Sorumlusu Turgut Dalaman, Özgür;ün transferi konusunda birkaç çok küçük pürüz disinda Trabzonspor;la anlastiklarini dogrularken, ;Görüsmelerimiz 2-3 gündür sürüyordu. Futbolcu da gitmek isteyince, yolunu açmak için yönetimimiz onay verdi. Özgür için ;Artik Trabzonsporlu oldu; diyebiliriz; açiklamasini yapti. Denizlispor;la sözlesmesi sezon sonunda bitecek Özgür, Bordo-Mavili kulüpten bir yil için 600 bin YTL alacak.

trabzonhaber internet sitesinden alintidir.

Nereden
    Bursa

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı
    ankaranin baskani telefonla ikna etmeye etmeye çalismis özgürü..ama kendisi'biz trabzonsporla her konuda anlasmistik,üstelik trabzonspora söz verdim'' demis..ankaraspora gidecegini sanmiyorum.adamin gönlündeki takim trabzonspor!

valla abicim böyle birsey demisse helal olsun o çocuga delikanliymis...bize yakisir...ankaraspor gitsin kaleci senol gibilerini bulsun[img]smileys/smiley7.gif[/img]

selçuk abicim,bugünkü fanatikte yaziyor..umarim gönlündeki takima gelecek..

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Valla benim aklim karisti [img]smileys/smiley5.gif[/img]Bizim sitenin anasayfasinda bile Özgür ile anlasma saglandi yazarken yönetiminbizleri bu kadar hayal kirikliina uraticani sanmiyorum.

ne oldu arkadaslar ???

transfer ettik mi özgür'ü ???

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ziya Dogan Nickli Üyeden Alıntı
    ne oldu arkadaslar ???
    transfer ettik mi özgür'ü ???

[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley18.gif[/img][img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

ÖZGÜR RESTI
    Bordo-Mavili yönetim Denizlisporlu oyuncu konusunda taviz vermeme karari aldi

BASKAN SERT ÇIKTI
    TRABZONSPOR Baskani Atay Aktug, Kulüpler Birligi toplantisi için gittigi Ankara?da Özgür konusunda resti çekti. Denizlispor Baskani Zafer Katranci?ya anlasma asamasina gelinen rakamdan bir kurus dahi yukari çikmayacaklarinin mesajini veren Aktug, Musa Büyük?ten sonra Özgür?e de kanca atan B.B.Ankarasporlu yöneticilere de çikisti. Aktug, Baskentli yöneticileri ilgilendikleri her oyuncuya el atmakla suçladi.

SON RAKAM SÖYLENDI
    YÖNETIMIN en son 300 bin dolar önerdigi Özgür için bu rakami yükseltmeyecegine dikkat çekildi. B.B.Ankaraspor?un ise rakami artirmaya çalistigi belirlendi. Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un, Katranci ile yaptigi görüsmede, \"Size ödeyecegimiz rakami söyledik. Sezon basinda 900 bin dolar verdik satmadiniz. Oyuncunun sözlesmesi doluyor. Ister verirsiniz ister vermezsiniz\" dedigi belirlendi.

OYUNCUYA GÜVENILIYOR
    TRABZONSPOR Yönetim Kurulu?nun Denizlispor?a son sözü söylerken Özgür?ün tavrina güvendigi tespit edildi. Genç oyuncunun transfer için tercihini Bordo-Mavili kulüpten yana kullanmasi ve bunu açikça dile getirmesi yöneticileri rahatlatti. Baskan Aktug?un son çikisinin ardindan Yesil-Siyahli kulübün söz konusu transferle ilgili takinacagi tavir merakla beklenmeye baslandi.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Tekrarliyorum helal olsun yönetime, öle fiyat yukseltme politikasini denizlispor yonetimi bize ogretmesin, eninde sonunda özgür bize gelecek, eminimki gönlü Trabzondan yana...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yalniz onu bunu bilmemde özgür çok delikanli çocukmus,bu çocuk trabzonumuza çok yakisir,adam gibi adam valla...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu denizlisporun yedigi ilk mok degil zaten oyuncularini fenere, bejekeye peskes çekerken iyi bize gellince acaip kiymetleniyorlar

Eger Özgür'ün açiklamalari dogru ise, harbi-delikanli çocukmus. Bize de böyle adamlar lazim. Verecegimiz para belki diger takimlara göre az, ama istatistiklere bakilip hangi takimdan ne kadar oyuncu yildiz olmus,süreklilik kazanmis ve de milli takim seviyesine yükselmis diye bakilirsa, tercihinde hakli oldugu görülecektir.

