Sayfa 3 Toplam 80 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1990 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Otelul Galati 2 - 1 Trabzonspor (21-07-2007)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ne zaman Trabzon'da oynuyoruz arkadaslar?.. Bilet parami ayirim hemen!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Galati, Romanya'nın doğusunda Moldova sınırında nehir kıyısında bir şehir toplam nüfusu 330.000..

Ligi 56 puanla 5.sırada bitirmişler
    -------------------------O------G-----B-----M-----A---Y------P
    5.FC Otelul Galati------34-----17----5-----12-----60--56----56

Geçen sene 56 gol yemişler, 18 takımlı ligde en çok yiyen takım

Bu arada bilgiler için teşekkürler Recep Abi..
    Konu Erkin tarafından (15.07.2007 Saat 01:32 ) değiştirilmiştir.
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Ahhhh Anorthosis ahhhhhh

Fatih Sağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı ts1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle başlığın ismi şimdilik FC Otelul Galati ancak ilerleyen zamanla birlikte formatı aynı kalmakla birlikte sadece başlığı değişeceğini düşünüyorum.

Intertoto Kupası 3. turundaki rakibimiz belli oldu. Resmi sitemiz son derece yoğun bir çalışmadan(!) sonra rakibimizi tanıtıcı bilgiler vermiş ancak her şeyin en iyisine layık olan BMN üyelerine bu bilgi pek yeterli gelmemiştir tahminimce. Bir kaç saatlik bir araştırmadan sonra bazı şeyler hazırladım kendimce, umarım beğenirsiniz.

Romanya’nın Galati şehrinin takımı olan Otelul Galati 1964 yılında kuruldu. Renkleri kırmızı-lacivert olan takım maçlarını 13.500 kişi kapasiteli Otelul Stadı’nda oynuyor. Başkanlığını eski futbolcuları Marius Stan’ın yaptığı Otelul’un teknik direktörü ise kulüple yaşıt olan 43 yaşındaki Petre Grigoras.

Marius Stan

Petre Grigoras

Otelul 2006-2007 sezonunda Romanya Liga 1’de 34 maçta topladığı 56 puanla ligi beşinci sırada bitirdi ve Intertoto Kupası’nda mücadele etmeye hak kazandı. Otelul yaptığı 34 maçta 17 galibiyet 5 beraberlik 12 mağlubiyet alırken 60 gol attı, kalesinde 56 gol gördü. Geçen sezon ligdeki istatistiklerden şu sonuç çıkarılabilir:
    · Ligi beşinci sırada bitirmesine rağmen yediği 56 golle, 18 takımlı ligin en fazla gol yiyen takımı.
    · Kendi evinde başarılı bir takımı görünümü verirken deplasmanlarda son derece kötü bir performans sergiledi. Kendi evinde sadece 10 puan kaybederken (2 beraberlik, 2 mağlubiyet) deplasman ise ancak 15 puan toplayabildi (4 galibiyet, 3 beraberlik).

Takımın 43 yıllık mazisinde herhangi bir başarısı bulunmuyor. İlk kez 1986 yılında yükseldikleri Romanya Birinci Ligi’nde şimdiye dek şampiyonluğa ulaşamadıkları gibi, Romanya Kupası’nı da hiç kazanamamışlar. Bu kulvarlardaki en büyük başarıları 2004 yılında oynadıkları Romanya Kupası finali. Finalde Dinamo Bükreş’e 2-0 mağlup olarak ilk ve son kez yaklaştıkları bu kupayı kaybettiler. Birinci Lig’de şimdiye dek elde ettikleri en iyi dereceleri 3 sezon elde ettikleri 4.lük (1987-88, 1996-97, 1997-98).

Otelul Avrupa Kupaları’nda zaman zaman boy göstermektedir. Birinci Lig’deki ikinci sezonlarında ligi dördüncü bitirerek UEFA Kupası’na katılmayı tarihinde ilk kez kazandıkları 1988 yılında, bu maratona tabiri caizse mucize bir başlangıç yaptılar ve 7 Eylül 1988’de kendi evinde oynadıkları maçta ünlü İtalyan devi Juventus’u 1-0 mağlup ettiler. Bu maç Otelul tarihinin en önemli galibiyetidir. (İkinci maçta İtalya’da 5-0 yenilerek elendiler).

Bu süper galibiyetle başlayan Otelul’un Avrupa Kupası macerasında 2’si Kupa Galipleri Kupası, 12’si UEFA Kupası ve 2’si de Intertoto Kupası olmak üzere 16 karşılaşması bulunmaktadır (UEFA Kupası’na 4 kez katılmışlar; 1988-89, 1997-98, 1998-99, 2004-05. Intertoto’ya ilk kez bu sene katılıyorlar). Bu 16 maçta 6 galibiyet 3 mağlubiyet ve 7 yenilgi almışlar, 22 gol atarlarken kalelerinde 23 gol görmüşler.

Eskiden son derece popüler olan Balkan Kupası’nda 1991-92 sezonunda final oynamışlar ve ilginçtir; Final maçında Sarıyer’e karşı 0-0 ve 1-0 sonuçlarla kaybetmişlerdir.