Nereden
    Balıkesir

arkadaslar ozgur boyle demesine diyor ama ankaraspor ve samet aybaba isi karistiryor. insallah cocuk beklendigi gibi delikanlidir.

Nereden
    Balıkesir

ÖZGÜR: ''TRABZONSPOR'A GITMEK ISITYORUM''
    Denizlispor'un genç yildizi Özgür Bayer, Trabzonspor'da forma giymek istedigini belirterek, "Trabzonspor'a karsi sempatim var. Büyük takimlardan birinde forma giymeyi ve basarili olmayi istiyorum" dedi..

Trabzonspor'un yanisira Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor'un da renklerine baglamak istedigi Yesil-siyahli futbolcu Özgür, transferiyle ilgili açiklamalarda bulundu. Her futbolcunun oldugu gibi kendisinin de büyük takimlarin birinde forma giymeyi hedefledigini belirten Özgür, "Büyük takimlarin birine gidip basarili olmak istiyorum. Bugüne kadar çalismalarimi hep bu yönde sürdürdüm ve koydugum hedefler dogrultusunda çalistim. Trabzonspor beni sezon basindan beri istiyor. Halen beni transfer etmek için çaba sarfediyorlar. Benim de Trabzonspor'a karsi büyük sempatim var. Ben de Trabzonspor'da forma giymeyi istiyorum. Ancak su anda beklemekten baska yapacak bir seyim yok" dedi.

Transferiyle ilgili gelismeleri kendisinin de merak ettigini ifade eden Özgür, "Halen Denizlispor'un futbolcusuyum ve takimimla antrenmanlara çikiyorum. Takimimla birlikte ikinci yariya en iyi sekilde hazirlanmaya çalisiyorum. Transferimle ilgili gelismeleri basinda çikan haberlerden takip etmeye çalisiyorum. Transferimle ilgili gelismeleri ben de merak ediyorum" diye konustu. Bugünlere gelmesinde Denizlispor'un katkisinin çok büyük oldugunu, transferinin gerçeklesmesi halinde Denizlispor'dan ayrilmanin kendisine çok zor gelecegini kaydeden Özgür, hocalarini ve takim arkadaslarini çok sevdigini kaydetti.

A Milli Futbol Takimi'nda oynamayi çok istedigini ve birgün bunu basaracagina inandigini belirten Özgür, "A Milli Takim konusunda kararlar hocalara ait. Ancak ihtiyaç duyuldugu zaman milli takim formasini giymeye hazirim" dedi.

Bu arada, Denizlispor Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu ve Transfer Komitesi Baskani Turgut Dalaman, dün Ankara'da yapilan Kulüpler Birligi toplantisinda Trabzonspor ve Büyüksehir Belediyesi Ankarasporlu yöneticilerle Özgür konusunda görüstüklerini söyledi. Dalaman, her 2 kulüp yöneticilerine bonservis ücretini söylediklerini ve cevap beklediklerini sözlerine ekledi.
    trabzonhaber den alinti.

Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme. Her transfer sezonunu bu taraftara kan kusturmaya hakkin yok, hala beyanat veriyorsun soyle olacak , boyle olacak. Birde uc sene gibi uzun birdonem baskanlik yapacaksinki buda su demek 6 transfer sezonu eder. Bu 6 transfer sezonu nasil gececek yarabbim sen bizlere sabir ver.

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Atay baskan uyan kicikirik belediyesporla bile bas edemeyeceksen, lutfen o serefli koltugu isgal etme

---

o ankara dedigin takim su anda türkiyenin en zengin klübüdür bunu bil.

---

özgür insallah imzaliyacak bende gidicem formasini alicam hadi hayirlisi

Sanirim bu transfer klasik, bildigimiz sekilde sonlanacak..Bu futbolcu baska takima kaptirilacak ve birileri cikip zaten ihtiyacimiz olan futbolcu degilde denecek..ya da once bize soz verdi sonra baska kuluple anlasti..sanirim trabzonsporu yonetenler buyuk kulup yönettiklerinin farkinda dgilller..büyük kulupseniz alacaksiniz,,mazeretler uydurmayacaksiniz ya da en basindan cikip transfer yapmayi düsünmüyoruz diyeceksiniz..adam trabzonspor da oynamak istedigini soylemis,,daha ne bekliyoruz...[img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley7.gif[/img] [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sunu kabul etmek lazim Trabzonspor'umuzun ekonomik durumu iyi degil degeri 300 bin olan bir futbolcuya rekabet yüzünden 600, 700 bin dolar vermez veremez. Kimse babasinin hayrina çikarip 3, 4 milyon dolar kulübe hibe etmez... Bu yüzden Özgür konusunda yönetim son sözünü söyledi. Anlastigimiz fiyattan bir lira fazla ödemeyiz. Futbolcu da bize gelmek istiyor ya simdi verirsiniz ya da sözlesmesi sezon sonunda bitiyor bedava aliriz. Özgür'ü baglamislar zaten neden daha fazla para ödensin... Trabzonspor transferde büyük paralar ödeyemez bize Trabzonspor ruhuna sahip parayi sonra düsünen futbolcular lazim.. Yönetimi suçlamak bence yanlis.. Gereksiz yere borçlanmakta bizi eskiye götürür...

Guests
    Ziyaretçi

denizliyefazladan 500 bin dolar daha verecegimize özgüre 100 200 bin dolar veririz kimseye imza atmaz çikar adam gibi topunu oynar sene sonu bize gelir.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gereksiz yere borçlanmak yanlis tabiki ama degeri 4,2 milyon dolar bir futbolcuya nasil talip olunuyor para yoksa. bu fiyati beklemiyorlarmiydi ? yada bu tip transfer söylentileri ile taraftarimi oyaliyorlar ?

Yok kardesim büyük külüpsen bir yerden sonra parana kiyacaksin..madem biz bu paralari veremiyoruz veya vermiyoruz , kendimizi bu yilda turkiye kupasiyla avuturuz..Bu gercekleri kavrayalim 1970 lerde degiliz ..artik turkiye dunya futbolunda soz sahibi olan bir ulke ,,artik liglerimize avrupada tanidigimiz bildigimiz yildizlar geliyor.. biz hala siradan takimlara futbolcu kaptiriyoruz...sonra tek hedef sampiyonluk deyip taraftari kandiriyoruz..bu mantik ve zihniyet trabzonsporu bu hallere getirdi..alacaksin,,para vermem diyorsan da elindekin le yetinmeyi ogrenecek,,turkiye kupalariyla teselli bulacak,,sampiyonlar liginde oynama hayalleri kuracak ve bi 20 yil daha sampiyonluk hasretiyle yanip tutusacaksin..tabii o zaman sampiyonluk hasreti ceken trabzonspor taraftari bulabilirsen...

Nereden
    Trabzon

YA GELECEGIM YA GELECEGIM
    Transferi gündemden düsmeyen Özgür, Alaattin Kazanci?ya birkaç gün içinde kampa katilacagini müjdeledi

?IKI DEFA SÖZ VERDIM?
    TRABZONSPOR?UN iki sezondur pesinden kostugu ve son asamaya gelinmesine ragmen transferi gerçeklestirilemeyen Özgür, günebakis?a önemli açiklamalarda bulundu. Antalya kampini takip eden muhabirimiz Alaattin Kazanci?yi arayan genç futbolcu, Trabzonspor?a bir degil iki kez söz verdigini vurgulayarak, son noktayi koydu: ?Kulübüme söyledim. Ya ikinci devre trabzonspor?da oynarim ya da sezon sonu bonservisimi alip Trabzon?a öyle giderim?

?ANKARA?DA OYNAYAMAM ?
    TRABZONSPOR formasini giyen Mehmet Yilmaz, Hüseyin, Erdinç gibi isimlerle milli takimlardan yakin arkadas oldugunu kaydeden basarili futbolcu, ?Onlarla birlikte oynamak, Trabzonspor gibi büyük bir takimin futbolcusu olmak bana gurur verecek? dedi. B.B. Ankaraspor?da futbol oynayamayacaginin da altini çizen Özgür, ?Trabzonspor her zaman hedefleri olan bir takim. Böylesi büyük bir takimda görev almayi kim istemez? diye konustu.

AKLI MILLI FORMADA
    DENIZLISPORLU futbolcu yine dün Ihlas Haber Ajansi?na yaptigi açiklamada Trabzonspor?a sempatisinin oldugunu vurgularken, A Milli Takim\'da oynamayi çok istedigini ve birgün bunu basaracagina inandigini dile getirdi. Bu arada, Denizlispor Profesyonel Futbol Sube Sorumlusu, Transfer Komitesi Baskani Turgut Dalaman, Trabzonspor ve B.B.Ankarasporlu yöneticilere Özgür?ün bonservis ücretini söylediklerini ve cevap beklediklerini açikladi

Nereden
    Bursa

afferin be....bize böyle adam yakisir............

Nereden
    Bursa

heLAL oLsun Özgüre Mert Cocuk Lafinin arkasinda duruyor [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)