Otelul Galati takımın kadrosunda altısı yabancı (2 Litvanyalı, 1 Bulgar, 1 Moldovalı, 1 Güney Koreli, 1 Burkina Fasolu) olmak üzere 19 futbolcu bulunmaktadır. Takımın yaş ortalaması 26. 30 yaşını geçkin bir oyuncu var, o da 1976 doğumlu 20 numaralı Sergiu Brujin.

1 – Paulius Gribauskas *(Litvanya)
    12 – Valentin Bors

3 – Salif Nogo *(Burkina Faso)
    5 – Zhivko Zhelev *(Bulgaristan)
    25 - Dorin Constantin Semeghin
    20 - Sergiu Brujin
    16 - Cristian Sarghi
    2 - Marian Carja
    24 - Raul Crisan

11 - Ramses Gado
    18 - Sergiu Ioan Viorel Costin
    10 - Gabriel Ioan Paraschiv
    15 - Gil Sik Kim *(Güney Kore)
    29 - Gabriel Nicu Giurgiu

27 - Emil Gabriel Jula
    19 - Daniel Stan
    17 - Gheorghe “Jura” Boghiu *(Moldova)
    8 - Tadas Labukas *(Litvanya)
    28 - Janos Joszef Szekely

İlk etapta dikkati çeken üç oyuncuları var:
    Emil Gabriel Jula

Forvet mevkiinde oynuyor. 1980 doğumlu, 1,93 boyunda. Geçen sezonun Otelul’un en çok gol atan futbolcusuydu. Uzun boyuna dikkat etmek gerekiyor. Bugün oynanan ve Otelul’un Slavija Sarajevo’yu 3-0 yenerek tur atladığı karşılaşmada 31 ve 42. dakikalarda attığı iki gol ile bir anlamda takımına turu getiren oyuncuydu.

Gabriel Ioan Paraschiv

Takımın orta sahasının beyni, 10 numarası. 1978 doğumlu. Yine bugünkü karşılaşmada takımının 3. ve son golünü kaydetti.

Zhivko Zhelev

Otelul’un iki gün önce, Bulgaristan’ın Litex Lovech takımından transfer ettiği 1979 doğumlu defans oyuncusu. İlginç bir oyun özelliği var. Sadece defans oyuncusu değil, aynı zamanda forvet. Forvet sıkıntısı çeken Litex’te teknik direktörleri onu bazen forvet olarak da oynatmış. 9 sezon boyunca formasını giydiği Litex’te çıktığı 178 karşılaşmada 26 gol atmış ve bu istatistikle Bulgaristan futbol tarihinin en golcü defans oyuncusu özelliğini kazanmış. Ayrıca kendisi 2006 yılında Litex’in en iyi oyuncusu seçilmiş. Bu arada Zhelev’in transfer bedeli sadece 125.000 €.

Otelul Galati takımın maçlarını oynadığı Otelul Stadı 13.500 kişi kapasiteli.

Otelul takımı, aynen Vllaznia’da olduğu gibi başkentin takımlarına karşı (Steaua Bükreş, Dinamo Bükreş, Rapid Bükreş) bir duruşu var. Yalnız tek eksikleri bu duruşlarını şampiyonlukla taçlandıramamaları.
    Eline emeğine sağlık renkdaş sağolasın.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu turuda hayırlısıyla geçelim sonrada anorthosis gelsin küçük bi hesabımız varda
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Takımın sponsoru dikkat çekici,dünya demir-çelik sektörünün devlerinden "Mittal Steel". Galati orijinli bir şirket Mittal Steel,yakın zamanda Erdemir'le de ilgilenmekteydiler.Rakibin futbol düzeyini bilemiyoruz ama ekonomik olarak hiç de fena durumda değiller anlaşılan.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ben takimi kucumseyecem arkadaslar. Bu turuda geceriz bundan sonrakinide
    Cunku buyuk takimiz.Buyuklugumuz goztermeliyiz.
    13 Vitor Hugo

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vllaznia son derece kek bir takımdı, iki maçta da fark atacağımız belliydi. Bu takım biraz daha iyi gibi. Ben eleyeceğimize inanıyorum ama rahat olmayabilir. Sonuçta rumen futbolu kötü değil ve bu ligi 5. bitirmişler. Bu ligdeki takımlardan rapid ve steau bukreşler bizim her takımımızı yenerler. Bizim de erciyese elenebileceğimizi gördükten sonra bu takımı gerçekten ciddiye almalıyız... Daha önceden dinamo bükreşle eşleşip cezalarını kesmiştik bunlara da aynı tarifeden yaparız inş.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vllaznia ile karıştırılmazsa faydamıza olur.
    araada çok fark var
    ama Koskoca Trabzonspor var sonuçta karşılarında
    tur yine garanti...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

10-0 degilde toplamda 6-0 biter bu tur bence
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

galibiyet:31
    beraberlik:18
    mağlubiyet:29
    atılan:111
    yenilen:115

otelul maçlarından sonra attığımız yediğimizi geçer bu takım olsa olsa vllaznia'dan bir gömlek üstün olur oda sorun değil
    Konu MarceloTS tarafından (15.07.2007 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.
    7-7-7-7-7-7-7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı madheart61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu turuda hayırlısıyla geçelim sonrada anorthosis gelsin küçük bi hesabımız varda
    bende anorthosisi istiyorum insallah onlar gelirde bir 10 da onlara atariz

aysegul61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

[

Rahat gecebileceğimizi düşünüyorum(tabii ciddiye alınırsa)
    HİÇKİMSEDEN FAYDA BEKLEME,FAYDAYI KENDİNDE ARA
    istediğini söyleyen,istemediğini işitir.

Nereden
    Kuzey Amerika

beyler elenmeyecek takim degil ama .. kek bi takimda degil romen arkadaslar var tehlikeli takim diyolar ve bizim futbolu kucuk goruyorlar ne zaman romen vardi sizin futbol iyidi diyolar romenler gitti sizin futbol bitti diyolar..
    karaiplerde bir trazonsporlu..
    bu sehir senin le yatip kalkiyor 20 yildir senden birsey istiyor. bordoylan mavi kefenim olsun trabzonum bu sene sampiyon olsun

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

rahat olsun zor olsun mecbur kazanmamiz kazim baska care yok... bu sene uefadaki ilk hedef Gruplar olmali
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Kadir İlhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Forumları tırışkadan inşallah takımıda tırışkadandır...Sitede 260 üye online sayısıda bir...zuha
    TÜRKÇE'Yİ TURKCHE'LEŞTİRMEYİN !!

TrabzonCell İle Bağlan Hayata =)

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Omonia; Kıbrıs Rum Kesiminde sol görüşlülerin takımıdır...Apoel is tam zıttı milliyetçilerin takımıydı...Aralarındaki maçlar düntanın en azılı maçları oluyor...Yani birbirlerinin üstüne kusacaklar neredeyse...Hatta bizim maçta gıcıklık olsun diye Omonia lılar bizi desteklemişlerdi...

Omonia Apoel den daha iyi bir takım...Muhtemelen onlarala eşleşeceğimiz doğru, Allah kolaylık versin yine Kıbrıs yolları görünüyor bize...

Yalnız UEFA da gruplara kalacağız bu kez...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    Kuzey Amerika

ulan bu ulker geyseye alanakadar baptistayi bize alsin ne olur yani.
    hani bu ulker bizim baskan basbakan falan arkadastilar ne oldu..
    yapsin bi kiyak ta gorelim ...bir daha yonetimi elestirirsem de adam degilim ...
    10 milyon dolsrlik yildiz bu olur..
    3 te ikisini ulker versin gerisini biz veririz taraftarlar toplayacaz parayi ben 250 dolar veriyorum..
    karaiplerde bir trazonsporlu..
    bu sehir senin le yatip kalkiyor 20 yildir senden birsey istiyor. bordoylan mavi kefenim olsun trabzonum bu sene sampiyon olsun

MarceloTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı alpi53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan bu ulker geyseye alanakadar baptistayi bize alsin ne olur yani.
    hani bu ulker bizim baskan basbakan falan arkadastilar ne oldu..
    yapsin bi kiyak ta gorelim ...bir daha yonetimi elestirirsem de adam degilim ...
    10 milyon dolsrlik yildiz bu olur..
    3 te ikisini ulker versin gerisini biz veririz taraftarlar toplayacaz parayi ben 250 dolar veriyorum..
    baptista diyoruz boru değil nasıl gese ye geliyor ha bide morientes balon haber
    7-7-7-7-7-7-7

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu turu gectikten sonra uefada kac ön eleme oynayacagiz gruplara girmek icin 1 mi 2 mi?
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar forumlarında bizi küçük görüyo.Vllaznialılar da aynıydı.Alırız hesaplarını.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Dönme-Bana-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu turu gectikten sonra uefada kac ön eleme oynayacagiz gruplara girmek icin 1 mi 2 mi?
    yanlış bilmiyorsam 2 tane daha yapacağız bu turdan sonra.Bu turdan sonrakinde yine seribaşı olacağız sonuncusunda ise seribaşı değiliz bildiğim kadarıyla
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1 Ön eleme oynayacagiz ( seribasiyiz)
    sonra 1. Turdayiz (seribasi degiliz)
    ondan sonra gruplara kaliyoruz
    Ben Asyada büyüyen, Avrupaya yürüyen TÜRKÜM. Krallara bas egdiren, kiliselere hilal ve yildiz giydiren TÜRKÜM!!!
    Ben daglarda gemi gezdiren, kilicina bas egdiren TÜRKÜM. Ben OSMANLININ torunuyum - TÜRKÜM.

subay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aboooo, bunlar ne burnu havada insanlarmis be. Yok bizi 3-1 yenecekmisler de, dagitacakmislarda, biz cok basit takimmisizda. Bunlara agzinin payini vermek lazim, bi 6-0 da bunlara lazim.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamların forumuna istediğim zaman mesaj atamıyorum.Bunun anlamı nedir?

Registered member must have at least 5 postings to post any URL/Website Link

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)